Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav

+14
Valerio Giacosa
Sebastian Michaelis
Crowley
Lowland
Mark Eric Caught
Rosalie Ovelleen
Alfio
Tracy Thompson
Em Phoenix
Milli
Jowaka
Shaky Rokogu
Jack Evans
Prince
18 posters

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Přístav

Příspěvek pro Prince Tue Mar 26, 2013 3:06 pm

First topic message reminder :

Přístav - Stránka 4 B7454a658e_92186652_o2

Místo které vám bylo popsané v dopise.Odtud budete odjíždět na Ostrov s vašimi budoucími spolužáky.
Přístav se nachází v Anglii, takže musíte také popsat jak jste se sem dostali.Je zde přistavená loď s obřím nápisem školy, takže není možné netrefit.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 3:52 pm

"Asi...no lilie se mi líbí nejvíc, ale aby sis nemyslela že jsem nějakej podlejzák tak druhou květinou co se mi moc líbí je jiřina."
Usmál jsem se na ní a náramky jsem rozpojoval a zase různě spojoval.
"Vážně? Paráda, jednou to můžeme vyzkoušet společně."
Mile jsem s na ní uculil a pak jsem si náramky dal do původního tvaru a zpátky na ruku. Poslouchal jsem jí a s jejím Pepíkem to bylo vlastně stejné jak se Shirou.
"Tak to máme asi na stejno, viď Shiro?"
Otočil jsem hlavu na ní a ta mě jen malým jazýčkem oblízla.
"Ano to je, speciální výcviky se vždy hodí, umí skoro všechno, rozumí naší řečí, ale mluvit teda neumí, má vlastní hlavu."
Přimhouřil jsem na Milli oči a tak jsem si jen povzdechnul. Netušil jsem kdy to odpluje, ale snad brzy. Mobil mi stále brněl dokola, ale já jsem se rozhodl že to už brát nebudu, beztak jen nějaký poučky od mé bláznivé matky. Sedl jsem si na zábradlí paluby a vytáhl z kapsy u mikiny žvéjku a nabídl jí.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 3:53 pm

Nikdo si mě nevšímal a tak to snad bylo i dobře.Hleděl jsem na vodu a neustále jen přemýšlel.Z malého batohu který jsem měl přehozen přes rameno jsem vytáhl malou knihu a opřel se lokty o okraj lodi. Hudba neutichala a já se tak mohl ještě více soustředit na četbu. Tuhle knihu jsem přečetl snad stokrát ale stále mě bavila.Snad proto se stala jednou z mích nejoblíbenějších. Hlavní postavou v knize byl rozdováděný mladík s kterým bych se dovedl ihned stotožnit.
Dění kolem sebe jsem sotva vnímal.Věděl jsem že kolem je sousta nových a nových studentů ale už jsem v tom měl takový nepořádek že snad ani nemělo cenu se do jejch rozhovorů nějak míchat. Pamatoval jsem si jen pár jmen a to mi pro začátek stačilo. Kdy už vyplujeme?! Ptal jsem se v duchu trochu popuzeně.CHtěl jsem to mít jednoduše už za sebou ale jak se zdálo osud chtěl abych ještě nějakou tu chvíli trpěl. Značnou chvíli jsem ještě pročítal stránky knihy ale nakonec jsem se otočil a pohlédl na ostatní.Najednou na mojí tváři nebyl ten přihlouplý úsměv ale výraz zamyšlení. Budu se k tobě chovat jak já uznám za vhodné! ozval se mi v hlavě ten příšerný hlas. Jen jsem se nad tím zašklebil. Jak se budeš chovat teď když jsem naprosto mimo! Prohnalo se mi hlavou a to mi tak nějak spravilo náladu.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 3:58 pm

Usmála jsme se když jsem zjistila že se mu líbí taky lilie a opřela jsme se o zábradlí vedle něj.
"He, dobře."
Přikývla jsme a už teď jsem se v duchu děsila toho, že budu zase na snowboardu. Co když sebou zase seknu a tentokrát se vážně přelomím vejpůl?!
"Pepí mluvit umí, ale spíš jen nadává. Asi to pochytil od bráchy, ale mluví jen když je okolo málo lidí."
Prstem jsem andulku pohladila po hlavičce a usmála se.
Koukla jsem se na žvejku a natáhla ruku.
"Děkuju."
Usmála jsem se a strčila jí do pusy. Taky bych mu něco nabídla ale měla jsem u sebe jen mobil a taška s batohem byla dole na hlavní palubě.
"Pořád přemýšlím s kým budu asi ve třídě."
Povzdechla jsem si a zamyšleně se koukla na ostatní na které jsem viděla.

Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Lowland Mon Apr 01, 2013 3:58 pm

Poškrábal jsem se na hlavě "Tak to netuším, je to někde v Tichém oceánu, takže tak týden dva, řekl bych" Po chvilce jsem i s Em došel na odlehlejší místo kdesi na zádi lodi poblíž řady laviček. "Bude to tady vyhovovat?" zeptal jsem se a posadil se na lavičku.
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 4:05 pm

"Vážně? Ať řekne něco sprostýho."
Zakřenil jsem se a s rozzářenými očky jako hvězdičky jsem se koukl na tu andulku, papouška nebo co to vlastně bylo, pták jako pták.
"Neděkuj mi pořád, je to nezvyk."
Zakřenil jsem se na ní a koukl jsme se dolů na spodní palubu.
"Já jen doufám že budu s někým normálním a kdo se umí odvázat."
Řekl jsem jen tak letmo a dal jsem si do pusy žvyxnu. Měl jsem z toho všeho ale zvláštní pocit, protože jsem od mámi chtěl vědět vím, ale pak mě to nějak přešlo a přestal to vlatně i řešit.
Shira mezi tím už vstala, tak zvláštně se protáhla a zívla. Přitulila se mi ke krku a pozorovala toho Pepííka. Fakt by byla sranda kdyby začal nadávat, vždy jsem chtěl zvíře vidět umět mluvit.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 4:10 pm

"To on asi teď nic neřekne."
Zakřenila jsme se a koukla se na Pepího.
"Vid? Je tu moc lidí."
Pohladila jsme ho na bříšku a koukla se na Shakyho.
"Ale až tam dorazíme tak tě odtáhnu do temného lesa kde nikdo kromě nás dvou nebudé a pak..." Dramaticky jsme se odmlčela a taky se tak zatvářila."...třeba promluví." Ukončila jsme to už normálním hlasem a zasmála se.
"Tak normální tu jsou snad všichni...doufám."
Ušklíbla jsem se a začala si hrát s náramky které jsem rozpojovala a zase spojovala jako předtím on.
Ať už je večer...chci to vidět pořádně.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 4:15 pm

Po nějaké době mému pohledu neunikl kluk který tam postával s knihou v ruce. Od pohledu se zdálo že je to spíš nějakej namyšlenej frajer ale já nebyl ten člověk který by si dělal závěry aniž by člověka znal.Svojí knížku jsem měl stále v rukou. Nebyl jsem moc dobrý řečník a co se týkalo vycházení s ostatními byl jsem spíš na bodě nula ale přeci jen stát tu tak sám a nic nedělat bylo k nevydržení. Tiše jsem k němu přešel k němu a prohlédl si ho.
,,Mohu?" ukázal jsem na volné místo vedle něj.Ani jsem netušil jak se mám vyjadřovat ale doufal jsem že tato slova jej nijak neurazí.
,,Zjevně se tu sešla zvláštní sorta lidí co?" nadhodil jsem nějakou otázku abych tak započal nějaké konverzaci.ALe vzhledem k tomu jak jsem to dovedl bych se ani nedivil kdyby mě poslal okamžitě do háje. Jako jeden z mála mi přišel féroví.Nic nepředstíral.Od pohledu se zdálo že zastává jen svůj postoj nebo jakýsi názor na lidi.Taková byla jen moje doměnka.Rozhodně jsem nebyl žádný psycholog abych dovedl rozpitvat člověka tak podrobně.I když pár psychologických knih jsem již přečetl. Dál jsem jen stál a koukal se před sebe očekávajíc jeho reakci.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 01, 2013 4:28 pm

Potom, co do Marka vrazil ten mladík, nečekal, že by na něj vůbec ještě někdo začal mluvit, což mu docela vyhovovalo. Alespoň navenek se to tak zdálo...
Když si však po chvíli uvědomil, že ta otázka, co byla řečena, byla směřována k němu, docela je to překvapilo, a dokonce ho to donutila vzhlédnout od své knihy a pohlédnout na toho čevenovlasého kluka.
Chvíli na něj tak zkoumavě hleděl, než lehce přikývl, že zde může zůstat.
Mark se v jeho blízkosti necítil ani nijak moc špatně, ale ani dobře. Bylo to zvláštní. Každý se ho vždycky, co nejvíce stranil a jediný důvod, kdy se s ním dávala do hovoru byl ten, když jej chtěli nějak ponížit nebo urazit. Stále si však zachovávali jistý odstup a hranici mezi sebou a jím. Považovali jej totiž za dosti nebezpečného a pro ně dost problémového.
Sám Mark však věděl, že vždycky si chtěl alespoň někdy s někým někam posadit a třeba si jen tak popovídat. To zkutečně vždycky toužil zkusit, ale... nikdy k tomu neměl příležitost a teď v podstatě to přišlo samo...
"To jo..." Odpověděl nakonec Mark a s poklidem zavřel knihu a zastrčil si ji do batohu. Ani jej nemusel sundávat, stačilo se jen jednou rukou natáhnout.
Následně však Mark vytáhl z kapsy propisku a začal si s ní různě ruce hrát. Tošil s ní, přehazoval mezi prsty a tak různě. Zvláštní však na tom bylo, že to bylo docela rychle a hbitě. Nehledě na to, že si propisku doslova dokázal točit kolem prstu a nebo ji tak prudce přehazovat mezi klouby, jako se to dělalo s mincí. Vypadalo to, jakoby s něčím podobným měl zkušenosti, třeba s nějakého koníčku a nebo sportu. Ale bylo to však zvláštní a zároveň zajímavé pozorovat.
Navíc, z neutrální strany to mohla vypadat jako machrovinka namyšleného puberťáka, ale kdyby někdo pohlédl pod Markovu masku, viděl by jen známky nervozity a toto by bral jen jako způsob, kterým se zrovna Mark chtěl uklidnit...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 4:30 pm

"Škoda...No, až asi dojedem, tak asi se mě zmocní máma, ale kdyby jsme si nějak pospíšili a vystoupili dřív tak určitě ano."
Usmál jsem se na ní i na Pepího. Bylo mi 18 jasně, já jí to říkal pořád, ale ona mě pořád brala jako 10 leté dítě co potřebuje dohled. Už jsem jí to ale říkal a byly z toho i hádky, ale měl jsem už vlastní hlavu a ona toho přeci jednoho dne musela nechat, už nejsem žádný dítě.
"Snad ano."
Mile jsem se na ní usmál a pak si dal ruce za hlavu a znohnul jsem se dozadu, jako bych měl spadnout, ale byl jsem zapřený nohama.
Vidět všechno takto opačně, nebylo vzhůru nohama bylo záživnější. Pak jsem si zase v pohodě sedl a dal se do původní pozice.
"Zkus to, vidíš tak svět úplně jinak, doslova vzhůru nohama."
Zasmál jsem se a takto jsem udělal 10 sklapovaček na rozehřátí.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 4:30 pm

Tak snad nám někdo brzy přijde přidělit nějaké kajuty, vyjádřila jsem naději a přistavila kufr k lavičce, kam si Matt sedl. Žebradlo jsem svezla z ramene a i s přepravkou posadila vedle něj. Vyhovovat to bude muset, prozatím, usmála jsem se. Čičí, oslovila jsem Ebony. Neboj, broučku, už brzo snad budeme bydlet. Tohle bude muset stačit, dodala jsem, otevřela dvířka a celkem snadno jí nasadila obojek a vodítko. Normálně to neměla ráda, ale teď nevěděla, co se s ní děje, a byla unavená, tak se nechala. Vytáhla jsem ji z přepravky a vzala do náruče, abych ji trochu uchlácholila. Pak jsem ji postavila na zem, přidržela si vodítko a zatímco se rozkoukávala, vytáhla jsem z žebradla malou misku a petku s vodou. Nalila jsem jí a čekala, jestli si dá. Určitě musí mít žízeň, potřásla jsem hlavou. Takže - co ty? Pověz mi něco o sobě, pobídla jsem Matta.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 4:40 pm

Chvíli jsem jen tak hleděl před sebe až potom jsem zaregistroval jak si ten kluk hrál s propiskou v ruce.Chvíli jsem na to hleděl.Připomělo mi to mě osobně když jsem se o to pokoušel ale po věšinu času propiska nebo jakýkoliv předmět končil na zemi.Ani nevím jestli to bylo kvůli tomu že ve sportech ale i v tělocviku jsem býval to střevo které nic nedovedlo. Ještě chvíli jsem na to fascinovaně hleděl než jsem se dokopal k tomu něco říct.Nebo ze sebe vysoukat nějakou srozumitelnou větu.
,,Wau,jak to děláš? CHci říct mě tohle nikdy nešlo" pokrčil jsem rameny. Když jsem se nad tím tak zamyslel měl jsem pocit že to co ze mě vypadlo by si zasloužilo pár facek.Právě jsem se rozplýval nad něčím co uměl každý druhý člověk. Asi jsem vypadal jako pitomec ale skutečně mě zajímalo v čem je ten trik. Na to jak ten kluk vypadal,tedy jak se zdál při prvním pohledu se mi ani nezdálo že by byl nějak namyšlenej. Vypadal spíš že si rád drží lidi od těla ale copak jsem o tom mohl vědět? Absolutně nic. Já osobně byl spíše špatným příkladem toho jak se chovat k ostatním.I když mě hromada lidí nesnášela choval jsem se tak jako kdyby mi to bylo absolutně jedno. Ale přeci i moje jedna část chtěla najít někoho kdo by mě pochopil. Nechtěl jsem si nikomu stěžovat nad svým osudem ale přeci každý člověk má přátele.
,,Jak se jmenuješ? Teda...jestli to není ode mě moc vlezlí" dodal jsem.Tenhle kluk mi prostě přišel zajímavý. Vyzařovalo z něj něco co jsem nedovedl popsat.Něco jako nezastavitelný chlad ale také prosba o pochopení.Tyto pocity jsem znal moc dobře ale přeci jen jak jsem uvedl nebyl jsem někdo kdo uměl posuzovat lidi. Nejspíše proto jsem byl většinou terčem hloupých řečí a narážek na které jsem odpovídal s úsměvem a smíchem. Jacku nech toho chováš se jako malý dítě.Opakoval jsem si v duchu ale já si nemohl pomoci.Ti lidi na téhle lodi byli všichni a příšerně milý a já věděl že takhle to prostě nechodí. Každý dovede ukázat co v něm je a většinou to bylo tak že to nebylo zrovna růžové.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 4:43 pm

Sledovala jsem co dělá a rozpačitě si hrála s náramky.
Má sukni...ale když ji přidržím tak snad..
Sedla jsem si na zábradlí a napodobila ho přičemž jsem si jednou rukou držela sukni.
"Žjů, tak takhle bych chtěla ten svět vidět častěji."
Já jsem se ale nezvedla a dál jsem si všechno prohlížela.
Pepí který se ocitl ve vzduchu hned jak jsem si sedla na zábradlí začal létat sem a tam.
Po chvíli jsem zase už jen seděla a upravila jsme si vlasy.
"Hned věci vypadají míň nudně."
Poznamenala jsem a usmála se.

Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Rosalie Ovelleen Mon Apr 01, 2013 4:49 pm

Podívala jsem se znovu na Alfia a přikývla, jednou, pokud na to nezapomenu, což se u mě dost často stává, zapomínám i na důležité věci. Na krásná jména jsem se jen ušklíbla, ale zavrtěla hlavou.
"Kéž by byla! Je to hrozné jméno! A abych netrpěla s tím jménem sama, dostala ho Růža taky, že?" Podotkla jsem, podívala se na černou kočku u mých nohou, která jako na protest zamňoukala, což mě krátce rozesmálo.
"Bohužel, Rosalie. Ale prosím, radši jenom Rose. Nemám to jméno ráda.. A Rosa? No, měla jsem se původně jmenovat tak, táta je Španěl, takže to tak chtěl, jenže máma je z Dánska a ráda své děti poangličťuje, takže jsem Rose. Jméno jak pro princeznu, roztomilé a děsně sladké, hrůza" Podotkla jsem, chtěla ze mě mít princeznu, místo toho dostala rebela! Krátce jsem se musela ušklíbnout, třeba nějaký rebelský jméno mi mohla dát, ale ne tohle! A zase jsem se rozpovídala, což znamenalo, že jsem si rukou prohrábla vlasy a pousmála se. Nevypadala jsem na to, že bych pocházela ze Španělska, takže původ mámi to celé vlastně i vysvětlil a zachránil.
"Promiň, někdy.. Někdy mluvím víc, než bych měla.." Dodala jsem, ale jen proto, že spoustu lidem to může být otravné a nechtěla jsem si zkazit první dojem, i když ten jsem si stejně už nejspíš zkazila, ale to je fuk! Proč to řešit?
"Bota? Zajímavé jméno, originální.." Rozesmálo mě, ale přestala jsem, když se zmínil o tom, že tam ten dopis byl jen tak, to samé vrtalo hlavou i mě, já ani neposílala žádnou žádost, prostě tam najednou byl..
"Taky mám spoustu otázek, až tam budeme. A jop, našla.." Podotkla jsem a pokývala hlavou. Kdybych tu tašku ztratila, asi bych se zbláznila, oblečení mi bylo šumák, ale těch dalších pokladů tam! Potom jsem se porozhlédla naokolo a pokrčila rameny.
"Co já si myslím? Já si nemyslím vlastně skoro nic, jsi první, s kým si odusd povídám. Ale projevují se tady doclea povhay, někdo introvert, jiný extrovert, vypadá to na zajímavou směsku, těším se, až se seznámíms e všemi.." Pak jsem začala lovit v kapse, až jsem vytáhla žvýkačky.
"Chceš jednu?" Nabídla jsem mu, zatímco si sama vzala.
Rosalie Ovelleen
Rosalie Ovelleen
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 4:51 pm

Pozoroval jsem jí vzhůru nohama a že to bylo podívání...I kdyby jí ta sukně nějak sjela, tak bych se nedíval, no možná.
"Že? Až na to že cítím jak mi krev stéká do mozku, fůj."
Zase jsem se zvedl do sedu a opřel o zábradlí. Shira si vzala z mé kapsy svou milovanou lahůdku, neboli sušenku a začala jí chroustat. Byla však velmi štíhlá na to jak jedla, prostě taky měla kondičku.
Jelikož tu nikdo z dospělých do by nás buzerovali nebyl, tak jsem otevřel dveře a vešel dovnitř, samozřejmě před tím jsem si vzal bágl a přehodil ho přes jedno rameno a Milli naznačil ať jde za mnou.
"Nevím jak ty ale já mám dost žízeň."
Podotkl jsem když jsme se dostali do nějaké restauračky. Byla fakt nóbl, ale nikoho jsem tu neviděl a to mi vadilo, ani u baru. Fakt jsem měl žízeň, tak jsem doufal že nebude vadit když si něco naleju a nechám tu peníze. Přelezl jsem bar a seskočil dolů.
"Tak co to tu máme?"
Pomyslel jsem si ale řekl jsem to jaksi nahlas. Hned jsem uviděl Redbull a začnul ho.
"Dáš si taky?"
Zvědavě jsem se na ní podíval a Shira byla ze mě na mrtvici, že si toto vůbec dovolím.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 01, 2013 4:58 pm

Když se ten kluk podivil nad tím, co Mark dělal s propiskou, znova jej to dosti překvapilo. Nikdy se totiž nikdo nezajímal o to, co dělá nebo co nedělá a nebo jestli v něčem vyniká. Takže i takové menší překvapení od kluka, kterého Mark vůbec neznal, pro něj bylo něco naprosto nového a neznámého. Ale překvapivě, uvnitř něj ho tady tato reakce potěšila. A to více, než by se Mark dokázal přiznat.
Ještě chvíli si Mark mlčky s propiskou hrál, než ji prudce zastavil a následně před sebe natáhl ruku, na které vystrčil prst a na ní... na ní naprosto klidně a bez sebemenšího zhoupnutí balancovala napříč jeho propiska...
"Není to tak složitý... stačí najít bod vyvážení. Každý předmět ho má jiný, ale po většinou se nachází uprostřed, pokud není jedna stran těžší a nebo lehčí. Vidíš? Tady tato propiska je na obouch stranách naprosto vyvážená..."
A jen jak to dořekl, začal prstem lehce kmitat a propiska se mu velmi rychle roztočila kolem prstu. Za chvíli kmitání prstu nebylo ani vidět. Jen jakoby vibroval...
"A pak stačí překonat rychlost 4 otáčky za sekundu a bude ti na prstě držet jako přibitá, jelikož se neustále každá strana bude převažovat do vrchu a dospodu, takže není šance, aby předmět spadl na zem..."
Sám Mark se překvapil nad tím, jak náhle dokázal nějakému klukovi vysvětlit, jak to s tou propiskou dělá. A dokonce prohodil více, než jen pár slov. I když stále tak tiše a ne zrovna nějak moc výrazně. Toto si však vždy představoval, s někým si jen tak bezstarostně pokecat... a teď... teď to tu bylo. Pořád však v Markovi zůstával velký pocit nejistoty, i přesto, že jeho tvář byla stejná jako před tím, když hleděl do té knížky...
A pak ten kluk položil další otázku... jeho jméno...
Propiska se mu prudce zastavila v rudce, kterou Mark také ihned stáhl k sobě. Chvíle mlčení a naprosto nepopsatelného pohledu, který na červenovláska Mark upíral. Jakoby jej tato otázka urazila, i když to si mohl Jack myslet jen chvíli...
On... on se mě zeptal na jméno? Někdo se mě zeptal na jméno? Jen tak? Proletělo Markovi hlavou a naprosto nevěděl, co má udělat.... Proto nakonec z něj jen vylezlo...
"Ehm... Mark... Mark Eric Caught. Raději mám, ale Eric..." Dodal ještě za své představení a ani si to neuvědomil. Přišlo mu to však důležité, jelikož toto jméno mu vybrala matka a měla ho strašně ráda.
Mark se však stále nemohl zbavit toho překvapivého a nejistého pocitu i přes jeho stále neměnící se výraz. To byl asi ten důvod, proč se nakonec rozhodl něco podniknout...
"Ukaž na nějaké místo na proto nám... na kterékoliv..." Šeptl tak nejistě a ukázal na protější stranu paluby, která od nich byla dostatečně daleko, že nešlo pořádně rozeznat, co na druhé straně stojí nebo nestojí. Ale podstatné bylo, že byla protější strana vidět!.
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 5:01 pm

Sledovala jsem jak otevřel nějaké dveře a rychle se rozhlídla jestli ho nikdo neviděl.
To by mi ještě chybělo mít nějaký problém.
Seskočila jsem ze zábradlí a nastavila ruku andulce která si na ní sedla.
Ještě jednou jsem se rozhlídla a vydala se za ním.
Skoro jsem otevřela pusu když jsem to tam viděla a držela jsem se abych to tam nezačala všechno zkoumat.
Sedla jsem si k baru a ještě jednou přejela místnost pohledem.
"Je tam džus pane barmane? Po Redbullu jsem trochu víc...hyperaktivní. "
Ušklíbla jsem se a podepřela si rukou hlavu.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 5:11 pm

"Hmm, hmmm...Džus, džus, džus...Jo tady je nějakej."
Čapl jsem hned první co jsem uviděl a postupně jsem viděl i další a vyskládal jsem je na bar.
"Tak si vybeeeeer!"
Zakřenil jsem se a hned jsem otevřel od plechovky to víčko a napil jsem se Redbulláku. Mohla by být sranda jí viděl nějak hyperaktivní, no co, možná později.

//PS: Proč na mě vždy s postama výjdeš ty?! x'D
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 5:16 pm

// Co já vím, ale kdo by postoval s takovým neandrtálcem? Very Happy

"Hmmm tak pomerančový prosím."
Ukázala jsme na jeden z nich a začala si znova hrát s náramky.
Pepí se mezitím rozhodl prozkoumat místnost a tak létal sem a tam....prostě cvok.
"Nevypadá to, že by to tu někdo hlídal. Tak to můžeme odplout klidně sami někam jinam."
Poznamenala jsem a rozpojila náramek.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 5:23 pm

//Ty! youugly Vím že mě máš ráda a proto semnou tak ráda postuješ fckyou

Nalil jsem jí teda pomerančový do větší sklenice a pak jsem si zase loknul Rebulláku.
Když zmínila to že tu nikdo nehlídá, tak jsem si to vlastni i já uvědomil a rozhlédnul se kolem. Ta její další věta mě uvedla trošku do rozpaků, protože jsem to pochopil v jiném slova smyslu, ale pak jsem jen prudce zakroutil hlavou aby to zase vypadlo a s úsměvem kývnul.
"To jo, z barmana se stane námořník."
Zakřenil jsem se. Samozřejmě že jsem tím myslel sebe.
"Fakt do toho nechceš Redbull? Zajímalo by mě jak se chováš když jsi ready!"
Zakřenil jsem se na ní a pak si zase loknul a první plechovka byla vypitá.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Lowland Mon Apr 01, 2013 5:24 pm

"No, tak co říct... Jsem vesměs obyčejné dítě vesnice.. Rád chytám ryby a vlastně jsem globálně rád u vody a vlhka. Ikdyž z téhle mořské vody se mi dělá zle." řekl jsem nenuceně. "Odkud ty vlastně pocházíš?" zeptal jsem se.
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 5:30 pm

,,Páni.Asi už chápu proč mi to nejde. Asi jsem blbec" povzdechl jsem si a zahleděl se do země.No když přišla část na jméno měl jsem pocit že jsem tohle skutečně přehnal.Přeci jen ne každý se chtěl předstatovat a být známí.Pro mě to bylo ovšem něco jako slušnost. Tenhle kluk byl dost tajemný ale mě to nijak nevadilo.
,,Mě říkají Jack,Jack Evans.No jenom Jack" odpověděl jsem a tím jsem jaksi ukončil naše představování.Byl jsem rád že ta nějaká neviditelná bariéra trochu opadla i když se nedalo říct .Pak mě požádal abych ukázal na nějaké místo.Netušil jsem co tím sledoval ale neviděl jsem důvod proč mu nevyhovět. ,,tak třeba támhle" ukázal jsem na místo mezi komíny na které bylo jakš takš vidět.
,,Co se chystáš udělat?" optal jsem se trochu nejistě a čekal co se bude dít. Ve svých myšlenkách jsem byl trochu zmatený.Tenhle kluk ve mě míchal pocity jako v nějakém míchaném nápoji.Netušil jsem co si mám myslet. Avšak měl jsem spíš dobrý pocit.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 5:35 pm

Londýn, odpověděla jsem stručně s pokýváním hlavy. Yup, jsem městská holka, zasmála jsem se. Ale venkov mám ráda. Máme chalupu poblíž Brightonu, pár dní jsem tam teď byla, abych si rozmyslela, co mám dělat. Nevěděla jsem, jestli je dobrý nápad sem jezdit. Pořád to vlastně nevím, pokrčila jsem rameny. Tak na chytání ryb mě neužije, nerada ubližuju zvířatům a navíc ryby ani nejím, podotkla jsem. Ale mám ráda přírodu a řeku. Každé léto jezdím s přáteli na kanoe. To mi bude chybět, dodala jsem.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 01, 2013 5:46 pm

"Nejsi blbec. Není to sice těžký pochopit, ale chce to léta praxe... věř mi..." A konečně za celou dobu, co Jack u Marka stál, se malinko, sice skoro neznatelně, ale přeci, pousmál. A jelikož jeho tvář byla stále stejná... bylo to možné zaznamenat....
"Těší mě... Jacku..." Dodal ještě Mark a konečně, sice velmi pomalu, ale přeci, začal ten jeho pocit, nejistoty, odcházet. Začalo mu to totiž připadat skoro naprosto stejný jako to, když mluvil například s otcem nebo svým bývalým trenérem. Přeci však jiné... Ale pokrok to byl...
"Uvidíš..." Hlesl nakonec tiše Mark a ještě jednou protočil v prstech svou oblíbenou propisku, než ji lehce s otočkou zastrčil zpátky do kapsy a jedním natáhnutím za sebe, vytáhl z postranní kapsičky u batohu další, podobnou.
Nebyla sice tak pěkná a lesklá, ale taky měla kovový konec...
Mark si znovu s propiskou začal různě točit a přechytávat ji, ale tentokrát trochu jinak. Dodal do toho i pár pohybů ruky a pak...
Náhle propiskou prudce, ale lehce, mrštil přímo směrem, kam před tím Jack ukázal. Jakoby vrhl vrhací nůž.
Propiska Markovi vyletěla velmi rychle z Ruky a přímo ve vzduchu se ještě roztočila, jak měla nějakou setrvačnost z otáček, než byla hozena...
Trvalo to jen snad sekundu nebo nanejvýš dvě, než propiska proletěla přesně tím místem, kam před tím Jack ukázal a o něco dál se zasekla mezi spojovací škvíru dvou dílů zadního komínu. Tam ještě chvíli vibrovala jako zběsilá, i když to nebylo skoro už vidět. Mark, jakoby však až někam tam dohlédl...
Následně se otočil zpátky na Jack a tak trochu se poškrábal ve vlasech...
"Uhm... možná jsem ji mohl zavřít, aby se nikam nezasekla..." Vyšlo z něj tak provinile, jakoby to, co před chvíli Jackovi ukázal, nebylo tak podstatné než to, že se propiska od dalšího komínu neodrazila a třeba nerozbila, ale že se tam zasekla...
No... a možná to teď Jackovi mohlo připadat, že se chtěl jen předvést, ale... Marka nenapadla jiná věc, jak mu ukázat, jak to dělá s tou propiskou v ruce a proč to tak vlastně je. Mluvení mu nijak moc nešlo, takže mu menší názorná ukázka přišla docela dobrý nápad...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 5:50 pm

// Ha -_-" namlouvej si to dál xD
"No jo ještě námořnický obleček a je to."
Zasmála jsme se a vzala si sklenici džusu do rukou.
Napila jsme se a pak jí odložila.
"No..radši ne, bůh ví co by si o mě pak ostatní mysleli."
Zakřenila jsem se, já to měla s Redbullem jako jiní s alkoholem.
Byla jsem mimo a nic z toho si pak nepamatovala.
"Taky by mě mohlo napadnout, že se proletím a to by dopadlo už vážně zle."
Zasmála jsme se a zakroutila hlavou.
"Odkud jsi?"
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 6:01 pm

//Nic si nenamlouvám, já jsem o tom přesvědčen Razz

Vyslechl jsem si jí a měl stále ten svůj lehký úsměv.
"Fakt? Hehé, škoda."
Usmál jsem se na ní a pak jsem se zase napil z nové plechovky Redbullu. Když se mě však zeptala odkud jsem, tak jsem si jen povzdechnul a následně usmál. Ani nevím proč, ale každý se mě ptal na toto a tak jsem si začínal zvykat.
"USA a ty?"
Sedl jsem si na bar s nahama svěšenýma dolů a ládoval do sebe tu druhou plechovku redbullu.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 4 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru