Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav

+14
Valerio Giacosa
Sebastian Michaelis
Crowley
Lowland
Mark Eric Caught
Rosalie Ovelleen
Alfio
Tracy Thompson
Em Phoenix
Milli
Jowaka
Shaky Rokogu
Jack Evans
Prince
18 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Přístav Empty Přístav

Příspěvek pro Prince Tue Mar 26, 2013 3:06 pm

Přístav B7454a658e_92186652_o2

Místo které vám bylo popsané v dopise.Odtud budete odjíždět na Ostrov s vašimi budoucími spolužáky.
Přístav se nachází v Anglii, takže musíte také popsat jak jste se sem dostali.Je zde přistavená loď s obřím nápisem školy, takže není možné netrefit.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 9:09 am

Jack Evans

Anglie.Místo které bych mohl klidně považovat za svůj domov.Ačkoliv jsem tu žil prakticky celý svůj život a vyrostl jsem tu necítil jsem důvod proč bych tu měl ještě déle zůstávat. V ruce jsem držel dopis a ještě jednou si pročítal instrukce které v něm byly. Oznamujeme Vám že jste byl přijat.....Tyto slova gratulace jsem zběžně přeletěl očima jako kdyby o nic nešlo.Ale vnitřně jsem měl jakýsi povznášející pocit.Kdyby to lo nejspíše by mě onen pocit vystřelil až do vesmíru nebo snad ještě dál. Přístav ke kterému jsem právě došel nebyl zase tak daleko.Stačilo jet jen pár hodin autobusem.Většinu cesty jsem jen prospal.
Ráno jsem dokonce přemýšlel o tom co si na sebe hodit.Přece jen je to vzácná příležitost a přijít tam jako trhan se mi skutečně nechtělo.Nakonec volba byla jsná.Oblékl jsem se tak jako vždycky do černého obleku s bílou košilí.Sako jsem ani nezapínal a poslední dva knoflíky košile jsem se také neobtěžoval udát do správného stavu. V ruce jsem měl jen jednu cestovní tašku a takto vybaven jsem se vydal dál. Musel jsem přiznat že ta představa že někam pojedu lodí se mi nijak nelíbila.Občas jsem něco četl a ty zmínky o mořských nemocích mi dělaly trochu deprese. Jen se uklidni.Bude to v cajku.Příjdeš ,budeš se chvoat v mezích a všechno bude v pohodě.Co to melu copak já se umím chvat normálně? Ozvalo se moje vnitřní já a já osobně jsem nad tím musel lehce zasmát. Raději jsem si to zamířil k těm velkým lodím a začal hledat tu správnou která by mě odvezla na požadované místo.Nebylo to tak těžké jí najít.Gigantický název školy se táhl po celém boku lodi. Nekompenzujou si tím něco? Napadlo mě. Nebyl bych to ani já kdybych na tváři neměl ten svůj obvyklí usměvavý výraz.Telefon v kapse se začal dožadovat mojí pozornosti.S povzdychem jsem tašku položil na zem a vytáhl telefon.Stačilo mi vidět to číslo a věděl jsem že tenhle hovor rozhodně nepříjmu ani kdyby mě měl někdo nutit.,,Ta škola musí být fakt něco.Loď takovejhle rozměrů.Tomu se až nechce věřit."
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 9:37 am

Byl to zvláštní den, teda jen pro mě, protože mi právě domů přišel dopis, že mě někam přijali. Nechápal jsem to, ale má matka mi to vše vysvětlila, protože na té škole právě ona dělala profesorku a celou dobu mi lhala. Dojel jsem do přístavu poněkud nóbl. Taky aby ne, můj otec vlastnil několik firem, ale tím jsme se už nějak nezabýval. Náš řidič mi otevřel dveře a já z nich vystoupil. Měl jsem na sobě normální oblečení, nasrávací černé rifle, bílé tílko a přes ní sportovní mikinu, máma mi za to vždy nadávala, ale já už měl svou hlavu, proto jsem si chodil jak jsem chtěl. Ke krku se mi připlazila má fretka Shira a já jsem jí jen pohladil a zase se mi dostala pod mikinu a čouhala jí jenom hlava. Upravil jsem si své kotníkové boty Supra a a koukl jsem se na loď před kterou jsme stáli s otevřenou pusou.
"Toto je ta loď Jamesne?"
Pořád jsem měl otevřenou pusu a on mi dal mé věci k nohám a úšklebem na měl kývnul. Jen jsem hvízdl a protáhl. Koukal jsem se při tom kolem sebe a neměl jsem z toho dobrý pocit. Měl jsem něco jako mořskou nemoc, ale možná když je ta loď tak velká, ani to nebudu vnímat.
Můj pohled se zastavil u jednoho mladíka, u kterého jsem postřehl že drží v ruce ten stejný papír jako já.
"Hned jsem zpátky."
Řekl jsem Jamesovi a ten jen nadzvedl obočí. Měl za úkol mě nespouštět z očí a nenechat mě nikam jít samotného, ale to zase moje matka měla až moc starosti, stejně po příjezdu by jsme se viděli. Došel jsem až k tomu klukovi a projel jsem si ho pohledem. Byli jsme asi tak stejně vysocí.
"Zdravím...Chtěl jsem se zeptat, ty taky jedeš touto lodí?"
Ukázal jsem na ní a svůj pohled jsem měl stále upřený na něho.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jowaka Mon Apr 01, 2013 9:52 am

Na neďaleké letisko pristálo lietadlo, v ktorom som sem prišla z celkom vzdialenej krajiny. V rukách som stále držala list, v ktorom bola pre mňa záhadná pozvánka alebo skôr prijatie.
"Geeez, keď si to tak vezmem.. nikam som žiadnu pozvánku neposielala." Povzdychla som si a nakoniec som list znova zabalila do obálky, ktorú som si zastrčila do kabáta. Z letiska som sa odviezla taxíkom až do prístavu, v ktorom už čakala loď. No, iba "loďou" sa to rozhodne nazvať nedalo.
"Netušila som, že zrenovovali Titanik." Uchechtla som sa skôr pre seba a následne som podišla ku vstupnému mólu. Poukázala som pozvánku, vďaka ktorej ma pustili až na palubu lode. Tam som zrazu zastavila a len som sa trocha nervózne pozerala po celom boku lode. V podstate som netušila, čo teraz. Nikdy som prílIś neobľubovala lode. Rukami som si poupravila kabát, pri čom som si golier natiahla až k tvári, aby mi nebolo moc vidieť na ústa. Pomalými krokmi som sa začala prechádzať po palube lode. Netušila som, kde sa škola nachádza a tak som ani nevedela odhadnúť, koľko bude trvať cesta. Na rameno mi z plášťa vyskočila maličká fredka, ktorú som preistotu mala na vodítku. Rukou som ju začala jemne škrabkať na temene hlavy a len som sa mierne pousmiala.
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 9:58 am

Jack Evans

Stál jsem na místě a tak nějak nad tou velikostí lodě přemýšlel.nebylo na tom c k zamyšlení ale trochu mě fascinovalo stát před něčím tak velkým jako bylo tohle. V životě jsem jel možná tak autobusem a občas autem ale lodí? To skutečně ně. na nějakou chvíli jsem ve svém zamyšlení přestal i vnímat lidi kolem sebe.Ale nějaký hlas mě probral do reality. Když jsem se ohlédl po narušiteli mého rozímání všiml jsem si kluka co byl asi tak stejně vysoký jako já. Jeho oblečení mi spíše připadalo jako kdyby se chtěl někomu mstít.Když jsem se podíval za něj uviděl jsem auto a řidiče. No,nejspíše pomsta rodičům. nebo to není jeho? napadlo mě. Můj výraz ve tváři se neměnil.Stále ten úsměv za který mě už hodně lidí chtělo doslova přizabít. Optal se jestli jedu taky tou lodí a já si teprv teď uvědomil jak asi musím vypadat pitomě s tím papírem v ruce. Schoval jsem ho do kapsy.
,,No,zdá se že ano.Tedy pokud se dokopu k tomu abych tam vlezl.Nic proti lodím ale ...co si budem povídat. Jenom se to houpe" zasmál jsem se .
,,No,nejspíš už půjdu.Tak na lodi" rozloučil jsem se s ním apokračoval k molu a na místo kudy se do lodi lezlo. Ukázal jsem svoje přijetí a oni mě za to pustili na palubu.Stoupnul jsem si kamsi dozadu a kooukal se kolem sebe.Bylo to zatím fajn.Ale jen zatím a to díky tommu že jsme stále stáli na místě. Jestli mi bude blběbudu asi za ještě většího idiota než si o mě myslí lidi do teď..
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 10:07 am

Když zmínil to houpání, jen jsem se zarazil a objevila se mi virtuální kapka u čela. Celou cestu v autě jsem si říkal že mi v ničem nebude blbě a on mi teď připomněl houpání. Navíc to jak se tak nevině usmíval, měl jsem chuť mu říct nějaký černý humor, ale pak jsem to hodil za hlavu a mávnul na něho. Zase jsem došel k Jamesovi, který už podal mé věci, kterým opravdu nebylo málo nějakému pánovi co je skládal do úložného prostoru pro věci. Uklonil se mi jak nějakému princovi a já jsem jen prokoulil očima.
"Říkal jsem ti snad stokrát aby jsi toto nedělal, jsme přátele."
Mrknul jsem na něho a vzal jsem si batoh přes jedno rameno a docoural jsem se k molu. Jen jsem na něho mávnul. Byl to jediný člověk co tu byl semnou, máma byla na tý stupidní škole kvůli které jsem musel přijít o Shiu a všechny přátele, stále jsem se s tím nemohl vyrovnat že jsem přišel právě o dívku se kterou jsem chtěl žít a to vše jen kvůli škole, myslel jsem si že mámu a tátu zabiju. Však oni ještě uvidí to peklo! Já bohužel byl vždy té mírnější povahy, teda kecám, jen jsem rád někomu pomáhal ale jinak jsem byl dost hajzlík, co se týče tak obecně, i když...no kdo ví. Nastoupil jsem tedy na loď prošel jsem se po palubě.
Shra ihned spozorovala nějakou fretku tak začala jančit štěstím. Asi jsem tu nebyl jediný kdo měl nějakého domácího mazlíčka. Došel jsem ža k té dívce a mile se na ní usmál a a mávnul.
"Zdravím, moc hezká fretka, jak se jmenuje?"
Snažil jsem se působit normálně, když už musím jet na školu, tak aspoň s dobrým mravem!
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jowaka Mon Apr 01, 2013 10:20 am

Pootočila som sa za hlasom. Všimla som si nejakého blonďavého chalana. Mierne som sa pousmiala a nechala som fretku, nech mi prebehne na druhé rameno. Podvihla som pravú ruku a už balancovala na mojom predlaktí.
"Heej krpec, neutekaj mi." Uchechtla som sa, keď už už chcela skočiť na toho chalana no rýchlo som si ju pritiahla k sebe. Jednou rukou som jej prikrila oči, na čo sa stočila na ruke do kĺbka. Vždy to na ňu fungovalo, možno bola naozaj taká hlúpa, že si myslela, že priśiel ćas spánku.. alebo čo.
"Popravde, nedala som jej meno. Zväčša jej hovorím *krpec*. A ja som Noemi, ako sa voláš ty?" Spýtala som sa ho, po čom som fretku začala škrabkať na hlave no stále som jej zároveň prikrívala oči rukou.
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 10:28 am

Byla opravdu roztomilá a Shira se na ní jen se zájmem dívala. Byla to chytrá fretka, proto jsem jí bral jako nejúchvatnějšího člena své rodiny, ona mě totiž nelhala, aji jak by mohla, prostě byla semnou.
"Aha...No já jsem Shaky...Toto oslovení jsem ale neslyšel už velmi dlouho, říkají mi vlku...ani nevím proč, ale nijak to neřeším, ať si mi říká kdo chce jak chce."
Usmál jsem se na ní a podal jsem jí ruku na znak toho že mě těší. Doma mi stále říkali vlčku nebo vlku, ani nevím proč, tato přezdívka vznikla z mých neposlušných vlasů, které byli nepoddajné, prostě jsem je měl na vlka a tak mi tak i začali říkat.
"Um, omlouvám se že se tak ptám, když je to úplně jasný, ale tabe taky přijali na školu na kterou jsi nic neposílala? Umm...můžem si tykat ne?"
Ušklíbl jsem se na ní a Shira se zatím obmotala kolem mé ruky a koukala se na toho *krpce*.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 10:31 am

Stát na místě a jen mlčet to fakt nebylo podle mého gusta a tak plavba na téhle kocábce začala pro mě být ještě o něco deprimující. Rád jsem se nějak bavil ale tady to prostě nešlo.nebo to bylo prostě tím že jsem nebyl zrovna člověk kterému by dokonale šlo seznamování s ostatními. I když jsem byl plný humoru tohle bylo něco co mi asi fakt nešlo.Rezignovaně jsem se usadil a dal si na uši sluchátka.Z kapsy jsem vytáhl mp3 přehrávač a začal jsem se hrabat v hudbě kterou jsem tam měl.Když jsem o tom všem tak začal přemýšlet dost mě zajímalo jak na mě ta škola vůbec přišla.
Maloval jsem si svojí budoucnost naprosto jednoduše.Nějakou školu jsem už měl hotovou takže jen zbývalo najít si práci a začlenit se do společnosti která každý den jen opakuje to samé.To byl alespoň můj pohled na život. Kdybych alespoň někam něco poslal.Ale tohle? Napadlo mě a pak jsem zaslechl rozhovor těch dvou.Hudbu jsem neměl tak na plno takže to nebyl prblém. Postavil jsem se a pomalu došel k nim.
,,Neruším?" optal jsem se.Rozhodně jsem nechtěl nějak zavazet ale jednoduše řečno sedět někde vzadu a nemít co dělat pro mě bylo doslova utrpení.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jowaka Mon Apr 01, 2013 10:50 am

Pomaly som krpcovi odokryla oči. Spal ako zabitý. Nechala som si ho v jednej ruke, zatiaľ čo druhou som potriasla tou Shakyho.
"Celkom.. zvláštna prezývka, vlku." Uchechtla som sa a mierne som pohodila hlavou.
"Môžeš mi hovoriť Jowaka, a hej.. pokojne si môžme tykať." Uškrnula som sa. Na jednu z jeho otázok som sa na chvíľku zamyslela.
"Nechcela som ďalej pokračovať v śtúdiu no.. keď mi prišlo to prijatie." Pomaly som z vrecka vytiahla list a len som mierne pokrčila ramenami.
"Kto by to nezobral." Zazubila som sa. Oprela som sa o zábradlie na okraji lodi a pohľad som pootočila niekam k prístavu.
"Odkiaľ pochádzaš?" Spýtala som sa po chvíľke. Prišiel k nám niekto ďalší, ktorý mal.. v podstate vlasy takmer rovnakej farby ako ja. Pokývala som hlavou na nesúhlas.
"Nerušíš." Pousmiala som sa na neho.
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 10:58 am

Poprvé jsem byla v Anglii a tak mě tu uchvacovalo naprosto všechno. Byla jsem natisknutá na okýnko auta a v klíně jsem měla položený dopis který mi přišel.
"Éto...proč se nemůžeme ještě někde stavit. Oni by počkali ne? Chtěla jsem toho tady vidět víc." Odlepila jsme se od okýnka a koukla se na mamku která mě sem díky bohu vezla. Odpovědil jsem se ale nedočkala, pouze protočení oči a povzdechu. Ha...dobře chápu. Povzdechla jsem si a znova si dopis přečetla. Z toho dopisu mi bylo nějak blbě a tak jsem se radši otočila dozadu kde byla moje andulka.
"Pepííí těšíš se? Doufám, že ti není taky blbě jako mě." Zasmála jsme se a pak si zase sedla normálně. Jakmile mi bylo oznámeno že jsme na místě vyskočila jsme z auta a zírala na velkou loď.
Sakra...už vážně mi začíná být zle. Na sucho jsem polkla a začala si pomalu brát věci z auta přičemž jsem měla stále natočenou hlavu k lodi. "Tak teda...ahoj." Zasmála jsme se, vlepila mamce pusu na tvář, natáhla ruku do auta a čekala až mi na ní přiletí Pepí. Neměl klec protože byl dokonale vycvičený, byla jsem na něj sakra hrdá!
Když se uráčil mi sednou na rameno mávla jsem naposledy na mámu a nastoupila na loď. Zhluboka jsme se nadechla abych si to nerozmyslela a šla dál k nějaké skupince. Rozpačitě jsme se zastavila metr od nich a přešlápla.
"Um Ahoj! Jsem Milli těší mě. Vy tam taky jedete? Myslím na ten ostrov." Vychrlila jsme ze sebe a zářivě se usmála.

Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 11:03 am

Krpčík byl opravdu roztomilý když spal a viděl jsem jak Shira taky pomalu usíná a aby se jí spalo lépe, tak přelezla ke mě na rameno, kde uvelebila a usnula.
"To ano...Jowaka. Máš na to trošku odlišný názor. Já byl přinucen sem nastoupit, díky tomu jsem přišel o přítelkyni a kamarády, ale asi bych to už neměl řešit, rodiče rozhodují celý život za mě, asi bych si měl po 18 letech začít zvykat."
Opřel jsem se o okraj lodě a vzdychl. Opravdu se mi tento pohled na město líbil. Zase jsme jen hlavu pootočil k ní a zakřenil jsem se.
"USA, ty?"
Usmál jsem se na ní, ale to už sem přišel ten kluk kterého jsem viděl před lodí a jen jsem na něho mávnul.
"Jen se klidně připoj."
Zase jsem se na chvilku koukl do dálky a přemýšlel nad vším různým, ale při tom jsem je vnímal. Najednou jsem ale uslyšel další hlas a tak jsem jen očkem koukl kdo to je a oči se mi rozzářily. Ta dívka viapadala úplně jak Shio a z toho jak jsem byl naštvaný a rozpačitý jsem její jméno přeslechnul a rychle jí objal.
"Shiooo-chwán!"
Pak jsem si ale povšimnul nějakého papoucha a rychle jsem se odtrhl, navíc ta vůně nebyla její ale ta podoba byla až na zbláznění.
"Gemenesai, myslel jsem si že jste..."
Nějak mě to opravdu zaskočilo, rychle jsem se jí začal omlouvat a pak jsem se zase opřel o okraj lodě a díval se směrem dolů.
"Jo, taky jedem na ten stupidní ostrov."

Řekl jsem to spíš pro sebe a zajel jsem si rukou do vlasů, abych si je trošku z rozcuchu poupravil do normálnějšího rozcuchu.

Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 11:05 am

Poslouchal jsem ostatní no zjevně měli ty samé problémy jako já.Asi nejspíše nikdo z nich se nehlásil na žádnou prestižní školu.Ale zase na druhou stranu proč to nepřijmout. Sledoval jsem jak se sem hrne víc a víc lidí.
,,Musím souhlasit.Kdo by to nakonec nepřijal?" nadhodil jsem otázku a tiše se zasmál. Pak jsem si všiml jak k nám dorazila nějaká dívka .Vypadala vccelku rozpačitě a na druhou stranu jsem jí i chápal.Ani mě by nebylo nějak fajn z toho přifařit se ke skupince neznámích lidí.
,,Jack.Teší mě" představil jsem se dívce a uddělal jakousi parodovanou úklonu. Asi jsem spíš půsbil jako šašek ale jednoduše jsem se takhle choval docela často. Hold si museli zvyknout protože mě přeškollit na jiné chování bylo snad něco naprosto nemožného.
,,Ano,taktéž jedeme na neznámé místo jelikož naše jména vzali bůh ví kde" zkonstatoval jsem to a usmál se znovu. Bylo to jen jakési shrnutí.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 11:07 am

Z Brigthonu to do přístavu nebylo daleko, takže jsem se vlastně ani nestačila rozkoukat a už mě řidič autobusu vyháněl ven významně pozvednutým obočím. Rozhlédla jsem se kolem sebe a uvědomila si, že všichni ostatní už vystoupili. Omluvně jsem se usmála, hodila přes rameno svoje "žebradlo" a pak jsem trochu rozlámaně seběhla schůdky a už jsem byla venku. Do nosu mě uhodil čerstvý přímořský vzduch, což bodlo, protože mi bylo dost špatně. Řidič mi mezitím podal černo-červený cestovní kufr na kolečkách a přepravku s Ebony a zase, než jsem se nadála, byl pryč a na mě uhodila ta nevyhnutelnost situace. Už jsem nemohla utéct. Protože kam bych šla?

Nemusela jsem hledat dlouho, velká loď se jménem školy byla jediná na vodě a nešlo ji přehlédnout. Jak se tam tak pohupovala ukotvená na obřích řetězech, zhoupl se mi žaludek. Co tady proboha dělám...

-

"Cože? Kam že to jedeš??", zarazila se máma. Dalo to strašně moc práce, vysvětlit jí, proč jsem se právě teď, po letech, rozhodla, že tedy nakonec skutečně půjdu studovat. Nedávalo jí to smysl. Mně ostatně taky ne. A tak jsem musela použít hodně fantazie, protože jsem prostě věděla, že pravdu by nepochopila a že bude třeba si vymyslet náhradní verzi, která bude trošku uvěřitelnější. Tentokrát jsem k ní prostě nemohla být upřímná, nikdy by mě nenechala odjet a takhle riskovat, a tak jsem si vygooglila co nejvíc informací o fakultě psychologie a společenských věd na Karlově Univerzitě v Praze - kde jsem před lety byla jako au-pair a jedno z mých dítek se právě na ni chystalo. Měla jsem tedy nějaké informace do začátku a zbytek pomohl vyřešit internet. Když jsem odjížděla, máma už přesně věděla, kde tam budu spát a na jaké předměty budu pravděpodobně chodit, dokonce si i plánovala, že za mnou přijede, ale to jsem věděla, že jsou jen plané řeči jako obvykle, takže mě to neznervózňovalo. Spíš jsem se bála toho momentu, kdy jí budu muset říct, že to všechno byla lež a že je to úplně jinak. Pokud jí to tedy budu vůbec moct říct. To totiž pak bude děsná scéna. Úplně to vidím.

Naprázdno jsem polkla. Křečovitě jsem svírala v jedné ruce popruh kabely a v druhé držadlo od kufru a velice pomalu jsem se přibližovala k lodi. Co tady sakra dělám... Potily se mi ruce a cloumala mnou skoro zoufalost. Jak na mě přišli? Proč mě někdo někam zve, proč právě mě? O co tady jde? Vykuchají mi tam ledviny a už nikdy neuvidím naše? Ale proč právě já?

S takovými myšlenkami a s touhou, aby mě někdo konečně zasvětil a všechno to začalo dávat perfektní smysl, jsem se přiblížila až k lodi a vystoupala po molu.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 11:16 am

Netrvalo dlouho a došlo na moment, kterého jsem se asi nejvíc bála. Lidi! Nový lidi! Malou chvilku jsem je pozorovala zpovzdálí a bylo mi čím dál tím víc špatně od žaludku. Nepochopitelně jsem se potila a ucho od přepravky jsem svírala tak pevně, že ještě chvilku a rozmáčkla bych ho. Ebony byla zticha.

Během té minutky jsem zpozorovala dvě věci - zaprvé ti lidé se právě seznamují, takže se evidentně neznají a teprve si vyměňují informace. Pokud jsem chtěla něco zjistit, nebylo vyhnutí, musela jsem jít za nimi. A za druhé mě zarazilo to množství zvířat kolem nich. Vypadalo to, že snad každý má, stejně jako já, po ruce nějakého mazlíčka. Musela jsem se tomu usmát. Podobnost s Harry Potterem byla značná. Vážně nás čekala škola čar a kouzel? Nebo to byl všechno jen nějaký nejapný vtip? Ale proč by si někdo na něco takového vybral právě mě? Kde mě vyhrabali?

Osmělila jsem se a přiblížila se ke skupince, pokud možno ladně, ověšená všemi svými věcmi. Zvedla jsem ruku na pozdrav, jako že přicházím v míru, a vyhrkla trochu nesmělé A-Ahoj... Trochu jsem se zakoktla.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Tracy Thompson Mon Apr 01, 2013 11:18 am

Po přijetí dopisu jsem si ihned zarezervovala letenku do Anglie. Pořád jsem nemohla uvěřit tomu, že přijali zrovna mě a vůbec jsem nechápala proč, ale rozhodla jsem se to zkusit, a tak jsem si zabalila a vyrazila na cestu. Zabalit v mém případě znamenalo naházet do cestovní tašky nějaké oblečení, protože nic víc jsme zatím nevlastnila. Cesta letadlem trvala několik hodin, což mi ovšem přišlo jako celá věčnost. Vzrušení z cesty do neznáma, mě pomalu zalévalo a já začala přemýšlet, jestli to přece jenom nebyla chyba. Nakonec jsem všechny tyto myšlenky zahnala a na chvíli se mi i podařilo usnout. Letadlo přistálo v Londýně, odkud jsem se také měla přepravit na místo určené v dopise. Vzala jsem si taxík a cestou obdivovala město. Nikdy jsem nebyla dál, než za hranicemi Washingtonu a proto mi Londýn připadal úžasný a částečně mě i mrzelo, že si ho nemůžu prohlédnout blíže. Vyjeli jsme z něj a pokračovali dál, pro mě neznámou cestou, vinoucí se krajinou. Nevím jak dlouho jsme jeli , ale cesta mi utekla až obdivuhodně rychle, možná proto, že jsem ji částečně prospala a zbytek jsem obdivovala poklidnou anglickou krajinu, míhající se za oknem taxíku. Když auto zahnulo za poslední roh a zastavilo v přístavu, naskytl se mi výhled na největší loď, co jsem kdy viděla. Samozřejmě jsem pár lodí viděla i v Tri-Cities, ale žádná nebyla tak velká. Vystoupila jsem z auta, za mnou vyskočil můj pes a obě jsme s úžasem pozorovali loď kotvící v přístavu. No teda, spíše já jsem pozorovala, Tinu spíše zajímali racci kroužící kolem lodi. Okýnkem jsem podala peníze netrpělivému taxikáři a rozhlédla jsem se okolo. Z nějakého důvodu jsem přemýšlela, jestli neuvidím Kate Winslet, v děcáku nám titanic pouštěli snad milionkrát. Po chvilce jsem se nad tím usmála a pokračovala jsem s Tinou poslušně ťapkající vedle mé nohy, k místu kde se nastupovalo. Ukázala jsem kontrole pozvánku, která mi přišla s dopisem a nastoupila jsem. Nebyla jsem si jistá, co mám v téhle chvíli dělat, ale vždycky jsem chtěla stát na přídi a tak jsem tam ihned zamířila. Hodila jsem svoji tašku na zem, opřela jsem se o zábradlí, které tam bylo a zamyšleně jsem pozorovala vlny, rozbíjející se o okraj lodi a přístavu.
“Vlastně ani nevím, jestli mi na lodích bývá špatně.“ Říkala jsem si v duchu a doufala jsem, že to tak není. Cestou jsem si všimla formující se skupinky lidí, přibližně stejně starých jako já, možná trochu mladších. Moc se mi za nimi jít nechtělo ,a tak jsem jenom jemně škrábala Tinu za ušima a pozorovala vlny houpající se na moři.
Tracy Thompson
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jowaka Mon Apr 01, 2013 11:27 am

S trocha nepríjemným úškrnom som sa pozrela na Shakyho.
"Geez.. ty si ale úchyl." Zachechtala som sa a Trocha zmätene som si prezrela dav ľudí, ktorý sa tu začal formovať. Bolo nás tu už celkom dosť. Kývla som hlavou na na dievča, ktoré k nám podišlo, teda vlastne.. na obe dve.
"Začínam rozmýšľať či sa vôbec oplatí predstavovať. Bohvie koľko ľudí ešte príde." Uškrnula som sa a fretku som si zastrčila do vrecka vo vnútrajšku plášti. Podvihla som jedno obočie a rukou som si znova napravila golier na kabáte
"Jowaka..." Dodala som nakoniec a pohľad som upriamila na dievča, ktoré sa tejto skupine tak trocha vyhlo. Pripadalo mi to tak, že nie každý musí takéto veľké... davy..
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 11:28 am

Usmívala jsem se jako blbeček a když mě objal vyděšeně jsme udělala krok dozadu. Jakmile mě pustil a odstoupil zakroutila jsme hlavou a mávla rukou. "Stane se." Zasmála jsme se a položila tašku s batohem na zem. Andulka ne mém rameni se chvíli rozhlížela a pak se rozletěla někam na druhou stranu lodi.
Koukla jsme se na Jacka a spojila ruce za zády. Jack...Jack...musím si to zapamatovat. Zvědavě jsem si prohlížela jeho vlasy a přemýšlela nad tím jestli si je barví, pak jsem koutkem oka zahlédla další rudé vlasy ale mnohem delší. Chvíli jsem zírala i na tu dívku a pak sklopila oči aby si toho nevšimla.
To už dorazila další osoba která měla stejný osud jako mi. Vykuchají jí stejně jako nás na tom ostrově a rozprodají naše kousky těla světu.
"Ahoj! Jsem Milli. Těšíš se?" Vyhrkla jsem a přátelsky se usmála.

Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 11:36 am

Začalo přicházet víc a víc lidí.V jejich jménech jsem se najednou začal ztrácet. Došl nějaká další holka. Najednou jsem si spíš připadal že jsem měl zůstat tam vzadu a do ničeho se nemchíchat.
,,Nebude jednodušší vzít kus papíru a načmárat na to svoje jméno?" optal jsem se a zasmál se .Když jsem si představil jak všichni nosí transparenty bylo to trochu vtipné. telefon v mojí kapse začal znovu zvonit. ,,Pardon" pronesl jsem omluvně a trochu jsem poodstoupil. Koukl jsem se a uviděl že mi volá táta. Jen jsem to zavěsil.Najednou na mě padla tíživá nálada.I když jsem měl na tváři stále svůj úsměv došel jsem k okraji lodi a hleděl na tu spoustu vody která se tam v dálce rozprostírala. Kdo ví jak je to daleko.Doufám že dost. Ještě že se tam ani nemá jak dostat.Projelo mi hlavou v souvislosti s mím otcem. Byl jsem rád že není nikde kolem mě už nějakou dobu.Od chvíle kdy jsem jednoduše utekl.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 11:38 am

Objevila se mi virtuální kapka u čela a poškrabal jsem se na zátylku hlavy. Shira zatím jen spokojeně spala, ale pak uviděla Jamese jak na mě mává, asi už měl jet domů a já jsem ho taky zpozoroval, takže jsem na něho s úsměvem mávnul. Bylo mi jasné že za pár hodin se zase opět setkám s mou buzerující a nepříčetně krutou matkou co mě zase bude poučovat a doufal jsem, že si mě raději nebude všímat a nebude upoutávat pozornost. Když už to byla přeci jen škola, tak tam byli i profesoři a já jsem se vlastně celý den modlil abych nevytasil jí. Nahromadilo se tu víc lidí než jsem si myslel, proto jsem jen na všechny kývnul s úsměvem a pak jsem trošku šel bokem. Ne že bych neměl rád lidi, nebo něco podobného, já nesnášel ticho, ale teď jsem ho docela potřeboval. Stále jsme byl ale kousek od nich a znuděně a dost uraženě jsem se koukal na město, ve kterém jsme stále kotvily.
Jen počkej jaký tam udělám peklo maminko, se budeš divit... Pomyslel jsem si ďábelsky a poškrabkal Shiru na hlavičce když spala. Z nudy jsem vytáhl mobil z kapsy a začal psát zprávu Shio.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 11:43 am

Ee... Jo...? Asi? Já ani nevim. Nevim, kam jedeme a na co se mám těšit. uchechtla jsem se. Jsem Em, podala jsem jí ruku, když to tedy byla právě ona, kdo mě první oslovil. Ale řekla jsem to jakoby do pléna, i když mi bylo jasné, že to nemusí každého zajímat a že zapamatovat si ta jména bude dost nadlidský úkol. Ale tak zase, měli bychom mít na seznamování dost času později. Snad.

Koukala jsem na toho červenovlasého, jak zasmušile telefonuje. Hlavou se mi honilo tolik otázek a šílených teorií. Možná je to naposledy, co mluví se svou rodinou. A copak jim vůbec řekl? Možná že všichni tihle lidé doma lhali stejně jako já. Nebo se sem možná narozdíl ode mě normálně hlásili a přesně vědí, o co kráčí. Zase mě polilo horko a nejistota.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Alfio Mon Apr 01, 2013 11:52 am

Do Anglie jsem se dostal poměrně brzy.Cesta letadlem byla klidná a obsluha byla příjemnější než jsem čekal.Jakmile jsem se dostal z letiště nastoupil jsem na první taxi a řekl kam chci jet.Nebylo to příliš daleko takže jsme zde byli za chvíli.Bota byla docela unavená takže jsem ji měl schovanou v kapse kde spala a já jsem se snažil pobrat všechny zavazadla která jsem si vzal.Byla to docela komedie jak jsem se je snažil vzít a pořád mi padala ale nakonec se mi to nějak povedlo.Dorazil jsem kousek od lodě která na sobě měla stejné logo jako bylo na dopise.Koukal jsem se okolo až jsem uviděl skupinku lidí co se k sobě hrnula jako hejno vystrašených vran."Tak s tímhle budeme na škole Boto." řekl jsem do svoji kapsy a z ní vykoukla jen maličká hlavička a oblízla mi prst.Pomalu jsem došel až k lodi ale lidí jsem si moc nevšímal. U vstupu na loď jsem ukázal pozvánku na školu a pustili mě dovnitř položil jsem si zavazadla nějak tak aby jsem je potom našel."Dokud můžeme tak půjdeme ještě z lodi co ty na to?" řekl jsem opět do svojí kapsy a vyšel jsem z lodi ven.Stoupl jsem si kousek dál od houfu lidí a opřel jsem se o zeď."Z tohle smradu od ryb se mi dělá zle." poznamenal jsem jen tak pro sebe a z druhé kapsy jsem vytáhl krabičku zápalek.Škrtl jsem sirkou a koukal jsem na plamen.Smrad síry aspoň trochu překonal tu rybinu a já jsem tam jen tak stál opřený.
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 12:01 pm

Jack...Em...Jowaka...Jack...Em...Jowaka Opakovala jsme si jejich jména pořád dokola, takhle jsme si dokázala zapamatovat celé volejbalové družstvo se kterým jsem hrála jen párkrát, ale pro to aby člověk se všemi vycházel je dobré znát jejich jména.
Opřela jsem se a přemýšlela nad těmi jmény. Ten nápad co měl Jack nebyl zas tak špatný. Chtělo by to takové ty bílé samolepky. Pepí mi přiletěl před obličej a sedl si zase na mé rameno.
Pousmála jsme se a znova si zopakovala jména které jsem už znala a přejela očima osobu které jméno patřilo.
"Pepí vypadá to, že tu zatím není moc lidí co by si popovídali."
Zakřenila jsem se na andulku a vytáhla mobil jako většina z nich. Možná bych měla zavolat tátovi.. Usmála jsem se a vyťukala jeho číslo. Přiložila jsme si mobil k uchu a sklonila hlavu.
Chvíli jsme si s ním potichu povídala a pak se hořce usmála.
"Um tak..fajn. Dobře, slibuješ?...Tak se měj." Strčila jsem mobil zase do kapsy a na okamžik se zamračila.
Sliby chyby. Protáhla jsme se a zase jsem se usmívala a hledala někoho koho bych mohla otravovat.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 12:04 pm

Ale kuš! sykla jsem. Ebony mě z přepravky trochu sekla do nohy. Už nespala, naopak se velice živě zajímala o Milinu andulku. Ajé, povzdychla jsem si směrem k Mili. Tyhle dva bude asi trochu náročný udržet od sebe. Ona se jinak zvířatama nerozrušuje, ale ptáci, to je jiná. Trochu jsem se zakabonila. Upřímně jsem doufala, že nebudu někdy v budoucnu muset řešit problém, kde sehnat Mili nového mazlíčka.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 12:12 pm

Možná by přestal kdyby se mi nemohl dovolat. Projelo mi hlaavou když mi telefon začal znovu zvonit. Telefon jsem vypnul a pak oddělal zadní kryt.Vytáhl jsem baterku a následně na to i sim kartu která jako kdyby byla srdcem telefonu. Ttuto sim kartu jsem vzal a ve dvou prstech zlomil na dvě části.Ty dvě části jsem odpinknul do odpadkového koše který byl kousek ode mě. Snad už teď bude klid.Projelo mi hlavou a já zašmátral v kapse.Vytáhl jsem malý balíček s novou kartou. Nosil jsem náhradní protože jsem věděl že dřív nebo později tu starou kartu zničím. Novou jsem dal na své místo a zapl telefon. ,,Zbohem starý živote" pronesl jsem si pro sebe přímo až nostalgicky a povzdychl si. Stále jsem hleděl na tu hromadu vody.
Najednou jsem se otočil a zrovna hleděl na problém s mazlíčky.Na tváři se mi objevil daalší z mích úsměvů.Ale nepohnul jsem se.jen jsem se lokty opřel o okraj lodi a sledoval jsem celou situaci.
,,Možná by jste je měly držet od sebe dámy" zkonstatoval jsem s tichým smíchem.Bylo to skutečně zábavné sledovat jak by si fretka očividně dala zákusek v podobě roztomlého ptáčka.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru