Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav

+14
Valerio Giacosa
Sebastian Michaelis
Crowley
Lowland
Mark Eric Caught
Rosalie Ovelleen
Alfio
Tracy Thompson
Em Phoenix
Milli
Jowaka
Shaky Rokogu
Jack Evans
Prince
18 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Přístav

Příspěvek pro Prince Tue Mar 26, 2013 3:06 pm

First topic message reminder :

Přístav - Stránka 2 B7454a658e_92186652_o2

Místo které vám bylo popsané v dopise.Odtud budete odjíždět na Ostrov s vašimi budoucími spolužáky.
Přístav se nachází v Anglii, takže musíte také popsat jak jste se sem dostali.Je zde přistavená loď s obřím nápisem školy, takže není možné netrefit.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 12:17 pm

Když jsem dopsal zprávu, tak jsem se kouknul na to jak se chová ten hafík k tomu papóchovy a trošku jsem se usmál. Shira už dávno nespala a potulovala mi horní části těla, byl jsem už zvyklý. V zadní kapse jsem měl její sušenky a ona to věděla, proto si jednu vytáhla zase se obmotala na mojí ruku a chroustala.
"Mrško malá."
Zakřenil jsem se na ní a mobil jsem dal zase do kapsy a patoh jsem si zase nevléknul na jedno rameno tak aby mi nespadl a zase šel k nim.
"Nevíte kdy to odplouvá?"
Zeptal jsem se jen tak letmo, jediné jméno které jsme is zapamatoval bylo Jowaka a Jack, ty další jsem měl mlhavé. Ze všeho nejvíc co jsem chtěl bylo aby jsme se už dostali na ten ostrov, já se mohl zavřít v pokoji a tak 10-15 let nevylízat.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 12:23 pm

Koukla jsme se na Em a pak na jejího mazlíčka.
Mlaskla jsem na svou Andulku a ta se rozletěla někam pryč.
"Pepí se jen tak sežrat nenechá." Zasmála jsme se. "Ale kdyby mi zmizel už vím za kým jít." Znova jsem spojila ruce za zády, obvykle jsem je měla v kapsách ale já pako si dneska prostě musela vzít sukni.
Koukla jsme se na Jacka a usmála se. "Asi jo, ale třeba si na sebe zvyknou. Viděla jsem nějaké video kočky a andluky jak spolu vycházejí, protože spolu vyrostly." Začala jsem si hrát s náramkem a pohledem přešla na toho blonďáka z kterého mě předtím málem trefilo.
"Asi až budeme všichni. Myslím, že nás je málo." Rozhlídla jsme se a začala počítat všechny co tu byly.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 12:29 pm

Přikývla jsem na to co řekla ona dívka.Měla pravdu existovaly případy kdy se tyto rozdílné druhy snášely ale to tuším nebyl jejich případ. ,,Ale jestli mi to neuniklo.Tihle mazlíčci spolu nejspíš nevyrůstali " dokončil jsem a protáhl si ruce. Následně na to jsem reagoval na slova blonďáka s kterým jsem se potkal jako prvním.
,,Musím souhlasit.Bylo by lepší kdybychom dávno byli na místě." pokrčil jsem rameny a pak si povzdychl.Promnul jsem si levý spánek.Nějak na mě začalo doléhat to že se mi na moře příliš nechtělo. Mořská neboc pro mě bylo něco jako noční můra ale to díky mému neustále bezstarostnému výrazu snad ni nikdo nemohl poznat.
,,Nebo jsem tu snad jediný komu se před očima přemýtají lodní katastrofy?" dodal jsem a povzdychl si. Stačilo si jen vzít jak dopadl slavný Titanic.Tvrdili o něm jak se nedá potopit a nakonec stačilo jen trochu větší kus ledu.A celá loď šla ke dnu i s pasažééry uvnitř. Nechtěl bych něco takého zažít na vlastní kůži.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Rosalie Ovelleen Mon Apr 01, 2013 12:33 pm

"Přestaň se vztekat.." Konečně se mi podařilo na letišti v tom frmolu, nabrat svoje věci a pustit z klece ven i Růžu. Černou menší kočku, která kolem sebe začala nepříjemně prskat, což dělala vždy, když se jí něco nelíbilo. Krátce jsem se na ní jen zašklebila, přehodila si černou sportovní tašku na pravé rameno a porozhlédla se kolem sebe, hledala jsem v téhle změti lidí nějaký východ. Byl tady docela humbuk, lidé spěchali tam a sem, typičtí Angličané. Znovu se mi na tváři usídlil takový ten rošťácký úsměv, dopis jsem schovala do zadní kapsy od džín a vydala se k východu. Růža mě jako ocásek následovala, většina lidí se na mě dívala divně, ale ty pohledy jsem jako obvykle ignorovala a štrádovala si to vesele k velkému nápisu "EXIT". Konečně jsem vyšla ven, Anglie, je pravda, že jsem tady dva roky žila, takže jsem spoustu míst znala. Mrzelo mi, že jsem se doma, ve Španělsku, nezdržela déle než pár dní, ale dobrodružství jsem měla vždycky ráda! Rodičům jsem stačila pípnout smsku, že jsem doletěla v pořádku, nějaké starostlivé rozhovory se v naší rodině nekonali, na to měli rodiče od bratrů až moc utužené nervy.
Yosh, svoboda!
Stačilo jen naednout do taxíku a nechat se dopravit na místo setkání. Ten přístav jsem popravdě moc neznala, taxík mi zastavil opodál. Naštěstí tu moc lidí nekotvilo a najít tu mou určenou moc dlouho netrvalo. Ten obrovský nápis se nedal přehlédnout, stejně jako ta obrovská loď. Napadlo mě jen, jestli nebudu mít třeba mořskou nemoc, ale to snad ne. Už z dálky jsem si všimla hloučku lidí, co šli na loď, přidala jsem do kroku, snad jsem nebyla poslední na koho se čekalo, hodinky mi to ale neukazovaly.
"Zdravím.." Širokým úsměvem jsem zdravila každého človíčka, kterého jsem potkala, i když jsem je moc neznala, vlastně vůbec. Došla jsem až na loď, těžkou tašku shodila z ramene a založila ruce v bok. Porozhlédla jsem se, mou tvář, jako obvykle, zdobil úsměv, kdyby tu byli bráchové, ta loď by do vyplutí nezůstala celá!
"Tak Růžo, co na to říkáš? Cítím v kostech dobrodruž.. RŮŽO!" Otočila jsem se na svou kočku, nutně podotknout, že občas dost rozmrzelou a dneska extrémně. Rozběhla se ven z lodi, řvala jsem na ní jako blázen, no ta nafoukaná kočka mě odmítala poslouchat! Pokoušela jsem se jí doběhnout, konečně se zastavila a já tak tak zabrzdila hrozící katastrofu a to srážku s nějakým blonďatým mladíkem, co stál stranou od ostatních. Krátce jsem si ho prohlédla, střetla se s jeho očima a hned se ale podívala dolů, kde mu Růža škrábala na kalhoty.
"Trdlo jedno pomatený, pojď sem, co to vyvádíš?" Na čele se mi utvořila drobná zamračená vráska. Ale Růža se ne a ne uklidnit, prskala, jako kdyby něco nebo někoho cítila. Musela jsem teď působit jako nějaké ztřeštěné tornádo, které jsem leckdy doopravdy byla.
"Ehm, promiň, nevím, co to do ní vjelo, normálně se tak nechová.." Podotkla jsem, ani jsem nevykala, vždyť byl stejně starej!
Rosalie Ovelleen
Rosalie Ovelleen
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 12:39 pm

No, snad si zvyknou. Ona toho asi nikdy nenechá, ale je to přece jenom domácí polštářovka, zase tak silný lovící pudy snad nemá, mávla jsem rukou směrem k Ebony, jejíž žluté oči nepřestávaly sledovat andulku. Trochu jsem na ni mlaskla, jako že to neschvaluju. Přimhouřila zrak, ale jinak jí to nerozrušilo.

No ještě s tímhle začínej, prohodila jsem k červenáčkovi. Už takhle se mi honí hlavou milion šílenejch teorií o tom, co bude následovat. Hele, vy jste se na tu školu hlásili nebo o ní nějak něco víte? Já mám furt pocit, že jsem se asi zbláznila. Vůbec nechápu, kde mě našli a proč tam jedu, ani co mě čeká. A moc se mi to celý nelíbí. vybafla jsem svoje obavy do pléna a pak sledovala ztřeštěnou černou kočku, která se právě přiřítila a evidentně měla dost energie nazbyt a problém s kapsou jednoho blonďáka.


Naposledy upravil Em Phoenix dne Mon Apr 01, 2013 12:40 pm, celkově upraveno 2 krát
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 12:39 pm

Jen jsme znuděně kývnul hlavou. Toto místo jsem asi neměl moc v lásce, protože to ve mě vyvolávalo zvláštní pocity, ale pak jsem si jen pořádně oddechnul.
"Shaky alias vlk, těší mě...umm...Milli?"
Trošku jsem zapomněl jak se to vyslovuje, ale pak jsme to nějak spojil a snad to bylo dobře. Toto čekání mě začínalo nudit. Ani jsem toho moc nepostřehl, ale Shira ze mě najednou seskočila a to se nestávalo často. Vyskočila na zábradlí lodi.
"Hm?"
Zaskočeně jsem se na ní podíval a koukal jsem se kam se kouká ona. Viděl jsem jen malý záblesk známé limuzíny co jsem znal. Pak mi to docvaklo. Já s tátou jsem nikdy neměl ten vztah kdy by jsme si řekla "ahoj" a prohodili spolu nějaké slovo.
"Omluvte mě."
Čapl jsem Shiru a seskočil jsem z lodi, doslova. Já měl silné kosti a vůbec...věděl jsem jak a kde dopadnout. Došel jsem až k auto, od kterého se otevřeli dveře a vylezl z nich můj otec v saku, které si upravil. Popošel ke mě a já měl jen neutrální výraz. Plácl mě po rameni a pak se zakřenil do široka a jednu ruku si dal do kapsy.
"Hodně štěstí a nedělej hlouposti, tady...Dala mi to Shio, chtěla aby jsi to měl."
Najednou to na mě jen tak vybalil a podal mi menší náhrdelník, který jsem poznal hned. Byl to ten co jsem jí dal já a toto pro mě znamenalo definitivní konec mého dokonalého života a náznak od ní že mám jít dál a nemyslet jen na ní. Samozřejmě otec nevěděl co to znamená a pořád se jen tak usmíval. Pak mi dal svůj rodinný prsten co se u nás dědil už....pff fakt dlouho. Nasadil jsem si ten velkej modrej prsten a pak se na něho jen do široka usmál. Na druhou stranu jsem byl rád že mi přišel dát sbohem, když měl stále tolik práce. Ještě jsme si tam něco vykládaly a pak zase nasedl do auta a odjel. Náhrdelník jsem si dal do kapsy a zase vyšel po molu nahoru na loď, kde jsem opět popadl svůj batoh a usmál jsem se na zde přítomné. Chytl jsem se jedné obruče nad námi a pomocí ní jsem udělal salto až na druhou palubu, abych si to zjednodušil. Byl tu jak lepší výhled, tak i ovzduší, nesmrdělo to tu tak po rybách. Pomalu jsem si sedl jednu z laviček co byla na palubě a koukal jsem se na přívěšek, který jsem schoval do báglu a pak vytáhl Ipad a něco na něm ťukal.


Naposledy upravil Shaky Rokogu dne Mon Apr 01, 2013 12:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Alfio Mon Apr 01, 2013 12:43 pm

Jen tak jsem postával a hrál si s polední sirkou kterou jsem měl.Najednou ke mě doběhla kočka a hned za ní nějaká holka.Tím jak zabrzdila těsně přede mnou mi zrušila i poslední sirku co jsem měl a poslední možnost jak obejít tu rybinu.Letmo jsem si ji prohlídl a potom jsem se ji podíval do očí."Dlužíš mi sirku" řekl jsem tiše a potom jsem se podíval dolů na kočku která mi škrábala na kalhoty.Vytáhl jsem Botu z kapsy a položil jsem si ji na hlavu."Myslím že hledá ji."ukázal jsem prstem na Botu která mi teď seděla na hlavě a koukala na dívku."Mimochodem moje jméno je Alfio Preghieri."
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 12:44 pm

"Neber mi naději." Nafoukla jsem tváře a pak se zasmála. Když se zmínil o lodních katastrofách zbledla jsem. Kdyby mi to nepřipomněl skvěle bych to nechala zahozené někde v koutku mého mozku a nemyslela na to!
Zbledla jsem a polkla, pak jsem ale zavrtěla hlavou a snažila se tu myšlenku zahnat pryč.
To ale znamenalo, že jsem musela začít kecat o prvním co mě napadlo.
"Jacku, barvíš si vlasy?" Vyhrkla jsme a koukla se na jeho vlasy na které jsem koukala už předtím, pohledem jsem zabloudila i k Jowace. Když někdo vyslovil moje jméno trhla jsem k němu hlavou. "Hm?" Zvědavě jsem nadzvedla obočí a pak sledovala jak Shaky mizí. Jasně, takže...Jack, Jowaka, Em a Shaky. Zopakovala jsme si zase jména a spokojeně jsem se usmála protože jsem si to podle mého už pamatovala.
"Já se na ní nehlásila, podezřívala jsem tátu že to zařídil ale on mi tvrdil že ne. Jednou jsem viděla nějaký film kde odvezli pár lidí na ostrov a tam je převychovali." Zamumlala jsem zamyšleně směrem k Em a usmála se.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 12:47 pm

//Koho si tím blonďákem myslela? Very Happy JSem zmateneeej! Sad
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Alfio Mon Apr 01, 2013 12:51 pm

(Mě Very Happy )
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 12:52 pm

//Výborně, takže to editnu Rolling Eyes
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 12:59 pm

,,Ale no tak, to byl jen vtip" pokrčil jsem rameny a jen se zasmál.Jak se zdálo dneska jsem měl skutečně svůj den co se týkalo vtipů a nebo jen přihlouplých poznámek. ,,Vsadím se že na ostrově budeme dost rychle" usoudil jsem nahlas. Snad jsem to řekl jen proto abych dodal mému žaludku trochu odvahy.Ještě jsme nevypluli ale já cítil jako kdyby se mi žaludek houpal sem a tam . ,,Pokud Vás na tuhle akci naverbovali rodiče moc rád bych věděl kdo naverboval mě. Upřímě moje máma to mohla být těžko a otec? Řekněme že poslat mě na školu by bylo to poslední do by dokázal udělat. Takže nastává otázka kde v té škole vzali moje jméno,moji adresu a vůbec jak ví o mojí existenci" promluvil jsem .nechal jsem slova volně plynout protože tohle bylo skutečně to co i mě zatěžovalo.Rád jsem sice vypadl z toho malého bytu a všeho co jsem kolem sebe znal ale bylo to skutečně divné.
Když se mě Mili zeptala jestli si barvím vlasy nevím ani proč ale moje ruka okamžitě k nim vyskočila aby je trochu rozcuchala.Vzadu jsem měl dlouhý culík který jsem si te´d trochu přilehl jak jsem se opíral o loď. ,,Vlastně,občas jo.Mám výhodu že moje přírodní barba je trochu do červena" porčil jsem rameny jako kdyby o nic nešlo.Přece jen hromada holek si barvila vlasy tak co je divného na tom když to udělá kluk.Navíc i když se to tak nezdálo rád jsem o sebe pečoval. I když občas to asi nemělo cenu.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 1:02 pm

Trochu jsem se zarazila, když se Mili zeptala červenáčka - Jacka - jestli si barví vlasy. Ta otázka mě navýsost pobavila. Kluků se člověk na takové věci obvykle neptá. No ale možná mi to přišlo zvláštní hlavně proto, že jsem vlastně neznala žádného, který by to dělal. To jenom já jsem byla takový blázen, co měsíc, to jiný odstín.

Ježiš, polkla jsem na odpověď Mili. Nepřišlo mi to vůbec k smíchu. Něco ve mně mi říkalo, že tak šílené to určitě nebude. Ale jistě jsem to vědět nemohla. Měla jsem čím dál tím větší strach. Kdy se nás někdo konečně ujme a vysvětlí nám to?

No, naši v tomhle rozhodně prsty nemají. Vysvětlovat mámě, proč jsem se právě teď rozhodla jet studovat, a to ještě k tomu do zahraničí, to chtělo ten největší herecký um, co jsem dokázala vyplodit. Moc dobře ví, že jsem se studovat nechystala. Vlastně ani nevím, proč jsem si to rozmyslela..., odvětila jsem Jackovi a zahleděla se kamsi do moře. Zaujal mě kolem letící racek.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 01, 2013 1:09 pm

Náhle něco velmi silně zahoukalo, až většině přítomných mohlo silně zalehnout v uších. To totiž kolem nich právě projížděla další velká loď, i když o polovinu menší než ta, na které měli odjíždět. I tak, ale byla impozantní.

O pár minut později už klidně stála hned u jednoho z mnoha betonových mol, hned vedle té lodi, do které se teď proudem hrnuli další a další studenti a už netrpělivě očekávali, kdy konečně vyplují. I když, většina vypadala dosti nervozně.
Z právě nově připlutého parníku také pomalu začalo vystupovat několik stovek lodí a mezi nimi i šedovlasý mladík menšího vzrůstu. Což pokud za menší vzrůst se považuje 176 cm.
Byl oblečen do rudé vesty, pod kterým měl černé triko s dlouhými rukávy, které měl slabě povytažené a kapucí. A k tomu všemu samozřejmě kalhoty tmavší šedé barvy. Přes rameno měl přehozený černý batoh a v ruce držel nějakou knihu, do které po celou dobu vystupování začteně hleděl, dokonce i později, když se vydal k druhé, mnohem větší lodi. Jakoby se ani nedíval na cestu a šel jen po sluchu, což byla skoro pravda.

Mark byl asi jeden z mála, nebo spíše možná jediný, kdo na toto místo dorazil lodí. Jeho otec si totiž až příliš pozdě uvědomil, že jejich finanční situace není tak dostatečně dobrá, aby si mohl dovolit zaplatit synovi letenku z USA, až do Anglie. To zkutečně ne. Naštěstí však měl jednoho starého známého, který byl zrovna kapitánem té lodi, s kterou Mark přijel.
To byl asi ten důvod, proč posledních několik dnů, přesněji 12, strávil v jedné z těch nejmenších palub, které by jste na lodi nalezli a deno denně musel pomáhat posádce se vším možným.
Byla sice pravda, že Markovi to zrovna nějak extra nevadilo, ale rozhodně by našel i lepší způsob, jak se dostat na místo odjezdu na novou školu.
Naštěstí zde už však byl, i když to pravděpodobně stíhal jen tak tak.
Kdyby se totiž jejich loď jen o několik desítek minut zpozdila, asi by ani svůj odjezd nestihl...
Teď už však pomalu a s poklidem nastupoval na palubu druhé lodi a snažil se vyhýbat, co největšímu počtu všech možných lidí, které zde zahlédl.
Bylo smutný, že ani změna prostředí mu nějak nepomohla se více mezi ostatní lidi začlenit, takový však on už byl. A potom, co zažil na střední škole, by po něm rozhodně nikdo nechtěl, aby se hned začal s každým vybavovat. Nějak totiž počítal s tím, že tady to nebude o nic lepší.

Mark se nakonec postavil, co nejdál od všech těch part, co se zde vytvořili a dál byl začtený do své knihy.
Nejblíže u něj byl nějaký blonďatý kluk, u kterého se zdálo, že se také zrovna k ostatním nechce přidávat (Alfio).
Mark však jakoby ostatní všude kolem nevnímal, nebo spíše, alespoň se o to pokoušel. Na první pohled totiž vypadal dost... egoisticky a zle, jakoby to byl nějaký namyšlený výrostek, kterému jsou všichni kolem naprosto volný.
Ve zkutečnosti byl však z přítomnosti všech kolem dosti nervozní a začal pociťovat jakousi úzkost, jakou mívají klaustrofobici uvnitř velmi malého prostoru. Jeho tvář však stále zůstávala naprosto nečitelná...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 1:11 pm

Když mi řekl že si vlasy opravdu barví usmála jsem se, tam u nás si je barvil snad každý.
Já doteď pořád věřila že mi to zařídil táta, ale teď jsem byla na pochybách.
Zamyšleně jsem mlčela a přemýšlela, že pojedu zase domů...o vykuchání jsem nestála.
Ale no tak..mám jen bujnou fantazii. Zakroutila jsem hlavou a zvedla jí abych někde ve vzduchu našla andulku.
Když jsem tam Pepího nikde neviděla podezřívavě jsem se koukla po všech možných zvířatech co tu byly a nervózně se podrbala ve vlasech. "Omluvte mě.." Zakřenila jsem se na ně a vydala se na druhý konec paluby, pak jsem zaregistrovala schůdky které vedly výš. Nějak jsem se dostala na nejvyšší možné místo na lodi a pátrala ve vzduchu po Andulce. Ale no ták, teď není čas na hru ty pako!
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 1:15 pm

Racek mě přestal zajímat, když vedle nás zakotvila menší loď a právě z jejího směru se k nám přidal další kluk. Napadlo mě, že z našeho kroužku docela dost lidí má zájem v barvení vlasů. Přišlo mi to nadmíru zajímavé. Sledovala jsem, jak postává opodál, zaujímaje neutrální pozorovatelskou polohu. Evidentně neměl moc zájem se družit. To ze mě už ta nervozita trochu opadla a začala jsem si víc všímat, kdo jak vypadá. Chtěla jsem vědět, jak se kdo jmenuje, ale přišlo mi hloupé se ptát. Tak jsem čekala, že to prostě pochytím z hovorů.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 1:19 pm

Hrál jsem právě Angry Birds, mou nejoblíbenější hru, než mi začal vyzvánět mobil, který jsem měl v kapse a koukl jsem se kdo mi volá.
Máma... Hned jsem to típnul a mobil dal zase do kapsy. Nechápal jsem proč mi volá když se stejně uvidíme a věděla že jsem na ní naštvaný. Jen tak letmo jsem z horní paluby poslouchal ty dole a oni se očividně na tuto školu taky nehlásily. Povzdechl jsem si a Ipad uschoval do tašky. Pohladil jsem Shiru po hlavičce a ta si vytáhla další sušenku, ale to už jsem nechtěl.
"Hele nasol nebo uvidíš chlupáči."
Hold už byla chytrá a proto mi jí dala zpátky a já jsme se na ní usmál. Opřel jsem se o zeď a trošku přivřel oči. Nechtěl jsem nad ničím přemýšlet, proto jsem jen poslouchal zvuky kolem. Fakt jsem se tam netěšil a měl jsem dost debilní náladu, proto jsem mohl působit dost hnusně, teda mé chování nebylo takové jako to pravé když mám dobrou náladu. Té lodi co připlula jsem si jen tak naoko všiml ale zase to nechal bejt.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 1:31 pm

Stála jsem na střeše lodi na kterou jsem se tak pracně vydrápala a pořád měla zvednutou hlavu abych někde našla svou andulku.
"Pepí!" Křikla jsme když jsem ho zahlédla.
"Okamžitě pojď sem." Zněla jsem přísně ale pochybovala jsem, že to Pepí nějak vnímá.
Sledovala jsem ho jak si vesele lítá sem a tam a mě si vůbec nevšímá.
"Neignoruj mě!"
Nafoukla jsem tváře a udělala pár kroků dozadu abych si nevykroutila krk.
Jenže jsem si neuvědomila, že jsme pořád na té pitomé střeše a nohu mi sklouzla.
Žuchla jsme na druhou palubu a andulka mi přistála na hlavu.
Vytočeně jsem potichu zanadávala, díky němu jsem si narazila zadek a on si najednou jen tak přiletí.
Dál jsem seděla tak jak sem tam žuchla a nechala Pepího ať mi přeleze na prst. Pak jsem si ho dala před obličej a přísně se na něj koukla.
"Tohle dělá hodná andulka? Já myslím že ne" Přimhouřila jsem oči a povzdechla si. Vážně bych ocenila kdyby ta loď už vyrazila, protože mě to tu přestávalo bavit.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 1:32 pm

Nakonec jsem se zase otočil hlavou k moři a na hlavu si nasadil sluchátka a pustil hudbu.Volume jsem dal trochu více nahlas.Byla to písnička trochu staršího kalibru ale mě se i tak dost líbila. Jendoduše proto že jsem se u ní dovedl tolik uklidnit. Přestal jsem vnímato svoje okolí.Lehký výtr si jen pohrával s mími rozcuchanými vlasy. zasněně jsem hleděl tam do dálky a představoval si jaké to asi je tam někde v neznámích končinách. Prakticky jsem se vždy jen pochyboval po našem státě.Hledal krásy našeho kraje a často se jen tak toulal po lánech luk a nic nedělal.Příroda byla něcoc o jsem měl skutečně rád.Klid. I když jsem byl trochu hyperaktivní člověk. With hands held high into the sky so blue, As the ocean opens up to swallow you. Tato věta se mi stále opakovala v hlavě jak hrála hudba.Jakmile ustala zavřel jsem oči abych tak ladně navázal na hudbu další která měla následovat.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 1:38 pm

Když jsem si tak v klidu relaxoval, najednou jsem uslyšel nějaký pád přímo na tuto palubu a tak jsem rychle přiběhl. Viděl jsem tam Milli s Pepíí? Asi jo, já moc ptáčky nemusel, za to Shira je milovala, bohužel jako předkrm, ale věděla že se musí chovat slušně proto na to nijak nereagovala.
"Jsi v pořádku?"
Řekl jsem starostlivě, tak moc mi připomínala Shio až to bylo na zbláznění, ale musel jsem na ní zapomenout, musel jsem se hnout vpřed a proto jsem jen trhl hlavou abych tyto myšlenky zahnal a podal jí ruku aby si mohla stoupnout.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Lowland Mon Apr 01, 2013 1:40 pm

Pomalu jsem se procházel po přístavním městě a stále jsem nemohl pochopit, kdo by si všímal zrovna někoho jako já a nakonec ho ještě pozval na jakousi superprestižní superškolu. Přes rameno sportovní tašku se všemi věcmi jsem vkročil váhavě do přístavu. Tak tady najít tu správnou loď, to bude oříšek. pomyslel jsem si, ale po chvíli už jsem uviděl pár lidí zhruba odpovídajícího věku a tak jsem zamířil za nimi. Setkání vypadalo vskutku různorodě. Roli hlavního extroverta tam zaujal jakýsi blonďák (Shaky). Po chvilkovém váhání jsem udělal posledních pár kroků, které mě dělily od skupinky lidí. "Zdravím" řekl jsem jen a čekal jaká bude reakce okolí.


Naposledy upravil Lowlander dne Mon Apr 01, 2013 1:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Rosalie Ovelleen Mon Apr 01, 2013 1:42 pm

// Promiň zaa nedorozumění, příště to nějak zřetelněji popíšu! :DD

Růža začínala bejt fakt ze všeho podrážděná, takovej mrzoun, fakt jsem jí přestávala chápat! Ale když jsem se proozhlédla, každý tu měl nějakého svého domácího mazlíčka, možná, že byla asi jen nervózní a podrážděná? Kdo ví, přestala jsem se zabývat citovým rozpoložením své kočky a spíš se začínala zajímat o kluka přede mnou. Nevypadal zrovna, že by byl na nějaké dlouhé povídání! Řekl, že mu dlužím sirku, ušklíbla jsem se, s tím moc pokec nebude! Ale mě to nevadilo, já se dokázala bavit s každým! Jestli oni se mnou.. no to už byl jejich problém ale!
"Huh, sirku? Mám tu jen zapalovač.." Podotkla jsem, ten mu asi moc nepomůže. Divíte se na co bych já potřebovala zrovna zapalovač? Popravdě, ani já sama to nevím, nosila jsem po kapsách spoustu pokladů. Nakonec jsem je pokrčila rameny a všimla si, jak z kapsy vyndal zřejmě svého malíčka, křeček, přišlo mi to zvláštní, Růža má zvířata ráda, s naší želvou Bourákem, chameleonem, osmákama, myšma a dokonce i s pavoukem Dášou, ano, nejstarší brácha Erik měl na pavouky slabost, já je teda nikdy moc nemusela, takže jsem se jeho pokoji obloukem vyhýbala! Ještě, že se i se svými zvířátky odstěhoval. Ale Růža s nimi vždycky vycházela vcelku fajn! Ale asi proto, že si na ně zvykla, tohle bylo něco nového. Po chvíli ale prskat přestala, zjevně jí to přestalo bavit a párkrát začala obcházet kolem mé nohy nespouštějíc pohled z kapsy od toho kluka. Který se mi potom i představil, můj budoucí spolužák, pravděpodobně!
Super seznámení, tvoje kočka chce sežrat jeho mazlíčka, jak originální, ach Rose!
Protočila jsem nad sebou očima a na kluka se usmála. Natáhla k němu ruku.
"Já jsem Rose, těší mě, Alfi." Nic víc, nikdy jsem se nepředstavovala moc zdlouhavě, jen tak, jak jsem chtěla, aby mi lidé říkali. Říct mi Rosalie, asi bych se netvářila tak mile jako teď. Druhou ruku jsem zabořila do kapsy od kalhot a pohledem přešla po okolí, začalo se to tu plnit, samí noví lidé, samé nové tváře! Znovu jsem se ušklíbla, koutek úst pozvedla nahoru, tohle bude zábava! Dokonce jsem odignorovala fakt, že taška s věcmi se válí někde na palubě, já jí později najdu!
Rosalie Ovelleen
Rosalie Ovelleen
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 1:44 pm

//Hééj, ty blonďáky vynechte a říkejte rovnou jména, pak v tom mám mrdník větší než v pokoji Evil or Very Mad Nebo aspoň do závorky x'D THX
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 1:44 pm

Pepí si očividně z mého kázání nic nedělal což mi dal najevo tím, že udělal pár koleček kolem mé hlavy a sedl si na okraj střechy.
Povzdechla jsme si a koukla se na Shakyho který se tam objevil.
"Um jo, nic to nebylo." Zasmála jsme se a s jeho pomocí si zase stoupla.
"Děkuju." Usmála jsem se a oprášila si sukni.
"A ty...ty si mě nepřej." Koukla jsme se výhružně na andulku.
"Shaky že jo?" Ukázala jsem na něj a přiblble se usmála, měla jsem radost sama ze sebe jak si jména pamatuju...teda doufala jsem že je to jeho jméno.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 1:46 pm

Ahoj, pozdravila jsem s úsměvem dalšího příchozího. Chtě nechtě jsem se musela těšit z vědomí, kolik pěkných kluků se tu vyskytuje. A vlastně i holek. Ta s divokou kočkou, Rose, měla například naprosto fantastické vlasy. Byla to už nějaká doba, co jsem s někým měla nějaký vztah. Doteď jsem nad tím neuvažovala, ale tohle vlastně mohla být šance na úplně nový začátek. Kdoví, co se tu z toho ještě vyvine. Nové kontakty mě vždycky děsily, ale přinášely tolik vzrušení.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 2 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru