Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav

+14
Valerio Giacosa
Sebastian Michaelis
Crowley
Lowland
Mark Eric Caught
Rosalie Ovelleen
Alfio
Tracy Thompson
Em Phoenix
Milli
Jowaka
Shaky Rokogu
Jack Evans
Prince
18 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Přístav

Příspěvek pro Prince Tue Mar 26, 2013 3:06 pm

First topic message reminder :

Přístav - Stránka 5 B7454a658e_92186652_o2

Místo které vám bylo popsané v dopise.Odtud budete odjíždět na Ostrov s vašimi budoucími spolužáky.
Přístav se nachází v Anglii, takže musíte také popsat jak jste se sem dostali.Je zde přistavená loď s obřím nápisem školy, takže není možné netrefit.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro JayJaz Mon Apr 01, 2013 6:03 pm

Sedel jsem ve svém pokoji v Decaku. Když mi přisel dopis, ačkoliv jsem na žádný necekal. Spise mi to moc nedalo a chvíli jsem si dopis jenom tak prohlížel, než jsem se jej odvážil vůbec otevřít.

dopis:


Po přečtení dopisu jsem malém dostal infarkt. No koho by to napadlo. Ze zrovna me přijmou na takovou školu, porad jsem se nemohl vzpamatovat z toho soku který jsem mel. Ale po chvíli jsem si zacal balit těch par věcí které jsem mel a zacal se připravovat na cestu jelikož mě tlačil čas. Při odchodu z domova jsem odevzdal na vrátnici klíč od mého pokoje a vydal se do Dojo rozloučit se. Po krátkém loučení jsem si zavolal taxi. A vydal se na letiště po několika hodinách letu jsem přistál někde pro mě neznámo kde. Potom jsem se dostal do města, které bylo na mapě a to a myslel jsem si ze najit přistav, bude jednoduché. Po hodině hledání mě malém trefilo a sanici jsem mel až na zemi když jsem viděl loď té školy. To logo bylo nepřehlédnutelné necekal jsem něco takového.” No v tu chvíli me napadlo ze je to jako titanic. No snad nedopadneme stejně.” Chvíli jsem se procházel kolem a viděl tech scházejících se lidi coz me celkem dorazilo. No jelikož mi budoucí spolužáci mohli vidět ze no jak to nazvat asi nejsem moc komunikativní typ člověka. Vesel jsem na palubu a sedl jsem si na zabradli a cekal az se pohneme z mista.


Naposledy upravil JayJaz dne Mon Apr 01, 2013 6:17 pm, celkově upraveno 1 krát
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 6:05 pm

Sledoval jsem co ten kluk udělal.Mark udělal něco co jsem rozhodně nečekal. Hodil propisku dost velkou rychlostí na místo na které jsem ukázal. Zůstal jsem stát a hleděl jsem téměř s otevřenou pusou.
,,Ehm? TO bylo,úžasný!" vyjekl jsem najednou překvapený jeho výkonem.
,,Upřímně tohle umět asi by mi vzrostlo ego" zasmál jsem se.Byl to fakt.V tělocviku nebo v nějakých úkonech co se týkalo pohybu nebo tak nějak jsem byl naprostý tele.
Konečně jsem cítil že jsem si mohl popovídat na nějaké úrovni. Tenhle kluk se nijak nepředváděl.Nedělal ze sebe něco co není.Nebo tak mi to nějak připadalo. Byl jsem rád že mě rovnou nenakopnul a neposlal do háje.
,,Nechtěl bys mě něco takovýho naučit?" vypadlo ze mě když jsem si uvědomil že nejspíše zírám jako nějaký idiot.Trochu jsem se uklidnil a narovnal jsem se v zádech protože jsem se při mém údivu ještě předklonil.Takže jsem spíš vypadal jako nějakej důchodce.Už jen přidat hůlku do ruky. Zafoukal vítr a hodil mi culík dopředu ale nějak jsem si toho nevšímal.
,,Jsi dost zajímavej víš o tom?" nadhodil jsem s úsměvem a lehce jej poplácal po rameni.Když jsem si uvědomil co jsem to udělal trochu jsem se zarazil.
,,Ehm....promiň asi jsem se nechal unést."
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 6:06 pm

// -_- xD
"Taky?"
Rozzářila jsme se, samozřejmě jsem si nemyslela, že tu budu jediná z USA ale stejně mě to překvapilo.
"Já jsem taky z USA. Bude se mi stýskat."
Povzdechla jsme si a znova sáhla po skleničce ze které jsem se napila.
"Blbec.."
Ozvalo se zaskřehotání a Pepí přistál Shakymu na hlavě.
"Blbec.."
Cukla jsme sebou, teda vážně bratra zabiju, že ho to naučil!
"Ticho! To se neříká. Vidíš...je a to není to nejhorší co umí."
Protočila jsme očima a povzdechla si.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 6:16 pm

// ^^
"Fákt? Paráda! Jo mě taky."
Usmál jsem se na ní a dal do sebe hned druhýho Redbulla a vytahoval jsem zase třetí. Když ten papóch ale začal mluvit, jen jsem trošku pootevřel pusu a zadíval se na něho.
"Blb...jo jsi frajer Pepí."
Zakřenil jsem se. Když mi však přistál na hlavě, tak to raději neměl dělat. Shira je velmi žárlivé stvoření a proto se po něm hned ohnala a tak mi způsobila i větší rozcuchání vlasů.
"Shiro...Nech ho ty pako!"
Sundal jsem si jí z hlavy a když jsem se na ní zamračil tak se mi rychle schovala do mikiny.
"Gomen."
Objevila se mi virtuální kapka u čela a já do sebe začal prát další Redbull.
"Naučíme ho něco jinýho....řekni..."Profesorka Tsunade je krááááva!""
Zakřenil jsem se na něho. Kdo ví co by se stalo kdyby se to vážně naučil a řekl to mámě, twl to by bylo po papóchovy!
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 01, 2013 6:26 pm

"Vážně si to myslíš?" Podivil se trochu Mark, ale když si všiml Jackovi reakce, tak bylo jasné, že to skutečně myslí vážně. A to Marka doopravdy potěšilo, protože takhle mu to ještě nikdo nikdy neřekl. Dokonce ani na závodech, což tam se to ani čekat nedalo. Tam úžasný výsledek dá se říci ani neexistoval...
"No... já si myslím, že to není tak... nic extra..." Řekl Mark trochu tiším tónem, což vlastně podle jeho názoru si zkutečně díky tomuto nepřipadal nikterak moc výjimečný, ale v očích Jacka to bylo očividně naprosto něco jiného.
A pak další překvapení. Dnešní den byl pro Marka skutečně samý překvapení.
"Naučit?" Zopakoval to slova, co zaznělo z Jackových úst.
Nikdy se s nikým moc nebavil, nikdy vlastně neměl ani přítele, nikdy nebyl pro nikoho nic a teď... teď by po něm chtěl někdo, aby se jej naučil něco, co on dovede a co by chtěl umět i ten druhý? Skutečně? Toto bylo něco naprosto neznámého...
Ta myšlenka však Markovi v hlavě přeci jen utkvěla a rýsovala se docela dobře. Když se to tak totiž vzalo, podle toho, co říkal a jak se vyjadřoval, asi se nepovažoval zrovna za nejlepšího sportovce, ale... tady šlo především o zručnost, přesnost a takový podobný věci. I když hbitost, rychlost a ohebnost také byla důležitá. Teď však záleželo, co tomuto klukovi by bylo sympatičtější.
Než však stačil Mark znova něco říci, dostal další věc, nad kterou by mohl uvažovat nebo spíše, se pozastavit...
"Zajímavý?" Tak jako před tím, i teď zopakoval to jediné slovo, co jej tak vyvedlo z míry.
Nemyslel si zrovna o sobě, ež by byl nějaký zajímavý, hlavně proto, když se o něj nikdy nikdo moc nezajímal, ale teď, když mu to bylo tak řečeno...
"Proč... proč si to myslíš?" Vyšlo z něj nakonec po několika minutách přemýšlení, při čemž Mark neopomněl malý dodatek...
"A.... dáváš přednost brhacím nožům na krátkou až střední vzdálenost a nebo.... nebo luku a šípu. Co by ti více sedělo?" Ani nevěděl, proč jej tento dodatek jen tak náhle napadl, ale jelikož podle toho, co před tím Jack řekl, Markovi přišlo, že bylo vhodné tuto otázku položit, i když ještě sám nevěděl, co tím zamýšlí...
Díky tomu vlastně i nějak přešel to plácnutí po rameni, což v něm stejně vyvolalo menší trhnutí. Měl to totiž spojený vždy s nějakým úderem a nebo provokací spojené s ním, ale přátelské poplácání.... to u něj neexistovalo. Tedy, alespoň doposud...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 6:33 pm

Zírala jsme jak do sebe klopí dalšího Redbulla a uvažovala nad tím, kolikrát asi půjde na záchod.
Když byl Pepí v ohrožení vzlétl a tentokrát přistál na hlavě mě.
"Ne neuč ho takové věci."
Drkla jsem do něj a zatvářila se přisně.
"Ne že to někdy řekneš!"
Zvedla jsem pak výhružně prst nad hlavou aby to andulák viděl a pak dala ruku zase dolů.
"Takže tvoje máma se jmenuje Tsunade?"
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 6:43 pm

,,Upřímně? V tělocviku jsem nikdy nebyl borec.Spíš...ehm ...jak to říct....jsem nemehlo" povzdychl jsem si upřímně.Sklopil jsem hlavu k zemi.Tohle rozhodně nebylo něco s čím bych se kdo ví jak chlubil.
,,Nic extra? Děláš si srandu?" vyjelo ze mě stále s úžasem . Právě mi předvedl něco co jsem mu dost záviděl.Já nic takovýho nedovedl.Jediný co jsem svedl bylo vyjmenovat pár spisovatelů nebo interpretů hudby.Ale to co mi převedl on bylo něco naprosto dokonalého.Alespoň v mích očích.Ještě nyní jsem hleděl na to místo kde zůstala propiska .A dost mi trvalo než jsem se zvládl opět podívat na něj.
,,Víš musím se přiznat.Ani jedno mi nic neříká.Jak jsem řekl.Jsem tele" povzdychl jsem si znovu a nakonec se usadil na chladivou podlahu.Očima jsem pořád hypnotizoval ono místo kde byla propiska.
,,Ani nevím proč mě přijali na tuhle školu.Je to prestižní škola....ale já jsem..." znovu jsem to nedořekl protože bych se musel opakovat stále dokola.
,,Seš zajímavej....proč? Protože dovedeš to co já ne. Protože jak se udá jsi sám sebou což já už prostě nedovedu" další povzdech a já nakonec sklopil hlavu abych se mohl pořádně nadechnout.Dál jsem nic neříkal.Nebylo ani co.Cítil jsem se opětovně zahanben. Dovedl jsem si ze všeho dělat srandu ale to bylo tak všechno.Nedovedl jsem házet věcmi jako tady Mark.Neměl jsem žádné zvíře jako polovina studentů. Můj otec byl spíše pochybný člověk a co víc cítil jsem se jako že na tuhle loď rozhodně nepatřím.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 6:45 pm

"Ok, ok, ale mohla by to být sranda kdyby to řekl."
Trošku jsem se zasmál a zase jsem se napil. Fakt by to bylo super, ale asi jen pro nás, proto toho anduláka asi ne.
"Hm? Jojo."
Řekl jsem docela nezajímavě a dopil hned třetí. Když už mě přestalo bavit pít toto, tak jsem šáhnul po Frisku.
"Dáš si taky?"
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jowaka Mon Apr 01, 2013 6:56 pm

Všetci sa nakoniec nejak rozdelili na malinké skupinky. Prišlo niekoľko nových ľudí, niektorý ešte stále prichádzali. Môj pohľad nakoniec zastavil až na dievčati, ktoré stálo samé pri boku lode. Bolo tu už v podstate odzačiatku no nepripojilo sa ku skupinke len.. ju obyšlo. Pomaly som podišla ku Tracy a oprela som sa o zábradlie vedľa nej.
"Ahoj." Pozdravila som ju no.. zrazu ma nenapadlo jediné slovo a tak ma oblial taký studený pot idiocizmu, ktorý je ževraj nákazlivý. Cítila som sa tak trocha ako pako. Prísť, niekoho pozdraviť a následne zo seba nevysúkať jednu vetu.
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Alfio Mon Apr 01, 2013 7:01 pm

"Je to nádherné jméno ale pokud cheš budu ti říkat Rose."potom jsem ji chvíli poslouchal."Rád poslouchám takže mi to vůbec nevadí."usmál jsem se.K botě jsem se už moc nevyjadřoval."Připadá mi že se všichni snaží co nejrychleji s někým seznámit a mají z něčeho strach.Raději je pozoruji." na chvíli jsem se odmlčel."Zajímalo by mě kdy pojedeme a nebo hlavně jak dlouho pojedeme."
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 01, 2013 7:11 pm

Mark jej chvilku tak mlčky pozoroval a nevěděl, co mu na to má říci.
Samozřejmě, že on taky nebyl zrovna sportovní typ. Možná by se k podobnému sportu ani nedostal, kdyby se nestalo to s jeho mamkou, takže...
Ale bylo mu toho kluka líto. Nechtěl, aby se cítil méněcenný, nehledě na to, že si stále myslel, že to nic tak světoborného nebylo. Ale možná to bylo jen tím, že si nikdy moc neuvědomoval to, že by mohl být v něčím lepší, než ostatní a nebo výjimečný...
Mark nebyl zkutečně moc společenský a na něco takového nebyl pořádně připravený, především slovně. Dokázal se někoho zastat, ale agresivním způsobem, ne tím, že se mu snaží něco vysvětlit. Ale musel něco říci nebo udělat, aby tomu klukovi pomohl.
Nakonec se tedy rozhodl a než se kdokoliv nadál, už seděl vedle něj.
Cítil se tak dost blbě, jelikož se to příčilo s jeho fobií a začal cítit prudký nával zděšení. Nechtěl se ponížit a nechtěl, aby se na něj někdo začal zaměřovat a ukazovat, takže... jen doufal, že si toho zkutečně nikdo nevšiml. Bylo však jasné, že takhle dlouhou dobu nevydrží...
"Dívej... já taky nikdy nebyl nějak moc velký sportovec a... k tomu mě dovedli jen nějaké osobní důvody..." Začal Mark zlehka. Ale už teď nevěděl, co pořádně říci...
"Já... já dělal podobný věci závodně... a něco... něco jsem i vyhrál už..." Neměl v plánu zmiňovat co. Nechtěl to dělat Jackovi ještě horší, ale ti nic na tom neměnilo, že u Marka v očích to něco tak dokonalého nebylo...
"Chce to čas a věř, že ti to půjde... uhm...já... dívej..." Už jej vážně nenapadlo, co říci, takže si rychle sundal svůj černý batoh, chvíli se v něm přehraboval, až nakonec vytáhl trochu okousaný malý skákací míček.
Jen rak rychle jej ukázal Jackovi, aby si všiml co dělá a pak s ní stejně jako před tím s propiskou, hodil, ale tentoktá o několik metrů dál do paluby...
Šikmý hod s rotací však způsobil, že se míček odrazil, ale zpátky na Marka přímo do jeho ruky...
"Viděl si? A teď se dívej..." Mark jel jakoby na nějaký stroj a vše dělal dosti rychle. Nebylo snad ani jasné, jestli si uvědomuje, co dělá.
Vrazil míček Jackovi do ruky... nasměroval jeho ruky tak jako před tím on a také mu míček v dlani a prstech upravil do správného držení a následně... jen s jeho rukou trochu cukl, aby míček vyletěl a ten dopadl přesně tak, jako před tím, když jej hodil Mark a v tu chvíli se taky vrátil Jackovi do druhé ruky.
"Hm? Tak co? Je to tak složitý? Toto je základ... a když se naučíš tohle, je to fakt jednoduchý. Ale jak sis všiml, stačí správná poloha ruky a úhel a nepotřebuješ ani zase tolik trefu, alespoň prozatím. Já ti ruku nasměroval, ale byli to tvoje ruce, co to hodili. Myslíš, že by si to nedokázal zopakovat? Já myslím, že právě že ano..." A i když se trochu Mark přemáhal, protože stále těkal očima sem a tam po okolí, malinko se pokusil usmát. Jako podporu. Ten tlak, co cítil začínal být však neúnosný, takže jen ještě dodal...
"Ten míček si nech a zkoušet to..." To už se však prudce postavil a ihned se otočil k okraji palubu a zahleděl se z ní ven... Dlouze se vydýchával, jakoby běžel maratón a doslova sám sebe prosil, aby na něj nikdo nehleděl...
Tohle bylo zkutečně nepříjemný.
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro JayJaz Mon Apr 01, 2013 7:17 pm

Když jsem to tam tak poslouchal tak mi to moc nepřipadalo spise jsem cekal no jako vždy se každý seznamuje s někým no co já nebyl ten typ já vždy raději býval ticha voda. Rozhlížel jsem se a během chvíle mi Jack z kapuce vyskočil na hlavu já jej jen jemně pohladil a on se rozhlížel co je to tady za hluk. Přístav - Stránka 5 Snapshot20091024142612
I když to bylo divné Jack mi dělal společnost poněkud dlouho což mě I těšilo. I když býval někdy neposedný nějak to tak bývalo vždyť byl divoké zvíře. Nakonec jenom tak vysedával na me hlavě. Já tam sedel na zábradlí a vyčkával až se něco zacne dít.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 7:34 pm

,,Omlouvám se" hlesl jsem po chvíli co jsem hleděl na míček v mojí ruce.Od Marka to bylo pěkné gesto něco takého udělat ale já si všiml že mu to všechno bylo nějak nepříjemné.Míček v ruce jsem pevně stiskl.
,,Promiň jestli jsem něco udělal" hlesl jsem nakonec a vstal ze země.Tentokrát jsem se cítil ajko prvotřídní pitomec.Ani mi pořádně nedocházelo že ne každý je zvědavý na moje chování ale jednoduše před tímhle klukem jsem se cítil tak přirozeně.Necítil jsem že bych si musel na něco hrát.To co jsem dělal bylo samovolné tak jak v mém dětství kdy bylo všechno tak snadané a jednoduché.
,,Asi bych se měl zase vzdálit" hlesl jsem tišeji a pomalu se rozešel pryč.Ale po dvou krocích jsem se zarazil a koukl se na Markovi záda. ,,Děkuji ti za školení.Zkusím se to naučit.Děkuji ti." poděkoval jsem mu a raději se šel věnovat svému.Přeci jen i tenhle kluk si zasloužil mít své soukromí a já mu ho nesměl nijak narušovat.Míček v ruce jsem ještě jednou pevně stiskl.Naučím se to i kdybych u toho měl strávit mládí. Pronesl jsem si v duchu a raději jsem se postavil něco dál ode všech. Sedl jsem si pět na zadek a hleděl jsem na míček jako kdyby to bylo něco co jsem nedovedl popsat.Ale co pro mě bylo dost zvláštní byl fakt že i když jsem zavřel oči měl jsem pře očima jeho.Jeho jak hází onou propiskou a následně i tím míčkem. Měl jsem před obličejem jeho tvář která se nedala přečíst.Nejaději bych si v tu chvíli naliskal ale copak se to dalo?
Jediné co jsem si přál bylo aby ta loď konečně odplula.Přeci jen jsem ze seme hňupa udělal dostatenčně.Jen se mi potvrdilo že jsem nechtěná osoba v tomhle zašiveném světě.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 01, 2013 7:44 pm

Mark chtěl ještě něco říci, než ten kluk odešel, ale nedokázal to. Nedokázal už ani odpovědět. Jen tam tak stál a velmi rychle dýchal. Vypadal dost bledě, jakoby měl mořskou nemoc a zároveň, jakoby to s ním brzy mělo švihnout.
Chtěl mu strašně pomoci, chtěl, ale teď doslova zatínal vzteky pěsti, když si uvědomil, jak se Jack teď musí cítit, že udělal něco blbě a přitom. Přitom to naprosto s ním nesouviselo. Nejraději by teď zkutečně něco pořádně nakopl.
Mít podobnou fobii bylo dosti ošemetné. Člověk se nemohl posadit ani na zem před lidmi, protože dostával panický, až hysterický strach, který se mohl snadno přehoupnout do záchvatu. A to jen z toho důvodu, že by na něj lidi mohli zírat a on se mohl veřejně ponížit... Zkutečně se teď celý třepal, i když jeho tvář zůstávala stejná. Nebyl prostě ještě na to připravený... nebyl... chtěl s Jackem ještě mluvit, ale teď... pro tuto chvíli potřeboval být sám. Skutečně sám... Svou fobii dnes pokoušel až dost...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Tracy Thompson Mon Apr 01, 2013 7:49 pm

Moc jsem si ostatních nevšímala a dál jsem zamyšleně pozorovala vlny. Najednou mi přišlo, že dělám nějakou strašnou blbost. Z přemýšlení mě vytrhly až kroky a následný pozdrav. Stočila jsem pohled k osobě od níž pocházel a Tina při tom potichu zavrčela. Položila jsem jí ruku na hlavu, aby se uklidnila a pak jsem se znovu koukla na neznámou dívku.
„Ahoj…eh promiň tohle obvykle nedělá.“ Pohledem jsem ukázala na psa sedícího mi u nohy a při tom se mi zkrabatilo čelo. Dívka byla o něco mladší než já a měla zajímavou, docela atypickou barvu vlasů, což mě tak nějak nepříjemně znervózňovalo. Nic neříkala a mě vlastně taky nenapadlo co říct. V té chvíli mi došlo, že na ni celou dobu zírám, což muselo vypadat docela podivně a tak jsem přesunula pohled zpátky k vlnám. Přišlo mi, že bych měla něco říct,aby to trochu zmírnilo celou tu trapnost téhle situace a tak jsem plácla první co mě napadlo, s pohledem stále upřeným do vody.
„ Um… taky ti přijde, že děláš strašnou blbost tím, že jsi tady?“ Chvíli jsem se odmlčela a hlavou mi problesklo pár vzpomínek na mou neslavnou minulost. „ No, už jsem v životě udělala větší blbosti, takže je to asi v cajku."
Tracy Thompson
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 7:51 pm

Asi se půjdu zase podívat po ostatních, jestli ti to nevadí, pousmála jsem se na Matta. Měla jsem pocit, že mi možná unikají důležité informace. Už jsem přece jenom měla za sebou nějaké životní zkušenosti, nebyla jsem zrovna zajda, takže mi bylo jasné, že i když mi to možná není nejpříjemnější, nejdůležitější bývají právě první dojmy a momenty seznamování. Asi bych u toho neměla chybět.

Ebony byla napitá a vypadala, že má chuť šmejdit. Což u ní nebylo úplně normální, takže jsem toho využila a posbírala si svoje věci, jak to jen šlo. Nepřišlo mi nejlepší je nechávat tady, tak jsem ověšená jako vánoční stromeček nechala Matta Mattem a šla se podívat po nějakém lepším místě, kam prozatím uklidit věci, abych se s nimi nemusela furt tahat.

Chvilku mi to trvalo a se vším tím harampádím jsem si připadala jako pitomec, ale nakonec jsem našla takový box zakrytý závěsem, možná přístěnek pro košťata? Kdo ví. Každopádně mi to tam přišlo vhodné, tak jsem si tam prozatím odložila kufr a přepravku a s žebradlem přes rameno a Ebony v náručí jsem se vydala hledat zbytek "spolužáků". Což netrvalo dlouho, byli pořád na stejném místě, aspoň část z nich. Včetně pár nových tváří. Kolik nás tu asi nakonec bude? napadlo mě a připojila se opět ke skupince u zábradlí. Po očku jsem přitom pokukovala po ostýchavém šedovlasém klučinovi opodál a po dvou slečnách na druhé straně. Zdálo se, že ne každý je tu právě nejdružnější typ. Nevěděla jsem, jestli mě vnímá, ale chápavě jsem se na něj pousmála. Taky jsem si tu nepřipadala zrovna jako ve svém živlu.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro King Mon Apr 01, 2013 7:55 pm

NPC - KAPITÁN LODI

Z kabinky na lodi vystoupil kapitán.Byl to starší muž s bílím plnovousem a načervenalým nosem.Ale přesto že byl starší šel z něj respekt."Okamžitě se naloďte za chvíli vyplouváme.Opozdilce tu necháme."

Přístav - Stránka 5 Huntercaptain2
King
King
Hlavní Admin
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 28. 10. 12

https://persona.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 7:58 pm

Nadále jsem jen seděl a koukal se na ten míček jako nějaký cvok.Jako kdybych si myslel že hleděním na něj něco dovedu.Pamatoval jsem si každé slovo co Mark řekl ale problém byl v tom že jsem téměř přestal věřit tomu že něco takového bych dovel i já osobně.Asi to bylo tím kolikrát jsem slyšel jak jsem neschopnej.TOlikrát se mi to v tělocviku nebo při nějaké činnosti potvrdilo až jsem tomu i sám začal věřit. Když jsem si vzpoměl co udělal Mark připadalo mi že je to něco naprosto složitého i když v jeho slovech bylo znát že to nic složitého není. Ksakru! Hučelo moje podvědomí a já se chytl za hlavu.Pro dnešek toho na mě bylo moc. Nyní jsem chytl svojí trochu mrzutou náladu.Ne kvůli Markovi ale kvůli tomu covšechno se dnes odehrálo.Narychlo jsem odešel z domu.Navíc to několikahodinové cestování a k tomu všemu tak hromada lidí kolem.I když by někdo řekl že jsem společenský typ nyní bych byl raději kdybych byl naprosto sám abych se mohl vykřičet. Cítil jsem se jako papiňák který čekal jen na to kdy může bouchnout. Ale tady jsem si to nemohl dovolit. Po chvíli , kdy jsem se uklidňoval, jsem vytáhl knihu a začal v ní číst ale ani tak jsem se nemohl plně soustředit.Pak jsem zaslechl kampitána lodi a jen si povzdychl.Konečně jsme měli vyplout a já najednou ybl i rád.I když jsem tušil že můj žaludek z toho nebude moc nadšený.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Valerio Giacosa Mon Apr 01, 2013 7:58 pm

Valerio

Než sem se stihl rozkoukat, vylezl kapitán. Sluchátka letěli dolů dřív než stihl promluvit. Byl by to průšvih kdybych ho neslyšel.
Začal jsem se tedy prodírat davem. Zdovolením. Pardón. Promiňte. Omlouvám se. Procázel jsem kolem a možná sem i někoho zašlápl. Ale to nějak nebyl můj problém. Tadle možnost. Ta se vyskytuje jednou za život. Takže se nenechám zdržovat. Prodral jsem se nakonec až do lodi.
Valerio Giacosa
Valerio Giacosa
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Lowland Mon Apr 01, 2013 8:00 pm

Zamyšlen ve vzpomínkách jsem na chvíli ztratil povědomí o okolí. "Co? Ne, určitě ne." odpověděl jsem Em a šel jsem jí doprovodit zpět. Cestou jsem si odložil své zavazadlo kousek od toho jejího a opřel jsem se o zábradlí zaposlouchán do rozhovorů ostatních. Musel jsem si přecijen udělat nějaký obrázek o tom, kdo že to vlastně bude mými spolužáky..
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jowaka Mon Apr 01, 2013 8:01 pm

Trocha odmerane a hlavne s rešpektom som sa pozrela na psa. Mimovoľne som si pri tom chytila rukou niekde pri bruchu, kde som mala vnútorné vrecko v ktorej odpočívala malá fretka.
"V poriadku." Šepla som, po čom som si mierne povzdychla. Chvíľku medzi nami bolo len také to trápne ticho, až kým sa nespýtala danú otázku. Trocha nebezpečne som sa uškrnula.
"Všetko je lepšie ako pár dní v lochu." Povedala som namiesto odpovede a len som si ruky znova založila na hruď.
"Ty nie si moc na.." rozhodila som rukami po ostatným skupinkaćh..
".. takéto to spoločenské zoznamovanie hm?" Dodala som no natrčila som k nej päsť (na ťuknutie xD).
"Volám sa Noemi, parta ma ale prezívala Jowaka tak, myslím že ma tak tiež môžeš volať. Aj keď.. volaj ma jak chceš." Uchechtla som sa.
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sebastian Michaelis Mon Apr 01, 2013 8:02 pm

Nikdo si mě tu nevšímal, ale nějak mi to nevadilo, alespoň jsem měl klid. Svůj dopis jsem zastrčil zpět do kapsy a zvednul hlavu k nebi. Už nějaká ta hodina od mého příjezdu uplynout musela a čekala nás ještě jedna cesta lodí. Čekání se už zdálo nekonečné a dokonce i Akuma se mi stočil na cestovní tašce a spal. Až když jsem zvednu zrak od svého chlupatého přítele, tak jsem spatřil další loď, jejíž kapitán nám dal povel se nalodit. Mlčky jsem pokrčil rameny a držíc kocoura v náručí, drbajíc ho na břiše jsem si nastoupil na loď.
Sebastian Michaelis
Sebastian Michaelis
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 8:02 pm

Uslyšela jsem výzvu k nalodění. Konečně, oddychla jsem si, i když mě pořád nepouštěla nervozita. Sledovala jsem, jak se naloďují poslední opozdilci. Myslíte, že teď nám konečně řeknou, o co tady jde? optala jsem se nervózně.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 8:02 pm

Když jsem uslyšel nějaký hluboký a hlasitý hlas, tak jsem to rychle vše poklidil, Milli vzal rychle za ruku a odtáhnul jsem jí za sebou raději zase na palubu. Samozřejmě před tím jsem tam nechal peníze, ale ne všechny, mělo to být přesně za to co jsme tam vypili. Postavil jsem se na nižší šprušli zábradlí a o tu vyšší jsem se opřel, byla mi asi po pas. Chtěl jsem naposledy vidět ten výhled na město než odplujeme.
"Sayonara...Shio"
Řekl jsem to šeptem a pro sebe, mohla to slyšet a nemusela. Na zábradlí jsem si zase sednul čelem k ní a usmál se.
"Tak, doufejme že budeme ve stejné třídě."
Usmál jsem se na ní a Shiru jsem si dal do náruče a hladil jí. Nody jsem měl stále opřené o spodní šprušli zábradlí a batoh hozený zpátky na lavičce.
Uslyšel jsem Em že chtěla nějaké informace, proto jsem na ní mávnul.
"Něco málo ti říct mohu Em."
Usmál jsem se na ní a dál jsem seděl, jen hlavu jsem natočil dolů, protože jsem byl na horní palubě.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 8:05 pm

Nějak jsem nabyla dojmu, že se o mámě bavit nechce...začínala jsem se jí bát čím dál tím víc. Co když to nakonec bude nějaká ženská co nás bude týrat? Polkla jsem nervózně a přikývla.
Vzala jsem si Frisco a otevřela si ho. Pepí se mi usadil na rameni a vypadalo to, že už se nehne pryč.
Důvod byl jasný, nějak vycítil, že už se popluje.
A o chvíli později to i někdo oznámil. Zbledla jsem a dělalo se mi blbě už dopředu.
"Ty vlny..ty vlny nepřežiju."
Rychle jsem se napila a koukla se na něj.
"Možná by jsme měli jít na palubu ne?"
Zeptala jsme se ho já sama nevěděla kde to bude horší nebo lepší.
Ale kdybych byla na palubě mohla bych hodit šavli rovnou přes zábradlí xD.
Ne k tomu snad nedojde!
Než jsme se nadála už mě vytáhl ven. Pořád celá bledá jsem se koukla na kapitána a prokoulela očima.
Tohle budou moje nejhorší hodiny. Doufala jsem, že ten ostrov nebude zas tak daleko.
"Tobě se nedělá špatně z vln?"
Vypadal celkem klidně, to co říkal jsem slyšela ale usoudila jsem, že bude lepší se už neptat na nic osobního.
Když se zmínil o třídách přikývla jsem.
"Taky doufám, aspoň někoho bych tam znala."
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 5 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru