Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav

+14
Valerio Giacosa
Sebastian Michaelis
Crowley
Lowland
Mark Eric Caught
Rosalie Ovelleen
Alfio
Tracy Thompson
Em Phoenix
Milli
Jowaka
Shaky Rokogu
Jack Evans
Prince
18 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Přístav

Příspěvek pro Prince Tue Mar 26, 2013 3:06 pm

First topic message reminder :

Přístav - Stránka 6 B7454a658e_92186652_o2

Místo které vám bylo popsané v dopise.Odtud budete odjíždět na Ostrov s vašimi budoucími spolužáky.
Přístav se nachází v Anglii, takže musíte také popsat jak jste se sem dostali.Je zde přistavená loď s obřím nápisem školy, takže není možné netrefit.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 8:06 pm

Ty něco víš? otočila jsem se se zájmem po tom blonďákovi. Nemohla jsem si vybavit jeho jméno, ale potěšilo mě, že si on zapamatoval moje. Jsem jedno ucho, vyzvala jsem ho a někde uvnitř mě si moje část oddychla. Jeden z nás něco věděl. Možná jsme přece jenom nebyly jen ovečky na porážku.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 01, 2013 8:10 pm

Mark se pomalu, ale opravdu pomalu začal uklidňovat, i když věděl, že třes se ho bude držet ještě nějakou delší dobu. Přeci se však nakonec odvážil otočit hlavou na několik cestujících a obhlídnout situaci, jestli není středem pozornosti. Naštěstí to tak však nebylo.
Jediný, kdo na něj na chvíli pohlédl, byla jakási dívka, která se na něj tak povzbudivě usmála. Další věc, kterou Mark nechápal, ale byl za to i docela rád.
Proto ji nejspíše asi na chvíli věnoval upřený pohled a jakoby děkoval pohledem, i když jeho tvář se neměnila. U něj se to ani moc čekat nedalo.
Následně Mark naposledy ještě pohlédl na Jacka, který taky zrovna nevypadal nejlépe a Mark měl takový blbí pocit, že za to může právě on.

Od dalšího rozmýšlení jej však náhle vytrhl kapitán lodi, který jim oznámil, že brzy budou vyplouvat. Alespoň nějaká dobrá zpráva.
Bylo totiž dosti pravděpodobné, že při cestě si každý zaleze do svých kabin a trochu se alespoň prospí, než na ostrov dorazí, aby byli odpočatí a zároveň, aby se na to mohli trochu psychicky připravit a to především v klidu a osamotě. Mark v tuto chvíli jen litoval těch, co mívají mořskou nemoc. Ty se asi moc neprospí.
Jedno však bylo jasné, jelikož to byla zkutečně velká loď, byla minimální šance toho, aby cítili houpání lodi i při větším nepokoji. To by museli být zkutečně dosti velké vlny, aby to cítili jak uvnitř lodi, tak i venku. S tímto měl Mark zkušeností dost. A to sem cestoval na mnohem menší lodi...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro JayJaz Mon Apr 01, 2013 8:14 pm

Když dosel kapitán a oznámil ze konečně vyplujeme. Bylo to konečně to, na co jsem cekal. Uz jsem se tesil ze se konečně něco zacne dít. Ale taky jsem cítil ze se můj život nějakým způsobem změní. Jenom jsem se nadechl a nasával atmosféru. A vlastne si uvedomil ze je cas na novy zacatek ktery mi tato skola nabydla. A ja byl za ni vdecny.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Rosalie Ovelleen Mon Apr 01, 2013 8:21 pm

Pousmála jsem se.
"Fakt bych byla radši za to Rose" Podotkla jsem a byla ráda, že to pochopil, protože jsem na Rosalie byla fakt vysazená. No, už jsem to ani dál nehodlala řešit.
"Jo tak to je fajn a co se týká ostatních. Je vždycky lepší tady někoho znát, pochybuju, že někdo ví, kam míříme a je si vším jistej. Je normální, že se chtěj ujistit" Pokrčila jsem rameny.
"I já vlastně jsem ráda, že znám aspoň tebe jménem, no podle mě poplujeme dlouho, takže na seznámení i s otatními budu mít fúru času.." Pak se tady objevil nějaký chlapík, představil se jako kapitán a hlásil, že budeme odplouvat. Pousmála jsem se na Alfia, tázavě nadzvedla obočí, jestli jde nebo si to nechá odplout nebo co vůbec bude dělat. Tašku jsem si zase přehodila přes rameno a vydala se na palubu.
"Jdem Růžo, čeká na nás dobrodružství!" Usmála jsem se, Růža něco otráveně mňoukla a vydala se za mnou. Na palubě jsem se porozhlédla, čekalo na mě něco velkého, cítila jsem to v kostech. Ale teď! Jsem měla spíš hlad!
Rosalie Ovelleen
Rosalie Ovelleen
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 8:27 pm

Kouknul jsem se na Milli, která byla bílá jak stěna.
"Chceš prášek?"
Usmál jsem se na ní a už jeden z batohu vytahoval. Hold mě z části balila máma a proto na toto nezapomněla. Nebyvilo mě moc být na této palubě. Rychle jsem jí vzal do náruče a seskočil na tu spodní kde byli všichni včetně Em. Milli jsem postavil zase na nohy.
"Sedni si, nemělo by to být tak strašné když je loď hodně velká, ty vlny ani nepostřehneš."
Usmál jsem se na ní. Shira mi zatím vyskočila na rameno a uvelebila se. Postoupil jsem kousek k Em.
"Nooo, nevím toho až tak moc. Jen to že plujeme někam do Tichého oceánu, škola je na ostrově a rozřadí nás do tříd, to je asi vše co mi řekla."
Zakřenil jsem se na ní a batoh co jsem si vzal ještě z paluby nad námi jsem se posadil na lavičku vedle Milli a vytáhl Ipad, na kterém jsem hledal mapy.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Alfio Mon Apr 01, 2013 8:27 pm

Poslouchal jsem ji a na vše co řekla jsem se jen pousmál.Když se na mě podívala jen jsem zahlásil "Jdeme" a vydal jsem se na palubu.Samozřejmě jsem ji vzal tu tašku a odnesl jsem ji na palubu.Když jsme tam tak stáli uslyšel jsem jak ji zakručelo v břichu "Chtěla by jsi něco k jídlu?" usmál jsem se.
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Tracy Thompson Mon Apr 01, 2013 8:28 pm

Všimla jsem si jak se chytla rukou někde na břichu, ale nějak jsem nad jejím chováním nepozastavovala. Když mluvila o lochu přemýšlela jsem jestli se jenom vytahuje nebo to myslí vážně, což se mi na obličeji projevilo,jako nedůvěřivé nadzvednutí obočí. Nijak jsem to, ale nekomentovala a poslouchala jsem ji dál. Natáhla ke mně pěst, snad že si chtěla ťuknout. V té chvíli jsem si nebyla jistá, jak přesně zareagovat, takže jsem hlas kapitána uvítala jako rozptýlení. Koukla jsem se na něj a musela jsem usmát. I když z něj šel jistý respekt, jeho nos vypadal vtipně. Najednou mi došlo, že jsem úplně zignorovala dívčinu otázku, a tak jsem se otočila zpátky k ní a trochu zahanbeně jsem se usmála. Nejspíš starý zvyk z děcáku.
„ Um…no nejspíš nejsem moc na seznamování v těchto velkých skupinách.. „ Rozhodila jsem rukou ke ostatním.
„ Nejspíš konečně vyplouváme.. a já jsem Tracy.. Tracy Thompson.“ Nevěděla jsem, co mě pořád nutí se představovat jako James Bond, ale v téhle chvíli mi to přišlo až nadmíru trapné. Natáhla jsem tedy k dívce ruku, jako seznamovací gesto.
Tracy Thompson
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 8:34 pm

Vděčně jsem si od něj vzala prášek a okamžitě ho do sebe hodila, no zapíjet to Friscem asi nebyl dobrý nápad ale nevadí.
Akorát jsem pila když mě vzal do náruče a málem jsem se zakuckala.
Bylo to celkem rychlé a jsem byla na dolní palubě která byla o dost větší.
Sedla jsem si na lavičku a snažila se zahnat myšlenky na vlny.
Andulka mi dál seděla na rameni a občas mě žďobla do vlasů.
"Umřu.."
Zamumlala jsem si pro sebe a abych se rozptýlila tak jsem poslouchala Shakyho a Em.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 8:42 pm

Aha..., zamumlala jsem. Takže vážně existuje nějaká škola? Měla jsem strach, že to je celé nějaká zástěrka pro nějakou šílenou operaci "Uneste padesát lidí" nebo tak něco... a jak o tom vlastně víš?, zajímala jsem se dál a zároveň žasla nad tím jeho seskokem z horní paluby. Takové věci člověk vídá jenom ve filmech. Ten týpek musí být neskutečně namakaný. Co když jsem obklopená nějakými superhrdiny s nejvíc vysportovanými těly a souborem medailí ze všech možných disciplín? Pořád víc a víc jsem se ztrácela v tom, proč jsem tady. Ti všichni kolem mě vypadali tak nějak zvláštně a úžasně, v čem jsem mohla být zvláštní já?
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 8:49 pm

"Ehe...jo to. Má máma je jedna z profesorů na škole, tak asi proto."
Řekl jsem to úplně nezáživně, i já jsem se to dozvěděl předevčírem a reagoval jsem poněkud přehnaně, no co, zvykám si. Pak jsem se podíval na Milli, nevipadala že jí je nejlíp. Vzal jsem jí Frisko a místo něho jsem jí podal láhev vody co jsem měl v tašce, ještě nerozedělanou, byla koupená.
Pak jsem se zase podíval na Em a ten její výraz.
Co si asi myslí? Pomyslel jsem si a pak jsem vztyčil palec nahoru.
"Bude to cájk...neboj!"
Nějak mě přecházela špatná nálada, myslel jsem na něco jiného než na mámu.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 8:51 pm

No tybláho! vyhrkla jsem asi hlasitěji, než jsem chtěla. Pak jsem se rozesmála. Tak v tom případě si budu pamatovat, že s tebou mám být rozhodně zadobře, dodala jsem. Promiň, jak že se jmenuješ? Asi mi to uteklo. řekla jsem omluvně. Fakt jsem si nemohla vybavit, že bych jeho jméno slyšela.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 8:54 pm

Stiskla jsem láhev vody v rukou a koukla se na něj jako na nějakého dědečka hříbečka.
"Teda...řekni mi v tom batohu nemáš."
Zasmála jsem se i když mi bylo zle a rozdělala jsem lahev ze které jsem se pak napila.
Lehce jsem sebou cukla když Em hlasitě něco vyhrkla a koukla se na ní.
Pousmála jsem se a zabodla pohled do podlahy.
Je tu vážně dost zajímavých lidí. Važně by mě zajímalo s kým budu ve třídě. S Em? Se Shakym? Nebo s někým s kým jsem tu neprohodila ani slovo? Á to je hrozný!!
Povzdechla jsem si.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jowaka Mon Apr 01, 2013 8:55 pm

"Agent 008.." Dodala som, páč som sa snažila trocha uvoľniť atmosféru. Trocha ma mrzelo že si neťukla !! Keďže to bol asi jediný pozdrav, ktorý som nepovažovala za moc nóbl. Nakoniec som jej však teda potriasla rukou, keď už mi ju ponúkla. Očami som zamierila z jej tvári o niečo nižšie. Chvíľku som mohla vyzerať naozaj úchylne. V podstate som si ale len prezerala jej tetovanie.
"Heem.. máš rada tetovania? To čo máš na hrudi je úplne luxusné." Uškrnula som sa znova a pomaly som si začala rozopínať plášť.
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 9:02 pm

Trošku jsem se vylekal když tak najednou vyhrkla hlasitě.
"Klid, klid...To bych byl rád, ale kvůli tomu to dělat nemusíš, drž se mě a ráda tě mít nebude, věř mi...ráda pohlavkuje, jednou mi dala takovou že jsem druhou chytil o zeď."
Řekl jsem trošku vystrašeně, fakt ty facky boleli, ale ona už měla zakázáno být nějaké děcka, to se nesmělo, ale mě mohla vždy a toho jsem se obával.
Pak jsem se zase podíval na Milli.
"Umm...hajzl papír, pak um...vlastně skoro všechno co nemám tady je v taškách a kufrech v úložném prostoru."
Mrkl jsem na ní. Ten prášek by měl co nejdřív zabrat, proto jsem doufal že se jí aspoň trošku uleví a napil jsem se jejího Friska, no co měla vodu, to jí stačí. Pak jsem se podíval na Em.
"Kolik ti vůbec je?"
Zeptám se a ztratil jsem na Ipadu signál, takže jsem ho zase dal do báglu.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Tracy Thompson Mon Apr 01, 2013 9:05 pm

Usmála jsem se nad její poznámkou, ale pak jsem si všimla, kam se kouká. Trochu rozpačitě jsem si zapnula kombinézu až skoro ke krku. Chodila jsem takhle normálně v autodílně, kde na to byli všichni zvyklý a nějak mi nedošlo, že tady na to lidi budou reagovat jinak. Jenže, ona se koukala na tetování. To mi nedošlo.
„ No spíš jsem byla mladá a hloupá, ale děkuju.“ Odpověděla jsem jí se smíchem, ovšem usměv mi z tváře zmizel, když si začala rozepínat plášť. Neměla jsem tušení, co dělá, ale dost mě to děsilo.
Tracy Thompson
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 9:06 pm

Ou, páni zkřivila jsem tvář. Nemilé, ale tak cizí lidi snad pohlavkovat nebude. Nemluvě o tom, že nejsme děti, teda aspoň ne všichni, rozhlídla jsem se. Nebyla jsem si vlastně jistá, kolik je tu komu let, ale byla jsem celkem přesvědčená, že nejsme všichni stejně staří. Pohlavkovat mě smí tak max můj táta, od žádnýho profesora si to líbit nenechám, podotkla jsem rozhodně.

24. Vlastně mi bude letos v létě 25, dodala jsem a snažila se zavrtat do nejvíc do země. Nebyla to zrovna věc, s kterou bych se chtěla chlubit. Byl to přesně ten věk, kdy už si nehrajete na to, jak děsně jste staří a zkušení. Právě naopak se snažíte vypadat a působit co nejmladší a každé další narozeniny jsou utrpením. A s toaleťákem bych mohla pomoct, broukla jsem a vytáhla ho kotouček ze žebradla. Vždy připraven, zahlásila jsem vítězoslavně.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro King Mon Apr 01, 2013 9:11 pm

NPC - KAPITÁN LODI

Mohli jste slyšet jak naskočili motory a loď se mírně zahoupala."Tak a jedeme." Zahlásil kapitán a chytl se kormidla."Příští zastávka Rapax University" (Ano je to univerzita v obrázku který zde máme je menší překlep Smile ).Loď pomalu vyplula i se všemi přítomnými směrem na ostrov a všichni v mohli cítit podivný vítr který se po cestě zvedal.Co je vlastně čeká? To nikdo z nich vědět nemohl.
(Cesta bude trvat přibližně 10 minut.Ano měla by trvat několik hodin ale tolik času nemáme Smile.První post bude zde https://persona.forumczech.com/t30-ostrovni-pristav a bude ode mě. Napíšu vám v něm co a jak dále a co máte dělat. Smile.Mimochodem všichni co zdej jsou přítomní jsou automaticky na lodi a na cestě kdyby ještě náhodou někdo nestihl napsat že nastoupil Smile )
King
King
Hlavní Admin
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 28. 10. 12

https://persona.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 9:16 pm

Jakmile se dala loď do pohybu zbledla jsem ještě víc.
Cestou jsem se koukala do podlahy a svírala v rukou flašku.
Ať to přežiju...ať to přežiju!
Modlila jsme se v duchu a poprvé se odvážila odlepit oči od podlahy.
Ten vítr co tu foukal nebyl teda nic příjemného a začínala mi být z něho zima.
"Myslíte, že to bude trvat dlouho?"
Koukla jsem se na oba a promnula si zátylek.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 9:24 pm

Snad ne, řekla jsem chlácholivě. Milli nevypadala dobře. Ebony v mém náručí se začala vzpírat, tak jsem ji pustila na zem a držela pevně vodítko. V tom zvířecím shonu kolem mě se mohlo cokoli stát a já ji nehodlala honit někde po lodi. Pořád jsem očima kontrolovala pohyb ostatních zvířat, hlavně psů a koček. Zdálo se, že je mají všichni řádně vychované, ale jeden nikdy neví. Psovi hrábne a vystartuje. Ostatně mohlo hrábnout i Ebony. Zvířeti do hlavy člověk nevidí.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 9:26 pm

"To asi jo, ale já jsem tu v ohrožení života."
Na venek jsem působil dost klidně ale docela jsem se uvnitř bál, vždy ten její vážný výraz mě odrovnal, dokonale.
Když řekla svůj věk, jen jsem se do široka usmál.
"Paráda, mě je osmnáct a tady Mili taky...Slyšíš to Milli? Už máme i hajzl papír."
Zakřenil jsem se. Vždy jsem musel říkat toaletní papír, ale tady nebyl ani jeden z rodičů...zatím, tak jsem si to říkal jak chcu.
"Vzhledem k tomu že je to až v Tichéím oceánu...no nevím nevím, ale začíná se ochlazovat."
Ne že by mi byla zima, kdykoliv jsme mohli jít dovnitře že jo, ale Shira se mi už schovala do mikiny a hlavička jí trčela u mého krku, kde jí bylo teploučko a byla "zakrytá" mikinou.
Prosím ať není moje profesorka, prosím, prosím, prosím. Mlel jsem si to stále dokola a usmál jsem se na ty dvě. Dal jsem si ruce za záda, nohy v natažení překřížil u kotníků a čekal co z těch dvou vyleze, no z Milli jsem doufal že nic co by mi ublížilo.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Jowaka Mon Apr 01, 2013 9:33 pm

Pobavene som sledovala jej reakciu. Vypočula som si tiež kapitána a konečne sme sa pohli. Nakoniec som si plášť rozopla úplne. Mala som pod ním klasické oblečenie a tento krát mi bolo vidieť aj takú, mierne rockerskú sukňu s rôznymi reťazami. Poukázala som niekam pod môj krk a do výstrihu.
"Tiež mám jedno, teda.. viac." Zaškerila som sa. Musela som sa predsa tým tetovaním popýšiť !!
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 9:36 pm

"Super."
Křečovitě jsme se usmála a zvedla palec nahoru.
To že se ochlazovalo jsem zaznamenala snad jako první díky lehkému oblečení.
Byla jsem ale líná jít k batohu a něco si vytáhnout...no líná snad zas tolik ne.
Já se hlavně bála postavit a tak jsem dál seděla jako přikovaná na lavičce.
"Vypadá to, že tu má zvířátko snad každý."
Poznamenala jsem při dalším svém pokusu nasměrovat svou pozornost jinam a nemyslet na vlny.
Sledovala jsem Ebony a pak se koukla i na Shiro která se schovávala v teple.
Ta se má.
Blesklo mi hlavou skoro až závistivě a napila jsem se radši vody.
"Nelíbí se mi to, že nás budou rozdělovat."
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro King Mon Apr 01, 2013 9:38 pm

/Jen tak pro zajímavost.To že vás budou rozdělovat neměla ani jedna z vašich postav vědět.Na tohle jsi se měl zeptat Shaky než jsi to řekl všem ale s tím už se nedá nic udělat Smile
King
King
Hlavní Admin
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 28. 10. 12

https://persona.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 9:39 pm

Měla jsem kamarádku, jejíž máma byla její učitelka. Musí to bejt divný, řekla jsem a opřela se předloktími o zábradlí. Taky na základce se jedna naše rodinná známá rozhodla stát učitelkou a dostali jsme ji zrovna my. Takže najednou místo "ahoj teto" jsem jí musela říkat "paní učitelko" a vykat jí. To bylo faaaakt hodně divný. Neboj, budeme ti pomáhat, abyses z toho nezbláznil, povzbudivě jsem se usmála. Přišlo mi, že to bude snadné. Byl to sympaťák.

Mno, budeme jen v různých třídách. Tak snad se budeme moct bez problémů vídat, zapřemýšlela jsem. Horší by bylo, kdyby nás rozdělili na klučičí a holčičí část, dodala jsem s rozverným smíchem. Pak jsem se v duchu napomenula. Možná bych nemusela hned od začátku plácat každou blbost, co se mi honí hlavou.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 9:43 pm

//Muhahahahaha, jojo, příště se zeptám admin

Když jsem viděl že jí je opravdu zima, tak jsem si mikinu svlékl a přehodil jsem jí přes ní. Shira se jen nespokojeně zatvářila a přelezla k Mili a stejně jako mě se schovala pod mikinu.
"Snad už tam brzo budem."
Pomyslel jsem si a znuděně si "užíval" cestu.
Vdčně jsem se podíval na Em a pak jsem se opřel o lavičku a koukal jsem se do dálky, prostě tupoň.


Naposledy upravil Shaky Rokogu dne Mon Apr 01, 2013 9:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 6 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru