Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Auditorium

+13
Jowaka
Mr. Walken / Magus
Alexander King
Sebastian Michaelis
Lowland
Jack Evans
Milli
Alfio
Shaky Rokogu
JayJaz
Em Phoenix
Valerio Giacosa
Prince
17 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Auditorium

Příspěvek pro Prince Wed Mar 27, 2013 10:02 am

First topic message reminder :

Auditorium neboli posluchárna slouží k proslovům ředitele ke studentům a ke schůzkám při kterých je zapotřebý celá škola.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 10:57 pm

// Komu říkáš Milliusi ty neandrtálče. -_- xD
"Hm..vážně? To je zajímavý. Já jsem vždycky chtěla mít jinou barvu očí než mám. Zkoušela jsem i čočky ale když si je nandám slzím pak půlku dne a každý si myslí že brečím."
Usmála jsme se a koukla jsem se na Shakyho když se zasmál.
Drkla jsem do něj loktem a ukousla si kousek pendreku.
"Směješ se snad mě?"
Pronesla jsem vážně a přimhouřila oči.
"Ani se ti nedivím."
Ušklíbla jsem se a koukla se na anduláka který se na mě díval poněkud...škodolibě.
"Ale za to můžeš ty ty troubo...no moc na mě takhle nečuč." Zamrmlala jsem směrem k Pepínovi a protočila očima.
Pak jsem upřela zrak na dalšího a usmála se.
"Milli těší mě."
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 10:59 pm

To je... hustý pokývala jsem uznale hlavou. Můj ex měl v každém oku kruh druhý barvy, ale tohle je rozhodně víc - do očí bijící? Prostě zajímavý. Odmlčela jsem se. Připadal mi zvláštní. Nešlo jen o to, že byl Ital, mluvil trochu jako z jiného světa. Ale to mohl být i jazykový problém. Člověk se vždycky vyjadřuje jako lama, když nemluví svým vlastním jazykem, to jsem dobře znala.

Ahoj, usmála jsem se na právě příchozího Matta. Přidej se k nám, pokynula jsem na nejbližší volné místo a uchechtla se tomu, jak sektářsky to znělo.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 11:03 pm


//Tobě Milliusi Very Happy

Jen jsem se mírně usmál, když nám to Alfio začal vysvětlovat.
Pak do mě ale Milli rýpla a tak jsem se na ní ironickým pokec facem podíval.
"A nějaký problém s tím?"
Pořád jsem se díval tak vážně, ale pak jsem se zase zasmál.
"Soráč, neumím být moc vážnej co se týe nevážných věcí, ale docela dost se bavím abych pravdu řek."
Zasmál jsem se zase když k němu promluvila, stím prákem ještě bude srandy xD.
Pak přišel další člověk.
"Čůs...Jsem Shaky, už mě nebaví se představovat, asi si udělám nějakej lísteček s jménem."
Popřemýšlel jsme nad tím a snědl prnvní pendrek a natahoval jsem se pro další a stále jsem to držel tak aby si mohli všichni vzít.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 11:06 pm

Jo, to by asi nebylo od věci, zasmála jsem se a opřela do opěradla. A nebo...Pak jsem se trochu teatrálně postavila, odkašlala si a spustila: Takže ahoj, já jsem Madeleine a vítejte na srazu anonymních alkoholiků.Pak jsem si se smíchem zase sedla. Nevím, proč mě tyhle blbosti vždycky tak bavily. Rozená herečka. Paradoxně, protože jsem nikdy neuměla nic předstírat.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 11:09 pm

"Jo a dost velký."
Udělala jsem obličej který jsem viděla v jednou filmu a nadzvedla obočí.
Pak jsem se zasmála a ukousla si další kousek.
"Mám někde takové ty bílé samolepky kam by jsi si to jméno mohl napsat ale je to na dně tašky kde se mi to nechce hledat."
Prohodila jsem a prohlížela si Matta, pak si ale Em odkašlala a přenesla jsem svou pozornost na ní.
Jakmile si zase sedla zasmála jsem se.
"Ahoj Madeleine."
Pronesla jsem tak jak se to dělalo. Vždy se tam přece někdo představil a ostatní ho pozdravili, většinou jednohlasně xD.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Lowland Mon Apr 01, 2013 11:12 pm

"Asi máš pravdu. Je to možná tím, že jsi stále ve středu pozornosti" Usmál jsem se na Shakyho a posadil jsem se s pobaveným úsměvem po herecké vložce. "Zapamatovat si všechna ta jména dá ještě zabrat, řekl bych"
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 11:17 pm

Vyplázl jsem na Milli jazyk a pak jsem ase žužlal pendrek a párkrát jsem si přikousl.
"Pecka, pak mi aspoň jednu dej, docela by se to později šiklo."
Usmál jsem se na ní, no klidně si to pak bylovím sám, to mi už je jedno.
Fakt mě totiž nebavilo se pořád představovat.
Když najednou Em pronesla to co pronesla, začal jsem se řehnit na celé kolo.
"Zdůř Medeleine!"
Zasmál jsem se a pak jen pobaveně zakroutil hlavou.
"Jestli je toto sjezd alkoholiků, tak kde je chlast?!"
Pobaveně jsem s na ní podíval, samozřejmě že jsme věděl co je pravý cílem tohoto, ale vždy to takto bylo lepší, aspoň to Frisco!
Pak jsem se juknul na Matta.
"Fakt? Ani jsem si nevšim."
Podotkl jsem a dál jsem se tím moc nezabíval.
Bylo to opravdu zlášní slyšet tolikrát své jméno když mi doma říkali jen vlčku...toto byl fakt super pocit.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 11:21 pm

True story přitakala jsem stylem á la Barney Stinson. Třeba tu někde bude nějaký studentský podnik. Musí být přesvědčovala jsem sama sebe. I když je dost divné, že nemáme signál, ale tak snad tu taky nejsme na odvykačce, zděsila jsem se té představy. Nebyla jsem zrovna alkoholový maniak, ale někdy si člověk potřeboval dodat kuráž nebo si prostě vyhodit z kopýtka.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 11:24 pm

"Ale ne, zapamatování jmen je celkem lehké. Já třeba když se vždy dozvím nové jméno, zopakuji si všechna jména a přiřadím si k nim obličeje. Když si je takhle zopakuješ několikrát vždy když se ti někdo další představí budeš si to pamatovat. Teda aspoň já si to tak pamatuji."
Usmála jsme se a dojedla poslední kousek pendreku.
Koukla jsem se na Shakyho a pak si povzdechla. Rozepnula jsme tašku a začala se tam přehrabovat.
Po chvíli jsem vytáhla nerozbalené samolepky a fixu z batohu.
Chvíli jsem něco kutila a pak mu připlácla na čelo samolepku s jeho jménem.
"Odvykačka?" Koukla jsem se na Em s předstíranou vyděšeností.
"To snad nééé."
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 11:29 pm

Zase jsem se toršku nenápadně zasmál tomu co řekla Milli. No smyslto dávalo, ale já jsem se tomu prostě trošku zasmát musel.
Když mi připplácla na čelo tu samoleku s mým jménem, tak jsem jen pobaveně zakroutil hlavou a připlácnul jsem si to na rameno.
"Děkujůůů...ale...Ještě smajlíka mi tam uděléééj!"
Zakřenil jsem se se psýma očima a pak jsem se zase kouknul na tu společnost tady.
"Berte si ty pendreky, nesežeru to sám! Jo a jestli chceš signál, tak si počkej po proslovu, zařídím, teda budu se snažit."
Objevila se mi virtuální kapka u čela a čekal jsem až tam rupne toho smajlíka a pendrek mi trčel z pusy. Jednou rukou jsem drpkal Shiru za ouškama a tou druhou jsem držel krabičku s pendrekama.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 5:30 am

Seděl jsem na jenom místě a doufal že to brzy začne.Všichni se mezi sebou vybavovali tak jako na lodi. Já seděl trochu mimo ostatní a vlastmě mi to tak vyhovovalo.Zaujatě jsem se díval na míček který mi da do ruky Mark na lodi. Nemůže to být tak těžké.Projelo mi hlavou. Bylo evidentní že jsem měl trochu jiné starosti než to kam budu zařazen. Nikoho jsem tu neznal což se dalo snadno změnit ale teď jsem moc neměl náladu si přesedávat a hledat někoho s kým bych mohl mluvit. Jen se soustředit. Poradila mi moje hlava a já se nad tím zamračil.Pro někoho to bylo něco docela snadného.Házet míčkem aby se odrazil zpět do ruky.ALe já v tom viděl cosi nevídaného.Asi proto že jsem byl takový střevo který pochybovalo o tom že ten míček dovede chytit. Trochu nejistě jsem míčet trochu více stisknul a hodil s ním o podlahu pod sebou.Míček dorazil k zemi a odrazil se. Jakmile jsem jej měl chytit začal mi proklouzávat mezi prsty.Muselo to vypadat komicky jak tam házím rukama a snažím se chytit tu kulatou věc.Ale nakonec se povedlo. Uff,to bylo těsný.Měl bych přestat blbnout. Radilo mi moje podvědomí.Moje oči se podívali po místnosti.Zatím jsem neviděl nikoho kdo by připomínak učitele nebo profesora.Natož nějakého člověka co připomínal ředitele.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Sebastian Michaelis Tue Apr 02, 2013 7:05 am

Cestou do Auditoria jsem se trošku porozhlédl po okolí, přecejen to tu vypadalo dost honosně. Akuma šel zamnou a občas někam odběhnul, hned se však vrátil. "Myši tady asi mít nebudou, pak ti koupím nějakou konzervu, musíš už mít hlad." Pousmál jsem se aniž bych se na něj otočil. Kocour jen dlouze zamňoukal a přidal do kroku. Zanedlouho mě předběhl a našel jsem ho sedět až před dveřmi do auditoria. "Tak tady jsi. Připraven?" Volnou rukou, ve které jsem právě nedrtil pásek od cestovní tašky jsem otevřek jedno křídlo dveří a vešel dovnitř. Byla tu spousta židlí, takže jsem se na jednu posadil, byla téměř až úplně vzadu, daleko od ostatních. Stejně si mě nevšímali a já nechtěl být nezdvořilý a poslouchat jejich rozhovor. Akuma se okamžitě stočil na mém klíně a vyžadoval si hlazení. Začal jsem ho tedy hladit a tašku přitom odložil na druhou židli. "Zdá se, že si ještě chvilku počkáme." Zamumla jsem tiše spíš pro sebe.
Sebastian Michaelis
Sebastian Michaelis
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro JayJaz Tue Apr 02, 2013 9:05 am

“Pane bože tady se nedá ani spat. To je furt něco lidi. Copak se nedá někde sedět v klidu!!”
Řekl jsem celkem podrážděně a ospale ale I tak jako vždy ze me vycházel určitý respect. No ne ze bych byl zrovna nějaký nevraživec no, jen když mě někdo probudil. A to se stávalo malo kdy. No nakonec vylezl I Jack z mé kapuce a rozhlížel se kolem sebe co se to tu zase dělo.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 9:15 am

Jak jsem tak seděl a pozoroval ostatní ,všiml jsem si kluka který vypadal spíše jako kdyby se zrovna probral.Jeho výraz ve tváři byl skutečně zajímavý a to můj obličej donutilo vytvořit další úsměv.
,,To víš,lidi něco očekávaj" začal jsem se smíchem jeho směrem.Nebyl tak daleko aby mě neslyšel.
,,Mimochodem, dost pochybuji že tohle místo bylo určeno ke spaní.Ale jestli tu oběvíš nějakou postel....dej mi vědět" zasmál jsem se a pak nahlédl do popředí jestli už nejde nějaké vedení které by nám podalo potřebné informace. Mě bylo jedno kde skončím ale na druhou stranu bylo zajímavé a trochu napínavé takhle něco očekávat.Já to měl snadné.Rozhodně bych se dovedl radovat z jakéhokoliv zařazení. A pak že já jsem línej a neustále spím.Tenhle vypadá že by celý začátek roku dovedl prospat bez mrknutí oka. Projelo mi hlavou trochu rýpavě.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Milli Tue Apr 02, 2013 9:30 am

"Na čele to bylo lepší."
Dokreslila jsem mu tam smajlíka a fixu zase schovala.
"Spokojenej?"
Usmála jsem se a vzala si od něho další pendrek který jsem začala žužlat.
Spokojeně jsem se opřela a těkala zvědavě očima po ostatních.
Pepí dál seděl na opěradle židle a čistil si peří.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Alexander King Tue Apr 02, 2013 9:38 am

Když se tu sešli skoro všichni studenti zaznělo celým Auditoriem zazvonění několika zvonků.Nikdo nevěděl co to může být, až z ničeho nic vyběhl z poza závěsu, který byl přes pódium velký tygr.
Auditorium - Stránka 2 Tiger_by_GrafArtClub
Nikdo nemohl vědět co se to děje a nejspíš museli i trochu zpanikařit.Přeci jen skočil před ně na pódium obrovský tygr a k nim to měl už jenom kousek.

Najednou se však z poza opony vykutálel i mladší chlapík s blond vlasy v brýlích na čtení.V ruce držel obrovskou složku s papíry a oblečený byl tak trochu jak kdyby celý večer někde ponocoval a pracoval.Postavil se na nohy a oprášil se.Z ničeho nic se začal přetahovat s tygrem a křičel u toho "Ty jedna blbá kočko.Nažrat dostaneš až uděláme to co máme je ti to jasný?" mohlo to vypadat trochu komicky, ale když si uvědomil, kde vlastně je začervenal se a hned toho nechal.Narovnal se tak aby to vypadalo že budí respekt tygra si posadil vedle nohy a sledoval studenty.Na tváři se mu vytvořil široký úsměv od ucha k uchu a nahlas spustil "Těší mě jsem vás nový pan Ře....." v tom byl přerušen když z poza opony doběhlo několik dalších lidí a začali na něj z ničeho nic "Pane Řediteli jste v pořádku? Nestalo se vám nic? Celou dobu si povídáme a vy najednou zmizíte." Usměv mu z tváře zmizel a vypadal jako dítě kterému právě pokazili zábavu "Vážně jste museli teď dojít? Panzela jste ani nedokázali uhlídat a teď mi dokonce zkazíte i moje představení je to normální?".Jak již jste si mohli domyslet zbytek lidí co právě doběhli byl učitelský sbor a tohle měl být váš pan ředitel."Takže začnu znova.A tentokrát bez přerušení."podíval se na učitele vražedným pohledem a nahodil na studenty opět obrovský úsměv "Jsem váš nový Pan Ředitel a chci vás všechny přivítat zde na Rapax University.Doufám že jste měli pohodlnou cestu a že je zatím vše v pořádku.Za chvíli vám řekneme vše co potřebujete vědět.Jen chvíli strpení než sem dorazí všichni studenti.Děkuji vám." Potom se otočil k učitelskému sboru a začal tam s nimi ještě něco rozebírat. Panzel si zatím hladově prohlížel studenty kteří tu už byli.
Alexander King
Alexander King

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro JayJaz Tue Apr 02, 2013 9:56 am

“Ver mi ze po 14 letech v decaku by jsi se naučil spat I v krabici od bot. v podstatě se da spat kdekoliv a kdykoliv. Akorát tě nikdo nesmí při tom chytit.” Řekl jsem no můj vyraz byl stale stejný a neměnný. Pak vyběhl tygr na pódium. Mohlo to vypadat dost sebevědomě ale starch ani hrůzu jsem neukazoval. To je nejhorší věc, kterou jsem mohl udělat. Pak se představil ředitel a to bylo ještě komičtější. “Jinak me jméno JayJaz Reddy“ Řekl jsem a nějak se tím dale nezabýval. Spise jsem cekal co se bude dít dale.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 10:13 am

Vyslechl jsems i toho kluka kterýho jsem ani neznal. Stále jsem měl ten svůj přiblblý výraz. Jak by se ti asi spalo u nás doma.Chtěl bych tě vidět. Byl bys rád za dvě hodiny. Projelo mi rychle hlavou.No v tom na podium vylezl bílí tygr. Trochu jsem se zarazil protože něco takového jsem nečekal.A kdo vlastně jo? Následně na to vylezl nějakej chlápek.Podle toho jak vypadal bych typnul že přes noc trochu přebral nebo je to prostě nějaký workoholik který neví kdy má dost s prací.Ale z tohoto muže nakonec vylezl náš ředitel.Povytáhl jsem obočí když mluvil. Pěkně nám to začíná. Další nezbedná myšlenka v mojí hlavě.Když tohle předtavení skončilo otočil jsem opět hlavu k tomu klukovi.
,,Ale naneštěstí život není jen spánek co?" usmál jsem se znovu a koukl se na svojí ruku.Ani jsem si to neuvědomoval ale ten míček jsem měl stále v ruce a jen si s ním dál pohrával. Pak se moje oči upřeli k té přerostlé kočce.Nevím proč ale musel jsem se na ní dívat.
,,Ne že by na tom nějak záleželo ale jmenuji se Jack." oznámil jsem mu.
,,A to tě baví pořád spát?" optal jsem se trochu zvědavě.Nedávalo mi to nějak smysl.I já si rád přispal ale tohle bylo asi trochu moc i na mě.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro JayJaz Tue Apr 02, 2013 10:29 am

“Tak kdo tvrdí ze porad spím. Spise za posledních par dni jsem toho nenaspal no spise týdnů než dni. Tak si dávám dvacet když můžu." Řekl jsem mu na to s tím spaním. No když my řekl své jméno malém me porazilo a zacaly mi cukat koutky.
“Tak Tohle je taky Jack.” A veverka vylezla z kapuce a prohlížela si Jacka. Potom Mi jack skočil na rameno a proběhl mi až na dlaň. Pohladil jsem veverku a pomalu si jen tak vytáhl z kapsy sušenku a on ji zacal hlodat.
Auditorium - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcR_CAmm9dZMgKXZINYDaMqxVV3J2z1XgreHVhkyv3OJeHhxnGky9g
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 11:13 am

Trochu jsem se zachechtal.To co mi tu přednášel bylo jako vysvětlování malého děcka.Tak mi to aspoň připadalo. Možná že jsem byl jediný kdo tak přemýšlel ale hledat výmluvy prot to aby spal bylo i na mě trochu moc.
,,Roztomilé" pronesl jsem když jsem uviděl tu veverku.Dál jsem to nijak nekomentoval. Neměl jsem co kometovat.Takže jsem zatím zůstal sedět v klidu a jen jsem tiše pozoroval ostatní.ANiž bych si to uvědomil začal jsem si s míčkem v ruce hrát tak že jsem jej nechal koulet sem a tam po ruce. Nějak jsem to ani nevnímal ale bylo to dost uklidňující.,,No tak,kdy to bude pokračovat" povzdychl jsem si.Poslední slova jsem pronesl jen tak polohlasně.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Tue Apr 02, 2013 11:23 am

"Nene, nebylo, to bych měl pak zase nářez."
Podotkl jsem a opřel se o opěradlo židle. Pak jsem se na Milli jen vděčně usmál když mi tam domalovala smajlíka a koukal jsem se do stropu. Byl jsem jím fascinovaný, ale z mého zaseknutí mě probral najednou nějaký tygr. Shira mi hned zalezla za záda a já jsem si trošku postoupnul do bojové pozice.
"To je ale čičinááá!"
Rozzářily se mi oči a už jsem stál jen normálně dívajíc se na tu přerostlou chlupatou kočku. Když pak přišel celý učitelksý sbor, raději jsem se zase posadil když jsem tam zahlédl i mámu a seděl jak přibitý bez jakéhokoliv pohybu nebo reakce, prostě dřevo.
Jen žádné prudké pohyby.
Pomyslel jsem si a dal jsem pendreky Milli aby mě s nima neviděla, i když by jí to asi bylo šumák, ale i tak pro jistotu.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro JayJaz Tue Apr 02, 2013 11:38 am

Jack se najedl a zalezl si zpět do kapuce, kde sis sel dat 20. “No já na rozdíl od tebe mel par polámaných zeber. S čímž se hodně spatně spi.” Řekl jsem mu, jelikož mi něco říkalo ze si myslí ze jsem bůh vi jak liny. “Ehm kolik ti je? A Jaké mas zájmy?” Spise jsem se zeptal jen tak no ze zvědavosti než ze bych se musel nebo se mel zajímat. Jeden ze zlozvyku co me naučil Sensei tedy to se moc neshodovalo s mou předstíranou povahou drsnaka.

(Sorry to nebylo na tebe EM.)


Naposledy upravil JayJaz dne Tue Apr 02, 2013 11:53 am, celkově upraveno 1 krát
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Tue Apr 02, 2013 11:47 am

Přiznávám, že když nám do místnosti vpustili toho tygra, na chvilku mě opustila veškerá naděje a hlavou mi projelo, že to je ono. Teď nás sem dovezli, mají nás tu v hrsti a nechají nás všechny sežrat. Zatlačila jsem se do židle s vytřeštěnýma očima a instinktivně si stáhla do klína přepravku s Ebony, jako bych ji snad mohla ochránit.

Následný výstup nového pana ředitele a sboru mi ovšem přišel ohromně zajímavý a ačkoli jsem kulila oči, nakonec to na mě působilo velice dobře. Bylo to výstřední a rozhodně nezvyklé a byla jsem si jistá, že doma by mi to nikdo nevěřil, ale líbilo se mi to a ten ředitel vypadal mile. Třeba to tu nebude tak zlé... I když na druhou stranu mi přišel hodně bizarní fakt, že by nám měl ředitelovat někdo tak mladý. Napůl jsem byla pořád přesvědčená, že je to celé jen vtip a že někdo odněkud za chvíli zařve "Apríl!".

Jen tak na půl ucha jsem vyslechla rozhovor JayJaze (což mi mimochodem přišlo jako hodně zvláštní jméno) a Shakyho, ale mou pozornost měla hlavně scéna před námi.


Naposledy upravil Em Phoenix dne Tue Apr 02, 2013 11:55 am, celkově upraveno 1 krát
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 11:53 am

,,Nic jsem neřekl" zkonstatoval jsem jeho slova která byla naprosto mimo.Netušil jsem jaké si dělal závěry a prakticky mi to bylo i jedno.Bylo mi i jedno co si o mě myslí ostatní.,,Záleží na tom?" optal jsem se najednou na jeho otázku o věku.Nikdo se mě na takový věci neptal.Rozhodně ne někdo koho jsem neznal.
,,Tak fajn,je mi dvacet, a s těma zálibama to trochu shrnu.Knihy,hudba,knihy,hudba,jídlo a vtipy" zrekapituloval jsem to trochu nostalgicky jako kdybych si tuhle chvíli užíval.Vlastně tomu tak bylo.Bavilo mě se předvádět ale to musel každý jasně poznat.Ovšem co mě k tomu skutečně vedlo bylo něco docela jiného.
,,A pokud ti to teď nebude vadit,měli bychom ztichout nebo nás tu zašlapou do země" hlesl jsem nakonec a už se věnoval jen tomu co se dělo ve předu.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro JayJaz Tue Apr 02, 2013 12:01 pm

Nějak jsem se už k tomu moc nevracel proste jsem se pomalu vrátil do své polohy na spaní a jen poslouchal než zacnou opět nudné proslovy. Jak to bývalo zvykem ředitelů. Ale už se to tak dělo staletí tak proč by to někdo jen tak měnil. Ono to vypadalo ze spím ale ve skutečnosti jsem poslouchal, co se děje pouze jsem relaxoval.
(Jeste jednou se omlouvam za nedorozumeni Smile )
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 2 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru