Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Auditorium

+13
Jowaka
Mr. Walken / Magus
Alexander King
Sebastian Michaelis
Lowland
Jack Evans
Milli
Alfio
Shaky Rokogu
JayJaz
Em Phoenix
Valerio Giacosa
Prince
17 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Auditorium - Stránka 7 Empty Auditorium

Příspěvek pro Prince Wed Mar 27, 2013 10:02 am

First topic message reminder :

Auditorium neboli posluchárna slouží k proslovům ředitele ke studentům a ke schůzkám při kterých je zapotřebý celá škola.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Auditorium - Stránka 7 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro NPC Fri Apr 12, 2013 5:31 pm

Auditorium - Stránka 7 2598b65f3b_92438139_o2

Zdálo se, že posledním příšerám, kterých zrovna málo nebylo, došla právě potrava a z posledního mrtvého těla studenta zůstalo jen rozpárané tělo. Právě ve chvíli, kdy se Valerio rozhodl konečně k útěku, upřely na něj všechny pohled. Musel se rozmyslet, buď půjde sám a zachrání se, protože pokud Tracy nepůjde, cestu ven, kterou učitel vyčistil, už nikdy nenajde. Pokud tu bude jen o pár vteřin déle, nikdy se už ven nemusí dostat.

Shakymu se příšeru nepodařilo zneškodnit tak, jak si myslel, jen ji na nějakou dobu omráčil, další dvě si ale na něj už brousily zuby, nehledíc na to, co udělal s tou první. Bude muset přemýšlet, protože stejně jako ostatním, i jemu ubíhal čas, cesta ven se zavírala. Měli pár minut.

Tracy by si měla pohnout, jestli se chce odsud dostat také. To, že se zastavila, nejspíš ani ne její vinou, by jí ale mohlo stát život. Příšera kterou Shaky ochromil se totiž vzpamatovávala a sice byla stále ochromená a potácela se, i tak chtěla Tracy zastavit a napadnout zezadu.

NPC

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 7 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Fri Apr 12, 2013 5:54 pm

Otočil jsem se za sebe jak ta příšera dopadla a zamračil se. Byla pravda že ta katana nebyla ostrá, ale za to dost pevná a to se vždy cenilo. Koukal jsem se na ty dvě jak klapaly zuby a trošku se mi navalilo, byli strašně nechutní. Když jsem se chystal k východu, který se zavíral, uviděl jsem tu dívku z mé třídy. Stál jsem tam a koukal se na východ a pak zase na ni, zase na východ a zase na ní. Pak jsem se jen zašklebil a běžel jsem k ní, ale to už i ta příšera. Byl jsem tam jako první, teda dorazili jsme k ní asi stejně, ale já byl v takové rychlosti, že jsem tam moc švihl katanou do příšery (do břicha) že se buď zastavila a padla, nebo nás přeskočila a padla (omdlela), to už bylo jedno. Rychle jsem Tracy podepřel a koukal se za nás, kde byly další příšery. Musíme rychle vypadnout...hodně rychle. Snažil jsem se aby si zase stoupla na vlastní nohy a zvýšil jsem s ní tempo k východu. Katanu jsem měl v ruce kterou jsem jí podpíral...Bylo mi jasné, že nemám ani nejmenší šanci tu zvítězit, to ani náhodou a tak jsem se snažil s Tracy utéct, byla to jediná možnost.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 7 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru