Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Auditorium

+13
Jowaka
Mr. Walken / Magus
Alexander King
Sebastian Michaelis
Lowland
Jack Evans
Milli
Alfio
Shaky Rokogu
JayJaz
Em Phoenix
Valerio Giacosa
Prince
17 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Auditorium Empty Auditorium

Příspěvek pro Prince Wed Mar 27, 2013 10:02 am

Auditorium neboli posluchárna slouží k proslovům ředitele ke studentům a ke schůzkám při kterých je zapotřebý celá škola.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Valerio Giacosa Mon Apr 01, 2013 9:59 pm

Valerio

Dorazil jsem pravděpodobně první. Takže sem si vyhlédl místo co nejvíce vepředu a uprostřed. Tam sem si sedl a počkal si až přijde personál. Opravdu se těším. Možná zažiju nějakou zábavu. Naivně jsem doufal. Moje nadšení rušila hlasitá hudba, kterou jsem okamžitě vypl. A nebo tu bude nuda. Asi jako všude.
Valerio Giacosa
Valerio Giacosa
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 10:01 pm

Nějak se mi podařilo nejen doběhnout ostatní, ale i zmerčit místnost zvanou Auditorium, mezi prvními. Znělo to tak vznešeně, napadlo mě. Zavlekla jsem tedy své věci dovnitř a našla si místo. To vedle sebe jsem obsadila kufrem a přepravkou.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro JayJaz Mon Apr 01, 2013 10:05 pm

Pomalým krokem jsem se dokodrcal ke škole a pote do Auditoria. No ze zrovna nějak jsem celkem v pohodě mě překvapovalo, I když už jsem toho mel celkem dost po psychické stránce to cestovaní bylo únavné. Dorazil jsem do Auditoria a sedl si do zadních lavic jenž byly k maní. Kde jsem posléze hned usnul no ono spaní ve škole byla moje parketa. A cekal jsem až zacne někdo otravně kecat. To bude ředitel na 100 procent.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 10:07 pm

S těma taškama a kufry jsem se dohrabal až sem. Opěřel jsem si je tu o zeď a vzdychl.
Prosím je zase né žádné hádky.
Pomyslel jsem si a vzdychnul. Pak jsem si uvědomil že jsem sem přijel ve svých nasrávacích riflí, kotníkových bot a sporotovní mikinu plus tílka co jen rýsovaly mé břišní svaly a to máma nešnášela. Naše rodia se hold vždy oblékala tak nóbl a jen já jsem se jim zvrtnul ve stylo, no smůla, převlékat se teď nebudu.
Zajímalo mě kde je ta Mili, Em jsem už viděl a s úsměvm na ní mávnul. Pak jsem k ní došel.
"Můžu si přisednout?"
Usmál jsem se na ní a stále se rozhlížel po té Milli.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Alfio Mon Apr 01, 2013 10:08 pm

Dorazil jsem do Auditoria.Moc lidí tu ještě nebylo.Šel jsem se posadit.Kousek ode mě seděla nějaká holka.Zabrala si už dvě místa."Asi už si našla spoustu přátel."řekl jsem si jen tak pro sebe a položil jsem zavazadla na židli vedle aby měla kde sedět Rose.Teď už jen počkat až dojde někdo komu můžu ten dopis narvat do chřtánu a zeptat se na pár věcí.
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 10:11 pm

Samozřejmě, usmála jsem se na Shakyho. Nevím, proč jsem tak spěchala. Jsi taky tak nervózní? Vlastně - asi ne tak moc. Ty už tu aspoň někoho znáš a nepřipadá ti to asi jako taková bláznivina. Mně to přijde úplně šílený, zavrtěla jsem hlavou s nejistým úšklebkem. Pořád jsem měla pocit, že se mi to jen zdá.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 10:13 pm

Došourala jsme se až na místo, teda doufala jsem že jsem na správném místě.
Zastavila jsem se a se zatajeným dechem přejela očima velký sál.
Kdo to tu asi řídí..
Blesklo mi hlavou a vydala jsme se pomalu k předním řadám. Pepí se ale najednou rozletěl někam pryč.
"Né teď ne prosím!" Vykřikla jsem, nechtěla jsem ho tu nahánět.
Sledovala jsem jak krouží ve vzduchu a pak si sedl zase Shakymu na hlavu.
Dřív ale než mohl být zase vyhnán jeho mazlíčkem začal opět lítat sem a tam.
No...aspoň mi je našel. Doufám že nesedne na hlavu řediteli nebo ředitelce.
Povzdechla jsem si při té představě a pomalu se vydala k nim.
"Co jsem tak koukala cestou, je to tu celkem nóbl."
Zamumlala jsem když jsem k nim došla a nechala tašku na zemi.
Sundala si batoh a sedla si vedle Shakyho. Dala jsem si nohy na tu tašku pode mnou a přiblble se usmívala.
Už mi bylo zase dobře když jsem byla na pevné zemi.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 10:14 pm

Sedl jsem si teda vedle ni a pak jsem si položil lokty na kolena. Shira se miuvelebila zase u krku, kde tak zůstala.
"Abych pravdu řek, raději bych tu žádné příbuzné neměl, takto nemáš vlastně žádnou volnost, nemůžeš se nijak moc projevit...Prostě opruz."
Podotknul jsem se letmo se usmál. Pak jsem se jen opřel v sedu o židli, ruce jsme si založil do sebe a koukal jsem se kolem.
Konečně doraila i Milli a ten její papouch mi zase sedl na hlavu, já už jsem nijak neragoval a už ani Shira, asi jsme si začali zvykat.
"Jo to jo."
Usmál jsem se na ní a nohy jsem skřížil u kotníků a měl jsem jen tažené. Ruce jsem si dal do sebe a koukal jsem se takým poker facem.
"To jsem teda zvědavej."



Naposledy upravil Shaky Rokogu dne Mon Apr 01, 2013 10:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 10:17 pm

No, jsem si jistá, že si najdeš cestu, sjela jsem ho zálibným pohledem od hlavy k patě. Vypadal jako někdo, kdo si jde svou vlastní cestou a nezajímá se o to, co si o něm kdo myslí, tím spíš rodina. Určitě hodný kluk, ale nebyl to nejspíš zrovna domácí mazánek. Jak říkám, sympaťák.

To teda, přitakala jsem Milli. Rozhodně to tu vypadalo hodně, hodně luxusně.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 10:22 pm

"Snad jo."
Usmál jsem se na ní a kouknul na ten strop a uznale hvízdnul.
"Vsadím se s váma o co chcete že nebudeme spolu, je mi to jasný, vždy to tak je. Nebo maximálně dva z nás tí budou ve stejné třídě, ale pochybuju."
Povzdechl jem si a Shiru jsem si dal dopředu a hladil jí na hlavičce, při čemž mi ležela na klínu a spokojeně vrněla.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 10:24 pm

Mlčky jsem žmoulala kousek Shakyho mikiny kterou jsem na sobě pořád měla a čekala až to začne a nebo až dorazí ostatní.
"Né neřikej to, pak se to stane"
Koukla jsme se na něj a zakroutila hlavou.
To by byl vážně pech kdyby jsme byly každý v jiné třídě.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 10:28 pm

Yup, obávám se, že máš pravdu, povzdechla jsem si. To by byla moc velká náhoda. Ale třeba by bylo možný se nějak prohodit...? Nebo by se mohla přimluvit máma, zasmála jsem se. Napadlo mě, jaké mám štěstí, že tu hned zkraje poznávám tak super lidi. Všechno je snazší, když jste ten obklopený novými kamarády a ne ten sklíčený v koutě, co neví, jak k někomu přijít a oslovit ho.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 10:31 pm

"Jojo ty věřící, však už mlčím."
Povzdechnul jsem si a pak jsem si vzpoměl že mám v zadní kapce u báglu penderky. Opatrně jsem se pro něho nahl abych Shiro nic neudělal a vytáh jsem je.
"Berte."
Usmál jsem se na obě. Pak jsem si povšimnul toho muže vedle Em, teda skoro a taky mu nabýdl.
Hned jak zmínila to že by se za to mohla přemluvit máma mě dost dostalo.
"Jo jasně, počkej až jí poznáš, hned na ní změníš názor."
Zasmál jsem se a stále krabičku držel tak aby si mohli všichni vzt kolik chtěli a kdy chtěli.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 10:31 pm

Došel jsem na místo.Vytáhl jsem svůj přehrávač a hudbu raději vypnul.Docela mě zajímalo co se dozvím.Třeba i nějaké vysvětlení toho kde ke mě přišli.Přeci jen jsem se nikam nehlásil ale jak jsem tak zjistil tak to většina lidí na lodi.Zatím nás tu mnoho nebylo ale stále někdo přicházel až se okolí začalo plnit a já začal cítit trochu blbě.Měl jsem rád společnost ale co bylo moc to bylo skutečně moc. Raději jsem si stoupnul někam co nejsíce mimo lidi ale šlo to dost těžko vybrat to vhodné místo. Pořádně jsem si to neuvědomoval ale v ruce jsem se pohrával s míčkem který mi dal Mark abych trénoval hod který mi ukazoval na lodi. I tak jsem se už viděl někde na pokoji v klidu.Chtěl jsem si dát sprchu a pak jsem možná mohl nějak normálně fungovat.
Nakonec jsem usoudil že někde stát by nebylo nejlspší a tak jsem se posadil na volnou židli a spíš dělal že tam ani nejsem.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 10:33 pm

Když vytáhl pendreky znova mi zazářila očka a vzala jsem si.
"Děkuju!"
Začínala jsem věřit že sebou tahá snad všechno co mám ráda.
Až něco budu potřebovat vím kdo to bude mít.
Zasmála jsme se v duchu a začala pendrek žužlat.
"Ale když nás rozdělí stejně se budeme bavit ne?"
Koukla jsme se na něj s obavami a lehce se pousmála.
Snad to tady nebude jak v HP kde spolu soutěžili.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Alfio Mon Apr 01, 2013 10:33 pm

(Nevím jestli to bylo na mě ale budu reagovat Very Happy )

Chvíli jsem poslouchal debatu vedle sedících.Nemluvili o ničem zajímavém.Tedy až na jedno že matka jednoho z nich je tu učitelem.Pár minut na to sem se podíval vedle sebe a ten kluk mi nabízel cosi černého.Nikdy jsem nic takového neměl."Není to z ryby že ne?" zeptal jsem se než jsem si vzal.
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 10:35 pm

Dík nabídla jsem si ze Shakyho ruky. Nebyla to zrovna má největší oblíbenost, ale neurazím a navíc jsem vždycky ráda něco žvýkala nebo žužlala, když jsem byla nervózní - a to jsem teď byla.

Ohlédla jsem se, komu to nabízí. Blonďák číslo dva. O kus dál jsem zpozorovala červenáčka Jacka.

Samozřejmě, že jo odpověděla jsem rozhodně Milli. S kým jiným bych se tu prosímtě bavila, nikoho tu neznám.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 10:38 pm

//Jo bylo to na tebe x'D

Taky jsem si vzal pendrek a koukl jsem se na Milli.
"Jasně že jo."
Usmál jsem se na ní. (Vole já nežeru lékořici, tyto jsou barevný a uvnitř je to bílý x'D).
"Ne...z ryby to fakt není, je to pendrek."
Zakřenil jsem se na něho a žužla jsem jeden v puse.
Své zavazadla jsem neřešil, byli opřené o zeď a já na ně viděl, takže cajk.
Shira si vzala z mé kapsy jednu svou sušenku a taky jí začala chroustat.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Alfio Mon Apr 01, 2013 10:42 pm

(Pendrek jako pendrek Very Happy )

"V tom případě děkuji."jeden jsem si vzal a strčil jsem si ho do pusy.Bylo to velice sladké a docela mi to chutnalo.Jakmile jsem polkl podíval jsem se na něj."Omlouvám se za svoji nevychovanost.Měl jsem se nejdřív představit.Jmenuji se Alfio Preghieri. Velice mě těší."Čeho si mohli teď všimnout když jsme byl tak blízko u nich bylo to že jsem měl jedno oko červené a jedno modré.Mě osobně to nepřišlo jako nic zvláštního ale ostatní z toho bětšinou dělali vědu.
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 10:45 pm

"Dobře, hned jsem klidnější."
Zasmála jsme se a dál žužlala svůj pendrek.
Koukla jsem se nad sebe kde zase kroužila moje andulka a povzdechla si.
"Pojď sem!"
Sykla jsem ale Pepí si z toho nic nedělal.
Tsch co to do něj vjelo...vždy poslouchal. Povzdechla jsme si.
Asi to bylo tou změnou prostředí, doufala jsem, že ho to přejde.
Skousla jsem pendrek abych měla volné ruce a stoupla si.
"No ták."
Stoupla jsem si a začala po andulce chňapat vždy když mi škodolibě prolítla okolo hlavy.
Poskočila jsem a málem se přerazila a svou tašku. Nasupeně jsem si zase sedla a zaměřila se na blonďáka kterýmu Shaky nabídl.
"Milli." Představila jsem se a zlostně se koukla na anduláka který si sedl na opěradlo volné židle před námi.
"Máš čočky?" Zeptala jsem se zvědavě a dál si žužlala pendrek.

Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 10:47 pm

Em, zamumlala jsem a zírala do jeho očí. Alfio... zamyslela jsem se. Znělo mi to skoro povědomě, ale netušila jsem, proč.

Odkud jsi? zajímala jsem se.

//XD
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 10:48 pm

//Hnusná lékořice! Mad TWL Milliusi mě napadly taky hned čočky x'D, Muhahahahaha, pidloočko fckyou

"Nemáš zač...Já jsem Shaky Rokogu, taky mě těší."
Zakřenil jsem se na něho a všiml jsem si že má jedno oko jiné ne to druhé.
"Nechci sejčkovat, ale asi ti vipadla kontaktní čočka."
Trošku jsem se pousmál.
Já znal docela dost lidí co měli každý jiný oko, ale tento kluk se mi zdál že kontaktní čočky nemá, ale kdo ví, mohl mít!
V puse jsem sále žužlal pendrek a pomalu ho začal kousat. Shira taky měla sušenku skoro zblajzlou.
To jak se tu Milli štvala s Pepínem mě dost dostávalo a zasmál jsem se.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Alfio Mon Apr 01, 2013 10:54 pm

Podíval jsem se na Mili které se představila jako první."Těší mě." usmál jsem se na ni prázdným úsměvem jako to dělám vždy a potom jsem odpověděl na otázku "Ne je to takzvaná Heterochromie každé oko mám jiné barvy už od narození."Potom jsem se podíval na Em která seděla ke mě nejblíže."Také mě velice těší.A narodil jsme se v Italii ale vyrůstal jsem jinde."Nehodlal jsem ji vykládat o tom že jsem vyrůstal ve zlatém trojúhelníku kde byl můj strýc drogovým baronem.Potom jsem se podíval ještě na Shakyho."Ještě jednou děkuji za....pendrek?Nevím jestli to říkám správně." usmál jsem se a na jeho otázku už neodpovídal jelikož jsem to řekl už dříve.
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Lowland Mon Apr 01, 2013 10:55 pm

Pomalu jsem došel do auditoria spíše mezi posledními, než mezi prvními. Rozhlédl jsem se kolem v naději, že najdu tu jedinou alespoň trochu známou tvář. Seděla kdesi vepředu a tak jsem pomalým rozvážným krokem vyrazil. Jak jsem tak koukal, už byla obklopena dalšími lidmi. Pokynul jsem Em na pozdrav. "Zdravím, jsem Matt Lowland." představil jsem se přísedícím.
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru