Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj číslo 4

3 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Prince Wed Apr 03, 2013 12:24 am

First topic message reminder :

Tento pokoj patří Marku Ericovi Caught a Jacku Evans.

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Scdormsetupbyrienud5y74
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sun Apr 07, 2013 10:39 am

Mark se začal smát na celý kolo a snažil se od Jacka dostat, co nejdál, ale vůbec se mu to nedařilo! Byl proti němu tak bezbraný, když jej začal lechtat, jelikož vždycky povolil všechny svaly, i když je později chtěl znovu zatnout.
Ale i jeho velikost dělala své a Mark se pod jeho rukama svíjel jako úhoř.
Nejhorší na tom však bylo, že jej nechal vždy jen chvíli nadechnout a pak zase pokračoval. Takový naschváli mu dělat!
"D-dost! Jackuuu! Zlobíííš!" Snažil se ho Mark zastavit, i když se mu to nějak moc nedařilo...
Nakonec však přeci jen proklouzl pod jeho rukama a snad ani nevěděl, jak...
V mžiku už obkročmo seděl na něm, načež mu ruky prudce roztáhl od sebe a přirazil na postel. Takhle jej docela dlouho držel a mračil se na něj...
Nakonec se však jen tak ušklíbl a dodal.
"A mám tě!" Vyplázl na něj jazyk a stále mu hleděl do očí.
"Tak, co teď s tebou uděláme, co?" Začal tak jakoby na oko přemýšlet a neustále přitom po Jackovi pokukoval a na tváři takový vítězoslavný úsměv...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sun Apr 07, 2013 10:45 am

,,No podívejme....ono se by se to snad chtělo prát" zasmál jsem se.To jak mě dostal pod sebe bylo skutečně impozantní a skutečně jsem něco takového nečekal.
,,Naložte se mnou jak uznáte za vhodné můj pane" pronesl jsem jemně a přes to tak nějak provokativně. Bavilo mě si s ním takhle hrát. Bylo to něco moc roztomilého když sesmál na celý pokoj.Po škole chodil jako tělo bez duše. Bál se sotva promluvit před někým a proto pro mě byla doslova rajská hudba jej slyšet jak se směje. Ale přeci jen nyní tomu velel on a já jen čekal co bude jeho pomstou. Jen jsem doufal že nezkusí to co jsem měl na mysli.Ale přeci jen nebyl hloupý takže jsem s tím mohl tak nějak počítat.
Tvářil se jako kdyby právě něco vyhrál.Skutečně byl roztomilý s tímhle výrazem.
,,Hmmm, měl by sis se svojí pomstou pospíšit nebo se neusržím a začnu zlobit znovu" varoval jsem jej s opětovným podtónem. Seděl na mě a měl na sobě jen ručník.Tak nějak jsem si říkal jak dlouho to ten ručník ještě vydrží. No musel jsem tuhle myšlenku vypudit z hlavy jinak by to dosti špatně dopadlo. A přeci jen sme nechtěli na nic spěchat.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sun Apr 07, 2013 11:21 am

"Jop! Chtělo by se to prát!" Vyplázl na něj Mark škodolibě jazyk a po další jeho větě se rozzářil jako sluníčko.
"Uhm, neříkej dvakrát..." Mrkl na Jacka spiklenecky Mark, ale stále jej tak provokativně pozoroval a jen jej držel. Moc dobře věděl, že toto je pro něj také trápení a možná větší, i něž to lechtání. Takové to nic nedělání a možné jen a pouze pozorování...
"Kam by si spěchal zlato, myslíš, že by ses dokázal vykroutit?" Nadhodil s dalším škodolibým úšklebkem. Což trochu i riskoval.
Mark sice nebyl žádná třasořítka, ale u knih, luku a vrhu z noži toho moc člověk nenaposiluje, možná tak nanejvýš ruky. Dělal sice i jiné sporty dříve, ale to byla už minulost. Bylo však jisté, že by stačilo Jacka pustit jen jednou rukou a měl by převahu, takže to byla docela složitá situace.
Naštěstí však Mark zaregistroval i ten Jackův pohled a kam směřoval. Proto se nakonec znova tak spiklenecky zaculil a dodal.
"Ten ručník zůstane tam kde je, dokud já mám navrch..." A vyplázl na něj jazyk. Takový nehorázný provokatér to byl.
Následně však začal dělat něco jiného...
Ano, sice neměl ruky, ale měl stále hlavu a svá ústa, takže mu nedalo ani moc práce se sklonit a trochu vyhrnout Jackovy triko, až ke hrudi...
Následně pak pomalinku začal odspodu nahoru jezdit po jeho bozích rty...
Občas, k tomu Mark využil svůj jazýček a párkrát i tak políbil a nebo jemně kousl. A čím více přidával, ale stále byl tak jemný a nikam nespěchal. Nehledě na to, že jeho vlasy na Jackovu kůži také dopadali, takže docela dost lechtali. Tak jako i jeho ústa. Nebo spíše... bylo to takové lechtání spojené s příjemným pocitem. Něco... co člověka nehorázně dráždilo a rozesmívalo, ale přitom si i přál, aby pokračoval. Tedy, kdyby to tak nelechtalo!
No a vždycky, když Mark přejížděl na druhý bok, jen jemně vystrčil špičku jazyka a pěkně přes bříško, přes ty nejcitlivější části takhle jel a zase se věnoval druhému boku. Neustále však samozřejmě nezapomínal po očku sledovat Jacka a z potěšeným výrazem na tváři si to náramně užívat.
A tak jako i on, někdy se Mark zastavil, vyplázl na něj jazyk a hned pokračoval.
V tuto chvíli by jste snad nemohli najít ani horší provokaci, nehledě na to, co před tím Mark řekl! Dokázal to být pěkně zlobivý andílek!
Mark si to však také užíval. Jackova kůže byla taková... ne ani moc jemná, ale ani moc hrubá, taková akorát, což se Markovi líbilo. Skutečně byl Jack sám o sobě dosti mužný, i když si to možná moc neuvědomoval, ale o to lepší to bylo!
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sun Apr 07, 2013 11:42 am

Chtěl jsem se z jeho sevření dostat. Mohl bych alek čemu používat nějakou sílu.Ne že bych jí měl nějak hodně ale z toho sevření bych se snad ještě dostal. Ale přeci jen proč narušovat ten krásný moment.Líbilo se mi když Mark zastoupil moje místo jakési dominance. Bylo to skutečně příjemné.
,,Vážně?" optal jsem se trochu tajemně když mluvilo svém ručníku.Bylo mi jasné že tam zůstane ale trochu provokace skutečně ještě nikoho nezabila. Navíc jsem měl pocit že provokai takového rázu si Mark náramně užívá. Což semi potvrdilo hned po tom co udělal. Vyhnul mi triko. Celou dobu jsem jej sledoval ale jakmile se jeho rty dotkly mojí kůže na bříšku hodil jsem hlavou opět do polštářů. Semknul jsem k sobě rty. Tohle jsem skutečně nečekal. Nevěděl jsem co mám dělat.Jestli se mám smát z toho jak to lehtalo,díky markovým vlasům a rtům, nebosi jen tišeji povzdychnout z toho jak moc příjené to bylo. Příjemné a vzrušující. To jak občasně použil svůj jazýček mě dostávalo skutečně do varu a já si myslel že se každou chvílí zblázdním.
,,To je podpásovka" zasmál jsem se protože to skutečně nešlo se nesmát. Bylo na tom cosi jiného. Tohle se už posouvalo možná mnohem dál než by si jeden z nás dovedl přiznat.Avšak na to jsem nijak nemyslel.Nechával jsem se unášet těmi slastnými pocitykteré se mi po těle rozlévaly.
Ovšem nemínil jsem to nechat jen tak a tak jsem se jednou nohou zapřel a svezl Marka zase pěkně pod sebe. Jemně jsem se poumál a rty si to namířil k jeho krku. Mezi tím moje ruka jezdila po jeho hrudníku tak jako před tím.Avšak u toho jsem ani zdaleka neskončil. Rty se po krku svezli na klíční kost. Nejdříve jedna a potom i druhá.Následoval hrudník a putování dál a dál. Na pupík jsem jej jen lehce políbil a pomalu se přiblížil na podbřišek který jsem trochu zbombardoval polibky a sem tam jen jakokdyby nechtěně řejel jazykem.
Věděl jsem že teprve tohle je skutečná podpásovka ale on si s tím začal a já rozhodně nemínil zůstat pozadu.Chytil jsem jeho ruce a koukl se mu provokativně do očí. Byl jsem zvědav co uvidím v jeho tváři.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 08, 2013 1:51 pm

Byl to úžasný zážitek, který Mark s Jackem zažil. Nebo spíše, to nejlepší, co v životě Mark zažil. Bylo to skutečně jedinečné a náš šedovlásek mohl být jen šťastný, že jeho poprvé bylo právě s ním.
Jacka byl teď v Markových očích něco jako bůh, rudovlasý bůh, který jej dokázal zatáhnout do takových míst a pocitů jeho těla a mozku, že se mu o tom ani zdaleka nemohlo zdát. Byla to krása. On byl krásný a stále tak starostlivý.
A samozřejmě to potvrdil, když jej později vzal do náruče a odnesl, až do sprchy, kde na oba pustil horkou vodu a pořádně je omýval.
Mark byl totiž šťastný, ale velice slabý a unavený. Takhle unaveně se snad ještě nikdy necítil a až teprve teď začal pořádně pociťovat všechnu tu ochablost a slabost, které mu jeho poprvé způsobilo.
Proto ani nebylo divu, že pod vlivem Jackovy péče a jeho jemných doteků a objetí, Mark po chvíli tvrdě usnul. Hlava mu klesla, oči se zavřeli a vůbec mu ani nevadilo, že je stále z Jackem ve sprše. Byl tak unavený, že by teď usnul asi kdekoliv. Navíc, měl u sebe někoho, komu mohl naprosto důvěřovat a být si tím jistí, že se o něj postará za každé situace. Byl to přeci jeho.... princ...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Prince Mon Apr 08, 2013 2:19 pm

Náhle se po celém školním areálu rozlehlo hlasitější pískání a ve všech místnostech, ale i částech kampusu se ozval hlasitý ženský hlas;

Rozhlas

"Ehm, Ehm... Všichni studenti se okamžitě musí dostavit do auditoria, kde jim jeden ze zástupců ředitele poddá další potřebné informace a také je obeznámí s tím, proč byli svoláni.
Každý student má hodinový termín na to, aby si dodělal vše potřebné a následně se co nejrychleji do auditoria uchýlil.
Studenti, kteří se nedostaví po uplynutí stanovené lhůty, budou ze školy okamžitě vyloučeny a nebo hůře..."
Poslední slovo zaznělo dosti tajemně. Hned na to však hlasatelka rozhlas již ukončila.
"Rozhlas je ukončen!" Ozvaly se poslední slova a s dalším zapískáním hlasatelčin hlas zmizel úplně.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 08, 2013 5:29 pm

Když jsem si znovu lehl po vydatné sprše jen jsem zavřel oči.Ani jsem netušil kdy se mi povedlo usnout ale věděl jsem že to bylo velice rychle. Spal jsem jako malé dítě. Bylo mi příjemně a moje sny byly zrovna takové.ANi jsem nevěděl jak dlouho jsem spal.
Probudil mě až nechutný zvuk školního rozhlasu který hlásil že máme jít všichni na jedno místo. Rozespale jsem si povzdychl. Mark se začal probírat a to mi vykouzlilo další menší úsměv.
,,DObré ráno ospalče." pošeptal jsem a pomalu vstal z postele. Našel jsem svoje oblečení a pomalu se začal oblékat.
,,Měli bychom tam jít" usmál jsem se a našel svoje brýlekteré zůstali někde mimo.Nasadil jsem si je na hlavu a něco udělal se svými vlasy. Hned na to jsem si navlíkl košili a kalhoty. Vlasy jsem sepnul do gumičky a prakticky čekal jen na Marka.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 08, 2013 5:42 pm

Markovi se skutečně nechtělo moc stávat a jak Jack řekl "dobré ráno ospalče" tak jen nevrle, jako koťátko zavrněl na souhlas.
"Mě se nikam nechce..." Odvětil celý zachumlaný, ale moc dobře věděl, že stávat bude moci. Přeci jen, nechat se vyloučit ze školy jen kvůli spánku, to raději ne. Navíc, přišel by tak o někoho velmi důležitého...

Nakonec se tedy přeci jen Mark z postele nějak vypotácel a jelikož byl včera do postele odnesen, stále byl nahý a teď tam jen tak před Jackem stál a protahoval se. Hrozný pocit, když si člověk musel uvědomit, že teď se zrovna samy sobě věnovat nemohli, protože museli jít do toho stupidního auditorii. Nehledě na to, že když Mark už stával, tak při každém pohybu tak lehce sykl a pokaždé když udělal krok, tak to vypadalo dost legračně.
"Nediv se my..." Zamručel Mark a sjel Jacka pohledem, protože moc věděl, že se tomu bude smát.
"Nemáš mít tak velký...uhm... však ty víš..." Usmál se nakonec šibalsky Mark a vyplázl na Jacka jazyk.
Hned na to se však začal oblékat, jen jak mu to jeho tělo dovolovalo. Takhle gumový snad ještě nikdy nebyl...
"Že to byla ale divoká noc..." Mrkl na Jacka ještě Mark, již oblečení a následně jej jen lehce políbil a vydal se takovým rychlejším tempem ke dveřím, i když stále byl tak trochu jak kačer (xD).
"Tak valíme!" Zavelel ještě a prošel dveřmi na chodbu....

-Přesun-
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 08, 2013 5:50 pm

Sledoval jsem Marka a trochu se usmíval.CHodil skutečně zvláštně.No na jeho hlášku o mém....no jen jsem se pousmál a pokrčil rameny.Znamenalo to něco jako -Já za to nemohu-.
Počkal jsem dokud se neoblékl a přesunul jsem se ke dveřím. Nikam se mi nechtělo.Stejně jako jemu.Ta noc s ním strávená mi nějak popletla hlavu a měl jsem skutečně dobrou náladu. Nemohl se mi nikdo divit.Byl jsem ale zvědav jak se bude chovat před lidmi.Neměl bych mu za zlé kdyby byl odtažitý. Pochopil bych to díky jeho fóbii.
Jen jsem zakroutil pobaveně hlavou a také odešel tam kam nás volali.

-Přesun-
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 08, 2013 8:20 pm

Mark dorazil do jejich pokoje a doslova dveře rozrazil a hned jak zatáhl i Jacka tak je prudce zavřel.
Následně okamžitě přeběhl ke svému batohu a začal v něm něco hledat...
"Jacku! Koupelna! Ta tyčka, na kterém je pověšený závěs! Potřebuji ji! Zkus to urvat!" A dál hledal jak zběsilý, ještě však dodal.
"A rozbij jednu tu dřevěnou židli a ať jsou jednotlivé kusy špičaté! Snaž se! Ale na malé kousky velikosti vrhacích nožů přibližně, když bude větší, nevadí, ale snaž se! Najdi si klidně něco pevného nebo tvrdého, čím to pořádně rozmlátíš! Cokoliv!" Mark byl najednou tak vůdčí, že to bylo až překvapivé. Ale stále dokázal logicky uvažovat.
Náhle z něco z báglu vytáhnul, bylo to pravděpodobně z olova, nebo železa, ale byli na tom i různé pásky.
To si okamžitě Mark začal připevňovat na pas a nohy. Zatím však nebylo poznat, co by to asi mohlo být...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 08, 2013 8:36 pm

Mark mě doslova a do písmene dotáhnul do pokoje a hned zavelel.Nebyl jsem stále schopen slova a tak jsem jen rázně přikývnul.Srdce mi tlouklo zběsilou rychlostí.Kdyby to šlo vyskočilo by z těla a uteklo někam hodně daleko.Někam do neznáma a už by se nevrátilo.Přeběhl jsem do koupelny a koukl se na tu tyčku co Mark chtěl.Bohu dík byla z jedné strany nasazená a tak jsem v tom nevyděl problém.Stačilo se do tho pořádně opřít.I když jsem nebyl žádný svalovec tohle muselo dolů i kdybych se zblázdnil.
,,Sakra!" Syknul jsem nahlas když jsem se tyčku snažil vyrvat.Ta nakonec tak nějak povolila a já jí přenesl k Markovi a rychle opřel o zeď.Nedíval jsem se moc kolem sebe.
,,Židle" pronesl jsem si nahlas dost rychle a popadl jednu ze židlí. Koukl jsem se na ní a pak kolem sebe.Nemohl jsem najít nic čím bych jí rozmlátil. A tak mě napadla snad ta nejblbější věc co mohla.
,,Bacha!" sykl jsem a doslova židlí třískl o zeď před sebou. Židle se rozsypala na několik kusů.To samé jsem udělal i s tou druhou. Koukl jsem se na tu spoušť. Nevěřil bych ani že něco takového udělámale tady šlo především o život.A ne jen o jeden ale rovnou o dva.A ten jeden mi byl drahocenější než můj vlastní. Větší kousky židle jsem vzal a ještě jednou s nimi pořádně třísknul o zem.Ještě trochu se rozletěli.Nechápal jsem co chce dělat ale já se kouknul po pokoji. Na stole byli nějaké propisky.Nějak jsem si vzpoměl na to jak Mark dovedl házet. Bylo to jen chvilkové ale nechtěl jsem jen tak stát a nic nedělat když se Mark k nečemu chystal.Popadl jsem tužky,nebo spíše propisky a narval je do kapec. Jeden raději nikdy neví! Pronesl jsem si v duchu a hledal dál něco co by se dalo nějakým způsobem použít.Cokoliv
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 08, 2013 8:55 pm

Mark si Jacka nevšímal a hned jak si dopnul poslední pás, postavil se a Jack se na chvíli mohl zarazit.
Mark tam stál a kolem pasu a stehen měl něco jakoby... stříbrný pouzdra, ale na co?
Pokud však Jack o Markovi už něco věděl, mohlo mu dojít, že je to na házecí nože, ale byli dosti veliké (Do jednoho se vlezlo několik nožů), aby se do toho vlezli i jiné věci.
Pouzdra bylo kolem celého pasu, jen ve předu ne. A na nohách byli po bokách a vzadu. Samozřejmě z vnitřní a přední strany však také ne.
"Dobrá práce Jacku!" Usmál se na něj Mark, ale ihned si od něj vzal tu tyčku, přiložil ji šikmo k zemi a z ohnul přímo v polovině. Když ji pak zvedl a několikrát s ní zakroutil tam a zpět, zlomila se.
Jednu část hodil prudce Jackovi se slovy;
"Vše, co nemá lidský obličej, přetáhni, nebo nabodni jasný?" Následně Mark však vytáhl ještě své tepláky a v mžiku z nich dostal jak gumu, tak šňůrku.
Ty dvě věci do sebe zapletl a následně přivázal na oba konce té půlky tyče a pár dalšími dupnutím a s ohnutími ji trochu prohnul skoro do oblouku. Stále to však připomínalo dost vekou improvizaci. Bylo však jasné, co to je... luk.
Poslední věc, kterou Mark vytáhl z tašky, bylo pouzdro na šípy, samozřejmě bez šípů. To si přehodil tak, jak se nosívalo.
Následně začal sbírat nejmenší a nejostřejší kusy rozmlácených židlí a strkat si je do těch pouzder. Stejně zaplnil však nanejvýš polovinu.
"Musíme do kuchyně..." Promluvil znovu o něco tišeji už, ale zase Jacka prudce chytil za ruku a znova jej táhl dál. Muselo mu dojít, proč zrovna tam...


-Přesun-
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 08, 2013 9:08 pm

Koukal jsem se na Marka co dělá.Brzy mi to došlo. Ano přeci jen dovedl pořádně házet věcmi.A jak se mi tak zdálo tak dříve muselmít nějakou zkušenost s lukem protože to co udělal bylo impozantní.
Dalmi do ruky nástroj a já jen na sucho polknul.Nebyl jsem žádný rambo a ani trochu jsem nebyl akční typ.Ten fakt že by se nějaká ta potvora měla přiblížit natolik abych jí s tímhle byť jen umlátil byla děsivá. Jeden by řekl že jsem srab.Ale skutečně jsem se držel jen kvůli Markovi na kteém mi skutečně záleželo.Zmínka o kuchyni mi vytvořila krátký úsměv. Ano kuchyně.Pro někoho nepotřebná místnost nyní však místnost která spíše připomínala doslova zbrojírnu.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru