Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj číslo 4

3 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Prince Wed Apr 03, 2013 12:24 am

First topic message reminder :

Tento pokoj patří Marku Ericovi Caught a Jacku Evans.

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Scdormsetupbyrienud5y74
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 8:14 pm

Jen jsem na to opětovně kývl.Nebylo o čem diskutovat.Tak nějak jsem se smířil s tím že to opětovně prohraju tak jak to bylo poslední dvě kola. Ale nyní to bylo jinak.
Prvně to vypadalo na Markovu výhru a já si jen povzdychl.Zdržel jsem se všech mích hloupých komentářů.CHtělo se mi vztekat nad tím jak to není fér.Přeci i on by měl prohrát. Co takhle mě nechat třeba i vyhrát? Ale jak se zdálo tak nic z toho Mark neměl v plánu.
Avšak jako kdyby se na mě štěstí pousmálo a mě se podařilo svojí prohru zvrátit na krásné výtezství. Skutečně nečekané. Usmál jsem se.Ani jsem se moc neradoval ale na mojí tváři se opět objevil úsměv. Koukal jsem se na Marka dosti provokativním pohledem.
,,Však ty víš" hlesl jsem škodolibě a ukázal na Markovi kalhoty.Jak on na mě tak já na něj.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 8:22 pm

Mark se předčasně radoval z další výhra.
Už od začátku vedl o pořádný kus a vypadalo to fakt slibně. Už se těšil, jak Jackovi sundá i ty ponožky a už mu bude zbývat jen a jen jedna věc.
Ale, co se pak samozřejmě nestalo?
Poslední hloupý kámen v reversi jich otočil tolik, že Jack vyhrál a to s dost slibným skóre.

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 A53ed40d98_92401244_u

Bylo to tak nečekané, že ještě dlouhou chvíli Mark hleděl na svůj tablet s otevřenou pusou a vyvalenými oči. Div, že ho nespolkl.
Až se teprve Jack ozval, Mark se vzpamatoval...
Jen si tak uraženě odfrkl a postavil se. Samozřejmě to naše hééérečka extrémně přehrávala. Neuměl hrát uraženého, ale i tak jej štvalo, že prohrál. Především, když toho měl na sobě Jack tak málo.
Na oplátku Mark však své svlékání nijak neuspěchal...
Nejprve si pomalu rozvázal šňůrky u tepláků, a pak je pomalu začal svlékat a samozřejmě se neopomněl k Jackovi natočit trochu zády, když se zohýbal.
Až nakonec, z kalhot vyklouzl úplně a spěšně mu je hodil.
Jen tak se na něj znovu ušklíbl a poslal vzdušný polibek. Jen ať se ten soustředí...
Teď už i Mark tam zůstal jen v černých boxerkách...
"Další hru zadej ty..." Dodal vyzývavě a zase se zpátky posadil...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 8:29 pm

Ty jsi ale provokatér! Projelo mi hlavou když jsem sledoval Marka jak si sindává kalhoty. Ještě se tak hloupe naklonil že jsem si myslel že napsto zešílím. On věděl jak mě má štvát a začal to šíleně využívat.Jen co je pravda

,,Fajn tak anglický slovní fotbal" odpověděl jsem na jeho poslední nedokončenou větu.Stále jsem mu však hleděl zarytě do očí a nemohl se od nich odtrhnout.Snad bylo štěstí že dveře od našeho pokoje byly zamčené a tak do pokoje nemohl nikdo jen tak vtrhnout aby nás dva vidět. Cítil jsem jak se sem tak trochu červenám ale jinak jsem se snažil být naprosto v pohodě a poklidu.

http://www.hry.cz/word-soccer#invite=o2gnHpQ&from=invite
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 8:49 pm

"To snad není možný!" Vyhrkl Mark a schoval si hlavu do ruk.
To skutečně nebylo možný! Ano, věděl, že je antitalent na jazyky, ale prohrát v jeho rodném jazyce? A navíc už po druhé za sebou?
Stačilo pouhé jedno vítězství a měl by to v kapse a teď to bylo tři tři! Dali si vrchní hranici 6 her, takže teď měla být poslední a rozhodující, ale toto nebylo snad ani možný!

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Aaffd8ba72_92401688_u

Mark si nakonec jen tak lehce povzdechl, své ruky oddělal a pohlédl Jackovi přímo do očí. Věděl, že mu budou doslova jiskřit štěstím a že si to teď právě náramně užívá!
"Tak co to bude..." Povzdechl si Mark a začal být trochu nervozní. Už toho také neměl moc co dát. Vlastně skoro nic už, takže... Začínalo to být skutečně zajímavé a taky... docela horké...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 8:53 pm

Usmál jsem se jakmile bylo vítězství moje. Koukal jsem se na Marka.Nechtěl jsem aby to bylo všechno tak rychlé. Zadíval jsem se mu na krk a měl jsem jasno.
,,Ten přívěšek,zlato" hlesl jsem tajemně a při tom na něj jen mrknul.Teď se to mělo rozhodnout.Jediná výhra nebo prohra měla rozhodnou vše.Buď tedy ono překvapení nebo bude muset jít dolů i ta pslední částmého oblečení.Moc se mi do toho nechtělo a byl jsem docela nervozni ale byla to hra a já jí začal hrát. A také jsem jí musel dokončit.
,,Jsi na řadě" hlesl jsem a už jen čekal co to bude. Hrát něco v našem jazyce byla sranda. Vlastně se tady projevovali rozdílymezi Amerikou a Velkou Británií z které jsem pocházel já .
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 8:59 pm

Zlato? Prolétlo Markovi hlavou.... Tak to si nechám líbit
Jen se na něj tak mile usmál a přívěšek sundal a podal mu ho...
"Dávej my na něj pozor. Mám to od matky..." Mrkl na něj šibalsky.
Jack sice zatím nevěděl, jak to s jeho matkou bylo, ale to nevadilo. I tak šlo na Markovi poznat, že ten přívěšek je pro něj dosti důležitý.
Teď však nešlo myslet zrovna na toto. Teď se mělo rozhodnout a šlo pěkně do tuhého.
Buď Mark splní ono překvapení, jež Jackovi slíbil a nebo se mu Jack bude muset ukázat, jak ho pán bůh stvořil a popravdě, byla to dosti vzrušující představa.
Zároveň však docela nervozní, i pro Marka... nehledě na to, že by mohl prohrát. Toto však prohrát nemínil!
"Tak jo teda... anglický horolezci! Abych ti to vrátil v něčem podobném!" Ušklíbl se Mark a jal se poslední hru ze všech, zapnout...


Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 9:16 pm

Začli jsme hrát.Bylo to tak strašně moc vyrovnané. Až se tomu nechtělo věřit. Celou dobu se jeden držel druhého a jak se zdálo ani jeden z nás nechtěl prohrát.Jedna hra netrvalal nijak dlouho a pak přišla chvíle pravdy. Jedno písmenko a to dostalo Marka do vedení.Snad jen o pár bodů jsem prohrál a to mě vedlo k tomu abych sklopil poraženě hlavu.
,,To snad...ne" povzdychl jsem si a prohlížel si přívěsek který jsem Markovi vzal a dal si jej na krk.Měl něco do sebe ale já teď mysle na něco naprosto jiného. Čekal jsem až si Mark řekne co chce.I když to bylo jen tak informativní protože mi to bylo naprosto jasné.Nyní jsem se snad i trochu začervenal protože takový konec jsem skutečně nečekal. Navíc jsem byl i trochu zklamaný.Přeci jen jsme se na něčem dohodli a já nedovedl vyhrát takže jsem nemohl čekat ono překvapení na které jsem se tolik těšil. I tak jsem ale musel uznat že jsme si spolu užili dost srandy.A tohle co právě nastane to nijak nepokazí.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 9:27 pm

Skutečně to bylo straně moc vyrovnaný. Chvíli se snad i zdálo, že to dopadne jako remíza, což bylo u nich i dost pravděpodobné. Ale nakonec přeci jen jeden z nich těsně vyhrál. A to byl právě Mark...

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 5d203e8c5e_92402056_u

Jack tak poraženě sklopil hlavu. Věděl, že prohrál a věděl, co jej teď čeká.
Tentokrát se mu však Mark nevysmál a ani nebyl škodolibí.
Jen se tak tiše postavil a pomalu přešel, až k němu, načež jej vytáhl lehce na nohy a dlouhým pohledem se Jackovi zahleděl do očí.
Slíbil, že dnes se celý den bude věnovat jen jemu, slíbil, že ho udělá šťastným a splní mu, cokoliv si bude přát, slíbil, že už nikdy neřekne a neudělá to, co sám Jak nechce.
Proto se nakonec jen postavil na špičky a se zavřenýma očima Jacka dlouze políbil.
Po chvíli se zase odvrátil a oči otevřel. Svou dlaň však na jeho tváři nechal.
"Úsměv, ty můj princi..." Šeptl tiše a hned na to se otočil a zamířil si to do koupelny. Jediné, co však za své cesty ještě udělal bylo to, že se na chvíli na Jacka otočil a prstem naznačil, aby za ním do koupelny přišel. Pak už zmizel za jejími dveřmi...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 9:35 pm

Když Mark ke mě přišel a zvednul mě ,podíval jsem se mu hluboce do očí.Opětovně jsem se v nich ztrácel.Doslova jsem se v nich topil. Stálemi to připomínalo co mě na něm tak strašně moc fascinovalo.Byla to jedna z věcí která mě na něm doslova brala. Nenechala mě v klidua já musel stále pozorovat jen jeho.Byl jako nějaký magnet co když něco přitáhne, jen tak nepustí.
Políbil mě. Znovu a já si jej k sobě trochu přitisknul.Ale moc jsem to nepřeháněl.Jen jsem jej chtěl cítit u sebe o něco blíže. Svoje ruce jsem nechal v jeho pase a nechál se unášet tím výbuchem positů kterou Mark ve mě opětovně dovedl vyvolat. Odtáhnul se a já jej pořád sledoval. Na tváři mi opětovně hrál malý úsměv .Pak Mark mířil do koupelny.Trochu jsem to nechápal ale šel jsem za ním.Následoval jsem jej. Jeho bych následoval i do pekla. Věřil jsem mu natolik že jsem byl schopný udělat cokoliv.Jen aby byl šťastný i on.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 9:45 pm

Když vešel i Jack, Mark za ním zavřel a následně se postavil před něj.
Pomalu si sundal jeho brýle z čela a jemu sundal svůj náramek. Vše položil na umyvadlo a následně začal šeptat.
"Slíbil jsem ti, že dnešek je jen tvůj a také to, že nemusíš dělat něco, co nechceš. Svlékat se nemusíš, jestli to skutečně sám nechceš..." Malinko se pousmál a pohladil Jacka po tváři.
"Ale dnešek jsem si s tebou náramně užil, jako nikdy před tím a také s nikým. A právě to překvapení a odměnu jsem vymyslel tobě speciálně pro dnešek a i když jsem řekl, že mě musíš porazit, chtěl jsem jen, aby sis to, co nejvíce užil a pořádně tě navnadil... " Další pohlazení a zářiví úsměv.
"Proto nakonec své překvapení dostaneš, ale nejdříve... zavři prosím oči..."
Poprosil Mark, ale stále se mu díval do tváře a ta jeho naopak čišela důvěrou a klidem. Jakoby mu jeho pohled říkal, že se nemusí ničeho bát, že je tu s ním a že se mu nic zlého a ani nepříjemného nestane. Jen teď chtěl, aby na chvíli zavřel oči... jen na chvílinku...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 9:57 pm

Stál jsem proti němu a poslouchal jeho hlas.Nechal se jímunášet a jen jsem poslouchal.Skutečně jsem se cítil jako někdo kdo právě podlehl nějakému nevýdanému kouzlu.Mluvil o tom co slíbil a já si to plně uvědomoval.Avšak nevyhrál jsem takže jsem neviděl důvod proč by to měl dodržet.Byl jsem trochu zmatený než mi to všechno začalo docházet.Chtěl mi udělat radost a já se málem radostí rozskočil. Na to kolik mi bylo jsem se skutečně občas dovedl chovat jako malé dítě.
Požádal mě abych zavřel oči.Neváhal jsem.Udělal jsem co po mě chtěl. Věřil jsem mu.Věřil jsemmu natolik že jsem věděl,že ať udělá cokoliv rozhodně se nebudu cítit nějak špatně. Ne.Mark byl ten který ve mě probouzel jen a v zásadě to dobré.Nic jiného.To jak jsem utekl do koupelny byl jenommůj zkrat.Nebyla to jeho vinna.Tak jsem to aspoň viděl já a tak jsem skutečně neměl strach jej upposlechnout.
Když jsem oči měl zavřené cítil jsem se až podivně klidný.Věděl jsem že tam stojí a kouká na mě. Netušil jsem co se chystá udělat ale já věděl že to nebude nic co by mi mělo vadit.
Před očima jsem měl celý proběhnutý den.Byla to skutečně krása.Tolik zábavy. SMíchu a vtipů. Za celý ten den jsem si uvědomil že to co jsem cítil seještě více prohloubilo. Ten fakt že jsem jej mohl políbit kdykoliv jsem chtěl mě těšil ale uvnitř jsem možná začal chtít něco víc.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 10:15 pm

Mark se pousmál a chvíli Jacka jen tak sledoval.
Bylo to super, když tu před vámi stál urostlý nádherný kluk, jen ve spodním prádle a měl zavřené oči, takže jste si jej mohli prohlížet, jak jen bylo libo, i když to vlastně mohl Mark i tak. Stejně to však bylo kouzelný a taky tak roztomilý, že vlastně výstižnější slova než tyto dvě by jste proto nenašli.

Nakonec však Mark přeci od Jacka ustoupil o pár kroků a tak zhluboka se nadechl a vydechl. A pak to udělal...
Stáhl i ten poslední kus oblečení, co na sobě měl a trochu více nervozně naklonil hlavu do strany a ještě chvíli na Jacka hleděl.
"Můžeš je otevřít..." Až po pár desítce sekund tyto tři slova zazněli.
A teď tam Mark jen tak stál, jak ho bůh stvořil a čekal... čekal na Jackovu reakci a také čekal, až jej vezme za ruku a spolu si vlezou do sprchy.
Ano, bylo málo věcí, jež mohl Mark dát jako překvapení svému červenovlasému princi. Především, s povahou, jakou oba kluci měli...
A mezi to málo věcí, co k tomu patřili, byl samozřejmě i sex...
Ale, když ještě nebyli ani společně ve sprše, když ještě včera se chtěl Mark sprchovat sám. Ale... nemohl se stále tak bát, prostě nemohl. Bylo na čase udělat krok a to důraznější krok. A co více proto Mark mohl udělat, než aby Jacka pozval ke společnému sprchování a klidně by i pochopil, kdyby se on úplně nezesvlékl. Chtěl jej, ale potěšit, udělat mu radost, aby byl šťastný. A i když to nejspíše nebylo nic moc, jako překvapení, tak pro Marka to znamenalo hodně. U něj to totiž bylo i o sebe překonávání a důvěře. A takhle alespoň mohl dokázat, jak Jackovi bezmezně důvěřoval... dokonce, že i k tomuto přistoupil. Ale dobrovolně a s pocitem radosti, že by ji mohl udělat i Jackovi...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 10:37 pm

Měl jsem stále zavřené oči. Přemýšlel jsem co by Mark mohl myslet tím překvapením ale nějak jsem na nic nemohl přijít. al berzy jsem se to měl dozvědět a tak jsem byl spíše nervozni nedočkavostí.
Když konečně řekl že mohu oči otevřít oněmněl jsem úzašel.Na tváři jsem měl jakýsi potěšený výraz.Ne moc výsměšný ani moc vážný.Ale takový příjemný výraz.KOukal jsem se na Marka jak tam stojí přesně tak jak jej stvořil bůh.Bez nějakých hader které by zakrývali jeho dokonalou postavu a celkově dokonalé tělo. Jeho obličej tomu všemu neskonale domilnoval. Připomínal mi nějakou sochu kterou vytesal dokonalý sochař. Jako kdyby někdo vytesal do kamene nějakého anděla. Nemohl jsem se pohnout jak jsem byl uchvácen.
,,Skutečně?" vypadlo země šeptem.Tenhle náznak jsem poznal na první pokus.Přeci jen kdyby to mělo znamenat něco jiného nemuseli jsme chodit do koupelny a na něco takového bylo přeci jen ještě trochu brzy. Sprcha byla geinální nápad.
Pomlau jsem pustil vodu od sprchy a potom přešelk Markovi.Konečky prstů jedné ruky mi zajeli do jeho vlasů když jsem jej dlouze políbil.Bylo to od něj skutečně milé ale pokud to dělal jen kvůli mě a musel se nějak přemáhat rozhodně jsem nechtěl aby to tak bylo. I když kdyby to tak bylo měl jsem pocit že by se tvářil trochu jinak. Po nějaké chvilce jsem i já sundal ten poslední kousek oblečení a vešel do sprchy.Natáhl jsem k němu ruku.Voda mi už nahodila záda a maličké kapičky si hledali cestičky po mém hrudníku.
Vlasy začali být mokré ale to jsem nějak nevnímal.Před očima jsem měl jen jeho. Svého boha krásy který tam tak postával s nesmělým pohledem.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 11:06 pm

Mark tam jen tak stál a ani se nehnul. Docela dlouho mu trvalo, než dokázal zvednout pohled a podívat se Jackovi do očí. Cítil se dosti... no zkrátka se styděl, i když podle výrazu, který měl červenovlásek na tváři asi neměl za co. Je mu však něco podobného šlo jen těžce vymluvit...
Nejvíce stejně však Marka těšil, ten Jackův výraz ve tváři. Vypadal tak překvapeně, ale zároveň šťastně a skoro neschopen říci slova.
Když však položil tu svou otázku, Mark jen jemně přikývl, ale stále zůstal stát na jednom místě, než se nakonec přeci jen Jack první odhodlal udělat další krok. Což pro Marka to byla jakási útěcha, ale i vysvobození. On sám by se asi neodvážil postoupit dál. Byl rád, že to za něj červenovlásek udělal.
Tomu stačilo pustit už jen teplou vodu ve sprše a ještě před tím, než do ní sám vlezl, tak Marka dlouze políbil. Neopomněl samozřejmě zajet konečky prstů do jeho vlasů, aby si jej i trochu přidržel. Byl skutečně tak něžný...
A pak nakonec, i sám Jack svlékl i ten poslední kus oblečení a vešel pod tekoucí vodu. Drobné kapky na něj rychle dopadávali a pomalu jej celého zaplavovali, především jeho vlasy.
Ještě několik desítek sekund tam Mark jen tak stál a Jacka sledoval. Jestli jej jindy považoval za nádherného a úžasného, tak teď už ani nevěděl, jak by jej mohl pojmenovat...
Ty jeho vlasy, které se mu lepili na tělo a doslova s ním jakoby splývali, ty kapky vody, jak stékali po jeho pevné, i když zajizvené hrudi, což jej však ještě více činilo mužem, jak dále pokračovali přes pružné vyrýsované břicho, i když jen jemně, ale přeci. Bylo to nejspíš z důvodu abstinence sportu, ale Mark by si jej stejně nedokázal představit jinak... A dále pak mizeli...
Jak náš šedovlásek sjel, až dolů, tak na chvíli zrudl jako rajče a o pár sekund později svůj zrak odvrátil. Přeci jen... bylo to poprvé, ale i tak krátká chvíle stačila, aby to Markovi skutečně potvrdilo, že byl dokonalý. Ve všech ohledech. A především, nepředstavitelně nádherný...

Dále už však na nic nečekal. Přijal ruku, kterou mu Jack nabízel a než se nadál, už byl pod sprchou s ním, se svým milovaným.
Ještě chvíli před ním tak stál a držel se jej pevně za ruku, než svůj pohled od jeho odvrátil a k Jackovi se natiskl. Zase jej objal, tak jak to udělal i ráno a svou hlavu nechal položenou na jeho rameni. Jeho tělo bylo tak příjemně teplé a plné energie. A ještě když na ně dopadali horké kapky vody, bylo to zkrátka dokonalé. Nejspíše by tu s ním dokázal strávit celičký dlouhý večer.
Měl ho u sebe, byli spolu ve sprše. V tomto ohledu začínalo být už skutečně málo věcí, u kterých by jeden z nich mohl pociťovat strach nebo paniku, když už se viděli o nahý a vlastně teď spolu byli i ve sprše, skutečně málo. A to bylo jen a jen dobře... Spolu totiž dokázali překonat mnohem více překážek za těch pár dní, než samy za celý svůj život... A to už bylo co říci...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 11:24 pm

Cítil jsem každou kapičku vody které nakonec celkově začaly splývat ve vodní osvěžení.Mark se ke mě už přidal a jen se ke mě přitiskl. Nastavil jsem dlaň k tekoucí vodě a pak vodu v dlani přesunul Markovi do vlasu.Sledoval jsem jednotlivé kapičky.Jak si razili svojí cestu po jeho hlavě a následně i těle. Ještě nějakou chvíli jsem Marka takhle pozoroval a rozplýval se nad ním jak jsem jen mohl. Bylo to zvláštní si užívat takovou chvilku.Na to že jsem tohle prožíval poprvé jsem cítil že všechno je naprosto správně. Že je všechno tak jak tomá být a lepší už to být ani nemůže. Přejel jsem prsty Markovi po ramenou a lehce jej políbil. Svoje rty jsem přesunul k jeho krku na kterém jsem si rty na chvilku pohrával.Avšak nic jiného. Nikam jinam jsem nepokračoval. Na to bylo času dost. Do budoucna. A ani jsem necítil potřebu to nějak zkoušet.
Po nějaké chvilce jsem vzal sprcháč a začal se mýt. No ovšem jsem si nemohl pomoci a tak jsem Markovi začal jemně masírovat záda.Bavilo mě to. Což bylo něco co jsem do teď nechápal. Netušil jsem že to umím ale bylo to zajímavé. Přejížděl jsem dlaněmi sem a tam a tak mu po zádech roztíral sprcháč. Hned na to jsem si vlasy narval úplně pod poroud vody abych je pořádně namočil. A mohl je také umýt.Voda mi telkapo obličeji.Měl jsem zavřené oči takže jsem nějakou chvíli nic neviděl.A to vůbec. Pamatoval jsem si jak to dopadá s otevřenýma očima při umývání vlasů.Většinou bolavýma očima. Takže nyní toho mohl Mark klidně využít ale jak jsem již několikrát uvedl věřil jsem mu dost na to abych se nebáloči zavřít.
Ba naopak.Byl jsem rád že je tak blízko.A že jsme nyní byli tam kde jsme byli.Společná koupel nás snad ještě více sblížila.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 11:43 pm

Jack byl prostě úžasný romantik!
Nikdy nikam nespěchal, nikdy na nic nenaléhal. Dělal jen to, aby se Mark vždy cítil, co nejpohodlněji a nejpříjemněji a samozřejmě, tak to také bylo.
Na vrchol blaha se však Mark dostal, když jej nejprve pohladil prsty jemně po rameni a pak políbil. Teprve, ale až se Jack přesunul k jeho krku, dokázal s Markem dělat divy. Zdálo se totiž, že toto byl Markův bod G a právě tady byl nehorázně citlivý.
A jak jinak to mohl dát svému příteli najevo, než hlasitým vzdechy a steny. Jakoby se rázem Mark ani nedokázal kontrolovat. Tak jej to dokázalo vzrušit a takový věci to s nim dokázalo dělat. Proto se jen dál k Jackovi pevně tiskl a co nejvíce si jeho rty na svém krku užíval. Někdy svou hlavu dokonce i natáčel, aby měl lepší přístup.
O pár minut později však Jack už Marka masíroval na zádech a po jejich ploše mu rozmasírovával šampón. Dál totiž ani jeden z nich neměl potřebu pokračovat, i když... málokdo by Jackovi věřil, že je s klukem poprvé, protože Marka dokázal téměř ihned dohnat k tomu, aby se mu absolutně podal.
Teď však přeci jen byla řada na tom, aby udělali to, kvůli čemu ve sprše vůbec byli. Kvůli koupeli.
A tak si ještě nějakou chvíli Mark užíval masáže, než si Jack začal splachovat pěnu ze svých dlouhých rudých vlasů a samozřejmě se zavřenýma očima.
To Mark využil k tomu, aby jej chvilinku mohl pozorovat a kochat se tím výjevem, který tu před ním stál a byl tu jen a jen pro něj.
O chvilinku však v ruce držel už sprchový gel a vždy na houbu trochu ukápl a Jacka s ní začal lehce, ale pečlivě omývat.
Začínal od krku a snažil se nevynechat ani jedno místečko. Pěkně za ouška, pod bradou, na lopatkách. A dále pak samozřejmě na rukách, které si vždy jemně jednou rukou podržel, i když ty občas pracovali na vlasech. Následně je samozřejmě zvednout a lechtivě umít v podpaží, směrem k Jackově pevnému hrudníku. Na to hned samozřejmě záda a pokračovat, až ke kříží, když se zase Mark vrátil boky na vyrýsované břicho. A stále samozřejmě neopomněl dodávat další a další šampón a tvořit další a další pěnu, která se však téměř ihned splachovala. A i když se Mark později zaměřil i na nohy, na stehna, samozřejmě i s vnitřní strany, ale i zadeček, tak tomu jednomu místu se stále docela chápavě vyhýbal. Nikdy však neopomenul zvednout hlavu a pohlédnout Jackovi do očí, aby zjistil, jak se mu jeho péče líbí...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 11:55 pm

To jak o mě Mark pečoval bylo něco naprosto nevýdaného.Občas jsem se trochu spokojeně pousmál mezi tím co jsem si umýval svoje dlouhé vlasy. Ale musel jsem se zamyslet nad tím jak je možné že o takového kluka jako byl Mark nebyl prostě zájem.Ty holky ale i ostatní o hodně přicházeli když se mu vyhýbali.Byl to beznadějný romatik což jsem prostě vycítil protože já takový byl také.Uvědomil jsem si že jsme si podobní docela ve velkých měřítkách.
Když jsem skončil s vlasy a Mark skončil s omývánímmého těla ujal jsem se toho já.Přidal jsem další pěnu a začal se starat o Marka.Nemohl jsem si ale odpustit jen znovu lehce a na kterátkou dobu líbat na tom jeho sladkém krčku.To jak na tohle reagoval mi dovedlo rozproudit krev. Když jsem slyšel jeho sténání mě doslova mučilo ale já se přeci jen rozhodl že dál to rozhodně pokračovat nebude. Bylo to i tím že čím více to bylo pěkné a čím více bychto i bral.Tím více jsem si uvědomoval že jsem srab.A tohle bylo něco z čeho jsem měl jakýsi druh strachu.
Poslední krátký polibek na krk a já pokračoval ve své činnosti.Když jsem Marka pořádně omyl,tak jako on mě,ještě jednou jsem si stoupnul přímo pod proud vody abych tak ze sebe dostal zbytek pěny. Potom jsem vylezl a obmotal si kolem pasu ručník.Nebylo to nic co by řeklo že se stydím.Prostě to byl už jakýsi zvyk tohleto udělat.Snažil jsem si osušit hlavu ale nejdřív jsem nechal ručník na hlavě a podával jednu osušku Markovi.
,,Tady" hlesl jsem při tom.Jakmile si jí vzal začal jsem se zase věnovat svým nepoddajným vlasům z kterých jsem myslel že se jednou naprosto zblázdním.Už mě několikrát napadlo to ostříhat ale vždycky jsem si to rozmyslel.Asi proto že se mi ty vlasy i líbily.Ale co s nimi bylo práce byla věc naprosto odlišná.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sun Apr 07, 2013 12:19 am

Samozřejmě, že bylo příjemné, když se pak karta obrátila a Jack se začal stejným způsobem věnovat i Markovi, tak jako on před tím. Ale stejně si samozřejmě neodpustil trochu toho dráždění na krku. Jak jinak. To byli celý chlapy. Jak zjistili na někom něco, co jej vzrušuje a nebo nějak dráždí, vždy se nakonec k tomu vraceli a stále dokola a dokola museli provokovat. Ne, že by se to však Markovi nelíbilo. Spíše naopak.
Jestli by to však takhle pokračoval ještě nějakou chvíli, asi by jen u tohoto neskončili a sprcha by už nejspíše nesloužila jen jako sprcha...
Oba však v tomto ohledu měli jisté zásady a jak to tak i vypadalo, docela se i báli.
Mark sice nevěděl, jak na tom byl Jack, ale on z toho byl nervozní jako pes. Věděl, že to jistě jednou přijde, ale zatím byl i rád, že to nebyl teď a ihned.
Možná byl v tomto ohledu skutečně zaostalý, ale on to tak zkrátka cítil a jak se říká, nic nejde prostě jen tak uspěchat. Všechno má svůj čas, i toto.

Za chvíli už oba chlapci však ze sprchy vylézali a tak jako Jack, i Mark přijal jím nabízený ručník a omotal si ho kolem pasu. Skutečně síla zvyku.
Následně si vzal však druhý a tak zběžně se usušil. Dokonce i z vlasů mu ještě kapala trochu voda, ale Mark se chtěl teď zaměřit jen na Jacka.
"Ukaž ty trdlo..." Řekl nakonec s úsměvem, oddělal mu jeho ruky a začal jej znova pečlivě sušit, tak jako před tím ráno, ale trochu rychleji...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sun Apr 07, 2013 12:54 am

Zasmál jsem se.Nešlo to jinak.
,,Nevěděl jsem že mámosobního kadeřníka" pronesl jsem zlehka a počkal dokud neskončí. Netrvalo to dlouho ale trvalo mu to rozhodně méně než mě kdybych se s tímměl štvát.Navíc to bylo příjemné když si hrál s mími vlasy. Na tohle bych si skutečně dovedl zvyknout ze dne na den.Zminuty na minutu.
,,No, a co teď?" zaptal jsem se když už jsem měl vlasy téměř v suchém stavu a s ručníkem kolem pasu jsem poračoval do pokoje abych se oblíklnul do oblečení který ze mě Mark sundal během her v kterých jsem prohrával.
Nasadil jsem si boxerky které jsem vzal ve skříni a pak nějaký tepláky. Následovalo tričko a já se jen posadil na židli která tam bylo blízko mě. Sledoval jsem Marka.
,,Hmmm,dokonalé" pronesl jsem trochu zasněně. Nejspíše mu nemuselo být jisté na co narážím ale já tím měl na mysli jeho celkový vzhled. Stálemi připadal jako nějaký anděl kteréhomi seslali.A už vůbec nevadilo že neměl křídla.Dovedl jsem si je domyslet. Ale skutečně jsem si myslel že kdyby přišel nějaký sochař mohl by být tou nejdokonalejší sochou na světě.
Když jsem se na tom tak zamyslel nenašel jsem snad nic co bych mu mohl vytknout na jeho úchvatném těle.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sun Apr 07, 2013 1:14 am

"No, tak teď už to víš..." Zasmál se Mark, když Jackovi sušil vlasy, načež je za chvíli i dosušil. Tentokrát to bylo mnohem rychlejší, než ráno...
"To nevím..." Odpověděl z lehka Mark, když Jacka do pokoje následoval a chvíli jej i sledoval, jak na sebe házel veškeré své oblečení. Samozřejmě, že však nemohl červenovláskovi uniknout ten zklamaný výraz, když už byl zase oblečené, i když se tak Mark tvářil jen spíše kvůli provokaci...

Ještě nějakou chvíli tam Mark jen tak stál, s ručníkem kolem vlasu a po těle mu stékali ještě zbytky kapek vody, které mizeli v bílé látce u Markova pasu.
Stejně se však nakonec Mark trochu začervenal, když ho takhle Jack pozoroval a nakonec zmínil tu svou krátkou, ale naprosto potěšující větu...
"Ale nepřeháněj..." Mávl rukou rozesmátě Mark, jakoby tomu nevěřil a naznačoval, aby nepřeháněl. Což vlastně byla pravda... že tomu Mark nevěřil.
Nikdy na sebe nehleděl jinak než na někoho, kdo byl prostě ostatními odsuzován a nenávidět a nikdy na sobě nedokázal najít nic zvláštního a nebo unikátního.
Naopak na Jackovi to bylo snad všechno a Markovi by nestačila ani celá noc, aby jednotlivé věci dokázal všechny výjmenovat. Jack jej prostě naprosto uchvátil a zachvátil. Byl to jeho vysněný sen...

Náhle se Mark tak šibalsky pousmál a než se Jack nadál, už jej měl zase na klíně a byl mu věnován další láskyplný polibek...
"Co si bude přát!" Tak zářivě se na Jacka usmál, hned jak se od něj odtrhl. A byla to vlastně pravda. V tuto chvíli by dokázal pro Jacka udělat téměř cokoliv!
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sun Apr 07, 2013 1:30 am

,,Nepřeháním,měl by jsi to konečně pochopit. Jsi jako andílek víš o tom? Jen vytesat do kamene" hlesl jsem a usmíval se. Myslel jsem to naprosto vážně a přeci jen jsem se divil že o tom se mnou chtěl neustále diskutovat.
,,Zvykej si. Budu ti to opakovat pořád a pořád.Dokud to prostě nepochopíš" zasmál jsem se a hned na to vstal. Pomalu jsem jej přesunul ke zdi a jednou rukou se opřel o stěnu. Druhou rukou jsem jej pomalu vzal za bradu.Zahleděl jsem se mu do očí a jemně políbil. Pak jsem mu rukou zajel do vlasů a jen si s nimi pohrával.
Když oznámil že se bude dít co si budu přát přejelmi přes obličej takový spiklenecký výraz.Když to tak řekl něco mě napadlo. Popadl jsem jej do náruče a pomalu přenesl k posteli. Hodil jsem jej do ní a pak si jen lehl vedle něj. KOukal jsem se mu celou dobu do očí.
,,Tohle bych vydržel napořád" usmál jsem se a konečkemprstu mu přejel po spodním rtu.
,,Víš že jsi strašně roztomilej když spíš?" zasmál jsem se.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sun Apr 07, 2013 9:50 am

"Ty si, ale lichotník..." Zarděl se trochu Mark a neopomněl však ještě dodat.
"A trouba!" Samozřejmě to byla reakce na to, že mu to bude pořád opakovat, dokud to nepochopí.
Markovi to samo sebou strašně lichotilo a vždycky když jej začal takhle obdivovat, tak mu srdce poskočilo radostí, div mu z hrudi nevyskočilo. Ale stále si něco takového nedokázal přiznat. Byl to hrozný sebekritik!
"Jediný anděl jsi tu ty..." Šeptl ještě tiše, než Jack vstal a přesunul Marka ke zdi, o kterou se jednou rukou opřel a druhou jej jemně vzal za bradu, aby mu mohl pohlédl do očí.
Mark byl z toho naprosto celý unešený, jelikož Jack dokázal být zároveň tak roztomilý dětinský, ale když se do toho dal, tak byl tak úžasně svérázný a nebál se to převzít do vlastní ruk. Doslova.
Dlouho však Markovi do očí nehleděl, jelikož hned na to byl jemně políben a Jackova ruka si začala tak lehce, ale velice příjemně pohrávat s jeho vlasy. Byl to prostě takový slaďoušek!
A v tu chvíli, jak Marka vzal i do náruče, což Mark nečekal, tak celý na chvíli překvapením, ale zaražením zrudl, by nikdo neřekl, že Jack není zrovna sportovní typ. Když ale chtěl, v rukách sílu měl. Alespoň tedy pro Marka.
O chvíli později už oba chlapci leželi v posteli.
Mark jen tak, v ručníku a s vlasy ještě vlhkými a tak okouzleně opětoval Jackovi jeho pohled. Při zmínce o tom, že by to však vydržel napořád, mu samozřejmě zase neopomenuli trochu zrudnou líce. Vždycky jej dokázal dostat do takový rozpaků, když měl narážku ohledně jeho.
"Pokud ti připadá, když vypadám jak čaramůra s těmi vlasy do všech stran..." Neoplatil mu však neodbytně vrátit samozřejmě. Ještě však dodal.
"A víš, že ty jsi můj sladký romantický červenovlasý princík?" Nahodil takový nevinný výraz a jen tak hravě cvakl po Jackově prstu a následně se jen tak uculil, jakoby nic neudělal. On ni, on přeci muzikant! (xD)
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sun Apr 07, 2013 10:02 am

Ležel jsem vedle něj a neustále mu hleděldo očí.Při tom si jen tak ledabyle pohrával s jeho vlasy které byly stejně tak fascinující jako samotný Mark. To jak ležel na posteli a pohled mi opětoval bylo něco naproto úžasného a jedinečného. Pokaždé když promluvil oběvil se mi na tváři ještě větší úsměv.Ale nic jsem neříkal. Podle mě nebylo potřeba slov. Tahle chvilka se klidně mohla obejít i beze slov. Občas moje ruka sjela z jeho vlasů na jeho tvář po které moje prsty přejížději dost jemně jako kdyby byl Mark z porcelánu.
Musel jsem přiznat že jeho pokožka je velice jemná a docela by mě zajímalo jak to dělá.Trochu jsem se nadzvedl na loktu abych na něj pořádně viděl.Nyní jsem na Marka hleděl z vrchu. Byl naprosto úžasný jako vždycky.Jeho spiklenecký výraz pokaždičkém jeho slově se ani nedal pořádně popsat. Byl jako malé dítě které něco provedlo.Ale když jste se podívali dítěti do jeho oček nemohli jste se na něj ani zlobit protože jeho oči byly jako oči naprostého andílka který by v životě nic špatného nemohl udělat.
Následoval ode mě další jemný polibek.Při něm jsem Markovi nezapoměl kroužilt dlaní po hrudníku.Ale můj dotek byl velice jemný.Plný citu. Stále jsem nemohl pořádně věřit tomu co se kolem dělo.Kdybymi někdo vyprávěl že se tohle stane sesmíchem bych jej poslal pryč a myslel si něco o bláznovi.Ale tohle byla naprostá skutečnost. Skutečnostkterá se mi tak strašně líbila že jsem hodil za hlavu všechno ostatní. Třeba to jak se bude tvářit škola na to až na tohle jednou příjde. Jak se budou tvářit ostatní studenti.Jak na to budou reagovat. V tuhle chvíli mi to bylo naprosto jedno.MOji náladu už mi nijak pokazit nemohli.A mohli by se snažit sebevíc.
Jak jsem jej tak líbal nemohl jsem si pomoci abych nezkusil jednu věc. Začal jsem Marka jemně šimrat v podpaží ale potom jsem se přesunul na žebra abych vyzkoušel jestli je lehtivý nebo ne. Například já byl a to šíleně ale to jsem mu nechtěl zatím říkat protože jsem měl to tušení že by to použil proti mě. Můj andílek
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sun Apr 07, 2013 10:17 am

Bylo to zvláštní, když takhle Jack vedle Marka ležel a pozoroval ho.
Ještě před pár dny by mu něco podobného působili nehorázný pocit tísně a strachu a možná by začal i panikařit. Obzvlášť, když si člověk uvědomil, že byl téměř nahý. Teď bylo však vše jiné...
Před Jackem se Mark cítil tak... volný a uvolnění, jakoby náhle nic nemusel skrývat a naplno se mohl oddávat jak jeho dotykům, tak i pohledu. Nevadilo mu to, i když si nemohl pomoci a stále byl chvílemi ve tváři takový narůžovělí. Kdo by taky nebyl, když by tu jen tak ležel a někomu se oddával a ten dotyčný jej neustále sledoval svým pohledem. Zároveň to bylo však tak povzbuzující a příjemný. Nikdy v životě se Mak snad necítil lépe a ani výjimečněji. Měl takový pocit, že pro Jacka je teď něco jedinečného, co však patřilo jen a jen jemu a také si toho mohl náležitě užívat. Konečně se cítil nějak unikátní a pro někoho důležitý a skutečně, byl to skvělý pocit.
Mnoho lidí tvrdí, že člověk uznání a nebo něco podobného, co teď Mark prožíval, nepotřebuje. Byla to však hloupost. Každý to potřeboval ,i když ne nutně. Když to však přišlo, všichni si to užívali a nabírali plnými doušky. Jak by asi ne. Kolikrát v životě se stanete pro někoho něčím nenahraditelným. A Mark jen doufal, že skutečně nenahraditelný není, i když v tomhle ohledu měl sám o sobě ještě dosti pochybností.
Na toto teď zrovna Mark však nedokázal myslet, protože při každém doteku, který mu Jack věnoval, jím projížděla vlna vzrušení a příjemných pocitů. Byl skutečně tak jemný a romantický. A ty jeho občasné polibky. Jakoby se bál, aby náhodou mu nějak neublížil a nebo, kdyby trochu více zatlačil, tak že by pukl jako nějaké hodně tenké sklo. Bylo to tak nádherně dojemný a roztomilý. On byl roztomilý....

Ze zasnění však Marka náhle vytrhl velmi lechtivý pocit, který se však dostavil, až se Jack přesunul na žebra.
Moc lidí to o Markovi nevědělo, jelikož to vlastně ani nikdy nikdo nezkoušel, ale co se týkalo boků, bal Mark nehorázně lechtivý a dalo by se říci, že i více než to. Protože když to člověk uměl, dokázal ho doslova ulechtat k smrti.
Mark sebou jen trhl a na tváři se mu ukázal rozesmátý výraz, ale nedobrovolný. Snažil se dělat jako nic, ale moc dobře věděl, že teď jej Jack dostal.
Sice se ještě pokusil, co nejrychleji vykroutit a nebo nějak skulit, aby na něj Jack nemohl, ale předpokládal, že on na to budě připravený, protože hned jak zjistí, že je lechtivý, tak toho jistě využije!
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sun Apr 07, 2013 10:26 am

Nemohl jsem si pomoci.Ale jakmile s sebou cuknul ve znamení že to lehtá probudila se ve mě opět hravost.Moje ruce zůstali na tom místě a děliali vše proto aby Markovi onen rozesmátý výraz zůstal.
,,Ale,ale" pronesl jsem trochu zamyšleně a znovu je polehtal.Snažil se shoulit do klubíčka.Nějak se ukrýt abych na něj nemohl ale měl to marné.Tohle jsem si prostě nemohl nechat ujít. I když jsem jen doufal že ho ani nenapadně to samé zkoušet na mě. Dopadlo by to nejspíše katastrofálně. I tak, i když jsem si byl jistý možnými následky, jsem nepřestával a nechal jej jen občas aby se mohl pořádně nadechnout.
,,Tohle si náramně užiju.Víš o tom?" pošeptal jsem mezi tímco jsem mu dával pauzu než jsem měl v plánu znovu začít.
,,Útěk je marný.Tomuhle neutečeš" zasmál jsem se jen z lehka a zase pokračoval. Cukal s sebou docela dost.Nebylo se čemu divit.Já osobně bych s sebou nejspíše neuvěřitelně házel. Ale co už.
Ani jsem si neuvědomoval jak čas rychle utíká když se člověk dobře baví. čas to bylo něco co jsem naprosto přestal vnímat a na hodiny jsem se podívat ani nechtěl. Bylomi jedno kolik je hodin.Bylomi jedno co se děje venku,na chodbách školy, nebo tam někde kam chodili ostatní studenti jen tak relaxovat. Já se oddával jedinému a to mi bohatě stačilo. Mark totiž dovedl zaměstnat všechny smysly.A to naprosto všechny.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 3 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru