Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj číslo 4

3 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Prince Wed Apr 03, 2013 12:24 am

First topic message reminder :

Tento pokoj patří Marku Ericovi Caught a Jacku Evans.

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Scdormsetupbyrienud5y74
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 1:28 pm

Netrvalo to zase ani tak dlouho, než se Jack vrátil s dvěma hrnky kakaa a sušenkami. Což Mark docela zajímalo, jak si otevřel.
Když pak však udělal tu parodii úklony a podal mu kakao, rychle na to Mark zapomněl a než se kdo nadál, už byl dole a zářivě se na Jacka usmíval.
"Děkuji ti můj rudovlasý princi..." Zahrál si Mark stejnou hru, místo úklony však udělal to, co dělala každá princezna. Postavil se trochu na špičky, aby na Jacka dosáhl a letmo jej s mrknutím políbil.
Následně se však přesunul ke stolu, kde se také i usadil. Samozřejmě jako obvykle na své oblíbené místo, hned na proti Jackovi, kde většinou sedával on.
Vypadalo to, že o své vlasy a současný výzor a oblečení se zatím Mark moc nestaral. Zatím měli docela dost času, takže nebylo co řešit...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 1:38 pm

Posadil jsem se ke stolu a koukal se na Marka při čemž jsem popíjel kakao a u toho přikusoval sušenky.Bylo to fajn ráno.Ničím nerušené,nikdo neobtěžoval a nebo nekazil to co jsme právě prožívali.
,,Co budeme dneska dělat?" optal jsem se zvědavě a pak se koukl na pramen vlasu který mi tak divně trčel z hlavy. Jen jsem si povzdychl a šel si pro kartáč.Jako vždy to nebylo nic snadného ale už jsem si na to tak nějak zvyknul.Než jsem si však sednul ustlal jsem postel protože jen ta moje byla rozvyratná a pousmál se nad tím.Teď to vypadalo dobře.Nevím proč jsem se tak staral.SNad to bylo tím že jsem byl starší a cítil jsem se trochu zodpovědný. Pak jsem se konečně usadil na svoje místo a znovu se napil Kakaa.Připadal jsem si trochu jako malé dítě ale kvůli Markovi bych se stal klidně i batoletem.
Lehce jsem jej pozoroval.Jeho rozcuchané vlasy,spokojený výraz.I jeho překrásné oči. Bylo toho tolik co jsem dovedl nečině a beze slova pozorovat. Nejspíše bych takhle dovedl sedět několik hodit a nemusel bych se ani pohnout
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 1:50 pm

"Uhm... to nevím... co by si rád?" Optal se tak zamyšleně, ale stále mile, Mark.
Bylo to možná dětinské tu jen tak sedět, popíjet kakao a jíst k tomu sušenky, ale on si mnohdy jako dítě připadal a osobně , mu to vůbec nevadilo. Přeci jen, kakao a sušenky mu stále chutnali stejně. Stejně dobře, tak proč si to nedát, i když máš člověk 19?
Samozřejmě mezi tím, co byl Mark trochu zadumaný, neopomněl Jack si své vlasy upravit, a dokonce i ustlat. Byl tak strašně starostlivý.
"Já bych ti pomohl, kdyby si řekl..." Zamračil se na Jacka trochu Mark, ale dlouho to takhle nevydržel. Na něj se prostě mračit nedalo.
Když tu však jen tak seděli a relaxovali, napadali Marka dosti komické a legrační příhody, které četl v knížkách. Obzvlášť jedna peprná, která by se sem teď naprosto hodila. Nehledě na to, že chtěl skutečně Jacka pořádně dostat!
Stále se k tomu však Mark jaksi nemohl odhodlat, ale... jelikož mu hraních vážných výrazů šlo velice dobře, nakonec se rozhodl, že to zkusí a ze svého prince si trochu vystřelí.

Nikdo nic neříkal, oba dva mlčeli a jen na sebe tak hleděli. Mark počkal, až Jack začne pít kakao a pak...
"Jak často masturbuješ?" Vyšlo z něj docela rázně, ale neutrálně...
Jen tak najednou to ze sebe vysolil, ve tváři takový pohodový výraz a jakoby hleděl všude možně, jen ne na něj, i když se nakonec přeci k němu vrátil a probodl ho naprosto vážným a zvědavým výrazem, ale uvnitř sebe se těšil na jeho reakci jako malé dítě.
Toto jednou četl v knížce a byl z toho docela povedený vtip a Mark neměl nikdy možnost to nevyzkoušet. Tak proč teď ne, když to byla ideální možnost! (xD)
Stejně se však nakonec nejvíce těšil na to, jestli ho vezme vážně a bude se snažit odpovědět, nebo se na to nezmůže a nebo nakonec ho prokoukne. Ale Mark se skutečně snažil tvářit přesvědčivě! (cD)
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 2:10 pm

Byli jsme oba dva naprosto tiše.NIkdo z nás nic neříkal. Jen jsme na sebe koukali a usmívali se. A pak to z něj vypadlo. Ta veta mě naprosto vykolejila.Nečekal jsem to.zZůstal jsem sedět a hrnek byl v polovině cesty k mím ústům.Nemohl jsem dýchat. Cítil jsem jak mě polévá horkost. Najednou mi bylo nějak nepříjemně.Srdcemi bušilo a v uších mi začalo pištět. Roztřesenýma rukama jsem položil hrnek a kakaem. Snažil jsem se dýchat ale nešlomi to.
Uvnitř jsem secítil jako v panice.Jako kdyby mě někdo zavřel do prázdnémístnosi bez oken.Bez světla. Jako kdybych byla naprosto odříznutý od světa který jsem znal.Panikařil jsem.Markův jakísi přísný výraz tomu všemu dodával ještě tu poslední hranici.
,,Ehm....eto....promiň."vykoktal jsem se a zalezl do koupelny rychleji než byh sám čekal.Přešel jsem ke sprše a pustil si na hlavu studenou vodu.Potřeboval jsem se probrat.Hlava semi točila a já jen viděl rozamazané skvrny na vaně. Jak jsem šel sem nezamčel jsem dveře takže Mark mohl klidně vejít. Nikdy bych nečekal že by mě něco takového dovedlo rozhodit.Zeptal se mě na něco co u mě bylo naprosté tabu.Nikdy jsemo tomani nepřemýlel. Jen občas četl v nějaké téknize....Alekdyž se takhle přímo zeptal zpanikařil jsem.Vodu jsem vypnul a zůstal stále v předklonu.Rukama jsem se držel o okraj vany a snažil se pořádně nadechnout.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 2:24 pm

Tak tuto reakce Mark zrovna neočekával. V té knize to bylo trochu... uhm... jinak.
Zdálo se, že tato věc Jacka dost vykolejila. Tedy, více než dost. Měl podobnou reakci, jako měl Mark, když se na něj začalo soustředit moc pohledů. Skoro stejně.
Ten třes, výraz, panika, všechno jakoby se mu to promítalo v hlavě, ty pocity, které Jack musel mít a které on měl vždycky, když se něco takového stalo...
Tohle Mark asi nejspíše přehnal, ale neuvědomil si, že by tím mohl něco pokazit. Byla to ale chyba. Co si sakra myslel, že to způsobí? Jako mohl být takový hlupák?
Ihned jak Jack otekl do koupelny, tak Mark položil hrnek a rozeběhl se za ním, ale těsně před dveřmi se zastavil. Slyšel totiž proud vody a hlasité oddechování. Nevěděl, jestli může nebo nemůže vstoupit, ale když byli dveře pootevřené, nakonec se přeci jen rozhodl vejít a tam ho uviděl.
Stál u sprchy, opřený o vanu. Ještě stále se celý třásl a mezitím na sebe pouštěl studenou vodu. Tedy, především na hlavu. Znova si zničil to, co mu vždy dalo tolik práce upravit. Toto Mark skutečně nechtěl, nechtěl. Ve tváři měl teď smutný a vyděšený výraz, co jej to vůbec popadlo.
Pomalu k červenovláskovi přešel, ale nejprve... vypnul sprchu a vzal mu z ruky sprchovací vidlici. Položil ji nazpět. Vzal jej za bradu a přetočil si ho k sobě. Chtěl, aby mu Jack pohlédl do očí.
"Promiň... já to tak nemyslel... jen... jen jsem si dělal srandu. Někde jsem to četl a myslel, jsem, že si s tebe trochu vystřelím. Opravdu se omlouvám... neměl jsem to... říkat..." Mark vypadal rázem tak tragicky a smutně, že to bylo až bolestivý. Skutečně jej to zasáhlo více, než by si kdo myslel. Nechtěl mu působit takový pocity, nechtěl mu ublížit. Div mu z očí nezačali kapat slzy. Dokonce ani nevěděl, jestli jej může zrovna v tuto chvíli obejmout. Byl z toho podobně vykolejený jako byl právě teď Jack, možná i hůře.
Do jej to jen proboha napadlo! To si stále dokola opakoval. Už nikdy raději nebude zkoušet to, co neví, jak dopadne. To si teď slíbil a také to splní. Nikdy, pokud Jak nebude sám chtít...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 2:39 pm

Stál jsem stále u vany.Cítil jsem jak se celý třesu.Nechápal jsem to.Byl jsem kluk.CO jsem tak slyšel tak hodně mladíků tohle provozovalo tak proč to mě muselo tak rozhodit?Utřel jsem si dlaní obličej po kterém se táhli kapičky vody.
Hlava se mi mohla rozskočit. Copak musím být takový pako že vždycky uteču? Ptal jsem se sám sebe ale odpovědět jsem si nedovedl.Cítil jsem se ještě více trapně.Nejraději bych se propadl do země.Někam se schoval a zůstal tam dokud to celé nepomine. Ta panika která mnou prostupovala byla silná.Chtěl jsem s tím bojovat ale ani jsem nevěděl jestli mám na to dost síly.Přeci jen to co jsem před chvílí předvedl bylo jako chování nějakého sraba.
Věděl jsem že Mark přišel.Věděl jsem že tam stojí ale bál jsem se na něj jenom kouknout.Cítil jsem se skutečně strašně.On mi pootočil hlavu a mluvil.Jeho slova byla tak konejšivá.Jeho hlas tak sametový že bych jej mohl poslouchat celé hodiny.Avšak já cítil že jsem udělal něco za co se nyní on obviňuje.MOje zkažená nálada se tím pádemještě více prohloubila..
,,Ne..." pošeptal jsem a posadil jsem se v koupelně na zem a koukal se do stropu jak jsem měl hlavu opřenou o roh vany.
,,Neomlouvej se....já...já bych se měl omluvit" povzdychl jsem si.Zase jsem cítil ten nával horka.Horko zasáhlo mojí hlavu a já si chvilkově říkal jestli s tímdovedu bojovat.
,,Já...asi jsem to přehnal....Neměl jsem....takhle utéct...pro..miň" šeptal jsem přerývaně a nakonec jsem hodil hlavu do předklonu a koukal se do země.
,,Promiň" opakoval jsem a z oka mi ukápla jedna slza.
,,Promiň." zopakoval jsem znovu.Ten třes co jsem měl vtěle se znovu vrátil.Nečekaně.Bez upozornění. Seděl jsem tam a snažil se toho zbavit ale nešlo to.Na tenhle boj jsem byl krátký. Slabý.Ano neměl jsem dost sil.Zarmouceně jsem se podíval na Marka a jen doufal že pochopí ten výraz v mojí tváři.Výraz že potřebuju uklidnit.Obejmout.Cítit jeho blízkost. Jeho dotek i dech.Jeho vůni která mě tolik fascinovala. Ten výrazkterý doslova žadonil jeho společnost na kterou jsem si tak moc zvyknul.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 2:59 pm

Mark teď musel hodit svoje pocit a svůj strach pryč. Nemohl v tuto chvíli myslet na sebe. Teď potřeboval Jack pomoci. Teď ho on potřeboval. Teď se musel starat on a také to udělá!

Jack tam jen tak seděl, celý se třásl a nevěděl, co má dělat. Stále se omlouval, vyčítal si to, jak zareagoval. A i když právě tomuto Jack chtěl předejít, aby se Mark neobviňoval, bylo to tak. Mark to řekl, Mark to začal a on to moc dobře také věděl. Byla to jeho vina, ale... bylo zbytečné mu to ještě více zhoršovat a Mark nemohl naopak obviňovat sám sebe, protože kdyby to Jack viděl, asi by se zhroutil. Musel mu pomoci.
A když Mark viděl ten výraz, kterým se na něj díval, jak doslova žadonil pohledem, aby jej objal, sklonil se k němu a utišil ho, nemohl jej přeci v tom nechat, nemohl.
Proto si nakonec také Mark klekl a Jacka objal. Jeho hlavu si dal na svoji hruď a bradu položil do jeho mokrých vlasů. Pevně, ale jemně jej tiskl k sobě a lehce kolébal.
"Ššššš... to bude dobrý. Jen už se uklidni. Sem tu s tebou a vždycky tu s tebou budu... vždycky. Nikdy tě už neopustím..." Šeptal mu stále dokola tiše do ucha a nepřestával jej utěšoval, jemně hladit ve vlasech, ale i po celých zádech. Nechal jej doslova na sebe položit, i když už měl také triko celé mokré od jeho vlasů. To však Markovi vůbec nevadilo. Teď totiž patřil jen a jen Jackovi. Nikomu jinému.
"V pořádku... zůstanu tu s tebou... jsem jen a jen tvůj. Nikoho jiného. Jen tvůj... můj princi..." Vydechl mu znova lehce do ouška, div to nezazpíval...
"Teď se pěkně přesuneme zpátky do pokoje a já ti pořádně vysuším a učešu vlasy, ano? A pak si něco zahrajeme... dneska se budu celý den věnovat jen tobě...ano?" Stále jej však nepřestával kolébat a objímat. Jen ať vidí, ale i cítí, že tu není sám... není. Mark je tu s ním a vždy bude... už na vždy...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 3:17 pm

Nic jsem neříkal.Když mě obejmul cítil jsem se o něco lépe.Ne naprosto nejlépe ale začínalo to být lepší než před tím. Mark mě objal a konejšil mě jak mohl.Byl jsem mu za to nesmírně vděčný. Zamáčel jsem mu triko ale jak se zdálo jemu to nijak nevadilo.
Když řekl že je jenommůj něco jako kdyby se ve mě pohnulo.Cítil jsem se štěstný. Nesmírně šťastný. Cítil jsem něco jako potřebu to vědět. Vědět že jeho láska..nebo jak bych to mělnazvat patří jenommě a ne někomu jinému. Byl to povznášející pocit.
,,Dobře" pošeptal jsem po jeho posendí větě a pomalu jsem se zvedal ze země.Připadal jsem si najednou tak nemotorně. Před očima jsem měl stále ještě mlhu.V uších mi stále zvonilo i když ne tak moc jako prvně. Natáhnul jsem k Markoviruku abychmu pomohl vstát a pak sepřesunul do našho pokoje kde jsem si poslušně sedl na židli a vzal do ruky hrnek s kakaemkteré bylo už skoro studené.Ale nevadilo i to.Jen jsem stále přemýšlel o tom co se to se mnou děje.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 3:33 pm

Mark se po jeho odpovědi jen lehce pousmál a rád si nechal pomoc zpátky na nohy.
Ještě před tím, než jej však Jack za ruku odvedl do pokoje, stačil chytnou ještě jeden suchý ručník.

Když se Jack v pokoji posadil a vzal si hrnek kakaa, Mark do sebe hodil jen zbytek toho svého a zase se tak hřejivě pousmál. Následně však svůj hrnek položil a přesunul se za Jacka, kterému okamžitě začal jemně a lehce sušit jeho nádherné vlasy. Přitom se však stále usmíval.
Po chvíli sušení se vždy Mark trochu naklonil, ale stále si s jeho vlasy hrál a vytíral je naprosto do sucha. Při každém náklonu vždy něco, ale zašeptal...
"A hned jak tě dosuším, tak se obléknu a ty převlékneš do suchého a něco si zahrajeme! Výběr hry nechám na tobě..." Pak se vždy vrátil do své původní polohy, ale stále pokračoval.

O pár desítek minut byli už vlasy naprosto suché, ale trčeli doslova do všech stran, takže teď bylo na řadě česání.
Mark vždy tak jemně hřeben Jackovi vlasy přejížděl a postupně vše pečlivě uhlazoval a někdy jej samozřejmě neopomněl jen tak pohladit a nebo se znovu naklonit.
"A Zahrajeme si na fanty, takže..." Šeptl mu do jednoho ucha, ale hned na to se přesunul k druhému...
"Když někdo prohraje hru, sundá si jednu jakoukoliv věc na sobě..." Tak šibalsky se pousmál a v očích mu trochu zajiskřilo, čehož si Jack musel všimnout, jelikož se Mark naklonil skutečně dostatečně. Stále však pokračoval v česání...
"A když budeš hodně šikovný..." Zase se nad chvíli odmlčel a přesunul k dalšímu uchu.
"Tak ode mě na konci za celkovou mou porážku dostaneš sladkou..." Další přesun, tentokrát však Mark přerušil i kartáčování a doslova se naklonil k Jackovu uchu tak, že mohl cítit jeho horký dech a jen velmi tichounké šepnutí
"odměnu..." Vyšlo z něj tak jemně a další náklon a pootočení Jackovi hlavy do strany neznamenalo nic jiného, než dlouhý a láskyplný polibek...
Pak se Mak zase odtáhl a naposledy pohlédl Jackovi šibalsky do očí, než jeho hlavu nasměroval pátky, aby mohl dokončit své česání, což se také za pár minut stalo.
To už Mark však na chvilinku odběhl, aby uklidil kartáč a vrátil se již oblečený ve volnějších teplácích a triku. A samozřejmě, štěstím jen zářil...
"Tak šup... vyber hru a jdeme na věc, ale hlavně... se převleč!" Zazubil se na něj šibalsky a posadil se na ten plácek, který měl před svou postelí, na měkký koberec. Už čekal jen na svého červenovláska...


Naposledy upravil Mark Eric Caught dne Sat Apr 06, 2013 5:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 3:56 pm

Byo to fajn když mi sušil vlasy.Cítil jsem se jako někdo významný. Jako kdybych byl někdo. Usmíval jsem se.To jak mě opečovával mě doslova dojímalo.bylo to od něj moc pěkné.
,,Fajn" odpověděl jsem na jeho nabídku s hrama.Moc jsem je nehrál ale tak zase žádný tele jsem taky nebyl. Docela jsem se na to všechno těšil.MOhlo to být dost zajímavé.
,,Tak to bych se měl začít pořádně snažit" pousmál jsem se na jeho provokační slova.Tímhle mi doslova dobil baterky abych se snažil vyhrát za každičkou cenu. No ne uplně za každou ale mohl jsem se snažit.
,,Nenechám se jen tak porazit" dodal jsem mu a zašklebil se.Když bylo vše hotovo koukl jsem se na svoje vlasy.
,,Páni,asi vím co udělám s vlasama" zasmál jsem se a šel se přebvlíct.Hodil jsem na sebe tepláky a košili bez rukávů.
,,No,nějaký návrhy?"
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 4:05 pm

Mark se znovu tak radostně usmál a samozřejmě neopomněl dodat.
"S tím počítám..." A vyplázl na něj jazyk, načež se trochu zapřemýšlel, co by si asi mohli zahrát.
A pak jej to napadlo, ale před tím samozřejmě neodolal vyjádření k jeho úpravě Jackových vlasů.
"Děkuji... můžu ti to klidně dělat častěji..." Nádherný a úsměvný dvojsmysl (xD)
"A jinak, už jsem na to přišel, zahrajeme si Kris Kros!" A něž se náš červenovlásek mohl nadát, už z kabele Mark vytahoval stolní hru, kterou zmínil.
(Chtěl jsem použít tablet, ale toto je pohodlnější, tak snad to nikomu vadit nebude XD)
Do pár sekund byla hra rozdělaná a nachystaná, teď už je začít.
"Tak jdeme na to!" A tím také začali!


Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 5:20 pm

Přikývnul jsem na souhlas a tak jsme začali.Začátek nebyl nijak moc složitý jen stačilo najít vhodná slova.Ale čím dále se celá hra posouvala tím obtížnější to bylo.Občas jsem se zasmál když jsem našel nějaké to vhodné slovo.OBčas jsem se zamračil když mi Mark skočil do slov a tak mi kde co překazil.
,,Stejně neprohraju" oznámil jsem mu a zašklebil se na něj načež jsem vyplázl i jazyk. Slova se střídala za sebou jako na běžícím páse.Občas jsem měl codělat abych nějakéto slovo vymyslel.Alemusel jsem nechat že i když čtu knihy konec byl trochu obtížný. Nakonec jsem ale vyhrál já a tak jsem se rozvalil na židli a usmíval se jako pitomec.
,,Ha,výhra je moje" zasmál jsem se a jen čekal co to Mark vymyslí.Měl jsem z toho tak dokonalý pocit že jsem tomu nemohl věřit.Avšak nemíni jsem skončit jen u téhle hry.Začalo mě to nevýslovně bavit takže jsem předpokládal že budeme hrát i něco jiného. Přeci jen jsem chtěl i Marka nechat vyhrát aby to bylo trochu fér. Ale na celkovou výhru jsem si musel počkat. Byla to teprve první z několika. A to napětí co vemě bylo by se začalo dáti krájet. Ale náladu jsem měl více než dobrou .

Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 5:30 pm

Mark se opravdu snažil ze všech sil, ale nějak mu to nešlo. Nechápal, že takový knihomol jako on nemůže vymyslet vhodná slova, nehledě na to, že kolikrát to nestíhal do časového limitu a několikrát si musel písmenka měnit.
Jack už od začátku měl veliký náskok, který sice někdy v polovině Mark skoro dohnal, ale nakonec jej přeci jen porazil a to na plné čáře...

Mark sebou po hře práskl o zem a tak jakoby "udýchaně" si odfrkl.
"Heh... jak jsem mohl prohrát o 88 bodů!" Zaklel a zakroutil hlavou. To byla skutečně ostuda.
Nakonec se však jen tak pousmál a znova se zvedl. Prohrál, takže musel dávat fant.
Proto o pár minut později letělo Markovo triko dolů a on tam zůstal jen v teplákách. Triko samozřejmě bylo hozený Jackovi.
Mark se na něj tak vyčítavě zamračil, ale hned na to se usmál.
"Příště vyhraji já, protože teď bude na řadě jiná hra! Slovní fotbal!" Zasmál se a v mžiku měl vytáhnutý svůj tablet, kde tu hru také měl.
Byla samo sebou časově omezená a pojatá co nejlepší formou zábavy.
"Tak, co? Hrajeme?" Mrkl na Jacka vyzývavě.
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 5:35 pm

Koukal jsem na Marka.Když pomě hodil tričko zasmál jsem se a jen jej položil vedle sebe.Trochu zasněně jsem se podíval na jeho hrudník a jen v duchu doufal že další kolo opětovně vyhrajujá.Takhle jej pozorovat byla doslova pastva pro moje oči.
,,Ještě se uvidí kdo vyhraje" vyplázl jsem na něj jakyz a poslal mu vzdušný polibek.Teď jsem si z něj utahoval.Tohleměskutečně bavilo ale nemohl jsem tušit jak další hra dopadne i když jsem se toho skutečně nebá. Ba naopak.Těšil jsem se jakmile to začně.
Mark vytáhl tablet a zapnul hru.

http://www.hry.cz/slovni-fotbal#invite=o2fMFwS&from=invite
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 6:22 pm

"Joo!" Vykřikl radostně Mark když konečně slovní fotbal dohrály a on vyhrál, i když jen tak tak.
"Já ti říkal, že v tomto vyhraji!" Zazubil se na Jacka radostně šedovlásek, i když vzhledem k výsledku to nebyl žádná velká sláva, ale přeci. Kdyby už prohrál i v tomto, tak by to byla pro jeho pověst knihomola skutečně velká ponižující rána.

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 4ac343ad3f_92397848_u

"Jedna, jedna! Takže košili dolů!" Zazubil se na znova na Jacka Mark a zvědavě jej sjížděl pohledem, jakoby ho jím doslova popoháněl. Alespoň už nebude sám...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 6:26 pm

,,Tse, to ještě nic neznamená" zaprotestoval jsem a pomalu si sundal košili.Jako kdybych se v tom vyžíval.Věděl jsem jakmě sjíždí pohledem ale nebylo mi to nijak nepříjemné. Spíše naopak. Sundal jsem košili a aby se neřeklo hodil jsem jí po něm aby si to užil.
Přemýšlel jsem co dál.Skore jedna jedna jedna jsem nechat rozhodně nechtěl a tak jsem chtěl vymyslet daší aktivitu.Už jsem to měl.U téhle hry stačilo jen mít štěstí.Chtěl jsem jej vidět u tohohle.
,,Horolezce!" zavelel jsem a zasmál se. Viděl jsem ten výraz co měl Mark a dost se mi líbil.Bez toho trika vypadal vážně suprově ale přeci jen mě to nestačilo.Buď jsem musel já pokoušet štěstí nebo jsem si prostě nedal říct.

http://www.hry.cz/horolezci#invite=o2fQwDb&from=invite
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 6:33 pm

Jack to svlékání schválně protahoval, což se Markovi dosti zamlouvali a více méně, měl doslova chuť si zapřít hlavu a hypnoticky jej pozorovat dalších několik hodin.
V tu chvíli však po něm už letěla košile, kterou Mark samozřejmě pohotově zachytil. Jednou se k ní trochu přitulil, než ji následně položil vedle sebe.
"Takhle se mi to líbí..." Zavrněl Mark, když si prohlížel Jacka do půl těla nahého. Byl takhle naprosto k sežrání! A o těch jizvách nelhal... vypadal tak skutečně drsňácky!
"Ty si my ale roztomilý hezounek..." Šeptl tak tiše a nevině Mark a neopomněl udělat takový andělský očička, jako já nic, já muzikant!
To už Jack ale navrhl další hru, u které šlo spíše jen o štěstí. Proto se Mark také zasmál, ale už na nic více nečekal a pustil se spolu s Jackem do toho.
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 6:53 pm

Jeho slova byla pěkná.Bylo vidět že si tohle náramně užívá i když se to nedalo říct o mě. Trochu mi vadilo že jsem prohrál.No na druhou stranu tohle byla sranda. Jakmile jsem navrhnul další hru a my jsme začali hrát moje sebevědomí bylo dost vysoko.ALe do chvíle než jsem to pokazil a jen sledoval Marka jak mi mizí před očima. Tedy ve hře. Tušil jsem že tohle už nijak nenapravím a také že to tak bylo.Zase jsem prohrál.No netušil jsem co bude pomě March chtít tentokrát ale musel jsem se zamračit.
,,Heh,to je ale pech" pronesl jsem kldině a podrbal se ve vlasech.
,,Nom, ale neboj se...příště tě porazím" dodal jsem optimisticky a naklonil se k Marovi a políbil jej.Při tom jsem mu daní jemně přejel po hrudníku. Nekdo by to nazval nesportovním chováním.Ránou pod pás ale já si nemohl pomoct.Prostě jsem nemohl odolat když tu tak seděl bez trička.A s tím svým nádherným úsměvem a rodostí ve tváři.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 7:01 pm

Mark byl štěstí bez sebe! Zase vyhrál! A byl čas na další fant!
Jen se tak na Jacka ušklíbl a vyplázl jazyk.
"Já ti říkal, že vyhraji!" Ušklíbl se a bodová tabulka to ukazovala jasně. I když ho Jack málem před koncem hry dohnal. Ale jen málem a to bylo dosti důležitý!

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 72697557c9_92398633_u

Jack se však asi nejspíše, ale rozhodl, že se bude chovat nesportovně, jelikož než dokázal Mark cokoliv říci, tak jej políbil. A samo sebou neopomněl dodat takové jemné přejetí přes jeho hruď...
V tu chvíli Markovi náhle vše vypadlo a naprosto se tomu polibku podal, div se nepřevrátil, jak se dožadoval, co nejdelšího trvání. Nakonec se však od sebe přeci jen odtrhli.
Mark lehce otevřel oči, trochu ještě červený...
"To... uhm... to není fér..." Vyšlo z něj zasněně a málem ani nepřišel na ty správná slova, takže nebylo divu, že to spíše jen šeptnul.
Pak však prudce zatřásl hlavou a následně na Jacka pohlédl s takovým úšklebkem -Já ti to vrátím-
"Tse... takže, jak chcete pane! Ruky vzhůru, gatě dolů! A šupem!" Vyplázl na něj jazyk. Prohrál, takže... Markovi teď jen oči doslova jiskřili a čekal, až pán Jack splní to, co bylo jeho povinností! (xD)
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 7:11 pm

Když jsem jej políbil cítil jsem jak se snažil aby to trvalo co nejdéle .Bitáhl se kemě ale já nechtěl aby to měl tak snadné.Odtáhl jsem se a pak udělal to co pomě chtěl.Sundal jsem si kalhoty takže jsem tam prakticky seděl jen v černých boxerkách.Věděl jsem že ons i to náramně užívá ale na druhou stranu tohle byla jen sranda.Více jsem byl zvědav co za překvapení to mělo být. A na to jsem mohl přijít jen pod podmínkou že bych vyhrál.Zatvářil jsem se jako nějaká primadóna nebo nějaký ken a pak se zasmál. Bylo fajn takhle s někým blbnout i když jsem si jen říkal kdy se tohle všechno zvrhne v něco naprosto jiného. Schylovalo se k tomu ajá to cítil.Nebo to byla jenom moje doměnka.
,,Pokračujeme.Nebudu tu sedět sám v téměř nahém stavu.Teď tě dostanu!" dodal jsem a provokativně na něj vyplázl jazyk tak jako už několikrát před tím.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 7:17 pm

Mark si to skutečně náramně užíval. A kdo by taky ne?
Váš nádherný spolubydlící se tu před vámi svlékal do spodního prádla a vy jste ho měli jak na talíře. Byl jen kousek od vás a vše jste sledovali z toho nejlepšího místa... zespodu...
Mark se jen tak radostně uculil a tak hodnotíc přikývl na souhlas, že to ujde. A samozřejmě neopomněl doplnit.
"Máš pěkný boxerky..." Znova na Jacka vyplázl provokativně jazyk tak, jak to dělal pořád on a ještě k té jeho poslední větě dodal.
"Hm... to téměř je velmi záludné slovo..." A jak jinak, nadhodil takový tajemný výraz.
Hned na to se však zase šibalsky zazubil a už držel v ruce karty.
"Poker!" A už to jelo!

Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 7:47 pm

Na ten pokec jsem kývnul.Přeci jen jsem neměl ve zvyku couvnout.No a to byla možná i moje chyba.Nejdřív jsem prohrával ale pak ne to otočilo.Měl jsem radost. I když možná až přehnanou a to byl možná ten důvod proč jsem šel opětovně k zemi. Prohrál jsem.Jako kdyby někdo chtěl aby se to stalo. Tušil jsem kdo by si to tak bezmezně mohl přát.Ale já mu tu radost nyní nechtěl udělat. Tak proč se všechno muselo spiknout proti mě? Proč? Proč jsem jednoduše nemohl vyhrát a mít klid.Mít povznášející pocit tak jako Mark když sledoval mě?
Možná to byla jen náhoda ale já si říkal že to tak nebude. Jednoduše jsem měl smůlu.Nebo to mělo být nevýslovné štěstí? Teď jsem se trochu bál toho co bude jeho požadavek. Na sobě jsem toho už moc neměl. A snad bylo i trochu brzy odhalovat jisté části těla. No nemohl jsem udělat nic jiného než jen čekat nad vynesením jeho slov. Ale i tak jsem měl sklopenou hlavu a jen si povzdychl. Hlavu jsem následovně zvedl a zadíval se Markovi do očí abych mohl nějak odhadnout co to bude. Ani jsem si moc neuvědomoval že bych sejej mohl okusit hypnotizovat.
,,Fajn...tohle mi skutečně nevychází...." zakroutil jsem hlavou nakonec a dál jen mlčel.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 7:52 pm

"Yes!" Zaškaredil se Mark. Zase vyhrál!
Ano, chvíli to vypadalo, že asi prohraje, a dokonce měl vsazené všechny své žetony, ale... tu hru vyhrál a tím otočil i celý výsledek hry!

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 E945f524be_92400271_u

Jen se nakonec na Jacka tak spiklenecky usmál a ukázal na jeho brýle.
"Už včera jsem si je chtěl zkusit..." Zazubil se na něj a vypadalo to, že Jack si kvůli jeho volně i ulevil.
Ono to bylo totiž tak, dokud jste měli na sobě ještě něco, tak k poslednímu kousku oblečení se nepřistupovalo. To bylo a vždy bude dané a ctěné pravidlo. Takže... prozatím měl Jack štěstí. Prozatím (xD)
Výběr hry byl však teď na něm, takže vše se mohlo v opak obrátit...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 8:02 pm

Dal jsem Markovi svoje brýle a usmál se.
,Stejně by mě zajíjmalo jak to děláš" pokrčil jsem rameny a trochu se zašklebil.
,,Dejmi na ně pozor" hlesl jsem a pak se zadumal.
,,CO to bdue nyní?" optal jsem se .Nic mě tak nějak nenapadalo.Naadli mě třeba piškvorky nebo i Reversi ale nebyl jsem si jist co by chtěl hrát.Mě to začínalo být i naprosto jedno protože jak se zdálo někdo tam nahoře nechtěl aby se mi dařilo a já tak mohl trápit svého Marka.

Opřel jsem se o opěradlo židle a jen tiše vyčkával.Věděl jsem že s tímhle tempem moc her už hrát nebudeme.Z nějakého důvodu mi ani styl těchto her nevadil.Nebo spíš to co následovalo po nich. Kdyby tu seděl kdokoliv jiný s jistotou bych se choval naprosto jinak.Ale s Markem jsem se cítil sám sebou a podle toho to také tak vypadalo.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 8:05 pm

Mark si jen spokojeně a s úsměvem přebral Jackovi brýle a nasadil si je na hlavu stejně, jako to nosíval on. Samozřejmě se to jako fant u něj nepočítalo.
"Neboj dám..." Usmál se na něj tak hřejivě a na další otázku ohledně toho, co to bude, se Mark tak na chvíli zapřemýšlel. Už toho moc v tabletu neměl, ale přeci jen jedna věc se pro tuto příležitost perfektně hodila...
"Reversi!" Zvolal nakonec Mark a jak řekl, tak se i stalo. Hra začala!


Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 - Stránka 2 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru