Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pláž

+5
NPC
Milli
Em Phoenix
Shaky Rokogu
Prince
9 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Pláž Empty Pláž

Příspěvek pro Prince Wed Mar 27, 2013 10:13 am

Pláž B4286e9511_92197216_o2

Nádherná pláž ze zlatevého písku která obklopuje ostrov je skvělím místem kde strávit volné chvíli.Nedoporučuje se však plavat do větší hloubky.Důvod? Ten je jednoduchý ocean je plný žraloků.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 3:03 pm

Došel jsem až na pláž, kde jsem se nazáhl na ručník co jsem si dal pod sebe a čekal jsem na ty dvě. Stále jsem měl na sobě korálový náhrdelník, plavky a sluneční brejle. Shira si hrála s pískem. Vážně jsem neměl ponětí kolik je hodin, protože mělo začít už vyučování ale to mi nedošlo a tak jsem v pohodě ležel a čekal na ty dvě.
Plavky:
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 03, 2013 3:17 pm

Pá-ni, vydechla jsem, když jsme došly k pláži. Byla obrovská. A naprosto perfektní. Tajil se mi dech a na moment ze mě opadly všechny starosti, protože tohle bylo místo snů, takové to místo, kam jsem vždycky toužila jet a užít si ho, takové to místo, kam ještě lidská noha nevkročila - nebo to tak aspoň vypadalo.

Samy jsme tu ovšem nebyly. Trochu mě přepadl stud, ale jak jsme se blížily, zmerčila jsem, že na tom ručníku se válí Shaky. Chytáš bronz, sporťáku? optala jsem se ho laškovně, když jsme došly až k němu, a následně hodila ručník hned vedle jeho a usadila se.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Milli Wed Apr 03, 2013 3:26 pm

Opět jsem byla šokovaná, tohle prostě nebylo normální!
Měla jsem na sobě jen plavky které ladily s vlasy a Pepí se rozhodl, že se zase proletí.
Jen jsem prošla okolo těch dvou a u nich odhodila ručník.
Šla jsem dál jako by mě to zhypnotizovalo a zastavila se až když jsem byla po kotníky ve vodě.
"To..je boží!"
Otočila jsme se na ně celá rozzářená.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 03, 2013 3:31 pm

Jaká je? zasmála jsem se na Milli. Trochu jsem jí záviděla tu nenucenost. Sama jsem se držela za okraje svých dlouhých kalhot a i když mi bylo teplo, nebyla jsem si jistá, jestli se chci před Shakym hned takhle obnažovat. Ta moje zatracená stydlivost.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 3:54 pm

Když jsem najednou uslyšel kroky a hlas tak jsem pootevřel oči a uviděl Em. Hned jsem si sednul a usmál jsem se do široka.
"Em! Nooo, spíš na vás jen čekám, kvůli vám jsem dostal pěkně na frak od té vaší domácí či co to bylo a pak málem od mámy...pff...prej nesmím k vám na kolej!"
Sedl jsem si do tureckého sedu s rukami v sobě. Shira už šla jen na malinkatý kousíček u vody co se lila po písku k ní a hrála si. Na tváři se mi vyloudil úsměv.
"Půjčíme si pak prkna, slyšel jsem že za útesem jsou dobrý vlny."
Zakřenil jsem se a a prolnul si ramena, při čemž jsem odkryl mé vypracované tělo a koukl se na to jak kolem mě prolítla Milli a trošku jsem se začervenal. Hned na to jsem si stoupl a čakl jestli si budou chtít semnou zasurfovat.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 03, 2013 3:56 pm

Na frak? A ty ses snažil za náma dostat? Hned první den? No teda, plácla jsem ho se smíchem po rameni. Je to číslo.

Um, no nevím, na surfování mě neužije, vlastně jsem to nikdy nedělala. Hele - vás dva vůbec netrápí to s tím internetem a signálem a vším? No jasně, ty tu máš mámu, takže jsi v pohodě... napadlo mě. Ale naši netuší, kde jsem, a musím jim přece dát vědět, že jsem v pořádku, pronesla jsem s nefalšovanou starostí v hlase.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Milli Wed Apr 03, 2013 4:01 pm

"Tak akorát!"
Zasmála jsem se a došla jsem dál abych měla vodu po kolena.
Už jsem věděla kam budu chodit až se tu budu nudit.
Pak jsem ale zase doběhla k nim a sundala jsme si řetízek který jsem hodila na ručník abych ho náhodou neztratila.
"Mě vynechte, byla bych pořád ve vodě."
Zakřenila jsme se na ně, surfování mi moc nešlo.
Po tom co řekla Em jsem se zamyslela.
"No..sice mi to vadí ale co se dá dělat. S tím nic neuděláme, a jestli nás tu nakonec třeba sní tak aspoň si na chvíli užiju pár dnů v ráji."
Bezstarostně jsem se usmála.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 03, 2013 4:05 pm

No, já myslím, že nás tu nehodlají sníst, řekla jsem a uvědomila si, jak směšně to zní. Asi nás tu fakt hodlají něco učit, ať už je to cokoli. Ale to by znamenalo, že tu rozhodně budeme dýl než pár dní. Naši musí vědět, že jsem v pořádku, pronesla jsem rozhodně. I kdybych měla využít tvou andulku jako poštovního holuba, dodala jsem pro zlehčení situace.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 4:13 pm

Mě osobně bylo jedno jestli je voda studená nebo teplá, měl jsem jí rád tak jako tak, i když víc v lásce jsem měl snowboard a sníh.
"No tááááák, nenechávejte mě v tom samotného, pak mě to nebaví...Naučím vás to."
Mrkl jsem na ně se záškrnem a pak šel k jednomu stánku kde se půjčovali surfy. Bylo mi jedno jestli chcou nebo ne, zapůjčil jsem nám na celý den surfy a pošel s nimi zpátky k nim.
"Signál? Já jsem spíš rád, pořád by mě někdo otravoval. A už jsem ti říkal Em...JE HOROR TU MÍT VLASTNÍ MATKU...hold žádná volnost a musíš se mít napozoru."
Řekl jsem tajemně a prkna zapíchla před ně.
Milli:

Em:

Shaky:
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 03, 2013 4:16 pm

Um... nojono, co mám s tebou dělat, odfrkla jsem si neochotně, když přede mě zapíchl prkno. Odtušila jsem, že tady se podpory nedočkám, ale byla jsem rozhodnutá vytrvat a zjistit, co jsem potřebovala, ASAP.

Rozvázala jsem šňůrku u kalhot a spustila je na zem, shodila vestu a tílko a pro jistotu i náramek z paže, nerada bych ho utopila. Zůstala jsem tam stát jen v tmavě modrých bikinách a připadala si děsně obnažená. Tak abych to neprodulužovala, popadla jsem prko a rozeběhla se s ním k vodě.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Milli Wed Apr 03, 2013 4:22 pm

Povzdechla jsem si když přede mě zapíchl prkno a sledovala jak se s tím vypořádala Em.
"Jestli se utopím...budu tě strašit."
Informovala jsem Shakyho, čapla jsem prkno a rozeběhla se za Em.
Pepa si létal někde bůh ví kde...však on se neztratí.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 4:29 pm

Zakřenil jsem se na obě dvě a rozběhl se za nima. Shira se tam šplouchala v náplavech vody a písku, věděl jsem že umí plavat a tak jsem se o ní nebál, přeci jen hlídala věci! Prkno jsem položil na vodu a lehnul si břichem na něho.
"Paráda, plavte zamnou."
Pádloval jsem rukama za útes. Když už jsem tam byl, počkal jsem na ně a koukal se na vlny, ale to už jsem seděl.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 03, 2013 4:35 pm

Jak se na to... sakra... leze!hekala jsem smíchy, zatímco jsem se snažila vyšplhat na prkno. Nakonec jsem usoudila, že jsem na to moc hluboko a trochu jsem se vrátila. Pak už to šlo celkem snadno, i když mi chvilku trvalo najít tu správnou polohu, při níž kopání nohama pomůže pohybu kupředu. Následovala jsem Shakyho příkladu a položila se. Za chvilku jsem byla u něj za útesem.

A dál, sporťáku?optala jsem se a došlo mi, že mu tu přezdívku už asi neodpářu.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 4:57 pm

Když jsem viděl jaký má problém se naplazit na prkno, musel jsem se tomu zasmát div jsem z prkna nespadl. Když už konečně doplavala a zase řekla to slovo "sporťáku" tak jsem se jen pobaveně zasmál a zakroutil nad tím hlavou.
"Baví tě to slovo?"
Zakřenil jsem se na ní a čekal na Milli abych mohl dát informace oboum a stále měl takový pocit že tu nemáme co dělat, ale to bylo vedlejší.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 03, 2013 5:00 pm

Jo, jo, celkem jo, pokývala jsem hlavou naoko zamyšleně. Prý jsi dělal gymnastiku nebo co, říkala Milli - hodila jsem hlavou směrem k ní. Takže u mě jsi sporťák. Nehledě na to, že salta o zeď se jen tak nevidí, podotkla jsem jako pečeť toho, že to už mu nikdo neodpáře.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Milli Wed Apr 03, 2013 5:02 pm

Napodobila jsem Shakyho a dostala se až k nim.
Tohle mi ještě šlo ale udržet se na tom ve stoje déle než půl minuty bylo nemožné!
"Tak..?"
Koukla jsem se na ně a s úsměvem nadzvedla obočí.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 5:07 pm

"Tak to jsem rád."
Pobaveně jsem zakroutil hlavou a šplouchal si rukama do vody, ale tak aby to nijak moc nestříkalo.
"Jo, jo dělal jsem jí 10 let, stejně jako další sporty...Hold když jsem v dobré náladě tak si toho někdy dopřeju, ale říkat mi tak nemusíš."
Ušklíbl jsem se na ní a přejel jsem si jí pohledem a trošku jsem se začervenal. Už jsem dlouho neviděl dívku v plavkách.
Když pak sem připlula i Milli, taky v plavkách musel jsem se zasmát, takto jsem byl vlastně jak v ráji, nebyl jsem úchl, to vůbec ne, jen...no jakého kluka by to nepotěšilo!
"Paráda, zkuste si teda kleknout."
Mrknul jsem na ně a čekal až to udělají, byl to první krok...nechtěl jsem aby to vzaly hopem.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 03, 2013 5:13 pm

Eh... chtěla jsem říct ještě něco děsně duchaplného, ale nešlo si nevšimnout, jak mě sjel pohledem, načež mi zadrhlo v krku a bylo to tady zase - horkost v tvářích a neschopnost cokoli říct. Zazírala jsem do prkna.

Nebylo zbytí, uvažovala jsem, že se prostě budu muset smířit s tím, že si mě druhé pohlaví (a nejen to) prohlíží. Jakkoli nespokojená jsem byla se svou postavou, můj hrudník se prostě chlapeckému rozhodně nepodobal a v plavkách to vážně nešlo schovat.

Byla jsem ráda, že v tom aspoň nejsem sama a že je tu Milli.

Kleknout? Tys upad zasmála jsem se. Vždyť je to vratký jak blázen! protestovala jsem. Ale zkusila jsem to. A šlo to. Ale způsob, jakým se mi třásly nohy, se nedal popsat. Necítila jsem se ani trochu stabilně.

//sorry, jdu ven, dneska už tu asi nebudu, kdyžtak hrajte za mě XD (V rámci možností)
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Milli Wed Apr 03, 2013 5:17 pm

"Jop to ještě zvládám."
Zamumlala jsem si pro sebe spokojeně a opatrně si na prkně klekla.
Sledovala jsem jak to jde Em a usmívala se.
Schválně kdo skončí první ve vodě. Vsadím se že já.
Povzdechla jsem si, tohle ještě oproti tomu co nás čekalo bylo lehké.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 5:35 pm

Jak najednou odvrátila pohled, tak jsem se do široka usmál a sledoval je jak si vedou. Nebylo to vůbec špatné!
"Skvělé!"
Vztyčil jsem dva prsty nahoru do písmene V a zakřenil jsem se. Doplachtil jsem se na prkně až k nim čelem a pak jsem na mě mrknul.
"Paráda, teď si vyzkoušejte opatrně stoupnout, budu vás jistit."
Mrknul jsem na ně a stoupl jsem si na surf a byl připraven je podpírat, aby se jim něco nedejbože stalo. Byl jsem u nich tak blízko, že se skoro prkna dotýkaly, chtěl jsem mít prostě jistotu.
"A kdyby jste padaly tak ke mě, nechci vás tu lovit pod vodou kdyby se vám nedej bože něco stalo."

Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Milli Wed Apr 03, 2013 5:55 pm

"Um."
Odhodlaně jsem přikývla a začala si pomalu stoupat.
Okamžitě se mi začaly klepat nohy.
Ale no tak...vždyť to nic není!
Zatajila jsem dech a snažila se pořádně narovnat.
Možná že bych se na tom udržela ale můj milovaný andulák se rozhodl, že udělá jeden ze svých náletů.
Zničeho nic se objevil a prolítl mi těsně nad hlavou.
Naprosto mě rozhodil a než jsem stačila vykřiknout padala jsem na Shakyho a strhla ho sebou do vody.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro NPC Wed Apr 03, 2013 6:02 pm

V dáli se cosi rýsovalo.Ještě to nemohlo být pořádně vidět a hlavně pokud byli otočení ke břehu.Po chvíli si však mohli všimnout zvuků které rozráželi vodu.Něco bylo rozhodně ve vodě a bylo to kousek od nich.Kdyby se teď někdo koukal z pohledu orla uviděl by asi 5 metrový obrys žraloka, který měl namířeno k našim studentům.Co budou teď dělat.Jediné co bylo vidět byla ploutev, ale na to aby si mysleli že je to neškodný delfínek to bylo až moc velké.Kdyby se snažili uplavat možná to ještě stihnout.
Pláž Great_white_shark_painting-t2

(Koho napadne jít do oceanu plného žraloků? Very Happy viz. popis místnosti.A kde jste proboha vzali ty prkna? Neutral )

NPC

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 6:10 pm

Když se najednou tak odvázala si stoupnout, tak jsem se do široka zakřenil, byl jsem za to rád. Když však přiletěl Pepí a udělal jeden ze svých náletů, hned jsem zpozornil a viděl jak se Milli začala viklat. Zapřel jsem se nohy víc o surf tak, abych nespadl. Když na mě spadla, hoooodně jsem se zakymácel, ale zase jsem chytil balanc a pevně jí chytil, proto jsme do vody nezahučely, ale bylo to pro mě těžší jí držet v náručí na tak nerovné ploše.
"Jsi v pohodě? Vyzkoušej to ještě jednou."
Usmál jsem se na ní a postavil jsem jí zase na její prkno a držel jsem jí při tom ruce aby zase náhodou nespadla a pak až by jí to začínalo jít bych se zase věnoval Em.
Když jsem však uslyšel něco se hnout, nebo spíš takový šplouch, otočil jsem se za sebe a viděl ploutev co trčela z vody.
Prosím ať je to delfín.
Mohlil jsem se, ale nechtěl jsem riskovat.
"Rychle plavte ke břehu!"
Křikl jsem na ně a sám už jsem si lehl na surg a viděl jak první vystartovala Em když viděla to samé jak já, čekal jsem až rychle popluje i Milli a já mohl za ní.

//Ty jsi fakt ťulpes, takto kazit zábavu xD...U stánku s prknama (jsem si domyslel noo) xDDD
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Milli Wed Apr 03, 2013 6:18 pm

Děkovala jsem bohu že jsem se nenamočila a pak natočila hlavu za zvukem.
MAMI!!!
Dobrovolně jsem hupsla do vody a plavala co nejrychleji jsem mohla, a jelikož mě poháněl strach a adrenalin tak to bylo snad moje nejrychlejší plavání v životě.
Ať není za mnou...ať není za mnou!
Srdce jsem měla až někde v krku. Em už byla venku z vody a mě chyběl jen kousek.
Když jsem byla u břehu kde byla voda mělká vysprintovala na písek a plácla tam sebou na záda.
Jsem mrtvá?! Jsem mrtvá? Tohle je nebe?
Ten nával adrenalinu byl neskutečný, vždycky jsme si myslela že když mi půjde o život zkamením.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru