Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj číslo 1

4 posters

Goto down

Pokoj číslo 1 Empty Pokoj číslo 1

Příspěvek pro Prince Tue Apr 02, 2013 11:42 pm

Pokoj Emily Christensen, která zatím nemá žádnou spolubydlící.

Pokoj číslo 1 Scdormsetupbyrienud5y74


Naposledy upravil Prince dne Tue Apr 02, 2013 11:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 1 Empty Re: Pokoj číslo 1

Příspěvek pro Prince Tue Apr 02, 2013 11:43 pm

Emily Christensen

Milli napsal:Dosoukala jsem se před velkou budovu a málem zase otevřela pusu.
Jak jsem se sem sakra mohla dostat?!
Polkla jsem a vydala se dál, pozdravila jsem vrátnou a rovnou se jí zeptala na nějaký pokoj. Naštěstí viděla jak jsem mimo a tak mě do jednoho zavedla.
"Děkuju"
Usmála jsem se na ní a když odešla zůstala jsem stát v otevřených dveřích.
To je velký!
Pepí se okamžitě proletěl a sedl si na stůl. Všimla jsme si, že tu jsou dvě postele.
"Pokoje po dvou?"
Nedůvěřivě jsem přivřela oči a pořád stála ve dveřích. Nějak se mi nechtělo dovnitř.
Mohla bych být s Em...jenže co když mi fakt její mazel sežere Pepana?!
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 1 Empty Re: Pokoj číslo 1

Příspěvek pro Prince Tue Apr 02, 2013 11:46 pm

Madeleine Thorn - Em. Phoenix

Em Phoenix napsal:Došourala jsem se k dámské koleji a musela uznat, že zvenku vypadá moc hezky. Kdyby mě tak strašně nesvíraly obavy o budoucnost a o možnost kontaktu s rodinou, asi bych to dokázala ocenit, ale takhle mě jen ochromoval strach, co bude.

Chvíli jsem se potloukala po chodbě a hledala známou tvář, která by mě uklidnila.

Ahoj, Milli, usmála jsem se, když jsem ji konečně našla. Tyjo... teď přemýšlím, že zrovna s tebou bych asi bydlet neměla... zarazila jsem se, když jsem si uvědomila, že Ebony by asi andulku neustále pronásledovala. Kdyby byl pták zvyklý na klícku, nebyl by to problém, ale takhle by to bylo až příliš nebezpečné. Trochu jsem z toho smutnila. Ale co, mávla jsem nakonec rukou. Být o pokoj vedle není tragédie, usmála jsem se a hned ten vedlejší, který byl prázdný, jsem si obhlídla. Vyvěsím tu asi inzerát - hledám spolubydlící s kočkou nebo s něčím, co se ta moje nepokusí sežrat, zasmála jsem se. Ono to ani s tou kočkou nebude úplně nejsnazší, ale na ty je Ebony zvyklá, dodala jsem. Bude to tak rozumné.

-Přesun-
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 1 Empty Re: Pokoj číslo 1

Příspěvek pro Prince Tue Apr 02, 2013 11:53 pm

Shaky Rokogu

Shaky Rokogu napsal:Fakt nenápadně jsem došel až před dmskou kolej. Bylo mi jasné že měnepustí racepcí a proto jsem vyskočil na jeden z parapetů u okna a takto prohlížel falší a další až jsem v jedno uviděl Milli. Vyhoupl jsem se tedy na stžíšku, co byla u jejich oken a zaklepal. Měl jsem na sobě jen plavky, ručník přes rameno, nakterém byla i Shira žabky. Čekal jsem až mi mladá paní otevře a pak jsme se mohli kouknout po Em, protože ta zmizela dřív než jsem jí tady stačil uvidět, prostě jsme se minuli. Neměl jsem ale v plánu jít dovnitř, kdo ví co by mi někdo kdyby toto viděl udělal, asi bych už byl mrtvej, byl zákaz sem chodit jestliže jste nebyli téhož pohlaví, ale já jsem tady jen čekal na kamrádku, tak vy mi snad neměli nic udělat.
Plavky:

Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 1 Empty Re: Pokoj číslo 1

Příspěvek pro NPC Wed Apr 03, 2013 2:48 am

Náhle se Shykymu něco omotalo kolem kotníku a než se nadál, prudké škubnutí a to docela silné, jej strhlo zpátky k zemi, kde se rozplácl, jak šičoký, tak dlouhý.

Pokoj číslo 1 0c5ddca9c7_92332698_o2

"Já ti dám lézt na mé koleji po parapetech za holkami, ty jeden pubertální výrostku!" Rozezněl se rozlobený chladný hlas, než však Shaky mohl zjistit, co se to vlastně stalo a kdo to křičí, už jej ta dotyčná pevně chytla za kotlety a doslova jej vytáhla na nohy. Dalším zatáhnutím jej už táhla směrem pryč od koleje.

-Přesun - Vrátnice-

NPC

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 1 Empty Re: Pokoj číslo 1

Příspěvek pro Milli Wed Apr 03, 2013 6:04 am

Povzdechla jsme si a hodila si věci někam do kouta.
"To bude hrůza...hrůza"
Zabědovala jsem a trhla pohledem k oknu na které někdo zaklepal.
"HE?!"
Zahlédla jsem Shakyho ale ten zase zmizel.
A joooo..pláž!
Plácla jsem se do čela a začala se v tašce přehrabovat.
O chvíli později jsem si hodila ručník přes rameno a mávla na Anduláka.
"Jdeš taky ne?"
-přesun-
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 1 Empty Re: Pokoj číslo 1

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 12:25 pm

Najednou mě něco chytlo za nohu a já jsem to fakt nečekal. Rozplácl jsem se na zem jak koberec a koukl se na tu fakt děsně přísnou ženskou, dokonce jsem se jí bál víc než mámy a to bylo co říct!
"N-ne...au, au, počkejte...nedorozumění...jáááááu!"
Začal jsem skuhrat když mě vytahala za kotletky. Když mě stále táhla, tak jsem měl hlavu o něco sklopenou k zemi a šel za ní.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 1 Empty Re: Pokoj číslo 1

Příspěvek pro Milli Wed Apr 03, 2013 7:07 pm

Vrazila jsem do pokoje a za mnou do pokoje vlítl andulák jako střela a sedl si na stůl.
Vběhla jsem do sprchy kde jsem se opláchla a rychle začala vyhazovat věci z tašky abych něco našla.
Pepí na mě nechápavě koukal, nechápal proč tak jančím....ale nemohla jsem přijít pozdě na první hodinu!!
Oblékla jsme se a vzala menší tašku do které jsem naházela ještě pár věcí.
"Nezlob tu!"
Zamumlala jsem směrem k němu a obula se do balerínek.
Ještě jednou jsem se ohlídla jestli jsem něco nezapomněla a vyběhla zase pryč.
-přesun-
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 1 Empty Re: Pokoj číslo 1

Příspěvek pro Milli Sat Apr 06, 2013 8:02 am

Doběhla jsem zase do pokoje a rozrazila dveře.
Andulák mě hned nadšeně přivítal a začal mi poletovat okolo hlavy.
"Půjdeš se mnou si zaběhat?"
Prohodila jsme směrem k němu, on teda spíš proletět.
Jako odpověď mi něco zaskřehotal a posadil se na stůl.
Měla jsem na sobě kraťasy a tričko takže stačilo vyměnit baleríny za tenisky.
Zavázala jsme si tkaničky a strčila mobil do kapsy. Sice tu nebyl signál ale já byla zvyklá nosit mobil v kapse, bez něj jsem byla nervózní.
Vzala jsem si sluchátka a vyšla na chodbu, počkala jsem až vyletí za mnou, zavřela jsem a odešla.
-přesun-
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 1 Empty Re: Pokoj číslo 1

Příspěvek pro Prince Mon Apr 08, 2013 2:21 pm

Náhle se po celém školním areálu rozlehlo hlasitější pískání a ve všech místnostech, ale i částech kampusu se ozval hlasitý ženský hlas;

Rozhlas

"Ehm, Ehm... Všichni studenti se okamžitě musí dostavit do auditoria, kde jim jeden ze zástupců ředitele poddá další potřebné informace a také je obeznámí s tím, proč byli svoláni.
Každý student má hodinový termín na to, aby si dodělal vše potřebné a následně se co nejrychleji do auditoria uchýlil.
Studenti, kteří se nedostaví po uplynutí stanovené lhůty, budou ze školy okamžitě vyloučeny a nebo hůře..."
Poslední slovo zaznělo dosti tajemně. Hned na to však hlasatelka rozhlas již ukončila.
"Rozhlas je ukončen!" Ozvaly se poslední slova a s dalším zapískáním hlasatelčin hlas zmizel úplně.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 1 Empty Re: Pokoj číslo 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru