Pokoj číslo 2

Goto down

Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Prince za Tue Apr 02, 2013 11:50 pm

Pokoj Madeleine Thorn - Em. Phoenix a Rosalie Ovelleen.Naposledy upravil Prince dne Wed Apr 03, 2013 12:41 am, celkově upraveno 2 krát
avatar
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Prince za Tue Apr 02, 2013 11:50 pm

Madeleine Thorn - Em. Phoenix

Em Phoenix napsal:Poté, co jsem se rozhodla ubytovat se vedle Milli, jsem učinila první potřebné kroky. Předně jsem si zabrala spodní postel, protože jsem nesnášela šplhání po žebříku, a aby to bylo další příchozí jasné, položila jsem na ni přepravku a pár věcí. Taky jsem si vybalila nějaké knihy a diáře do nočního stolku, který byl naštěstí zamykatelný, tak jsem do něj hned uložila i nějaké drobnosti a věci, co pro mě měly význam. Klíček jsem pověsila na šňůrku a strčila do kapsy.

Nechtělo se mi vyloženě vybalovat a nějak nad tím přemýšlet, ale zase jsem toho neměla tolik, tak jsem jen nějaké oblečení hodila do nejbližších volných šuplíků s tím, že jsem si dávala pozor, abych nezabrala víc než půlku úložného prostoru. Pěkně fifty fifty. Už jednou jsem s jednou holkou bydlela a věděla jsem dobře, že pořádek dělá přátele. Taky jsem si obhlídla koupelnu a zabrala si pro sebe jednu z poliček, kam jsem uložila kosmetickou tašku a ručník.

Samozřejmě jsem nezapomněla ani na Ebony. Zavřela jsem dveře, abych ji mohla vypustit, připravila jsem jí poblíž dveří kočičí záchod a v nohách své postele misku s vodou a žrádlem - kterého jsem neměla zase tak velkou zásobu, takže jsem doufala, že bude brzy možné ho někde nakoupit.

Ebony si nejprve došla na záchod (Niagára hadr) a pak se nažrala s takovou rychlostí a vehemencí, že jsem nepochybovala o tom, že to zase všechno vyzvrací. Chvilku jsem se jí věnovala a pak jsem vytrhla list papíru z deníku a kusem lepenky, kterou jsem našla v zásuvce jednoho ze stolků (vida, jsou tu na nás připraveni) jsem ho přilepila zvenku na dveře s nápisem:

"Pozor, kočka! Prosím nevypouštět ven. Spolubydlící se zvířetem téhož druhu vítána Smile"

Doufala jsem, že případné majitelce kocoura mohu věřit, že ho bude mít vykastrovaného. Ebony sice byla kastrátka, takže o případné nadělení jsem se nebála, ale přece jenom bych se v noci ráda vyspala, nehledě na to, že nevykastrovaní kocouři, to je smrad nad smrady, a nerada bych měla všechno označkované.

Když jsem se ujistila, že Ebony se beze mě obejde - uvelebila se mi pod postelí, ačkoli malý pelíšek jsem jí strčila pod stůl - vyrazila jsem na průzkum okolí. Co s načatým dnem?

(přesun)
avatar
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Milli za Wed Apr 03, 2013 6:07 am

Zastavila jsem se před dveřmi Em a Pepí se mi usadil na rameni.
Zaťukala jsem a začala přešlapovat na místě.
"Eeem? Jdeš na tu pláž?"
Zamumlala jsem přes dveře a začala na místě poskakovat.
Snad nebude Shaky čekat dlouho...třeba ho chytla ta vrátná.
Uchechtla jsem se trochu škodolibě a dál čekala.
avatar
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Em Phoenix za Wed Apr 03, 2013 11:43 am

Po procházce v lese a setkání s Ericem a Jackem jsem se zase vrátila na pokoj, navzdory tomu, co jsem řekla Jackovi, jsem vůbec neměla náladu na potulování se. Plácla jsem s sebou na postel a dlouhou dobu jen přemýšlela.

Pak se ozvalo klepání a za dveřmi jsem slyšela Milli.

Pláž? Ehm... Asi jo... podrbala jsem se ve vlasech, když jsem otevřela a spatřila ji. Vůbec jsem si nevzpomínala, že bych něco o pláži slyšela, ale znělo to dobře a Milli byla příjemná společnost.

Tak jsem se prohrabala ve svých věcech a byla ráda, že jsem nakonec nezanevřela na ten nápad vzít si s sebou plavky. Jen jsem doufala, že na pláži budeme samy, nerada jsem se promenovala polonahá, tím spíš před takovou bandou frajerů, jakou máme tady. A hned první den? No uch.

Vydrž moment, zahlásila jsem a bleskově se v koupelně převlékla. Plavky naspod, na ně khaki plátěné kalhoty, tílko, vestu a ručník přes rameno. Nemohla jsem vědět, jestli bude možné se převléknout tam a nechtěla jsem riskovat odhalování zadku někde v křoví.

Tak můžem, zahlásila jsem a důkladně za sebou zavřela, aby mi Ebony nezdrhla.

(přesun)
avatar
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Milli za Wed Apr 03, 2013 2:47 pm

Zatímco si brala plavky jsem přešlapovala na místě.
Jakmile byla hotová usmála jsme se na ní a vydala se spolu s ní někam na pláž.
Doufala jsem, že se neztratíme a Shaky na nás nebude čekat hodinu.
-přesun-
avatar
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Rosalie Ovelleen za Wed Apr 03, 2013 3:56 pm

Dorazila jsem konečně na pokoj, najít ho mi moc problémů nedalo, vzhledem k tomu, že se nacházel skoro na začátku té dlouhé chodby. Věděla jsem, že pokoj je po dvou a jen doufala, že má spolubydlící bude v pohodě a přetrpí moje občasné výkyvy hyperaktivity. Odemkla jsem, vešla dovnitř a porozhlédla se.
"..this is fuc*ing awesome!" Nebylo to schválně, byl to text písničky, co mi zněla v uších, ale tohle to přesně vystihovalo! Pokoj, který mám zaprvé jen pro sebe, žádní otravní bratrové, žádné vyřvávání hudby do 6-ti ráno, žádné párty když naši nebudou doma, dobře, to mi možná štvalo,ale stejně, tomuhle se říká svoboda!
Tašku jsem hodila hned nahoru, protože jsem si všimla, že druhá postel je na vyšším patře, mě šplhání nahoru nevadilo, proč by taky, byla jsem na to hyper dost a Růža? Ta si nějak poradí! Skejt jsem rovnou pod volnou postel, protože ta druhá už byla zabraná, ale její majitelka zjevně už tady dávno nebyla. Jak jsem usoudila díky zamčeným dveřím. Nejdřív jsem se převlékla, nasadila si tmavé tričko s potiskem oblíbené kapely, vlasy svázala do culíku, který stejně po chvíli byl neupravený a rozcuchaný a přispěla k tomu otrhanými kraťasy. Rozhodně nic, co by nějaká slečinka nosila. Ale mě to bylo šumák.
Růža se konečně dostala nějak nahoru, uvelebila se uprostřed postele a zaspala, byla určitě unavená, p oté dlouhé cestě, ale to já právěže vůbec. Ona si poradí i když tady nebudu, takže jsem starosti neměla. Jen jsem jí do misky vedle postele nasypala nějaké granule, co jsem měla sebou.
Sluchátka jsem si znovu nasadila, neopomněla přidat popsané conversky, které mi máma chtěla vyprat, no zachránila jsem je těsně před zkázou, když jsem jí je vyrvala z rukou. Nehodlala jsem tu na pokoji trčet, měla jsem hlad. Takže jsem popadla sluchátka, peněženku a mobil, slezla žebřík, mimochodem jsem prala ževřiny snad po třech a vypadla ven, nezapomněla jsem za sebou ještě zamknout a rozešla se pryč.
Kam? Kdo ví.
(Přesun.)
avatar
Rosalie Ovelleen
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Em Phoenix za Thu Apr 04, 2013 10:54 am

Ani nevím jak, doplazila jsem se zpátky na pokoj. Cestou jsem se navlíkla do oblečení, ale takovým způsobem, že jsem po příchodu na kolej musela vypadat jako vágus nebo minimálně jako někdo, kdo právě prožil něco šíleného. Což byla ostatně pravda.

Zjištění, že mezitím někdo zaplnil prázdnou polovinu mého pokoje, jsem přijala s povděkem. Mezi mé noční můry vždycky patřila ta, že zatímco všichni ostatní se budou děsně družit, já zůstanu sama a mimo střed dění. Akorát mi způsobilo trochu šok vidět dvakrát - zpod mé postele se vysápala černá kočka, zatímco druhá, skoro totožná, ležela na palandě. Musela jsem si vybavit Matrix a pousmát se tomu. A přišlo mi dokonalé, že jsem vždycky chtěla černou sametovou kočku a teď mám dvě.

Byla jsem zničená, a tak jsem si dala rychlou horkou sprchu, která se nakonec dost protáhla. Měla jsem pocit zpoždění, a tak jsem se nesušila s vlasy, nebylo čím, fén jsem si fakt nepřibalila. Jen jsem je vydrbala ručníkem s tím, že to holt bude muset stačit, a oblékla se. Pak jsem si do žebradla přibalila diář a pár tužek a vyrazila hledat nějakou tu třídu.

(přesun)
avatar
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Em Phoenix za Sat Apr 06, 2013 5:32 pm

Ahoj pusinkooo, pozdravila jsem láskyplně Ebony, která se mi hned po mém příchodu obmotala okolo kotníků. Teď nemůžu, miláčku, panička se jde slunit, víš? vysvětlila jsem jí situaci. Paráda. Mluvím s kočkou. Během chvilky jsem stáhla plavky ze sušáku a navlékla se do nich. Na ně jsem hodila kalhoty a tílko a ručník přes rameno. Neobtěžovala jsem se už s brašnou, raději jsem ji zamkla v nočním stolku. Zdálo se, že po ostrově se dá pohybovat i bez dokladů a peněz a taška přes rameno mě začala spíš obtěžovat. Spolykala jsem ještě pár tablet pangaminu na trávení a namázla si nos a ramena opalovacím mlékem. Pak jsem se vydala zpátky k hlavní budově.

(přesun)
avatar
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Em Phoenix za Sun Apr 07, 2013 10:25 pm

Já vím, já vím, já vííím! spustila jsem na Ebony, když mi vyběhla vstříc a začala se mi hladově otírat o kotníky a mňoukat. Nechala jsem ji příliš dlouho o samotě, což jí možná za pár dní nebude vadit - až si zvykne na přítomnost té druhé kočky - ale zatím se to pro ni rovnalo samotě a opuštění a dávala mi to dost najevo. Co nejrychleji jsem jí tedy do misky vyklopila konzervu a do druhé dolila čistou vodu. Pustila se do toho jako by měsíc nežrala. Nono, jen se nezadav, napomenula jsem ji a pak jsem se odebrala do sprchy, kde jsem ze sebe drahnou dobu vymývala a vytřepávala písek. Když jsem se pak obtočená ručníkem promenovala po pokoji, uvažovala jsem o návštěvě kantýny, ale už se mi vážně nechtělo nikam chodit, tak jsem se odbyla úplně hnědým banánem ze svých skromných cestovních zásob. Pak jsem se už dost ospale navlékla do pyžama a nepochybovala jsem o tom, že ho mám na sobě obráceně, ale bylo mi to jedno. Upadla jsem na postel, zahrabala se pod deku a za chvilku jsem už spala jako dudek a nerušilo mě ani Ebonyino vydatné mlaskání.
avatar
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Prince za Mon Apr 08, 2013 2:20 pm

Náhle se po celém školním areálu rozlehlo hlasitější pískání a ve všech místnostech, ale i částech kampusu se ozval hlasitý ženský hlas;

Rozhlas

"Ehm, Ehm... Všichni studenti se okamžitě musí dostavit do auditoria, kde jim jeden ze zástupců ředitele poddá další potřebné informace a také je obeznámí s tím, proč byli svoláni.
Každý student má hodinový termín na to, aby si dodělal vše potřebné a následně se co nejrychleji do auditoria uchýlil.
Studenti, kteří se nedostaví po uplynutí stanovené lhůty, budou ze školy okamžitě vyloučeny a nebo hůře..."
Poslední slovo zaznělo dosti tajemně. Hned na to však hlasatelka rozhlas již ukončila.
"Rozhlas je ukončen!" Ozvaly se poslední slova a s dalším zapískáním hlasatelčin hlas zmizel úplně.
avatar
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Em Phoenix za Tue Apr 09, 2013 8:54 am

Coto... zahuhlala jsem zpod deky. Vykopat se z postele pro mě bylo nebývale náročné. Všechno mě bolelo a dost dobře jsem si díky tomu vzpomněla, co se dělo včera. S námahou jsem vypadla z postele, doplazila se do koupelny a provedla nutnou očistu. Samozřejmě jsem zjistila, že jsem pyžamo měla naruby. Čert to vem hlesla jsem. Ebonyiny misky byly plné, tak jsem popadla brašnu a odebrala se do Auditoria. Značně rozespalá.
(přesun)
avatar
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Shaky Rokogu za Tue Apr 09, 2013 2:05 pm

Běhal jsem po chodbách a hledal její pokoj. Otevřel jsem každé dveře, jestli uvidím něco jejího nebo nejlépe jí. Poslední dveře co jsem uviděl, tak do těch jsem kopl že se otevřely a třískly o zeď. Jen jsem tam viděl její kočku jak si hoví na posteli. Em? Em! Ksooo! Byl jsem hodně naštvaný že jsem jí tu nenašel, měl jsem za to že je v bezpečí, neměl jsem potuchy kde je. Chytl jsem silněji ty dvě katany co jsem měl s sebou a vrátil jsem se tam kde jsem doufal a zároveň nechtěl aby byla, musel jsem si pospíšit.

~Přesun~
avatar
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Pokoj číslo 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru