Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj číslo 4

3 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Prince Wed Apr 03, 2013 12:24 am

Tento pokoj patří Marku Ericovi Caught a Jacku Evans.

Pokoj číslo 4 Scdormsetupbyrienud5y74
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Wed Apr 03, 2013 3:18 am

Mark dorazil ke svému pokoji. Konečně!
Člověk by totiž ani nevěřil, jak těžké bylo zde něco najít. Budova byla zkutečně obrovská, ale zároveň svým způsobem i impozantní. Než však někdo dokázal projít všechny chodby a schody, byli málem Vánoce.

Mark rychle svůj pokoje odemkl, vešel a znovu za sebou zavřel.
Letmý pohled po pokoji jej přesvědčil o tom, že zatím na pokoji nemá žádného spolubydlícího, proto se také rozhodl nakonec jen zamknout, ale klíček vytáhnout z klíčové dírky, kdyby náhodou jeho spolubydlící ještě dorazil. Což bylo vysoce pravděpodobné.
To už se však jal Mark menšího zabydlování. Měl sice v plánu nechat vybalování a zútulňování, až na druhý den, ale... alespoň pár věcí si musel z batohu vytáhnout, aby se mohl připravit na zítřek a především, dát si pořádnou horkou sprchu. Což také nakonec udělal.

O pár desítek minut později si už na budíku Mark nastavoval čas, kdy by měl přibližně stávat, aby se stihl vybalit a ještě se po pokoji trochu porozhlédnout, kde co je a jak to tu vlastně pořádně vypadá. A možná... možná se seznámit i s novým spolubydlícím.
Teď už byla tma a i když si mohl Mark všude rozsvítit, nemělo smysl v tuto dobu nějak moc řešit, jak to s těmi kolejními pokoji je. Pro Marka bylo podstatné to, že věděl, že každý pokoj je pro dvě osoby a kde se nachází postel.
Do ní také o pár sekund později už ulehal, pěkně v té dolní, jelikož nepotřeboval být na té hořejší, nehledě na to , že počítal s tím, že to jeho spolubydlícího potěší, když zjistí, že mu ji přenechal. Bylo to už taková... menší příprava na dobré vycházení... Teď už však bylo načase spát...

Mark si ještě jednou dlouze zívl, než se nakonec otočil čelem ke stěně a pořádně se zachumlal. Musel uznat, že ta cesta byla zkutečně únavná a dnešní den byl plný překvapení. A i když se Mark trochu vyspal v kajutě, těmto pohodlným a měkkým duchnám a postelím se nedalo zkrátka odolat.
Další důkaz toho, na jaké vysoké úrovni tato škola byla...
Za chvíli už nebylo slyšet nic, jen slabé tikání Markova budíku a jeho klidné a spokojené oddychování. Jeho nový život dnešním dnem právě započal....
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Wed Apr 03, 2013 3:36 am

Byl jsem rád když jsem ten pokoj konečně našel.Měl jsem pocit že to nenajdu.Cítil jsem se jako nějaká krysa v bludišti která hledá svůj kousíček sýra.Když jsem už stál před pokojem z hluboka jsem se nadechl.Počítal jsem s tím že můj spolubydlící bude už uvnitř a tak jsem odemčel velice tiše. Vešel jsem do místnosti a tašku položil kamsi vedle.Celou dobu jsem byl tiše abych spolubydlícího nevzbudil.Díky tmě jsem neviděl kdo to leží v posteli.
Tiše jsem rožnul tlumenou lampičku a jen si povzdychl.Spícího člověka jsem nechal napokoji a ani se tam nedíval. Tiše jsem si vybalil těch pár věcí co jsem měl a zalezl jsem do koupelny kde jsem si hodil jednu rychlou sprchu.Když jsem se vrátil spolubydlící ještě spal.Osuškou jsem si osušil svoje vlasy. Ty co byli v culíku jsem nechal rozpuštěné a gumičku jsem si dal na zápěstí aby se mi nikde neztratila. Brýle z čela jsem položil na malý stolek a pak se vybelhal do postele. Ještě zhasnout a já se následně převalil na bok abych spokojeně mohl usnout. Divil jsem se ale netrvalo mi to nějak dlouho.Spal jsem docela klidně.

Po několika hodinách jsem se samovolně probral a posadil se na postel.Promnul jsem si oči. a prohrábl vlasy které byli rozcuchané a rozházené do všech stran. Nechtěl jsem vstát z postele snad i proto abych nevzbudil toho kluka co tam spal také. Až teď jsem si uvědomil že ai nevím kdo to je. Naklonil jsem se z postele ale nedokázal člověka identifikovat.Nakonec jsem si jen rožnul lampičku a vytáhnul knihu.Začal jsem si číst protože jsem měl pocit že mám ještě čas.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Wed Apr 03, 2013 3:46 am

"Hej ty tam! Jo ty! S tebou mluvím! Strangu! Asi si myslíš, jak nejsi drsný, co?! Ale já se tě nebojím!"...
...
"Ještě jednou na toho kluka šáhneš, tak tě podříznu, rozumíš tomu...?"
"Bacha vole! Má nůž! On má nůž!"
"Co to sakra člověče děláš?! Zbláznil ses! Nech mě na pokoji!"
...
"Mami? Co to? Jsi to ty?"
"Ano synku. Neboj, už jsem u tebe..."
"Ma-mami! Po-pozor! Ten náklaďák! Mami! Nééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!"................


Mark se s prudkým trhnutím probudil.
Velmi rychle dýchal a jeho tep mu doslova byl jako o závod. Byl celý zpocený a ve tváři měl bolestný výraz. Z jednoho oka mu vytékala drobná slza, i když... kompletně celé oči měl dosti lesklé, jakoby se měl za chvíli rozbrečet.
Zase měl noční můry a vždy končili stejně.
Nejprve si znova a znova prožíval chvíli na střední škole. Chvíle ponižování, chvíle odstrkování, chvíle strachu. A nakonec... když už se zdálo, že je vše pryč a on se probudí, uviděl svou matku. Mluvila na něj.... stála na silnici... vyřítilo se proti ní obrovské auto. Mark jí chtěl varovat, ale... bylo pozdě. Jen se usmála a...

Mark pomalu sundal nohy z postele a posadil se. Tvář schoval na chvíli v dlaních, načež si dlouze prohrábl své šedé delší vlasy. Ještě se celý třásl...
Kdyby se alespoň jednu noc mohl v klidu vyspat...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Wed Apr 03, 2013 3:54 am

Najednou jsem viděl že se na sousedově posteli něco pohnulo.Vstal.I když trochu trhaně jako kdyby prosžil nějaký špatný sen.Tiše jsem zaklapnul knihu.
,,Promiň jestli jsem tě vzbudil." promluvil jsem klidně. Nepřišla mi dpověď tak jsem se nahnul přes okraj postele a svěsil hlavu dol.Vlasy napadali stejným směrem takže jsem spíš mohl vypadat jako nějaký špatně vypadající přízrak.
,,Ehm.....Marku?" podivil jsem se když jsem ho uviděl.Netušil jsem že mám na pokoji zrovna jeho.Bylo to milé překvapení vzhledem k tomu že dnesk měla začít škola.
,,DObré ráno?" nadhodil jsem trochu nesměle a k tomu se trochu usmál.Netušil jsem co říct ale takhle rozespale vypadal....no více než zajímavě.Dokonce bych řekl že roztomile ale jakmile jsem si to uvědomil jen jsem zakroutil hlavou což mohlo způsobil šibrání mích vlasů na jeho obličeji protože jen vlasy z rozpuštěného culíku byly dlouhé.
Slezl jsem z postele.Měl jsem na sobě jen triko a spodní prádno.K tomu rozházený vlasy do všech stran.
,,Jsi v pořádku?" ptal jsem se starostlivě protože jsem si nebyl zrovna jistý.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Wed Apr 03, 2013 4:31 am

Najednou se před Markem objevilo něco červeného nebo spíše, spousty červené a Marek znal samozřejmě jenom jednoho člověka, který měl rudé vlasy a k tomu ještě tak dlouhé. A když se ozval jeho hlas, nebylo pochyb...
Mark pomalu zvedl svou hlavu a pohlédl na Jacka, jehož hlava teď byla vzhůru nohama a jeho oči hleděli přímo na něj,
Mark byl docela překvapený, že zrovna oni dva jsou spolu na pokoji. Ale... přeci jen příjemně překvapený. Hned mu bylo lépe, že dokonce přestal myslet i na to, co se mu zdálo. Tedy, alespoň z části...
"Dobré ráno..." Hlesl nakonec s menším úsměvem Mark a trochu se poškrábal na tváři, jak jej Jackovi vlasy zašimrali na tváři.
To už se však jal jeho červenovlasý spolubydlící slezení z postele přímo před něj.
"Uhm... jasně... v pohodě... jen... jen jsem měl noční můry..." Odpověděl tiše Mark a také se postavil. Tak jako Jack, tak samozřejmě i on spal jen v triku a spodním prádle. Teprve teď si však Jacka začal pořádně prohlížet...

Uplynuli skoro 2 minuty, co si jej Mark prohlížel, než se náhle celý rozzářil a široce se na Jacka usmál, tak... jak se snad v životě neusmál.
"Vypadáš takto fakt srandovně..." Řekl a stále se usmíval...
"Ale v tom dobrém slova smyslu. Skutečně roztomilý..." Stále se zářivě usmíval, protože pohled na Jacka v této podobě jej dokázal náhle rak rozveselit, že takhle veselý snad ještě nebyl. Bylo to až zvláštní, jak náhle všechny vzpomínky na noční můru byli pryč a on tu jen tak stál a usmíval se na celý kolo. Toto byla skutečná Markova tvář...
Ještě jednou Jacka sjel pohledem, než rychle ze sebe shodil triko a následně jej hodil na postel, při čemž se pomalu vydal do sprchy na raní koupel.
"Zabírám si sprchu jako první. Jestli se ti chce, můžeš uvařit kafé nebo čaj. Díky..." Naposledy mu Mark věnoval takový milý úsměv, než zmizel za zavřenými dveřmi koupelny. O pár sekund později už bylo slyšet bubnování kapek o kachličky.
Mark tam Jacka jen tak nechal a vůbec si neuvědomoval, že by mohl říci něco, co mohlo Jacka uvést do rozpaků. Neměl nějak moc valné zkušenosti z konverzací, takže mu ani nepřišlo blbí říci druhému klukovi, že vypadá roztomile. Doopravdy mu to připadalo naprosto normální, což vlastně i docela bylo. Záleží z jakého úhlu pohledu jste to brali.
Mark však zkrátka řekl přesně co si myslí a také poukázal na to, co mu na tváři vykouzlilo ten jeho úsměv. Bylo zvláštní, jak se Markův charakter mohl měnit, co se týkalo soukromí a společnosti... Nebo spíše... jeho vizáž.
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Wed Apr 03, 2013 11:12 am

Když mi řekl že měl noční můry trochu jse se zamračil.Nevěděl jsem z čeho ale vůbec se mi to nelíbilo.byť jen ta myšlenka že je něco tráí.mark byl prostě někdo kdo mě neustále překvapoval.Ať už svým chováním nebo tím jak jednal s ostantími.Rychle dovedl měnit svoje chování asi tak jako já.Jen mě trochu mrzelo že spolu nejsme i na stejné koleji ale to bych přeci chtěl trochu moc.Najednou z něj vypadlo že vypadám srandovně.Musel jsem se tomu začít smát. Prohrábl jsem si vlasy ale měl jsem pocit že mi to nijak nepomohlo.Pak ovšem řekl něco co mě naprosto zarazilo.To jediné slovo stačilo k tomu abych se doslova zasekl.Mark se u toho usmíval ale já netušil jak mám reagovat. Jindy bych se jen zase začal smát ale tentokrát ne.Z nějakého neznámého důvodu ve mě naprosto hrklo.
Mark se šel sprchovat a já jen zakroutil hlavou. Co to sakra bylo? Uklidni se Jacku,neřekl nic novýho.Hodně holek to řeklo.Jen si z tebe utahoval.Klid! Okřikl jsem se a raději se šel převlíct. Z nějakýho důvodu jsem se nemohl nohou trefit do kalhot a při oblíkání jsem se svalil na Markovu postel.Zápas skončil a já koukl na tu postel.Zakroutil jsem hlavou a obě dvě jsem vzorně ustlal.Sundal jsem si tričko v kterém jsem spal. Vytáhl jsem z tašky čistou košili a už jsem šel udělat to kafe. Mezi tím než převřela voda jsem se šel učesat. No moje vlasy se rozhodly mě naštvat takže opětovně začal můj boj. Já a kartáč vs. vlasy. Tentokrát jsem ale neprohrál a brzy byly vlasy opět v culíku i když ve předu to bylo opět rozcuchaný jako kdybych se na česání vykašlal. Voda převřela a já zalil kafe. Ještě jsem si našel ponožky a v mezi čase jsem si šel vybalit věci které jsem nevybalil včera.Trička jsem naházel do skříně a to samé jsem udělal i s ostatními věcmi. Zaslechl jsem jak se otevřely dveře ale nějak jsem na to nereagoval. Ani jsem si moc neuvědomoval že košili jsem ještě nezapnul. No co jediné co by mohl Mark tak vidět bylo pár malých jizviček ke kterým jsem jaksi přišel.Ale jedna z nich byla trochu větší.Na tu jsem skutečně vzpomínal s odporem ale zbavit se toho nešlo.
,,Kafe je na stole" oznámil jsem a zasmál se.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Wed Apr 03, 2013 1:43 pm

O pár desítek minut později konečně Mark vyšel ze sprchy.
Kolem pasu měl omotaný ručník a druhým ručníkem si sušil vlasy. Ještě z něj kapali malé kapky vody. Zdálo se, že něco jako fén by se hodilo i jemu.
Jen tak mlčky prošel kolem Jacka, ale když byl skoro u svého lůžku odpověděl;
"Dobře... jen se obléknu..." Rychle si tedy dosušil vlasy, shodil ze sebe ručník a oblékl si věci, které si už předem nachystal.
Vypadal teď v nich mnohem uvolněněji a pohodlněji, což byla také pravda.
Narychlo ještě poskládal věci, které měl včera na sobě a schoval je do skříňky u nočního stolku. Samozřejmě, že se nemohl nepovšimnout, že má ustlanou postel. Znova se tedy jen tak lehce pousmál a konečně se vydal za Jackem ke stolu, aby si mohl vypít svou ranní kávu.
"Díky za tu postel...a...a kafé" Pousmál se na něj vděčně Mark, když už seděl naproti němu a usrkával ještě horkou kávu.
Když tak teď Jacka pozoroval, znova se mu do myšlenek vloudila vzpomínka na to, co se stalo na lodi a jeho tvář o něco více posmutněla. Vůbec totiž nevěděl, jestli to má vůbec zmiňovat nebo vytahovat, ale docela jej to trápilo, takže... nakonec se přeci jen rozhodl, že to zkusí.
"Ty... Jacku... víš, víš, že to, jak jsem reagoval na lodi, nebylo kvůli tobě, že jo?" Pohlédl mu tak ztrápeně přímo do očí. Ten jediný pohled ho mohl přesvědčit v tom, že to skutečně myslí upřímně. Otázkou teď však bylo, proč se to tedy stalo???
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Wed Apr 03, 2013 1:56 pm

Konečně jsem si sedl k markvi ke stolu a napil jsem se dávky kafe. Cítil jsem jak mnou prjel kofein. Kávu jsem pil skoro každé ráno takže mi i chutnala i když jsem si sám pamatoval na doby kdy jsem jí nechtěl ani vidět.
Mark začal mluvit a já už podle toho hlasu poznal že jde o něco co ho trápí.Alepoň to tak znělo.Neznal jsem ho natolik abych to mohl říci s naprstou jistotou ale bylo to jakési moje vnitřní tušení. ,,To nic. Měl jsi nějaký důvod tak reagovat.A já to plně respektuji." přikývl jsem hlavou aby moje slova vypadala ještě více reálněji a trochu se usmál. Žádné přetvářky ale normální a upřímný úúsměv který už na mě mohl poznat. ,,Najednou se mi ani učit nechce. Je tu takový klid a mír" povzdychl jsem si a znovu se nail čerstvé kávy která stála přede mnou. V tom jsem si teprve uvědomil že košili jsem jetě neměl zapnutý.Byl jsem zvyklí z domu se oblékat tak nějak postupně.Dost často jsem dělal několik věcí naráz a tak jsem na některé věci jednoduše zapomínal.
,,Jednou zapomenu i ponožky" povzdychl jsem se ale jen zakroutil hlavou s dalším úsměvem a košili jsem začal zapínat. Byl a bílá.Tak jako včera a tak jako jindy.Naučil jsem se prostě nosit košile a ve většině případů zrovna ty bílé.I když jsem měl i pár jiných.například černé. Znovu jsem nechal rozeplé dva horní knoflíky.vadilo mi mít obtáhnutý krk. Avšak vyhrnul jsem si rukávy.Tedy spíše je překládal dokud jsem rukávy trochu nezkrátil abych je hned nezašpinil.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Wed Apr 03, 2013 2:05 pm

Mark se znovu tak mile pousmál.
Nebyl zvyklý, že ho lidi chápu, ale Jack to uměl pochopit. Byli si docela v tomto ohledu podobní, i když co se týkalo společnosti, byl v tomto mnohem ohebnější. Dokázal vždy vše tak pohotově zakecat a nedat najevo, že je něco v nepořádku, co se týče lidí kolem. To Mark neuměl.
"Jen... nedělá my dobře, když je kolem moc lidí a... dívají se na mě..." Tím toto téma rázně ukončil, když svůj obličej zabořil do hrnku s kávou. Vypadalo to, že zatím toto téma nechce moc rozebírat, jen... že chtěl prostě říci, že to nebylo díky němu, proč se tak choval. Nic více a ani méně.
"Jo to jo..." Přitakal Mark na zmínce o klidu a učení. Svou kávu si však ještě nedoléval, jelikož měl skoro plný hrnek. Moc ji totiž nepil, ale pro dnešní den chtěl udělat výjimku, jelikož se cítil dost přešle.
Přeci však mezi usrkáváním a sledováním, jak se káva v hrnku točí, když s ním Mark někdy zakymácel, sledoval po očku i Jacka, který si v tuto chvíli začal zapínat košili a náš šedovlasý mladík si samozřejmě nemohl povšimnout těch jizev, které měl na těle a jedné i trochu větší...
"Co se ti stalo?" Zeptal se tiše Mark, když konečně Jack dokončil své zapínání a vyhrnování.
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Wed Apr 03, 2013 2:15 pm

Na jeho vysvětlené jsem jen mlčky přikývl hlavou.Nehodlal jsem to rozebírat.jednou mohl nastat den kdy si o tom mohl chtít promluvit. Já nebyl ten co ho měl nutit k tomu aby s evyzpovídal i když ani já nebyl ten co by si v duchu něco neschovával.Můj strašák ve skříni neměl moc psychycké účinky jako ty tělesné a toho s i Mark zrovna všiml když se zeptal co se mi stalo. Svraštil jsem obočí.Na tohle se ještě nikdo neptal.Nebyl jsem zvyklí někomu povídat co se dělo v mém životě. Přeci jen na to ani nikdo nebyl moc zvědavej.
Znovu jsem se napil snad abych si dodal trochu odvahy a pak jsem se znovu nadechl a spustil.
,,No,nebyl jsem nikdy moc oblíbenej.Spíš......naopak." pokrčil jsem rameny a pak jsem chytl hrnek oběma rukama a kouklal na černou tekutinu jako kdyby to bylo kdo ví co.
,,Většina z nich jsou úrazy.Nebo tak jsem t prezentoval. Větší menší.Po čase jsem si i zvyknul i když mě to štvalo.Ale...viděl jsi mě v lese. Jsem nemehlo do přírody.Není tak těžký mi způsobit zranění." pokrčil jsem rameny. ,,Většina z nich je od spolužáků,jejich kámošů a tak dále. Až na jednu a pár dalších trochu jinde." dokončil jsem.Tím jinde jsem měl namysli záda ale to už bylo jedno.Netušil jsem jak bude reagovat ale kdo by reagoval na to že kohosi mlátili nějak zářivě.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Wed Apr 03, 2013 2:46 pm

Mark poznal, že o tom Jack nikdy s nikým moc asi nemluvil a připadalo mu, že se asi neměl ptát, že to přehnal. Proto chtěl ještě dodat, že jestli nechce, nemusí nic říkat. Jen ho ta otázka v tu chvíli tak napadla, když to viděl.
Než ho však Mark stačil zarazit, Jack se náhle rozmluvil, takže už jej raději nevyrušoval a jen mlčky poslouchal.

Když Jack domluvil, Mark se trochu zamračil, ale pak se zase tak malinko pousmál. Následně vstal a narychlo dopil svou kávu. Svůj hrnek položil a pak... pak se pomalu naklonil k Jackovi.
"Vidím, že jsi to taky neměl nejlehčí, ale... nechci tě litovat, jelikož to ti moc nepomůže. Nemůžeme změnit to, co už se stalo a z čeho jsme získali zároveň i nějaké ponaučení..." Stále mu na tváři zůstával takový milý a přátelský úsměv.
"Hlavní totiž není, co máš tady..." A ukázal na jeho celé tělo. Myslel tím jeho jizvy, vzhled, ale i to, že je trošičku nešikovný.
"Hlavní je, co máš tady a tady..." A jedním prstem mu nejprve ťukl do čela a pak do místa, kde má srdce.
"To je to nejdůležitější a to si vždy musíme pamatovat. Všichni. A já myslím, že ty tam máš vše v pořádku a i víc, než to..." Načež se Mark stáhl zpátky a pomalým krokem odnesl svůj prázdný hrnek do dřezu.
Následně narychlo přešel ke své posteli, vzal svůj batoh a hodil si jej přes rameno.
"Navíc... myslím, že můžeš svým spolužákům i zároveň poděkovat. Ty jizvy k tobě docela totiž sedí, vypadáš mnohem více... drsněji. A holky mají rádi drsné kluky..." Tak šibalsky na něj mrkl a než se kdo nadál, doslova jejich pokoj přeběhl a s posledním milým úsměvem a zamáváním na rozloučenou, zmizel za dveřmi jejich pokoje.
Už bylo na čase, aby se vydali do svých tříd...


-Přesun-
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Wed Apr 03, 2013 4:07 pm

,,To by ale musel mít někdo rád ty holky." zasmál jsem se a pak jsem si vzal i svoje věci.Rychle jsem uklidil hrnek do dřezu a pak přešel k posteli.Vzal jsem svoje sluchátka a míček od Marka a s malým úsměvem jsem pokračoval ke dveřím.SKutečně bylo na čase se vydat do třídy i když mě se tam absolutně nechtělo.Cítil jsem se tu dobře.Cítil jsem se dobře s Markem. Ale chápal jsem že se musím i učit.
,,Vzhůru do studia. Přeji ti hodně štěstí" popřál jsem Markovi a odešel ke své třídě.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 2:04 am

Bylo skutečně velké štěstí, že vrátný buď spal a nebo byl někde na obchůzce, jelikož ho nikde nezastihli. Alespoň tedy nemohl ani pokazit tuto nádhernou chvíli.
Do pokoje oba chlapci dorazili ruku v ruce a hned jak zapadli dovnitř, ihned za sebou zamkli. Přeci jen... ne každý by to musel zrovna pochopit a nikdo nebyl zvědavý na nezvané hosty.
A jen jak klíček v zámku cvaknul, Mark se znova natočil k Jackovi, objal jej kolem krku (Byl vyšší) a s trochou natáhnutí mu zase věnoval jeden polibek.
Pak se však už odtáhl a jen na něj tak spiklenecky mrkl, než se otočil a pomalu se od něj vzdálil.
Nikam jinam, než do sprchy si to však samozřejmě zamířit nemohl. Byli v bazénu plného chloru, takže... jak jinak...
Než však Mark zmizel za dveřmi koupelny tak ještě dodal
"Hned budu hotoví, aby si mohl jít i ty..." Tím dal jasně najevo, že se zatím ještě necítí na to, aby mohl pozvat Marka ke společnému sprchování. Přeci jen... vzhledem k jeho povaze, bylo něco naprosto jiného vidět někoho ve spodním prádle a vidět jej úplně nahého. Nebylo přeci kam spěchat a toto si potřeboval Mark ještě pořádně rozmyslet, než k tomu přistoupí. Především, když toto bylo pro něj velkou neznámou.
Ale kdoví, možná by se už zítra ráno mohlo Jackovi trochu... poštěstit...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 2:08 am

Jakmile jsme dorazili do pokoje.Mark mě políbil a zabral koupelnu.Nechal jsem jej protože jsem ani moc nespěchal. Hodil jsem si svoje věci na svoje místo a usmál se.Tento den by skutečně zajímaý a pozoruhodný. Slyšel jsem jak se z koupeny ozýval roud vody.Popravdě ani já zjevně nebyl přpraven na to abychom se spollu třeba sprchovali.Na tohle jsem potřeboval čas i já osobně a rozhodně jsem to nemínil nějak urychlovat.Nakonec jsem si vytáhl čisté triko a spodní prádlo a jen čekal až Mark vyleze.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 2:22 am

Skutečně to nakonec byla mnohem kratší chvíle, než by kdo čekal, než Marek vylezl. Alespoň tedy, vzhledem k jeho předchozímu rannímu sprchování to bylo dosti rychlé.
Nejspíše asi nechtěl, aby musel Jack dlouho čekat, navíc studený a od chloru.
Když vyšel... jeho vlasy byli stále mokré, ale už nebyli tak upláclé ale rozčepýřené do všech stran. Kolem pasu jako vždy omotaný ručník.
Jen tak se pousmál a když došel k Jackovi, tak natáhl ruku a jemně jej pohladil po tváři, načež se neopomenul trochu naklonit a pošeptat.
"Zahřeji ti postel, než se osprchuješ..." A naposledy červenovláskovi dlouze pohlédl do očí a v těch jeho se tak jako před tím, než vešli do bazénu, rošťácky zajiskřilo. Pak už se však vzdálil, aby mohl nechat Jacka vykoupat.

Hned, jak zalezl do koupelny, tak ze sebe Mark shodil ručník a navlékl se do čistých boxerech a svého oblíbeného trika na spaní. Vlastně.... bylo to to triko, co měl i včera, takže vonělo... jak se to říká... po něm?
Dále však Mark na nic nečekal a velmi rychle vyšplhal na horní lůžku a do pár sekund byl zahrabaný až po uši v Jackově pohodlné posteli. Jen oči mu z pod peřiny svítili a samozřejmě jeho šedé číro...
Všechno to pohodlí s intenzivnil ten fakt, že celá postel nádherně voněla právě červenovláskem. Vypadalo to, že Mark tuto noc skutečně prospí velmi dobře a alespoň jednou bez nočních můr. Hlavně, aby tu byl už Jack s ním...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 2:26 am

Jakmile Mark vylezl z koupelny zavřel jsem se tam i já.Shodil jsem ze sebe oblečení a zalezl do sprchy a pustil na sebe vodu.I když jsem se umýval cítil jsem se skvěle.Netušil jsem co nám přinese další den ale už nyní jsem se těšil. I kdybych se s Markem měl vidět pořádně jen ráno a večer na pokoji rozhodně jsem se měl na co těšit. Sprcha byla za chvíli za mnou a já se oblékl.Začal můj boj s mokrými vlasy na které jsem musel použít condicionér abych s nimi vůbe něco dokázal udělat.

Když jsem vylezl z koupelny zjistil jsem že Mark okupuje mojí postel což mi skutečně nijak nevadilo.Zhasnul jsem světo v pokoji a vylezl k sobě do postele. Lehl jsem si za Marka a trochu si jej k sobě přitáhl.Poslední letmý polibek na spaní a já položil hlavu na polštář. Než jsme se oba dva nadáli spali jsme jako dvě malé děti které usnuly téměř okamžittě.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 8:49 am

Jako první se ráno vzbudil Mark, což bylo docela překvapivé.
Ještě více překvapivé bylo však to, že sebou vůbec nijak netrhal a ani neházel. Prostě jen tak pomalinku otevřel oči a párkrát zamrkal.
Hned asi každému mohlo být jasné, že tentokrát se Markovi žádné noční můry nezdáli. Konečně alespoň jednou se dokázal vyspat bez toho, aby se mu zdálo něco nepěkného, což... úplně beze snů jeho spánek však nebyl.
A jistě už všichni správně hádáte, že ten, co jej po celou noc v jeho mysli doprovázel, nebyl nikdo jiný, než náš roztomilý červenovlasý přítel, který tak jako v noci, stále ležel vedle něj, Marka k sobě přitaženého a spokojeně ještě oddychoval. Bylo až překvapivé, co dokázala přítomnost nějakého člověka, hlavně tak důležitého a pro Marka blízkého, jako jim nebyl nikdo jiný.

Když se Mark probudil a byl ještě dosti rozespalý, aby se neuvědomoval, kde vůbec je, považoval celý ten včerejšek za pouhopouhý sen, což jej doslova podala u srdce, když si měl uvědomit, že to nebyla zkutečnost a jen pouhý výplod jeho fantazie. Nehledě samozřejmě na to, že zděšení z tohoto zjištění a že by se měl o tom Jack dozvědět, co se mu po nocích zdá, měl Mark žaludek jak na houpačce.
Pak to, ale Mark ucítil...
Uvědomil si, že toto rozhodně není jeho postel, i když v ní spal jen jednou, ale i tak by jí poznal. Uvědomil si, že to, co ho zahřívá, není jen peřina a že tu není jediný, který pravidelně a lehce oddychoval. A když ucítil tu ruku, která jej tak jemně, ale přeci pevně objímala, jako by se dotyčný bál, aby mu Mark neutekl a nebo zase nezmizel, srdce našemu šedovláskovi poskočilo radostí. Stačilo jen malé pootočení, aby Markův zrak spočinul na Jackově klidné a spokojené tváři. Stále ještě spal, malinko se usmíval a jeho vlasy byli doslova všude. Vypadal tak úžasně roztomile, že to snad nebylo ani možný. Takový ďáblík to byl, když byl vzhůru, ale když spal, byl rázem takovým andělským dítětem.
"Nezdálo se my to..." Šeptl tiše Mark a malinko se pousmál. Nechtěl svého přítele budit. Jen ať ještě spí, jen ať mu je ještě na blízku.
Proto nakonec Mark svou hlavu otočil zpátky a znovu ji položil na polštář.
Hned na to ucítil, jak se Jack trochu pohnul, ale nevzbudil se, jen si jej jeho ruka ještě více ochranitelsky přitáhla k sobě. Snad, aby mu skutečně nezmizel a nebo se mu náhodou něco nestalo.
Mark se znovu tak spokojeně pousmál a zavřel oči. Netrvalo to dlouho a už zase klidně podřimoval. Zase už šlo slyšet jen dvojité klidné oddechování. Času bylo ještě dost, tak jen ať kluci ještě chvíli spí...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 12:04 pm

Spal jsem klidně.Až moc klidně což by mě jindy neskutečně děsilo.Ale nyní ne. Nyní jsem spal s tou myšlenkou že je vedle mě. Že je tak blízko jako nikdo,nikdy před tím.Stačilo se jen více přitáhnout. Moje sny tuto noc byly poklidné.Romatické.Měl jsem dojem že takových snů nejsem schopen ale jak se zdálo nebyla to tak úplně pravda. Cítil jsem jak se probouzím no otevřít oči jsem stále nechtěl. Měl jsem strach.CO když otevřu oči a on tu nebude? CO když otevřu oči a on bude spát ve své posteli.CO když se mi to všechno jenom zdálo a Mark nemá ani tušení....Nebo by to mohlo být ještě horší.Mohl bych být stále doma. Doma u svého otce který každou chvíli rozrazí dveře aby ve svém opileckém stavu mohl začít křičet a mohl mi darovat několik svích krutých ran. Trochu jsem se otřásl. SKutečnost že by to tak mohlo být byla pro mě děsivá. Ne,nemohlo to tak být. Vždyť to bylo tak skutečné.Nebylo přeci možné aby to byl jen hloupý sen.Nebo snad ano?

Trochu vyděšeně jsem otevíral oči.Se strachem jsem se díval kolem sebe ale hodně rychle jsem se zase uklidnil.Uklidnil jsem se ve chvíli kdy se Mark vedle mě jen trochu pohnul. Vypadal tak rozomile. Jako kdyby se mu zdálo něco naprosto překrásného. Budit jsem jej rozhodně nehtěl. Chtě jsem aby se jednou pořádně vyspal.Ne jako posledně.Kdy s sebou házel a měl nepříjemné sny.Jeden pramínek vlasú šedé barvy se Markovi táhl přes jeho překrásný a bezstarostný obličej. Trochu opatrně jsem jej udělal a velice jemně jej pohladil. Takže se mi to nezdálo? Takže to byla všechno skutečnost? Opravdu? jásalo moje podvědomí a já se pro sebe pousmál.Jednu ruku jsem dal na jeho bok a sledoval jak spí. Protože vstávat od něj se mi rozhodně nechtělo.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 12:27 pm

Mark se znova trochu zavrtěl. Byl v jakém si polospánku, takže cítil, že mu někdo odhrnul pramen vlasů a následně ho pohladil. Nevyděsil se, jak by však většina lidí u něj předpokládala. Moc dobře věděl, kdo to je a byl rád, že od něj ještě neodchází. I když... samozřejmě se nemohl zbavit pocitu, že jej sleduje, což mu sice nebylo nepříjemné, ale cítil se trochu trapně. Sám totiž nevěděl, co na něm může být tak zajímavého, když spal...

Nakonec to přeci jen Mark dlouho nevydržel a s tichým zavrněním, jakoby se protahovala kočka, se šedovlásek přetočil na záda a pomalinku otevřel oči.
No a samo sebou, první co uviděl, byla usměvavá tvář Jacka, která na něj z vrchu hleděla. Jeho rudé vlasy mu zase viseli dolů a ty kratší trčeli do všech stran. Skutečně roztomilý pohled.
Mark se na něj tak ostýchavě usmál a odhrnul si trochu vlasy, jelikož mu polovinu tváře v současné době zakrývali.
"Uhm... já vím... vpadám hrozně..." Šeptl tiše a trochu se zarděl, ale stále hleděl do těch Jackových hlubokých a naprosto pohlcujících modrých očí. Bylo mu skutečně dobře. Na něco však naprosto zapomněl...
"Uhm... promiň... dobré ráno..." Neopomněl se, i když opožděně, doplnit. Uvědomil si totiž, že mu ani nepopřál dobré ráno a to byla chyba. Lepší však pozdě... než nikdy.
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 12:48 pm

Mark se najednou pohnul. Měl jsem prvně pocit že semu jen něco zdá ale až po chvíli jsem pochopil že se probouzí do tohoto rána. Přetočil se na záda a koukal na mě. Byl tak roztomilý až to ani nešlo popsat.Když pronesl že vypadá hrozně jen jsem zakroutil hlavou na nesouhlas.
,,Ne,vypadáš krásně" pošeptal jsem jako kdybych se bál že hlasitý rozhovor by mohl něco způsobit.Něco nepěkného.Vzal jsem si do prstů jeden jeho pramínek vlasu a chvíli si s ním pohrával.
,,DObré ráno" pošeptal jsem mu na odpověď a usmál. Po chvilce jsem se k němu naklonil a jemně jej políbil.Nakonec jsem si položil hlavu na jedo hrudník a nic neříkal.Jen tak ležel a užíval si tu chvilku.
,,CHceš čaj,kafe nebo neco? Zašel bych do kuchyně" pronesl jsem a znovu jsem se mu s očekáváním podíval do očí.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 12:58 pm

Mark se znova trochu zarděl, ale na tváři se mu objevil hřejivý úsměv.
"Děkuji... ty taky..." Neopomněl však na oplátku dodat, což vlastně byla pravda a i více, než to. Jack mu vždycky po ránu dokázal na tváři vykouzlit nádherný úsměv. Byl na toto skutečně expert...
Než však stačil Mark říci ještě něco jiného, červenovlásek jej jemně políbil. Byl tak nezkutečně sladký a pozorný. A samozřejmě, jeho další slova to jen potvrdila.
Chvíli sice ležel na Markově hrudi a ten jej jemně hladil v jeho dlouhých a hustých vlasech. Po chvíli se však nejspíše už rozhodl, že se nemohou v posteli válet věčně a že by jim třeba mohl něco přinést.
Mark se znova mile usmál a ještě než odpověděl, také se trochu pozvedl, aby mohl Jacka ještě jednou políbit, než od něj zmizí.
"Ka-kao..." Vyšlo z něj nakonec takovým hláskováním, při čemž Mark na chvíli nahodil takový zamyšlený výraz, při kterém si položil pravý ukazováček na dolní ret, jako by dělal bůhví jaké rozhodnutí.
Nakonec ale přeci jen radostně přikývl a svou "objednávku" potvrdil se slovy.
"Ale vrať se my brzy..." Při čemž si neodpustil takový dirigenský tón. Stále vše ale jen tak šeptal, takže to znělo spíš dosti dětinsky. Což v tomto ohledu chování se Mark dal skutečně přirovnat spíše k dítěti...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 1:06 pm

,,DObře,hned to budě" pronesl jsem dost nahlas a u toho trochu zasalutoval což mohlo být poněkud vtipné.Seskočil jsem z postele a hledal kalhoty.Markovi to mohlo připadat grotesktní protože jsem zamyšleně chodil sem a tam a hledal jednotlivé kousky oblečení.Nakonec jsem našel i nějakou košili a hodil jí na sebe.Obul jsem se a košili si oěpt zapínal jako poslední. Ještě jsem se naposledy kouknul na Marka v posteli a pak jsem zmizel za dveřmi. Šel jsem rychle jen na jedno místo. Kuchň.A pak zase ryhcle zpátky.

Přesun
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Mark Eric Caught Sat Apr 06, 2013 1:12 pm

Mark se na oplátku trochu hlasitěji zasmál a pak už Jacka jen z vrchu sledoval, jak hledal své oblečení. Kdyby si ho dával na jedno místo, tak by jej našel!
Prolétlo Markovi hlavou.
Heh... začínám být jak ženská... Dodal jeho mozek menší poznámku k tomu, že začal uvažovat jak kdyby byli manželé. Docela legrační myšlenka s ohledem na to, jak dlouho se znali. Ale stejně musel uznat, že jak tam pobíhal jen ve spodním prádle a nemohl najít své oblečení, tak vypadal skutečně sladce.

Pak však zmizel a Mark zůstal v pokoji sám. Proto si asi nakonec jen tak povzdechl, ale místo toho, aby z postele vylezl, tak se posadil jen tak na kraj žebříku. Samozřejmě stále jen v triku a spodním prádle a začal houpat netrpělivě nohama sem a tam a čekal, až jeho milovaný prince se vrátí, i s kakaem!
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Jack Evans Sat Apr 06, 2013 1:19 pm

Zpáteční cesta mi trvala přeci jen trochu déle protože jsem měl v rukou dva hrnky s kakaem které jsem nechtěl vylít. Zastavil jsem se před dveřmi a přemýšlel jak asi dveře otevřu. Zamračil jsem se. Takový blbý problém a musím ho mít zrovna já. Mohl jsem zaklepat aby mi šel otevřít ale nemohl jsem přiznat že jsem idiot a nedovedu dveře otevřít.To ne. Raději jsem tak stál a přemýšlel jak to udělat.Nakonec jsem tak nějak otevřel loktem a div jsem nevylil jeden hrnek.Naštěstí se nic nestalo.
Dveře jsem zavřel tak že jsem do nich strčil nohou a koukl se na Marka který seděl na tom žebříku a houpal nohama.
,,Vaše kakao pane" hlesl jsem a podal mu hrnek.Při tom jsem udělal jakousi parodii na úklonu a zasmál se. Jakmile si hrnek vzal přešel jsem ke stolu a opřel se o něj.Následně jsem vytáhl sušenky a položil je na stůl.POřád jsem jej pozoroval.Vypadal tak strašně roztomile že bych klidně ještě několik dní dovedl vydržet ležet vedle něj a jen se nad ním rozplývat. Netušil jsem jak to mezi námi bude na veřejnosti ale to bylo to poslední co jsem řešil.Věděl jsem svoje. A to mi ke štěstí stačilo i kdyby se Mark před ostatními měl držet ode mě dál a neměl by dávatna jevo co se mezi námi děje.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Pokoj číslo 4 Empty Re: Pokoj číslo 4

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru