Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Em Phoenix

2 posters

Goto down

Em Phoenix Empty Em Phoenix

Příspěvek pro Em Phoenix Thu Mar 28, 2013 8:18 pm

Phoenix - Fire elemental

Phoenix (fénix) je elementál ohně, tedy bytost tvořená převážně ohněm. Persona fénixe dovoluje svému uživateli komunikovat s ohněm, do jisté míry (a za určitých podmínek) ho ovládat nebo se jím – na nejvyšší úrovni - dokonce stát.

Techniky jednotlivých ranků:

Pro Rank: I. (Easy firebending – Základní práce s ohněm)
Uživatel dokáže kontrolovat pohyb už existujícího plamene. V blízkosti ohně se cítí velmi dobře, uklidňuje ho, ovlivňuje jeho náladu.

Nevýhoda: Uživatel nedokáže oheň sám vytvořit, může maximálně generovat jisté množství tepla z vlastní kůže, ale to neovládá, děje se to samovolně v souvislosti s jeho emocemi. Manipulace s plameny vyžaduje nerušené soustředění. Může se vymknout a uživatele popálit. V případě rozrušení rovněž může nečekaně stoupnout jeho tělesná teplota a může se mu dělat špatně.

Em Phoenix 0f6cfc2f-5886-4890-a23c-0b3975bc8d37_zpsb1315da0

Pro Rank: II. (Intermediate firebending – Mírně pokročilá manipulace s ohněm)
Uživatel dokáže obstojně manipulovat s plameny a hýbat s nimi i mimo knot svíce/krb/sporák a kupříkladu tak vyslat malou ohnivou kouli na malou vzdálenost – tak do dvou metrů. Koule nemá valnou sílu nebo úder, není to žádná „vrhací zbraň“, spíš pomalý, nanejvýš středně rychlý přesun. Uživatel je schopen měnit tvar plamenů, kouli je tedy možno zploštit a roztáhnout, ale určitě z ní neuplácá sněhuláka xD Spíš základní tvary.

Uživatel je částečně schopen, pokud se dostatečně soustředí, vůlí kontrolovat zvyšování své tělesné teploty. Užití – mírně popálí na dotek, ohřeje si kafe a tak. Když se hodně snaží, může vznikající teplo koncentrovat v dlaních.

Nevýhody: Účinek techniky závisí na emocionálním rozpoložení uživatele, slábne, když je uživatel nešťastný nebo narůstá se zvyšující se hladinou adrenalinu v krvi. Což se hodí při stresových situacích v boji, ovšem rozrušený fénix může nechtěně něco zapálit i mimo „bitevní pole“. Může způsobovat různě silné bolesti hlavy až migrény v závislosti na množství vložené energie. Manipulace s živly není nikdy snadná, vyžaduje soustředění a sebekontrolu.

Em Phoenix Befunkyviewfinderf3


Naposledy upravil Em Phoenix dne Wed Apr 10, 2013 8:56 pm, celkově upraveno 2 krát
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Em Phoenix Empty Re: Em Phoenix

Příspěvek pro Em Phoenix Thu Mar 28, 2013 8:21 pm

Tohle je v podstatě přejaté z fóra, kde jsem hrávala dřív, takže to může samozřejmě potřebovat úpravu, aby ta persona nebyla třeba moc "almighty" :D Každopádně mi bylo řečeno, že se tu bude vyskytovat i jiný hráč s ovládáním ohně, takže jsem otevřená diskusi, ale pokud tu mám hrát fakt za sebe, tak jinou schopnost si fakt nevyberu. Moje doména je prostě oheň, jsem taková a jinou se neudělám :)
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Em Phoenix Empty Re: Em Phoenix

Příspěvek pro Prince Fri Mar 29, 2013 11:46 pm

Uhm, jde to poznat, že je to přejímané a rozhodně k tomu pár výhrad budu mít xD Ale jinak pěkně sepsané ^^

Takže, jak říkáš, tvou doménou je oheň a ten ti samozřejmě zůstane, ale popravdě... toto je trochu jiné, než to původní fórum, z kterého to bylo převzato a tady se to ani zdaleka neblíží snům nebo božské síle xD

1. Pfůůů, kde začít, takže nejprve asi; Ovládání ohně, tvoření, manipulace, zahřívání, to je všechno v pohodě, ale po čase tvoje schopnost začíná spojovat několik dalších schopností naráz, což zrovna není nejlepší ^^ Více méně, kdyby to takhle bylo možné, tak by tvoje persona byla téměř unikátní a zkutečně nevím, jestli by to šlo všechno vyjádřit emocemi xD
Ano, podobu fénixe persony a ovládání plamenem skvěle vyjádříš, ale pro ostatní schopnosti by bylo nutné potlačovat dalších několik osobností, které by vlastně měli za následek podobné ovládání ohně ^^ Nehledě na to, že vůči ostatních by si byla zkutečně až příliš silná ^^

2. Zdá se my, jakoby si často vyjadřovala, že se částečně měníš ve fénixe a nebo se jakkoliv tvůj vzhled mění ^^
To však není u Persony možné do 5. úrovně. Do té doby se tvůj vzhled nikterak nemění.
Personu nejprve třeba můžeš slyšet, později třeba pak i vidět a někdy může její část osobnosti převažovat a nebo vyčnívat, ale vzhled se nemění a ostatní ji taky nevidíš ^^

3. Pochopím ještě lehkou regeneraci po kontaktu s ohněm. To není nic neobvyklého, pokud je to tvůj "živel". Ale samozřejmě, že nevyléčíš vše. Žádné dorůstání končetin, žádné léčení ostatních, žádné léčení těžkých zranění. Jen lehká a ne moc vážná, posilování, dodávání energie, stabilizace na pokraji smrti a udržení při životě, ale ne vyléčení. To už by byla jiná schopnost ^^
To stejné platí o předpovídajících snech, který s ohněm nesouvisí, s fénixem možná, ale ne s ohněm ^^ Persona může mít vzhled fénixe, ale ne jeho identické schopnosti, tvojí schopností by se díky tomu stal zkrátka oheň ^^
Dále žádná teleportace a tak, na dálku. Ano, můžeš se třeba změnit na plamen a na nějakou kratší vzdálenost se rychle přenést, nebo spíše, přesunout, ale žádná teleportace ^^ a vlastně ani nic ostatního, co bylo uvedeno, co se vymykalo ovládání ohně, pokud jsem na něco zapomněl ^^

4. A nakonec, na 5. úrovni nejsou žádné zvláštní schopnosti, žádné různé druhy proměn a tak ^^ 5. úroveň je přesně stanovená. Daný jedinec může buď svou Personu vyvolat a nebo se s ní spojit a tím se jeho vzhled rapidně změní, ale stále, alespoň trochu by měl vypadat jako jeho původní já. Každý si může vybrat jen jednu možnost.
No a samozřejmě všechny ostatní úrovně a techniky se při aktivaci 5. úrovně zesilují a jsou mnohem nebezpečnější a schopnější ^^ To má však za následek rychlejší vysílení a není radno si s tím zahrávat ^^


No, to by bylo asi vše a doufám, že jsem na tebe nebyl moc přísný a nebo zlý xD Pokud ti to tak připadá, není to tak myšleno ^^ Jen se ti snažím vysvětlit, jak to zde funguje a co všechno by byla potřeba upravit a předělat, abych ti tvoji schopnost mohl schválit ^^
Jak říkám, o svůj plamen rozhodně nepřijdeš, ale nějaké úpravy to rozhodně chce ^^ Smile
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Em Phoenix Empty Re: Em Phoenix

Příspěvek pro Em Phoenix Sun Mar 31, 2013 3:35 pm

Okey dokey, díky za zpětnou vazbu, já jsem to sem právě radši prskla takhle, abys mi vysloveně řekl, co smím a nesmím Smile Je fakt, že takhle je ta osoba dost almighty Very Happy V minulých RPG to nebylo na škodu, neboť protivníci byli poněkud neporazitelní, ale chápu, že tady by to nedělalo dobrotu.

Prozatím jsem to teda upravila a nechala si jen první rank a další budu vymýšlet eventuálně za pochodu.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Em Phoenix Empty Re: Em Phoenix

Příspěvek pro Prince Sun Mar 31, 2013 8:38 pm

Jasně, dobře ^^ Jo přesně, tady by to bylo trochu moc no xD
Teď je to tedy prozatím v pořádku, takže nemůžu jinak než



Em Phoenix 87d3a63605_92207521_o2
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Em Phoenix Empty Re: Em Phoenix

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 10, 2013 8:57 pm

Dodala jsem druhý rank, aby byl v zásobě, pokud se ho dožiju :D
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Em Phoenix Empty Re: Em Phoenix

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru