Příběh a kde začínáte!

Goto down

Příběh a kde začínáte!

Příspěvek pro King za Sun Mar 24, 2013 12:27 pm

Persona

Neboli osobnost se ukrývá v každém z nás. Každý nějakou máme ale je tu spíš problém v tom že ne každý z nás ukazuje tu pravou. A přesně o tomhle je náš příběh. O tom jak se ve světě u mladých lidí kteří si velmi často hrají na něco co nejsou objevilo jejich pravé já něco jako jejich stín. Tento stín je tím čím doopravdy jsme a přináší sebou velmi zvláštní schopnosti. Avšak tito mladí lidé nejsou první kdo jej v sobě probudili. Je tu i starší generace která se s tímto už dávno setkala. Tato generace „starších“ jestli se jim tak rozhodneme říkat si svůj příběh už prožila a tak ji dáme stranou.Teď nastala chvíle na ten váš příběh a aby jste ukázali jací doopravdy jste a co dokážete když jste upřímní samy k sobě.Kde začínáte?

-Jste obyčejný student.Ze začátku nejste ničím zvláštní, nevíte o svých schopnostech a ani o tom že někde uvnitř vás dřímá vaše Persona.Jednoho dne dostanete dopis ve kterém je napsané že vás přijali na nejprestižnější školu na světě která je na ostrově v Tichém Oceanu. Musíte se akorát v danou dobu dostat na určené místo z kterého se dostanete na tento ostrov a váš příběh začíná.Není omezeno odkud vaše postava musí pocházet.
-V prvním postu který bude pokaždé napsán sem „http://persona.forumczech.com/t14-pristav#18“ objasníte jak jste se tam dopravili atd.
-Jakmile se dostanete na univerzitu budete rozděleni do tří různých tříd které jsou v jiných budovách.(Určí Admin)

[size=9][center][b]Administrátor si vyhrazuje všechna práva na příběh ©
avatar
King
Hlavní Admin
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 28. 10. 12

Zobrazit informace o autorovi http://persona.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru