Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Třída

+2
Jack Evans
Prince
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Třída - Stránka 2 Empty Třída

Příspěvek pro Prince Wed Mar 27, 2013 3:53 pm

First topic message reminder :

Třída - Stránka 2 002d0192b5_92202061_o2

Třída pro studenty, kteří patří do třídy Arctos.
Je to velmi rozlehlá a dobře vybavená učebna, ve které je možné učit až několik desítek studentů naráz.
Právě zde probíhají všechny hodiny, týkající se třídy Arctosa právě toto je to místo, které si jistě v brzké době velmi rychle znepříjemníte.
Všechny tři třídy mají naprosto stejnou učebnu.
Učení zdar!
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Třída - Stránka 2 Empty Re: Třída

Příspěvek pro Prince Mon Apr 08, 2013 2:24 pm

Náhle se po celém školním areálu rozlehlo hlasitější pískání a ve všech místnostech, ale i částech kampusu se ozval hlasitý ženský hlas;

Rozhlas

"Ehm, Ehm... Všichni studenti se okamžitě musí dostavit do auditoria, kde jim jeden ze zástupců ředitele poddá další potřebné informace a také je obeznámí s tím, proč byli svoláni.
Každý student má hodinový termín na to, aby si dodělal vše potřebné a následně se co nejrychleji do auditoria uchýlil.
Studenti, kteří se nedostaví po uplynutí stanovené lhůty, budou ze školy okamžitě vyloučeny a nebo hůře..."
Poslední slovo zaznělo dosti tajemně. Hned na to však hlasatelka rozhlas již ukončila.
"Rozhlas je ukončen!" Ozvaly se poslední slova a s dalším zapískáním hlasatelčin hlas zmizel úplně.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída - Stránka 2 Empty Re: Třída

Příspěvek pro Rosalie Ovelleen Mon Apr 08, 2013 6:35 pm

Probudilo mě až obrovské pískání rozléhající se celou místností. Z toho nepříjemného zvuku jsem ani nedokázala usoudit, co přesně rozhlas říkal. Něco o řediteli, ale to jsem se rozhodla tak nějak ignorovat, byla jsem ospalá. Až když jsem se porozhlédla, uvědomila jsem si, co přesně rozhlas říkal a kde jsem se také nacházela.
Já usnula.. ve třídě?! To ten časovej posun, sakra Rose, to co je za vychování!
Protočila jsem očima, jako kdybych někdy vychovaná byla, prudce jsem vyskočila na nohy a hnala se do auditoria.
(Přesun.)
Rosalie Ovelleen
Rosalie Ovelleen
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída - Stránka 2 Empty Re: Třída

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru