Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Třída

+3
Valerio Giacosa
Mark Eric Caught
Prince
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Třída Empty Třída

Příspěvek pro Prince Wed Mar 27, 2013 4:08 pm

Třída 002d0192b5_92202061_o2

Třída pro studenty, kteří patří do třídy Lupos.
Je to velmi rozlehlá a dobře vybavená učebna, ve které je možné učit až několik desítek studentů naráz.
Právě zde probíhají všechny hodiny, týkající se třídy Lupos a právě toto je to místo, které si jistě v brzké době velmi rychle znepříjemníte.
Všechny tři třídy mají naprosto stejnou učebnu.
Učení zdar!
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Mark Eric Caught Wed Apr 03, 2013 2:53 pm

Mark dorazil do třídy a samozřejmě na tváři už ten svůj obvyklý neprohlédnutelný výraz. Ani smutný, ale ani veselý. Spíše takový odtažitý.
A samo sebou jako vždy se usadil až do té nejzadnější lavice hned u okna, kde doufal, že bude mít dostatek klidu, ale zároveň i soukromí. Nepředpokládal totiž, že jej bude někdo moc sledovat nebo na něj hledět, když se posadí takhle dozadu. A to byl právě jediný účel vybrání právě tohoto místa.
Teď už jen čekal, až dorazí všichni ostatní studenti. Sice jich tu už pár bylo a horlivě se spolu bavili kdesi v předních lavicích, ale naštěstí si Marka nijak moc nevšímali, což bylo jen a jen dobře. Rozhodně to však nebyli všichni, jelikož třída byla stále dosti prázdná...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Valerio Giacosa Wed Apr 03, 2013 6:05 pm

Valerio

Před školou jsem zašlápl nedopalek a šel sem dál do třídy. Na učích sem měl stále sluchátka kde hrála moje oblíbená hudba. Když jsem vešel do třídy, uviděl jsem tam Marka. Ahoj. Já jsem Valerio.
Valerio Giacosa
Valerio Giacosa
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Mark Eric Caught Wed Apr 03, 2013 6:25 pm

Mark se chvíli neotáčel, jakoby toho příchozího ignoroval. Až po chvilce mu teprve došlo, že Valerio mluvil na něj.
"Ahoj..." Otočil se na něj tak překvapeně Mark, i když to na něm stále nebylo znát. Pořád měl výraz jakého si vraždícího maniaka. Ale takového, který si z ničeho nic nedělal.
"Jsem... Mark Eric. Raději Eric..." Dodal, jelikož jsi uvědomil, že ten kluk se mu také představil, takže nechtěl být neslušný. Stále byl však dosti překvapený, že ten dotyčný mluvil na něj. Většinou ho lidi ignorovali, takže...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 7:20 pm

Jak blesk z čistého nebe jsem doběhl až do naší třídy. Hned jsem se usadil do zadní lavice vedle Marka, chtěl jsem původně sedět tam kde ok, ale co, toto bylo jen o místo a bylo to v pohodě. Byl jsem dost rozhrkaný, ale to jsem už neřešil. Bágl jsem položil na lavici.
"Čauko! Jsem Shaky."
Představil jsem se a začal se trošku na židličce vyklat.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro JayJaz Wed Apr 03, 2013 7:23 pm

Pomalým krokem jsem dosel do třídy kde jsem si vyhlídl zadní lavici která my připadala celkem pohodlná když budu mít chuť jsi zdřímnout. Tam jsem si sedl a no moc jsem si lidi okolo nevšímal. No já raději svou samotu a soukromí. No ale už jsem byl tady a nějak jsem si moc už stěžovat nemohl když jsem tady už byl tak jsem se připravoval na nudné školní hodiny, no ne ze by mě někdy bavila škola všeobecně.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Valerio Giacosa Wed Apr 03, 2013 7:27 pm

Valerio

Rád vás všechny poznávám. Já jsem Valerio. Poté jsem si opět nasadil sluchátka a sedl si do lavice někde vepředu. Chtěl sem mít jistotu že budu dávat pozor.
Valerio Giacosa
Valerio Giacosa
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro JayJaz Wed Apr 03, 2013 8:00 pm

„JAyJaz Reddy jméno mé. No nevím který chytrak bydly na jedničce ale tahat sebou půlku vybaveni domácnosti to není moc fer.“ Nevěděl jsem, jestli můj spolubydlící je zde nebo v jiné třidě ale rýpnout jsem si musel teda alespoň to zkusit. No co nemel jsem v planu se tu z někým nějak kamarádit tak co teda zatím. Pak jsem si zase lehl na lavici a odpočíval.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Tracy Thompson Wed Apr 03, 2013 8:03 pm

Pomalým, loudavým krokem jsem došla před třídu. Vešla jsem dovnitř, ale hned ve dveřích jsem se zarazila. Bylo tu už několik lidí ovšem všichni byli kluci. Kousek jsem couvla , abych se přesvědčila, že jsem ve správné třídě. Cedulka s nápisem mě ubezpečovala, že tomu tak je. Vstoupila jsem tedy do místnosti s trochu překvapeným výrazem.
" Um.. Ahoj." Pozdravila jsem s úsměvem své nové spolužáky i když jsem nikoho z nich neznala. Všimla jsem si, že poslední lavice u okna už je obsazená jedním z chlapců a tak jsem si sedla do lavice před ním. Není nic lepšího, když se v hodině nudíte, než koukat na věci venku.
Tracy Thompson
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Mark Eric Caught Wed Apr 03, 2013 8:04 pm

Třída se pomalu začala plnit a to byl pro Marka konec.
Dokud byl vzadu jen jediný člověk a mluvil k němu. Bylo vše v pohodě. Ale jak se kolem Marka začalo objevovat více a více lidí, pomalu, ale jistě se ho začala zmocňovat panika, jelikož se všichni představovali a mluvili na něj a...
Proto se nakonec od všech odvrátil a s takovým nepříjemným jakoby naštvaným výrazem, což to byla jen maska pro ostatní. Uvnitř, ale Mark jen tiše doufal, aby konečně začala už hodina a oni si jeho a ostatních přestali všímat...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro NPC Wed Apr 03, 2013 8:07 pm

Tiché kroky se ozývali skoro prázdnou chodbou. Přerušoval je občasný výkřik studentů z třídy, na což osoba v obleku reagovala lehkým nakrčením obočí. Jak on neměl rád hlučné osoby. Kroky se mohly zdát tiché, ale rozhodně nepostrádali ráznost. Osoba konečně dorazila před svou třídu, tiše si povzdechla. Letos dostal třídu Lupos.
Vlci, většinou bývají dost neposední.
Ačkoliv je to jen název, nediví se, že tuhle bandu dostal právě on, ne, že by chtěl ostatním učitelům shazovat autoritu, ale on se se žáky nekamarádí. Ne, u něj jde o preciznost, vyžaduje si úctu jakýmikoliv prostředky. Chce respekt a toho také dosáhne. Rukou v bílé rukavici uchopí kliku a rázně otevře dveře dokořán. Ví, že všechny pohledy směřují na něj.
Jestli se sem zrovna díváte, můžeme zahlédnout poměrně mladého učitele. Upraveného, v obleku, s deskami v podpaždí a ostrý pohledem se zabodává do každého z vás. Jeho výraz na tváři je neurčitý, žádný úsměv, nic, jen ostrý pohled, kterým se do vás zaryje. Zelené neoblomné oči skrz sklíčka menších brýlí prohlíž celou místnost, moc jich tu tedy není.
Prudce zavře dveře, až se ozve rána. Tito žáci by si měli dávat dobrý pozor na jazyk a měli dbát slušného vychování, pokud nechtějí být vyhozeni do vteřiny. Ne nadarmo je právě on považován za toho nejspřísnějšího učitele na škole. Položí s třísknutím desky na stůl, čímž si vyžádá klid. Teprve, až sjede posledního kecálka nekompromisním pohledem, odkašle si a pošoupne brýle blíž.
"Dobrý den, studenti.
Jak jste si už jistě stačili všimnout, nachází se v učebně třídy Lupos na jedné z nejprestivnějších škol. Doufám, že si to budete pamatovat, jde nám hlavně o kvalitní výsledky, kdo nebude zvládat, jeho problém.."
Vezme do ruky seznam žáků, kteří by se zde měli nacházet a aniž by je přestal sledovat, pokračuje.
"Mé jméno je Charles Pendres a jsem váš třídní učitel. Budu vás vyučovat hlavně v oblasti rozvoje logického myšlení, prostorového vnímání a pokročilé matematiky. V mých hodinách si od vás žádám klid a respekt, nechceme mít spolu přeci problém, že?" Významně povytáhne obočí. Atmosféra ve třídě je vážně zvláštní, dusno, snad i strach? Nesnáší problémové žáky.
"V mých hodinách budete pracovat, podám vám výklad a zbytek hodin budete pracovat na příkladech. Nečekejte tu žádnou velkou praxi, čistě teorie." Rozhodí po třídě několik učebnicí. Potom se podívá na papír ve své dlani a čte jednotlivá jména.
"Shaky Rogoku, Valerio Giacosa, Tracy Thompson, Mark Eric Caught, JayJaz.." Dělá si poznámky, kdo zde je a kdo není. Potom odloží desky a pokračuje se založenýma rukama.
"To by bylo vše ohledně mého představení. Teď si otevřete učebnici a sešity, ať můžeme začít s výkladem.." Otočí se k tabuli a začne s výkladem.

Pozn. Ti, co výuku nestihnou můžou dojít i později, ačkoliv bude ukočena, budete si muset ale u učitele vyžádat. Jde o to, že na hodiny máte povinnost chodit a kromě dnešku budou příští termíny dalších hodin zadané.
Na tento příspěvek můžete reagovat, potom bude hodina učitelem ukončena a zadán termín další.




Naposledy upravil NPC dne Wed Apr 03, 2013 8:30 pm, celkově upraveno 1 krát

NPC

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Prince Wed Apr 03, 2013 8:35 pm

(Omlouváme se za nedorozumění. Jay zde zůstává. Naše chyba T.T)
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Valerio Giacosa Wed Apr 03, 2013 8:37 pm

Valerio

Zde. Vyhrkl jsem když mne učitel vyvolal. To už byli sluchátka na krku a hudba vypnutá. Nechtěl bych si dělat problémy hned první den. Jakmile rozdal učebnice, docela sem se lekl. Nesnáším matiku. Smutně jsem zíral na učebnici. Možná by se dala spálit a pak říct že to byli domorodci. Určitě tu nějací sou.
Valerio Giacosa
Valerio Giacosa
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro JayJaz Wed Apr 03, 2013 8:49 pm

“ Zde .” Bylo jediné, co se ze me vypadlo ne ze bych mel strach nebo něco ale proste sel s toho chlápka respect. No další věc byla ze já pako si nevzal léky a začínal se modlit at je brzo konec nebo se zblázním bolesti. No teď jsem chápal, jak si někteří připadaly při pohledu na mě, jako na někoho z koho jde respekt.

(vporadku muze se stat, I Admin je jenom clovek.)
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Mark Eric Caught Wed Apr 03, 2013 8:51 pm

Naštěstí to dlouho netrvalo a Mark dosáhl očekávaného vysvobození.
Ve chvíli, kdy to totiž bylo zrovna nejhorší, se dveře třídy rozlétli dokořán a vstoupil jejich učitel.
Jen letmý pohled Marka přesvědčil o tom, že to bude asi velice přísný člověk, i když vypadal dosti mladě, ale zároveň i férově. Mark však byl rád, že dostali někoho, kdo v jejich třídě udrží klid a autoritu a díky tomu bude mít klid i Mark.
Teď se však nejvíce děsil toho, že by se museli jednotlivě a před celou třídou představovat a něco o sobě říkat. To by totiž Mark skutečně nepřežil a asi by neměl ani na výběr a musel by zmizet, co nejrychleji ze třídy. A jak víme, na jeho následné popularitě by to moc nepřidalo.
To už se však jejich učitel pomalu přesunul ke katedře a třísknutím desek o stůl si vyžádal klid. Následně začal mluvit.
Mark celou dobu tiše seděl a poslouchal vše, co jim učitel říkal. Možná to byl blázen nebo cvok, ale... docela se mu líbil a především se mu líbilo to, v čem by je měl vyučovat. Nehledě na to, že zpráva o tom, že to bude čistě teoretická výuka málem dokázala Markovi vykouzlit na tváři i úsměv. Díky tomu bylo mnohem méně příležitostí, jak se před ostatními ponížit.
Navíc, byl si jistý, že teorie ohledně prostorového vnímání a matematiky mu skutečně půjde... snad. Ne nadarmo dělal to, co dělal a v tomto ohledně měl zkušeností více, jak dost.

Mark byl tak silně zaujat vlastními myšlenkovými pochody, že si málem ani neuvědomil, že učitel zmínil jeho jméno. Nakonec to však přeci zaregistroval a ještě než jeho jméno doznělo, tak už se šedovlásek krčil v lavice, jak to jen šlo, aby na něj bylo, co nejméně vidět. Ano, i takové pouhé zmínění nebo situace u něj dokázali vyvolat podobné pocity tísni. Ve tváři však stále ten odmítající rebelský výraz.

Konečně byli všechny informace podány a výklad dokončení. Mohlo se přejít k tomu, proč tu vlastně všichni byli.
To už měl Mark však předem nachystaný svůj tablet a elektronickou tužku a horlivě si do něj začal zapisovat poznámky. Bylo to mnohem praktičtější, než obyčejný sešit a měl tam i mnohem více možností. Jen doufal, že to učitelovi vadit nebude, jelikož tu nebyl ani mobilní signál a ani internetový, takže nemusel mít strach, že by dělal něco jiného. Nehledě na to, že jej měl položený, aby šlo vidět, že ani na něm nic nehraje.
Marka teď však zajímalo jen učivo, které jim teď jejich učitel předkládal. Konečně se mohl uvolnit, protože si byl jistý, že za takových podmínek jej rozhodně nikdo nesleduje a ani se o něj nezajímá...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 9:01 pm

Na všechny jsem kývnul s milým úsměvem a nohy položil na lavici. Když se však objevila ve dveřích postava hubenější a vyšší postavy, jen jsme povytáhl obočí na toho muže a soudil jsem ze to bude asi učitel. No byl jsem moc rád že nemám matku, aspoň nějakej chlap. Bylo mi také divné že zde byla jediá dívka, ale to jsem teď už neřešil. Když pronesl svůj výklad, tak jsem jen bykulil oči. No přeci jen bych teď chtěl raději tu mámu! Jen jsem si povzdehl a nohy dal z lavice dolů a postavil jsem se.
"Zdravím...chtěl jsem se ještě zeptat...Je tu něco co mě zaráží a to je to prč jsme tu naprosto bez signálu a navíc v tak odtržené části od světa, teda ne že by mi to vadilo, ale zajímá mě to." Podíval jsme se na tu učebnici co se objevila na mém stole a prokoulil nad tím očima. Mě matika docela šla, takže t snad nebyl problém.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Tracy Thompson Wed Apr 03, 2013 9:16 pm

Do třídy vešel muž s deskami. Usoudila jsem, že to bude učitel atak jsem se pořádně posadila a vyslechla si jeho výklad. Vypadal přísně, ale mě to celkem nevadilo, většinou jsem problém s autoritami neměla, ovšem když se zmínil, že učí matematiku a rozdal nám učebnice, trochu mi zatrnulo. Nesnášela jsem matematiku, její učitele a všechno s ní spojené, ale tady se s tím nejspíš budu muset smířit. Napadlo mě, že je to další důvod, proč vůbec nechápu, co tu dělám. Sotva jsem dostudovala základku a teď jsem tady. Rezignovaně jsem otevřela sešit, ale ten blonďák vzadu se naštěstí na něco zeptal a tak jsem svoji pozornost přesunula na něj.
Tracy Thompson
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro NPC Thu Apr 04, 2013 2:01 pm

Konečně naposledy křída ťukla do tabule, než se třídou rozeznělo hlasité zvonění. Teprve až potom se profesor otočí na Shakyho, aby mu mohl odpvoědět na otázku. Zelenýma očima se do něj zabodne a suše pronese.
"Zajímavá otázka. Odstřižení od veškerého okolí a komunikace je hlavně z důvodu kvality výsledků studentů. Studenti nejsou od ničeho nějak vyrušováni a mohou se plně soustředit. Tohle je jeden z programů naší univerzity, proto je škola právě zde. Program se osvědčil a studenti na této škole dosahují s porování s jinými, nadprůměrných výsledků.." Odpoví Shakymu, zabodne do něj další ostrý pohled, je jasné, že tímhle byla otázka zodpovězena.
Zvonění neoznamovalo konec hodiny, ne v jeho případě. Dokud si nevypočítají příklady, co zde mají, pryč nepůjdou, to je jeho pravidlo. Ačkoliv dneska na ně začal poměrně dost zlehka. Nakonec zaklapne hlasitě učebnici, čímž na sebe upoutá přítomnost všech ve třídě. Brýle si na nosu znovu popošoupne výš a pormne zadumaně kořen nosu.
"Tak studenti, to by bylo pro dnešek vše. Na úvod jste dostali lehké příklady. Na pravé straně tabule máte ještě nějaké na doma a co se týče učebnic, ty si nechte u sebe a noste na každou hodinu. Dnešní vyučování tímto ukončuji a přeji vám hezký den. Uvidíme se zase příště a všichni ať zde jsou včas." Upozorní je, potom vezme desky a zmizí ze třídy, se stejnou vážností a razancí s jakou sem vešel. Míří do kabinetu, čeká ho ještě nějaké to papírování.

Pozn. Příští hodina by se měla konat 26. 4. - 27. 4. V pátek a v sobotu už kvůli tomu, kdyby někdo z vás neměl v nějaký den čas může postnoust ten následující, jak byl na hodině od začátku. Začne se v pátek v 20:00 hod. Případné omluvenky zasílejte předem do PM nebo oznamte Adminům ^^

NPC

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Mark Eric Caught Thu Apr 04, 2013 5:49 pm

Mark dokončil výpočet všech příkladů téměř ve stejnou chvíli, kdy jejich učitel ukončil svůj zápis. Matematiky mu totiž skutečně šla a na škole to byl vždy jeho nejoblíbenější předmět, což to právě teď dokazoval.
Ten fakt, že tyto příklady byli ještě docela jednoduché si Mark docela uvědomoval, i když nevěděl, jak na tom jsou ostatní. Popravdě, na poměry střední školy byli dosti náročné, ale pro něj to bylo něco jako denní chléb. Když totiž tolik času strávíte osamotě a nad hromadou knih zjistíte, že spousty věcí se stane pro vás triviálními a naprosto běžnými. Jediné, na co vás to nepřipraví, tak na okolní svět a všechny lidi v něm. Můžete se totiž stát zběhlými naprosto ve všem, co vám jako vědomost a nebo logiku můžou knihy nabídnout. Na to, jak s lidmi ale vycházet, jak se s nimi přátelit, mluvit s nimi, na to vás nepřipraví žádné učebnice a ani odborné texty. Ano, přečíst si o tom můžete, ale praxe je naprosto odlišná, bohužel. A toto je právě ten problém, které odděluje tyto lidi od všech ostatní. Ten fakt, že žijí naprosto v jiném světě, než ti zbylí a to, že je jen málo pravděpodobné, že daný jedinec dokáže zvládnout oba světy naráz. Toho se můžete dočkat jen u skutečně výjimečných lidí a to Mark rozhodně nebyl. Tedy, alespoň si to myslel...

Z jeho hloubavých myšlenek, při kterých automaticky vykonával všechnu práci, co měl (Dokonce si stihl už opsat i příklady, které měli zvládnout za domácí úkol), jej vytrhlo až prudké zavření učebnice jejich učitele. Ten jim podal, ještě nějaké doplňující informace a následně razantně, jak před tím přišel, tak i odešel.
Mark si ani pomalu neuvědomoval, že tomu je skoro už hodina, co seděl v lavici a jeho myšlenky se ztráceli ve směsi příkladů a dalších mozkových pochodů. Jeden z nich samozřejmě nepatřil nikomu jinému, než Jackovi.
Mark vlastně už několik minut uvažoval nad tím, jakého asi jejich třída dostala učitele a co právě teď jeho spolubydlící provádí. V jednu chvíli měl chuť jej nazvat i přítelem, ale nebyl si jistý, jestli tomu tak bylo. Nikdy přítele neměl, tedy, nikdy žádného živého přítele neměl. Neživých měl více, jak dost. To nic však neměnilo na tom, že ani nevěděl, jak má poznat, jestli daného člověka lze považovat za přítele a nebo ne, i když, ten vztah co mezi ním a Jackem tomu dosti nasvědčoval.
Bylo to zvláštní, protože i když si Mark kolikrát přál si s někým povídat, s někým se jen tak bezstarostně usmívat, nikdy po tom tolik netoužil, aby to nějak moc extra musel řešit. Ano, trápilo jej sice to, jak se k němu ostatní lidé chovají a asi by bylo lepší, kdyby to bylo naopak, vždy však měl jako svou útěchu své knihy a koníčky, ve kterých s oblibou nacházel potěšení a zároveň jakousi ochranu před vším, co jej trápilo a nebo mohlo trápit. U Jacka to však bylo jiné... Stačilo na něj jen pomyslet a nebo zabrousit na nějakou vzpomínku, kde byli oba dva pohromadě a Markovi se rázem chtělo usmívat. Chtěl vstát a prostě za ním zajít a někam se jen s ním jít prostě posadit, popovídat si, zase se s ním na chvíli zasmát. Bylo to skutečně zvláštní, jak tento kluk na něj dokázal působit a i po tak krátké tobě si k němu dokázal vytvořit určitý vztah, který však prozatím Mark nedokázal popsat. I když to tak možná bylo lepší. Jen ale doufal, že tento pocit nemá jen on, ale Jack ho s ním také sdílí. Nerad by se i v tomto klukovi totiž zklamal. Zklamání ve svém životě zažil až až a další by možná už ani neunesl...

Mark už na nic nečekal. Hodina skončila a učitel byl pryč. Bylo na čase zmizet a náš šedovlásek věděl přesně, kam půjde. Už nějakou chvíli nad tím uvažoval a nakonec se také rozhodl. Zajde za Jackem. Chtěl jej prostě zase vidět a nechtěl čekat, až se zase někde potkají a nebo až se sejdou na ubytovně. Chtěl za ním zajít prostě hned a to také hodlal udělat.

Mark dopsal poslední příklad, který měli zadaný, pečlivě vše uložil i své poznámky a tablet vypnul. Vše následně schoval do svého batohu a než se kdo nadál, už jej měl i na zádech a co nejnápadněji se vydal ze třídy ven. Neměl chuť a ani náladu se s někým nějak dlouho vybavovat, takže bylo lepší, když zmizí, než se o to znovu někdo pokusí.


-Přesun-
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro JayJaz Thu Apr 04, 2013 5:52 pm

No myslel jsem ze me ta hodina zabije matika nebyla moje hobby nikdy. No při vysvětlovaní otázky kterou dal ten kluk mi jeho odpověď vložila další otázku”. Je to Pravda nebo je v tom něco jiného?” V mem případě to probudilo otázky vice než by, melo. Zacal jsem čím dal tím vice nad tím dumat. Něco mi říkalo ze něco není v pořádku a až ta jeho odpověď me celkem upevnila. Zpočátku jsem si myslel ze to je jenom únava z cestovaní ale ted jsem začínal mít pocit ze tady jde o něco Vic než nám říkají.
“Tak fajn lidi moc se neznáme ale tohle se mi nějak přestává líbit? Nemyslíte ze je to troche divné? Minimálně by tady mel byt nějaký kontakt a ne byt tady úplně odříznuti. Nikdy jsem neslyšel o něčem takovém vy ano?”
Mohlo to vypadat ze mi přeskočilo ale přestávalo se mi něco tady líbit. Cekal jsem, jak zareaguji ostatní.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Shaky Rokogu Thu Apr 04, 2013 9:04 pm

Když mi odpověděl na mou otázku, tak jsem jen s lhekým úsměvem kývnul.
"Děkuji." Hned na to jsem se zase posadil a vytáhl si tablet s poznámkovým blogem, který jsem už měl rozzařen na různé předměty. Neměl jsem rád psaní s perem, fakt že ne, vždy jsme od toho inkoustu měl celé ruce poleptané a pak jsem si to muselu umývat. Příklady v učebnici pro mě nebylo nic strašného, mě matika šla, ale za to byla horší hudebka ne přírodopis, to jsem fakt nemusel. Ne že bych neměl zvukový sluch, ale zpívat jsem moc neuměl. Přírodopis mě nebavil už odjakživa, takže s tím jsem se už musel spířit. Já byl ten typ člověka, který se učil dobře jen předměty které ho opravdu baví...No, ale i tak byl nucen do učení a měl dobré výsledky. Příklady z učebnice postupně vyřešil a pak si napsal i ty z tabule, byly o něco lehčí a na tomto práv nahnal dobré známky, proto ho stihl. Když už to měl vše hotové, dal si knihu na jednu ze skříní aby to nemusel tahat s sebou a tablt si uschoval zpátky do batohu. Pak najednou odešel Mark. Nebyl asi moc výřečný, ale já byl ten typ co se každému snažil zvednout náladu. Po tom co řekl Jay jsem se trošku zamyslel. No tak kdyby mi to nepřipadalo podezřelé tak bych se rozhodně neptal, ale co...Já nebyl nikdy až tak moc podezíravý člověk, věřil jsem že je to prostě škola kde jsou učitelé nesnesitelní šprti a snaží se je udělat i z nás, no co se dá dělat.
"Samozřjemě...jako fakt to povzít můžeš, ale tato škola se mi zdá prostě....jak to říct...až moc přechytrala? No to je kone konců jedno, je to škola jako škola, takže nuda...Navíc, jsme na ostrově a tady je pravda že signál chytíme těžce, ale je to tu vymakané, takže jsem si jistý že někde v části se sad signál nacházet bude, jak by to tu jinak řídili ne?" I na to že jsem si z mnoha věcé dělal legraci, nebo spíš jsem se snažil lidi zabavit, nebyl jsem tak hloupů a to byl i jeden z důvodů proč mě sem asi máma dala...i když jsem po tom dvakrát netoužil.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro JayJaz Thu Apr 04, 2013 9:24 pm

“No tak porad nevím proč si vybraly mě a vlastně podle čeho. Nevím proste se mi zda ze tady něco nesedí. Cítím se nějak divně co jsme sem přijely a to rozhodne, není dobré znamení. Plus věřím své intuici a ta mi říká ze tu něco nehraje. Kdyby to byla neprestižnější škola, jak říkají tak tady takový jako já nemají co dělat. Nejsem v ničem nějak výjimečný. Na to aby mely nutnost přijmout někoho jako jsem já. Nepocházím z bohaté rodiny, a co se týče intelligence jsem průměrný. Něco takového už da člověku se zamyslet nemyslíš?” Me instinkty se většinou nepletly no proste sem se cítil zvláštně a nedokázal to popsat. Nějak jsem si nemohl pomoct proste něco mi přišlo divné I na profesorech ale nevěděl co.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Shaky Rokogu Thu Apr 04, 2013 10:10 pm

Vyslechl jsem si ho a pak jsem si prostě musel zavtipkovat.
"Možná se jen spletly......Nene, dělám si z tebe srandu. Je pravda že jak jsme dojeli na ostrov, hned mi to přišlo zláštní proč tu není signál. Já jsem se s přihláškou ani moc nedivil, jsem Olympionista a dalo by se říct ve všech sportech, ale tato škola se mi zdá spíš zaměřená jako ostatní, proto mi i toto nedávalo smysl...To je ale teď jedno. Měl by sis dodělat ty příklady aby jsi měl padla. Takže...sayonara mina!" Usmál jsem se na ně, dal jsem si tašku přes jedno rameno a odešel jsem pryč. Fakt jsem nepotřeboval vidět učebnu, to ani náhodou. Byl jsem si jisý že si na pokoji Shira v klidu hoví a proto jsem neměl žádné starosti.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro JayJaz Fri Apr 05, 2013 11:59 am

Pane bože to je vejtaha. Proletělo mi myslí. Pomalu jsem si opsal příklady no a pak se naštval a jen tak vypadl. Ze třídy .a zamířil si to na kolej. Příklady mi moc neslo bože to sem dopadl on bude asi pěkný vytaha. Nakonec jsem se postavil a zmizel někde v dali.
(presun)
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Tracy Thompson Fri Apr 05, 2013 2:04 pm

Jestliže ostatním připadaly příklady jednoduché,tak mě rozhodně ne. Byla jsem pryč ze školy už nějaký ten pátek a navíc to ani nebyla bůhví jaká škola. Vyslechla jsem si kousek rozhovoru mezi Shakym a JayJazem, ale po chvíli jsem se zase pustila do příkladů . Ze soustředění mě probrala až slova JayJaze. V některých bodech jsem s ním musela souhlasit. Jestliže tohle byla ta nejprestižnější škola na světě, tak já jsem tu neměla co dělat. Unaveně jsem si povzdechla a vrátila jsem se k příkladům. Když už jsem konečně měla pocit, že je mám nějak spočítané, rozhlédla jsem se po třídě, ale nikdo už tu nebyl. zmateně jsem zamrkala, protože jsem si nevšimla kdy odešli, ale jelikož jsem tu už seděla sama tak jsem si rychle opsala domácí úlohy a vydala jsem se zpátky na kolej.
(přesun)
Tracy Thompson
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Třída Empty Re: Třída

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru