Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolejní kuchyň

+4
Milli
Jowaka
Tracy Thompson
Prince
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kolejní kuchyň - Stránka 2 Empty Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Prince Wed Apr 03, 2013 7:39 pm

First topic message reminder :

Kolejní kuchyň slouží pro všechny ubytované studenty jako místo, kde je dost prostoru jak pro posezení se všemi u raní kávy, tak i k přípravě jídla, kdyby náhodou dostal někdo na něco chuť a nebo by si chtěl něco uvařit jen tak pro zábavu. Je to skutečně ideální místo pro posezení se všemi na koleji, jelikož v jednotlivých pokojích kuchyňky nenajdete.
Navíc, lednice se neustále doplňuje a můžete zde nalézt na výběr snad ze všeho, co vás napadne. Ať se to týče surovin k přípravě jídla a nebo vybavení kuchyně. Jen tak nadarmo tato škola není považována za jednu nejprestižnější na světě...


(Nože v kuchyni jsou keramické)

Kolejní kuchyň - Stránka 2 92aad5c3dd_92343381_o2


Naposledy upravil Prince dne Mon Apr 08, 2013 9:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Kolejní kuchyň - Stránka 2 Empty Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Lowland Tue Apr 09, 2013 9:13 pm

Em? blesklo mi hlavou. "Em! vydrž venku. Za chvíli jsme u tebe!" Křikl jsem na ní, abych jí zvedl morálku. Poslední půl hodinku jsem opravdu nechápal, co se se mnou dělo. Měl bych sedět někde v koutě a já tady dělám tohle. Pak jsem si ale uvědomil dost zásadní věc: "Kde je Shaky?" křikl jsem na ní, protože jelikož nebyl s ní, tak už moc jiných možností nezbývalo a popravdě se mi většina z nich ani moc nelíbila. Skočil jsem na již zmiňovanou kuchyňskou linku a dobrovolně/nedobrovolně jsem přetáhl Milli na druhou stranu směrem ke dveřím, kde jsem z ní seskočil a snažil jsem si probojovat si cestu ven k Em. Přecijen tři lidé lepší než dva.
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Kolejní kuchyň - Stránka 2 Empty Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Em Phoenix Tue Apr 09, 2013 10:46 pm

Byl v Auditoriu, proč? křikla jsem na Matta. Co na tom záleží, blesklo mi hlavou. Říkal, že sem mám běžet, ale co mám dělat? snažila jsem se zjistit. K čemu jsem tu mohla být dobrá? Když jsem měla chvilku, uvažovala jsem, co by mohlo být skrytým já, které by nás z téhle šlamastyky dostalo. Možná jsem uměla skrytě mluvit s mrtvými nebo s monstry, aniž bych o tom věděla, napadlo mě. Možná jsem se uměla teleportovat, to by přece bylo cool. Co jiného by mi tady mohlo být užitečné?
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Kolejní kuchyň - Stránka 2 Empty Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Milli Wed Apr 10, 2013 6:37 am

Když to monstrum skočilo byla to ta chvíle kdy jsem se sehnula pro katanu a jelikož jsem byla těsně za linkou přeskočilo mě jenže bylo pořád blízko.
Vykřikla jsem a jak jsem se zvedala přetáhla jsem ho tou dřevěnou katanou a přeskočila na druhou stranu linky za Mattem.
Všimla jsem si, že je tu někdo další ale že je to Em jsem nevěděla...nekoukla jsme se protože jsem sledovala tu potvoru co mi před chvílí málem ukousla hlavu.
A hlasy těch dvou jsem slyšela jakoby z dálky, protože jsem slyšela jen to jak mi splašeně bije moje vlastní srdce. Bolest hlavy se zvyšovala ale přiřazovala jsem to ke stresu.


Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Kolejní kuchyň - Stránka 2 Empty Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 10, 2013 7:45 pm

// Asi bychom si měli sjednotit info, jelikož tím "vtrhla jsem do kuchyně" jsem myslela, jako že jsem vevnitř, ale Matt mě následně postem odsoudil k tomu, že jsem venku Very Happy Takže teď fakt nevim.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Kolejní kuchyň - Stránka 2 Empty Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro NPC Wed Apr 10, 2013 7:55 pm

Kolejní kuchyň - Stránka 2 2598b65f3b_92438139_o2

Ty stvůry nějak nevypadaly na to, že by se jim chtělo na otázky Em odpovídat, ale určitě upoutala svým pokřikováním jejich pozornost, kterou teď odvrátili od ostatních a pomalu se sunuli k ní. Smůla byla, že z em se objevily dvě další díry, ze kterých vylezly úplně ty stejné příšery. Cesta byla odříznuta a ony se nebezpečně přibližovali.

NPC

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kolejní kuchyň - Stránka 2 Empty Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 10, 2013 8:02 pm

Dokud se mi dařilo utíkat, jeden by řekl, že všechno bylo v rámci možností v pohodě. Ale když se ty díry s monstry objevily přímo u mě a dvě ty potvory se ke mně blížily, udělalo se mi zničehonic děsně špatně. Instiktivně jsem začala couvat a ruce měla před sebou v obranném postoji - ne že bych měla pocit, že to může pomoct. Dělalo se mi příšerné horko, cítila jsem strach, ale zároveň mnou zmítal šílený vztek a zoufalství z pocitu bezmoci - přesně ten zběsilý pocit, který ze mně obvykle dokázal vybičovat ty nejlepší výkony. Nesnášela jsem ten pocit. Takové to když chcete začít vřeštět jako smyslů zbavení, protože už nesnesete ten tlak situace a tu absurdnost. Nedávalo to smysl a jestli jsem něco nesnášela, tak to bylo, když věci nedávaly smysl. V hlavě mi hučelo a škubalo to mnou. Neuvědomovala jsem si to, ale má tělesná teplota v tu chvíli značně vzrostla. Až moc na to, aby to bylo normální.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Kolejní kuchyň - Stránka 2 Empty Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Lowland Wed Apr 10, 2013 8:05 pm

Stvůry u dveří se najednou otočily na Em. To byla moje přízežitost. vzal jsem dva poslední pruty a použil jsem je k propíchnutí toho-co-se-zdálo-býti-hlavou dvou z nich. "Protože je tady asi jediný, kdo umí trošku bojovat" Odpověděl jsem na otázku a připravil jsem se bránit se dalším útokům příšer, které ještě zbyly. Najednou přišla další intenzivní bolest hlavy. St.. ..d a.. fi...t Bylo to, jakobych najednou slyšel jen trochu zřetelněji to, co mi v hlavě rezonovalo už od začátku této šílenosti. Snažil jsem se na ten zvuk chvíli soustředit Stand and fight byla věta, která mi zněla hlavou jako když odeznívá zvuk zvonu na který právě někdo udeřil.

// viz první NPC post. Dveře jsem měl pocit byly tak trochu zablokované...
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Kolejní kuchyň - Stránka 2 Empty Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro NPC Fri Apr 12, 2013 5:53 pm

Kolejní kuchyň - Stránka 2 2598b65f3b_92438139_o2
Dobrý nápad probodnout hlavy, ale dost neefektivní a nepřesný. Tam, kam by Matt musel mířit, aby je nějak ochromil, bylo něco jiného. Možná, kdyby nic neviděli, získali by víc času..

Co se dělo s Em, neměla moc místa na to, kam couvat. Vzhledem k tomu, že monstra byla kolem ní a měla doopravdy hlad! Sápala se na ní všude možně, možná dostat se trochu výš by nebyl špatný nápad. Všude kolem ní byla kuchyňská linka, byla v pasti, dveře zablokované a nebyla sama. Každý měl ten stejný problém.

Ale vy jste máte proti těm stvůrám alespoň jednu výhodu.. Vy máte inteligenci, oni pouze pud zabijáka.

NPC

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Kolejní kuchyň - Stránka 2 Empty Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Em Phoenix Thu Apr 18, 2013 3:14 pm

Monstra mě obkličovala a tlačila na kuchyňskou linku. Všechno to utíkání a uhýbání mi přišlo poněkud zbytečné, jen oddalování nevyhnutelného, ale když jsme nemohli dělat nic jiného, oddalování se zdálo být dobrý nápad. Opřela jsem se dlaněmi o linku a vyskočila na ni zadkem. Rychle jsem k sobě vytáhla nohy a rozhlížela se po nějaké zbrani. Katanu jsem zahodila a teď jsem toho litovala. Ale byli jsme v kuchyni, tady se přece jistě najde něco k použití.

Ostatně přímo nad linkou byly zavěšeny různé pánve a další kuchyňské náčiní. Po očku jsem sledovala Matta a mrzelo mě, že jsme neměli víc času si pokecat. Hlavou mi probleskla vzpomínka na Shakyho. Popadla jsem jednu z pánví a nejbližší monstrum jsem s ní vší silou flákla po tom, co by se snad dalo nazývat obličejem. Snažila jsem se přitom obzvlášť zaměřit oko a tu potvoru oslepit.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Kolejní kuchyň - Stránka 2 Empty Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Lowland Thu Apr 18, 2013 7:46 pm

Sáhl jsem po kuchyňské lince a nahmatal jsem nejbližší rukojeť. Zřejmě šlo o nějaký kus příboru. O vidličku, jak jsem zjistil později. Dokonce měl někdo tak "chytrý" nápad jich svázat více dohromady Fakt dík Shaky Zaklel jsem neslyšně poté, co jsem zjistil, že je nerozmotám. Provaz (pokud se tomu tak dalo říkat, jsem roztočil a vidličky jsem hodil jedné ze stvůr do oka. Možná, že to půjde lépe, když jí oslepím Prolétlo mi totiž hlavou, ale to už letěly vidličky vzduchem a já jsem narychlo hledal něco dalšího, co by mi mohlo posloužit jako zbraň.
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Kolejní kuchyň - Stránka 2 Empty Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru