Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Em :)

Goto down

Em :) Empty Em :)

Příspěvek pro Em Phoenix Tue Apr 02, 2013 12:09 am

Inu tak dobrá, kdyby to někoho zajímalo... :D

Jméno: M. vám postačí 8)

Věk: 24, v létě 25 (a nechci slyšet žádný kecy o tom, že jsem stará)

Záliby: Hudba, hlavně baskytara, klavír a djembe, blog, zevling, příroda, šachy, jídlo, kafe, digitální fotografie, poesie, angličtina - vesměs hraju sama za sebe, takže stačí se zeptat ve hře na detaily a hned fakticky víte víc o mně :D

Škola: Už dávno ne

Bydlo: Ještě tak dva týdny Praha, pak se stěhuju do Anglie. Muhaha, feel free to envy.

Hudba: V tomhle jsem značnej hipster, hlavně kapely, o nichž se moc neví :D Moje největší momentální láska jsou The Feud, kucí z Manchesteru, s nimiž jsem se poznala i osobně, už nějakou dobu jezdí na Rock for People, ale koncertují tak jednou do roka i v Praze. Zrovna chystají novou desku a natáčí v LA.

Jinak poslouchám hodně věcí, ale nejvíc asi indie rock, punk-rock, všelijaký alternativní směry, občas symphonic metal... těžko říct. Na to byste museli vidět můj last.fm. Namátkou třeba IAMX, The Kooks, Muse, Genesis, Pink Floyd, Enigma, Red Hot Chili Peppers, Morcheeba, Ellie Goulding, Within Temptation, White Lies... obecně nejvíc britský kapely.

Rodina: Máma, táta, babi, starší brácha a tři kočky. A přítel 8)

Kontakt: PM to vyřeší, v případě nutnosti mám i ten zatrolenej Skype (emnakafi), ale používám ho jen na kontakty z RPG, takže jestli mě tam budete chtít zastihnout a nějak víc pokecat, dejte mi vědět tady. Jinak tam nechodím, to byste se načekali. Můžete zkusit dohledat můj blog a existují i další kontakty, na netu jsem jako doma, ale přece hned všechno nevyzradím :)

Em :) Hesitations_fade_away_by_elation_station-d5hlb21

Em :) Kitty_cat_by_elation_station-d5grety
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru