Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omluva ^^''

2 posters

Goto down

Omluva ^^'' Empty Omluva ^^''

Příspěvek pro Shaky Rokogu Tue Apr 09, 2013 7:12 pm

Ehe...No tak, jsem se chtěl trošku víc omluvit za to že stále nějakým způsobem porušuji pravidla ^^'. Poslední dobou mám stále blbou náladu a v reálném světě pro mě pravidla nejsou a tak jsem to trošku zatáhl i sem xD. Nechci to ale shazovat na nějaký blbý den, nebo na to že mám blbou náladu, já už jsem asi prostě takový Twisted Evil , pravidla fakt nemám rád, ale vždy se je snažím nějak akceptovat a řídit se jimi...bohužel se mi to nějaký ten den vymkne kontrole a já si ani nedám pozor na pusu co píšu...Jako třeba to s tou personou, nebo katany, nebo taky s tím na pláži x'D...No prostě nějak tak. Takže jsem vám jen chtěl říct...Omlouvám se...Ale na to si u mě prostě někdy musíte zvyknout, že nějaké to pravidlo omylem nedodržím (to omylem myslím fakt omylem ^^). Hraju sice na spousty forkách, kde jsou stále ty samá pravidla a tak nějak se mi zdá že stále porušuji ty jedny a ty samé xD. Prostě semnou musíte mít pevný nervy Smile Crying or Very sad
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Omluva ^^'' Empty Re: Omluva ^^''

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 10, 2013 7:47 pm

Myslím, že pokud jde o vtrhnutí na dámskou kolej, tak to je teď fakt jedno, jelikož vrátná tam momentálně neni 8)
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Omluva ^^'' Empty Re: Omluva ^^''

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 10, 2013 8:31 pm

Nene, toto je jeden z přápadů co jsem udělal schválně x'D...To je stejnné jak na ZŠ, kdy jsme nemohli v TV do dívčích šaten...pravidla jsou jen upozornění na chování a stejně je spousta lidí dodržuje...Ty dámské koleje je prostě jeden z případů co jsem to udělal úmyslně x'D (A možná né naposledy Muhahahaha Twisted Evil )
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Omluva ^^'' Empty Re: Omluva ^^''

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru