Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odjezd -> Neaktivita

3 posters

Goto down

Odjezd -> Neaktivita Empty Odjezd -> Neaktivita

Příspěvek pro Em Phoenix Wed Apr 10, 2013 7:55 pm

Chci se omluvit za nadcházející neaktivitu. Zítra touhle dobou budu sedět v autobusu do Velké Británie, kam jedu na rok dělat au-pair, a připojení se bude během cesty konat tak nanejvýš přes přítelův iPhone, ale spíš vůbec.

Už teď nestíhám pořádně hrát, protože běhám po úřadech a balim, ale snažím se, mno. Zítra se tu ještě možná stavím, ale pak minimálně do pátečního večera nepremávám a dál nevím, protože zatím netuším, jak to tam bude s internetem. Měl by tam být, ale jestli se nám ho podaří ihned zprovoznit a využívat, kdo ví. Mohla bych být mimo hru klidně týden, ale to je spíš nejhorší scénář. Přesto o sobě radši dávám vědět.

Hra mě baví a fakt nerada bych skončila, takže jsem to původně chtěla vymyslet jako že Em nějak brutálně onemocní, aby nevadilo, že budu třeba týden mimo XD Ovšem vzhledem k tomu, co se zrovna odehrává, je to trochu na pytel a nehodí se to. Pokud to bude možné, chtěla bych poprosit monstra, aby mě případně pouze zřídila a postarala se mi tak o pobyt na ošetřovně na dobu neurčitou XD Jakmile budu moct, tak tu hru zkusím dohnat.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Odjezd -> Neaktivita Empty Re: Odjezd -> Neaktivita

Příspěvek pro Alfio Wed Apr 10, 2013 8:07 pm

Přeji příjemnou cestu a doufám že se ti tam bude líbit Smile mám v plánu si tam zajet v květnu tak by jsme mohli zajít pokecat Wink budu tam zhruba týden Smile doufám že si to tam pořádně užiješ Smile
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Odjezd -> Neaktivita Empty Re: Odjezd -> Neaktivita

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 10, 2013 8:28 pm

Čhe...až ti to sakra závidím xD. Byl jsem tam sice jednou, ale tak...pozdravuj ode mne Alžbětu Very Happy. Takže...Hodně zdaru a dojeď nám živááááá!!! Very Happy Cool
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Odjezd -> Neaktivita Empty Re: Odjezd -> Neaktivita

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru