Rosalie Ovelleen

Goto down

Rosalie Ovelleen

Příspěvek pro Rosalie Ovelleen za Mon Apr 01, 2013 12:04 pm

Název schopnosti: Sense deprivation (Ovládání smyslů)
Popis:
Persona Rose je osobnost, která chce a vždycky bude chtít mít nadvládu nad ostatními. Bude chtít vždycky být nadřazenější, být něco víc, ovládat druhé, omámit jejich smysly, udělat si z nich svou hračku, od které vždycky dostane to, co chce. Ale stejně tak jako chce ovládat ostatní, chce ona sama být něco víc. Být rychlejší, silnější, v čemkoliv lepší než ten druhý. A s tím souvisí její schopnost.
Schopnost, která se zvenku projevuje jako černý dým, pomalu se šířící po okolí a směřující k oběti. Aby nepřišlo k zbytečným nedorozuměním, dým samotný jen reprezentuje schopnost, není to ona. To znamená, že když se oběť rozhodne, že jednoduše zadrží dech a tím pádem ji schopnost neovlivní, mýlí se.
Jakmile se tento dým dostává k oběti, ta ztrácí cílený smysl, případně smysly. A člověk, ať už jakkoliv silný se bez jakéhokoliv smyslu stává mnohem zranitelnější. Tato schopnost dokáže jednak ublížit, ale i podpořit, tak může smysly samozřejmě i posilnit. Jednou z nejstrašnějších předností této schopnosti je fakt, že schopnost samotná není omezená jen na jednu oběť, protože se pohybuje jako dým, který pohlcuje dost široké okolí.

TECHNIKY


Názov techniky: Imunita
Úroveň techniky: 1
Popis techniky: Technika, která dělá Rose imunní vůči ztrátě smyslů. Nemůže žádnou příčinou o své smysly přijít.
Zápory techniky: -
Zvláštní účinky: Pasívní technika, není nutná její přímá aktivace.


Název techniky: Posilnění smyslů - sluch
Úroveň techniky: 2
Popis techniky: Jedná se o techniku, která dočasně posilní sluch uživatele. Umožní ji slyšet přes zdi, rozhovory osob stojící v rozsahu deseti metrů od ní. Citlivější vnímání okolí, rozpoznávání detailů…
Zápory techniky: Záporem techniky může být samotné posilnění sluchu, pokud na to uživatel není zvyklý a použije to v nesprávnou chvíli. Může se dostavit po ukončení techniky i lehká bolest hlavy.
Zvláštní účinky: -//-


Název techniky: Posilnění smyslů - zrak
Úroveň techniky: 2
Popis techniky: Jedná se o techniku, která dočasně posilní zrak uživatele. Vidí ostře malé detaily, kterým by se pouhým okem rozeznat nedaly, stejně tak jako dokáže rozpoznat zřetelně osoby, věci v dálce, ve které se nám už jeví jako rozmazané.
Zápory techniky: Může se akorát po technice stejně jako u sluchu dostavit bolest hlavy.
Zvláštní účinky: -


Název techniky: Posilnění smyslů - hmat
Úroveň techniky: 2
Popis techniky: Jedná se o techniku, která dočasně posilní hmat uživatele. V tomto případě to znamená, že uživatel se stane na určitou dobu o půl bod až bod rychlejším a silnějším.
Zápory techniky: Tělo je po ukončení techniky vyčerpanější než obvykle.
Zvláštní účinky: -


Název techniky: Posilnění smyslů - čuch
Úroveň techniky: 2
Popis techniky: Jedná se o techniku, která dočasně posilní čuch uživatele. Lehce dokáže rozeznat od sebe různé vůně, všimne si, z jakého jsou jednotlivé pachy složení.
Zápory techniky: Samotné posilnění čuchu může byť riskantní a ohrozit samotného uživatele, když se technika použije v nesprávný čas.
Zvláštní účinky: -


Název techniky: Odebrání smyslů - sluch
Úroveň techniky: 3
Popis techniky: Jedná se o techniku, která oběti dočasně zruší schopnost slyšet. Ve hře se jedná po dobu 2 postů.
Zápory techniky: Technika, i když je mentální, její útok může vidět i fyzicky (ten dým). Často se teda stává, že oběť se snaží utéct, případně zaútočit, dokud se k ní dým ještě jen blíží.
Zvláštní účinky: -


Název techniky: Odebrání smyslů - zrak
Úroveň techniky: 4
Popis techniky: Jedná se o techniku, která oběti dočasně zruší schopnost vidět. Ve hře se jedná o dobu 2 postů.
Zápory techniky: Technika, i když je mentální, její útok je vidět i fyzicky (dým). Často se teda stává, že oběť se snaží utéct, případně zaútočit, než se k ní dým ještě jen blíží.
Zvláštní účinky: -


Název techniky: Odebrání smyslů - hmat
Úroveň techniky: 4
Popis techniky: Jedná se o techniku, která oběť dočasně uvrhne do stavu, kdy nedokáže ovládat svoje tělo. Nebude mít žádnou motoriku, špatně se bude pohybovat.. Technika trvá po dobu 2 postů.
Zápory techniky: Technika, i když je mentální, její útok lze vidět i fyzicky (dým). Často se teda stává, že oběť se snaží utéct, případně zaútočit, dokud se k ní dým ještě jen blíží.
Zvláštní účinky: -
avatar
Rosalie Ovelleen
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rosalie Ovelleen

Příspěvek pro Prince za Mon Apr 01, 2013 12:41 pm

Hm ^^, velmi zajímavá schopnost ^^ Tak na toto jsem obzvlášť zvědavý v akci Smile


avatar
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru