Crowley

Goto down

Crowley

Příspěvek pro Crowley za Mon Apr 01, 2013 9:02 am

Název schopnosti: Schopnosti (možná časem vymyslím něco inteligentnějšího xD)
Popis: Pokud se dá říct, že Crowleymu na něčem záleží, je to slušné vychování. Už odmala byl veden k tomu, aby se choval podle toho, jak od něj ostatní (z vyšší vrstvy) očekávají a aby se řídil celou tou hromadou pravidel, která za tímto účelem byla vytvořena tak, aby kvůli němu nikdo nepřišel k nějaké úhoně, byť jen psychické, nebo aby někoho nějak nevhodně neovlivnil.
Azi je tohohle přesně pravý opak, buďto se jí okolí přizpůsobí, nebo dojde ke kolizi.
Právě proto vládne schopností, kterou vládne. Nebýt ostatních lidí vlastně by ani žádnou schopnost neměla.
Jeho schopnost spočívá v možnosti ovlivňovat schopnosti jiných, buď je negovat, nebo je posilovat.Název techniky: Ochrana
Úroveň techniky: 1-4
Popis techniky: Technika slouží k ochraně určité osoby, před schopnostmi ostatních, neguje tedy všechny techniky v jejím okolí.

1. úroveň
Technika může sloužit pouze k ochraně samotného uživatele a to navíc jenom před technikami zaměřenými specificky na něj, neúčinkuje např. na plošné techniky.
V případě, že je technika vyšší úrovně, než 1. pouze to její účinky tlumí (jak moc záleží pochopitelně na úrovni techniky).

2. úroveň
Technika stále účinkuje pouze na specificky zaměřené útoky, je s ní však možné ochránit jinou osobu (najednou lze chránit vždy pouze jednu). Technika dokáže téměř plně vykrýt i techniky 3.úrovně.

3.úroveň
Technika dokáže vykrýt jakoukoliv techniku v okruhu půl metru od dané osoby, na techniky 4.úrovně však stále nestačí.

4.úroveň
Technika dokáže negovat jakoukoliv techniku v okolí půl metru od dané osoby, v případě, že dvě osoby stojí blízko sebe (tzn. max. metr prostoru mezi nimi) je možné je ochránit obě. V případě, že se sesilatel techniky nachází v páté úrovni, technika stále není schopná jeho útoky vyšší úrovně plně tlumit.

Zvláštní účinky: V případě, že se uživatel dostane na úroveň, kde vidí svou Personu, vidí ji při této technice, jak nad ním roztahuje křídla, kterými techniky vykrývá.Název techniky: Požehnání
Úroveň techniky: 1-4
Popis techniky: Technika umožňuje podpořit a posílit cizí techniky.

1. úroveň - technika ještě není příliš silná, dochází ke zvýšení účinku cizí techniky přibližně o 1/4.

2.úroveň - technika nabývá na síle, dokáže zvýšit sílu techniky až o polovinu.

3.úroveň - cizí technika dosahuje až dvojnásobné síly

4.úroveň - techniku je možné použít na dva lidi zároveň

Společnou nevýhodou této techniky na všech úrovních je fakt, že zároveň s tím, jak uživatel techniky ostatních posiluje, přebírá i jejich nevýhody, vždy stejnou měrou, jakou techniku zesiluje.

Zvláštní účinky: Vidí-li uživatel svou Personu, může si při použití techniky všimnout proudu světla, který vychází z jejích dlaní a směřuje k osobě, na kterou je technika aplikována.Název techniky: Prokletí
Úroveň techniky: 1-4
Popis techniky:
Technika je vpodstatě opakem Požehnání, slouží totiž k zablokování technik ještě, než jsou vůbec provedeny. Přesto však funguje poněkud jinak.
Prokletí lze seslat pouze na jednu osobu a dokud z ní není sejmuto, nelze ho použít na kohokoliv jiného. Uživatel také dokáže blokovat techniky pouze takové úrovně, na jaké techniku ovládá, někdy to tedy může být kontraproduktivní (donutí soupeře používat silnější techniky). Kdykoliv se soupeř pokusí seslat nějakou techniku, kterou Prokletí zablokuje, projeví se na něm zápory techniky (je-li zde nějaká bolest hlavy, či podobné...), stejně jako úbytek sil, jako by techniku skutečně použil, to samé se však projeví i na uživateli Prokletí.

Zvláštní účinky: Kdykoliv se osoba, na kterou je Prokletí aplikováno pokusí použít techniku, vypadá to na úrovni, kde se nachází Persona, jako by kolem osoby nastal krátký světelný výbuch.
avatar
Crowley

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 26. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Crowley

Příspěvek pro Prince za Mon Apr 01, 2013 9:15 am

Hůůůů, silný týmový spojenec ^^ Velmi pěkné Smile


avatar
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru