Zahájení hry!

Goto down

Zahájení hry!

Příspěvek pro Prince za Mon Apr 01, 2013 1:38 am

Vítáme vás zde na naší stránce a zároveň vás vítáme na naši prestižní škole Rapax High School!Doufáme, že se vám zde bude líbit a že tu budete, co nejvíce spokojení!

Pro začátek, zde naleznete vše potřebné a také to, co by jste měli mít přečtené, než začnete vůbec hrát:


http://persona.forumczech.com/t6-co-a-jak-na-ostrove

http://persona.forumczech.com/t4-pribeh-a-kde-zacinate

http://persona.forumczech.com/t5-co-je-to-persona

A samozřejmě

http://persona.forumczech.com/t9-pravidla-hry-a-jak-zacit

Pro lepší přehlednost vám však ještě sem pár základních informací zopakuji;

1. Dostali jste dopis, kde je uvedeno, že jste byli přijati na jednu z nejprestižnejších škol na světě. Zároveň však také v dopise máte uvedeno, co všechno si sebou můžete vzít, jak by jste se na odjezd měli připravit a především, kdy a kde se odjezd na ostrov koná.

Pomůcka:
http://persona.forumczech.com/t14-pristav#18

2. Do uvedeného topicu musíte všichni napsat a je už jedno, jestli napíšete, že jste ihned na loď nastoupili a nebo nejprve jen tak napíšete do přístavu a potom nastoupíte. To už je samozřejmě na vás. Stále však nesmíte zapomínat, že musíte napsat, jak a kdy jste se na místo dostavili ^^

3. Až všichni nastoupí, loď vás následně odveze na ostrov, kde vám budou podané další potřebné informace, jak ihned na molu, kde vystoupíte, tak později i auditoriu. Zároveň by vás však měli prohledat, jestli na ostrov nechcete propašovat nic, co by u vás nemělo, co dělat. Pokud ano, bude vám to zabaveno (Původně to mělo být hned při nástupu v přístavu, ale vzhledem k tomu, co tam napíšete a ne každý nejprve dorazí a pak nastoupí na loď (Někteří to zvládnout v jednom postu) bude to takto lepší).
Proto bych vás, ale i rád poprosil, aby jste se hned nerozprchli. jen jak na ostrov dorazíte. To rozhodně ne.

4. Pro opozdilce a hráče, co se přidají do hry později, bude přistavená speciální loď, která je dodatkově vždy na ostrov připraví. Samozřejmě, že bude mít však problém se ihned za členit, jak tomu měli ostatní, ale tím je to zajímavější, že to zkutečně souvisí s reálným časem připojení do hry ^^

5. Hned, jak vaše postava započne hru, měl by mít každý v podpise uvedenou jednu techniku z první úrovně, jelikož právě ty tři dny, které máte na naučení, budete mít na to, aby jste se v nové škole zabydleli a trochu rozkoukali.
Po třech uplynulých dnech vás čeká něco, co vám ředitel vysvětlí až v Auditoriu, ale je zkutečně nutné, aby každý po uplynutí daných tří dnů, měl naučenou jednu techniku z první úrovně (Samozřejmě však si to postava neuvědomuje a její schopnosti nejsou stále probuzeny)

6. A nakonec, v dopise nemáte uvedený, do kterých tříd jste rozdělený, takže podle toho také hrajte a nepleťte si realitu s fikcí ^^ Vaše postava neví, v jaké jste třídě, tak jako vy.


Menší vysvětlení ke každé ze tří tříd naleznete zde:

Arctos
http://persona.forumczech.com/t34-budova-arctos-popis-vyznam

Lupos
http://persona.forumczech.com/t35-budova-lupos-popis-vyznam

Vulpes
http://persona.forumczech.com/t36-budova-vulpes-popis-vyznam

Malá pomůcka:
Všechny popisy tříd jsou stejný, jen jsou změněná jména, takže se jistě sami přesvědčíte, že je zbytečné číst všechny a bohatě stačí, když si přečtete tu svoji vlastní ^^

To bude prozatím tedy vše a doufám, že zde máte vše jasně a bezproblémově uvedeno, takže by snad neměli vznikat nějaké nejasnosti ^^

Zatím se tedy s vámi loučím a přeji příjemnou hru a především Velikonoce!

Sayo!
avatar
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Zahájení hry!

Příspěvek pro King za Mon Apr 01, 2013 3:38 pm

Takže mohli jste si všimnout že hra nám již započala a pomaličku ale jistě nám dochází hráči do přístavu.Jediné co jsme chtěli říct je to že počkáme do dnešního večera.Přesněji do 21:00 než loď vypluje.Potom už hráči kteří se nalodili odplují na ostrov a opozdilci bohužel přijedou později.
avatar
King
Hlavní Admin
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 28. 10. 12

Zobrazit informace o autorovi http://persona.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru