Beth

Goto down

Beth

Příspěvek pro Tracy Thompson za Fri Mar 29, 2013 11:03 am

Schopnost

Název schopnost: Temná energie

Popis: Všechny zlé, špatné, negativní myšlenky a chování v její blízkosti dokáže Beth měnit na tzv. Temnou energii, to znamená, čím více ji nesnášíte, tím je ona silnější. Použití temné energie se projevuje tak, že kolem uživatele se objevuje modré světélkování(viz obrázek), které je uživatel schopen naakumulovat do různých částí těla (nejčastěji do rukou) a odtud je vypustit a použít proti ostatním. Pokud se zrovna v blízkosti Beth nenachází žádný zdroj temné energie dokáže použít vlastní zlobu a přeměnit ji na temnou energii, ale jen v omezeném množství, které se nevyrovná temné energii z ostatních.
Techniky

Název techniky: Pohyb temnou energií

Úroveň techniky: 1

Popis techniky: Kolem celého těla Beth se začne objevovat temná energie, která se po chvíli začne objevovat i okolo předmětu ,nebo člověka, kterého chce Beth zvednout do vzduchu. Jakmile je kolem objektu dost temné energie Beth s ním může podle libosti pohybovat, tak že ho vznese do vzduchu. Směr Beth ovládá většinu pomocí rukou, ale pokud je nemůže použít, dokáže to i očima, ovšem tyhle pohyby jsou více nepřesné, rychlé a spíše předměty hází než s nimi pohybuje.

Klady techniky: Jakmile je uživatel chycen do temné energie ztrácí rovnováhu a je vynesen do vzduchu. Vlastní pomocí se nedokáže dostat na zem, může maximálně tak máchat rukama. Beth ji dokáže použít i pokud v okolí nemá žádný zdroj temné energie, tj. použije vlastní temnou energii.

Zápory techniky: Čím větší předmět Beth zvedá, tím více se musí soustředit a také jí to více vyčerpává.

Zvláštní účinky: ---

Spoiler:Název techniky: Rána temnou energií

Úroveň techniky: 2

Popis techniky: Beth naakumuluje temnou energii do ruky ,praští do nepřítele a tím naráz vypustí všechnu nahromaděnou energii. Pole temné energie vytvoří silnu ránu, která nepřítele odrazí několik metrů od uživatele.

Klady techniky: Je možno použít i proti více protivníkům pokud stojí blíž u sebe. Technika vlastně odrazí nepřítele, což se dá využít, k uvolnění cesty nebo prostě jen zbavení se někoho kdo vám zavazí. Ve vzdálenosti asi 2 m od Beth se tvoří ještě jakási tlaková vlna která zapříčiní ztráctu rovnováhy osob, které zasáhne.

Zápory techniky: Technika odrazí silou jenom toho, koho se Beth dotkne rukou nabitou temnou energií. Něco jako tlaková vlna může zasáhnout i ostatní ale se vzdáleností od Beth se její síla snižuje, takže jim to jen v různé míře vyvrátí rovnováhu. Tahle tlaková vlna se tvoří asi jenom do 2 m od Beth.

Zvláštní účinky: ---

Spoiler:Název techniky: Temný výpad

Úroveň techniky: 3

Popis techniky: Kolem Beth se objeví bariéra z temné energie, která jí dovolí obrovskou rychlostí vyrazit vpřed. Jakmile vrazí do nepřítele, síla útoku ho vynese do vzduchu a částečně ho i zraní. Jakmile narazí do nepřítele, bariéra mizí.

Klady techniky: Útok je tak silný, že pokud vás zasáhne určitě neuniknete líp jak s několika polámanými kostmi. Během těch pár vteřin, kdy je kolem Beth bariéra je nezranitelná, což ovšem taková výhoda není ,protože to celé trvá jen pár vteřin.

Zápory techniky: Jakmile Beth vyrazí dopředu nedokáže již změnit směr. To znamená že pokud se nepříteli podaří včas uhnout, tak její útok vyjde dosti na prázdno a ona jen narazí do prázdna. Další zápor je také to, že díky vysoké rychlosti během útoku, je Beth chvíli desorientovaná, pokud mine a zastaví se na jiném místě než předtím stál protivník.

Zvláštní účinky: ---

Spoiler:


Název techniky: Nova

Úroveň techniky: 4-5

Popis techniky: Kolem Beth se shromáždí temná energie, kterou následně přesměruje do jedné ruky. Když vyskočí do vzduchu a bouchne do země, musí to být poměrně blízko osoby na kterou útočí, Temná energie se uvolní ve formě něco jako menšího výbuchu a začne trhat organickou hmotu v okruhu 1m okolo. Při uvolnění nebo splynutí s personou se výbuch stává silnějším a trhá organickou hmotu až do okruhu 2m.

Klady techniky: Protivník pokud je organického původu je temnou energií silně zraněn. . Při uvolnění nebo splynutí s personou je organický cíl zcela roztrhán(platí jen pro cíle v okruhu těch 2 m)

Zápory techniky: Trvá asi 4 vteřiny než Beth nasměruje do ruky dost temné energie na útok, což dává soupeři možnost na útok. Tahle technika je také náročná na energii a jakmile Beth útočí na cíl, má nechráněná záda.

Zvláštní účinky: Vypuštěná energie je tak silná, že ve chvíli útoku taky silně zazáří, což způsobuje, chvilkové oslepení lidí stojících okolo.Při úrovni 4 je oslepení slabší, většinou se dá oslabit zastíněním očí rukou. Při „5 úrovni“ je oslepení delší a trvá pár vteřin než se protivník rozkouká.


Spoiler:


Název techniky: Temná Bariéra

Úroveň techniky: (1-4)

Popis techniky: Beth kolem sebe nebo kolem menší skupinky lidí, vytvoří z temné energie bariéru v podobě menší kopule. Dokáže si tím udržet od těla, jak organické cíle tak různé projektily a zbraně. Techniku může použít během vteřiny, protože na počátečný štít stačí malé množství temné energie, ale poté, již musí štít posilovat více množstvím temné energie

Klady techniky: Ochrana před útoky, projektily a různé zbraně se od bariéry odrazí, Organikové dostanou něco jako „elektrickou ránu“, která je odrazí zpět.

Zápory techniky: čím více lidí je v této bariéře, tím namáhavější se pro Beth stává. Také záleží na délce a intenzitě útoku, ale při intenzivním útoku ho neudrží déle jak 5 minut, potom již je vyčerpaná natolik, že musí štít „vypnout“ . Další zápor je, že Beth musí štít držet oběma rukama, což jí zabraňuje použít jakýkoliv jiný útok nebo dělat nějakou jinou činnost.

Zvláštní účinky: ---

Spoiler:


Naposledy upravil Tracy Thompson dne Sun Mar 31, 2013 1:54 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Beth

Příspěvek pro Prince za Sat Mar 30, 2013 12:57 am

Velmi zajímavé a unikátní ^^ Líbí se mi to a pěkně jsem si početl. Bavilo mě to Smile Jeden problém se tu však přeci jen naskytl.

5. úroveň není další úroveň pro nové techniky ^^ 5. úroveň má každý pevně danou. Buď může svoji Personu vyvolat a nebo se s ní spojit a změní se jeho zevnějšek. Jednu z těch 2 možností si může hráč vybrat, ne oboje ^^
Zároveň se však při aktivaci páté úrovně všechny předchozí techniky a schopnosti mnohonásobně posilují a zesilují, takže je vše mnohem efektivnější ^^ Samozřejmě, že však 5. úroveň dosti vysiluje a člověk ji nedokáže udržet moc dlouho, takže by se měla využívat s velkou opatrností ^^
Tu svou techniku pro 5. úroveň, ale budeš muset trochu oslabit a převést do 4. úrovně, kdy pak po aktivaci 5. úrovně by dosahovala takové síly, jako jsi popsala ^^

Jinak za vše ostatní

(Zkontroluji si, jestli si to upravila Razz XD)
avatar
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru