Matt Lowland

Goto down

Matt Lowland

Příspěvek pro Lowland za Thu Mar 28, 2013 10:40 pm

Matt Lowland

Jméno:
Matt Lowland

Pohlaví:
Muž

Datum narození:
01. 03.

Věci:
Mobilní telefon
oblečení
Batoh
nějaké osobní věci (klíče, doklady...)

Vzhled a zajímavosti:


Body:
Síla - Rychlost - Výdrž - Šarm
2 - 1 - 1 - 1

JV - LM - ZH - TP - VP - V(ITR) - S(ITE) - P
1 - 2 - 1 - 2 - 1 - 1 - 1 - 4


Věk:
18 let

Země:
Skotské vysočiny

Charakter:
Otevřený, vůči ostatním vstřícný, rád si užívá života a nikdy nechybí tam, kde se něco děje.

Oblíbené:
Společnost, věda, chladno, déšť, ale hlavně čaj a sušenky.

Neoblíbené:
Vedro

Životní příběh:
Jako každé dítě se Matt narodil. Narodil se v malé vesnici ve skotských vysočinách do poměrně chudých poměrů, kde jeho otec byl rybářem a matka byla s Mattem v domácnosti. Jeho vztah s rodiči byl nanejvýše kladný a to umožňovalo Mattovi vyrůstat v klidu a míru asi tak, jak by si každé dítě představovalo. Již v jeho pár letech ho otec bral s sebou na ryby a tak si Matt postupně přivykal na deštivé skotské podnebí, a co víc, nacházel v něm stále větší zálibu. Posléze už neexistovala možnost, že by otec bral Matta na ryby bez toho, aby pršelo, což ovšem nebylo až tak těžké, jelikož jak je známo, ve Skotsku je déšť v podstatě na denním pořádku.
Jeho otec, ač vášnivý rybář, se mimo jiné zajímal také o přírodní vědy a dokonce se mu povedlo vyřešit i jeden z nevyřešených matematických problémů. Tímto zájmem něco podobného probudil i v Mattovi, kterého zcela přirozeně zajímalo to, co zajímalo jeho rodiče. Již od útlého věku trávil čas s otcem studováním různých biologických, chemických a matematických knih. Pokud se zrovna nevěnoval žádné z výše zmiňovaných činností, pomáhal matce v kuchyni a s různými dalšími pracmi po domě. Když zrovna neměl co dělat, což bylo málokdy, běžel si hrát s ostatními dětmi z vesnice na kopec k lesu.
Jak tak rostl, začal se pomalu stávat mladým mužem a jeho otec pochopitelně chtěl, aby poté, co už na tomto světě nebude, Matt pokračoval v jeho řemesle, a to v rybářství, což pochopitelně nebyla tak těžká práce jelikož Matt k rybářství už tak nějak přilnul a snažil se v kontaktu s vodou, nebo poblíž ní trávit co nejvíce času. Jak tak jednou posedával u vody, spatřil náhle nádhernou dívku, která se usmívala a pomalu kráčela jeho směrem. Dal se s ní na břehu řeky do řeči, která plynula tak pomalu a přece tak rychle. Najednou už byl pozdní večer, ale Mattovi připadalo, že ji sotva stačil pozdravit. Poté se na tom stejném místě vídali dennodenně a navzájem si vypravovali o všem možném i nemožném a tak se stalo to, že se Matt poprvé zamiloval. Jediný problém však byl, že jeho láska neměla dlouhého trvání, jelikož asi pět měsíců poté, co se potkali poprvé, se doslechl, že se udála nehoda a že auto se třemi lidmi, mezi nimiž byla i ona, se zřítilo ze srázu a tuto nehodu nikdy nepřežil. Tato zpráva Matta velmi zarmoutila a v následujících měsících se snažil někam ukrýt před realitou. Po delší době, kdy nedělal v podstatě nic, než že četl knihy, sedával u řeky a vzpomínal, si uvědomil, že tudy cesta nevede a začal se postupně vracet ke běžnému životu.
Pár let poté, když mu bylo čtrnáct let, začal navštěvovat střední školu, kde potkal spoustu nových lidí. Asi není žádným překvapením, že si vybral školu se zaměřením na exaktní vědy, kde se řadil k jedněm z nejlepších z ročníků, což mu ovšem nijak nebralo na jeho sociálních dovednostech, ba právě naopak. Čím byl lepší, tím více si věřil a dokázal jednat s ostatními otevřeněji a dostat se tím pádem k nim blíže. Jeho věk se pomalu chýlil k osmnácti a Matt se začal připravovat na studium medicíny, která ho z exaktních věd zaujala nejvíce, protože tak mohl pomáhat lidem, což byla jedna z činností, které ho naplňovaly. Čtvrtý ročník na střední škole pomalu vrcholil a Matt už studoval na poslední závěrečné testy, ale hlavně na přijímací testy na univerzitu, na kterou se chtěl přihlásit o rok později. To mu ovšem přerušila neplánovaná okolnost a to smrt jeho otce, po týdnu následovaná smrtí jeho matky a tak se Matt musel vrátit zpět do rodné vesnice, kde se zúčastnil pohřbu a dalších sounáležitostí. Mělo to ovšem neblahý dopad na jeho školu, kde nestihl napsat několik testů a tak ročník dokončoval jen s obtížemi. Nakonec se rozhodl, že na vysokou školu nastoupí až o rok později, aby měl nějaký čas na to, aby si uvnitř srovnal věci. Vrátil se na nějakou dobu do vesnice, kde našel ve schránce dopis adresovaný přímo jemu. Otevřel ho a zjistil, že je zván na prestižní školu kdesi v tichomoří. Sbalil si tedy své osobní věci a vyrazil na Londýnské letiště, kde mu letělo letadlo do Bostonu, kde se měl sejít s jakýmsi agentem, který ho následně poslal do přístavu na soukromou loď, která jela až na ostrůvek uprostřed ničeho.

Erable

Jméno:
Erable

Pohlaví:
Muž

Věk:
18 let

Charakter:
Vojenský typ. hledá řešení, která nejlépe poslouží jeho cíli bez ohledu na důsledky

Obecně:
To, co má Matt v hlavě, má Erable v rukou. Má sklony řešit problémy spíše silou, než mozkem.

avatar
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Matt Lowland

Příspěvek pro Pineapple princess za Fri Mar 29, 2013 9:39 am

Pěkný, bezproblémový životopis.

Se slabostí pro ryby se mezi medvědy rozhodně neztratíš.
(Arctos)
avatar
Pineapple princess
Charakters Admin
Charakters Admin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 10. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru