Fate

Goto down

Fate

Příspěvek pro Jowaka za Thu Mar 28, 2013 1:24 pm

Název schopnost: Fate (Osud)
Popis: Fate je ten typ osobnosti, ktorý rád ovláda ostatných vo svojom okolí. Jej schopnosť patrí k tým psychického typu. Dokáže vidieť "pravdu" v druhých ľuďoch, ich pocity, slabiny, strachy či veci, ktoré ich robievajú šťastným. Vidí ich "osud" v prítomnosti a minulosti. Pred ňou neskrijete žiadne tajomstvá nech už sa snažíte akokoľvek

Techniky:

Název techniky: Fate reading (čítanie osudu) -prijatá
Úroveň techniky: 1-5 (zatiaľ 1)
Popis techniky: Fate sa svojimi očami pozrie na nejakého človeka, ktorému z hlavy vytiahne jeho momentálne pocity a myšlienky a zároveň im aj dokonale porozumie. Môže sa zatiaľ zamerať len na to, na čo daný jedinem myslí či čoho sa bojí práve v momente, keď na neho túto schopnosť aplikuje. Pochopiteľne na vyšších stupňoch tejto techniky sa schopnosťi techniky stále zvyšujú, až by na 5-stupni mohla bez problémov behom pár sekúnd prečítať celý život daného jedinca a zistiť o ňom v podstate úplne všetko.
Klady techniky: Protivník či človek, na ktorom je táto technika prevedená vlastne ani nevie, že sa mu niekto v hlave hrabal. Funguje čisto len ako čítanie, vďaka ktorému vie Fate čítať z niekoho iného ako z otvorenej knihy. Vďaka technike dokáže aj vidieť Personu niekoho iného no nedokáže k nej hovoriť priamo.
Zápory techniky: Spočiatku žiadne no na vyšších úrovniach môže Fate robiť problémy sa s osudmi druhých stotožniť a tak to môže nabúrať jej vlastnú povahu, takže sa môže správať ako úplne iný človek
Zvláštní účinky: žiadne

Názov techniky: Fragmentation fatum (latins. roztrieštenie osudu) -prijatá
Úroveň techniky: 2-4
Popis techniky: Podľa chápania samotnej Fate má každá vec, či už živý tvor, vlastný predurčený osud. Zatiaľ čo však ľudia a živé bytosti môžu ten svoj meniť podľa vlastných rozhodnutí, nehmotné a neživé veci a predmety nie. Tým chápe neživé a nehmotné veci ako niečo podradné, ktorých osud sa dá ovplivniť či zničiť, čím zanikne aj daná vec. Strieborný prach, ktorý Noemi dokáže vyprodukovať z hocijakej časti jej vlastného tela. Môže s ním ľubovoľne manipulovať podľa jej vlastného uváženia a nepotrebuje pri tom k nemu ani nijaký fyzický kontakt.
Klady techniky: Strieborný prach je vlastne niečo ako roztrieštený osud, ktorý obklopí nejakú hmotnú neživú vec a následne ju "vymaže" z reality. Môže sa jednať napríklad o guľky, ale aj o hmotné útoky iných person a ich majiteľov.
2- schopnosť pohltiť menšie a stredne veľké predmety ako napríklad guľky, či rovno zbrane ale aj stoličky či dvere v okolí 5 metrov od užívateľa. U schopnosti person sa jedná o 1-2 úroveň.
3-schopnosť pohltiť stredne veľké a veľké predmety ako autá, dodávky či časti domov (izbu, max dve) v okolí 7 metrov od užívateľa. U schopnosti person sa jedná o 1-3 úroveň.
4-schopnosť pohltiť veľké až obrovské predmety ako aj menšie domy či kamión v okolí 10 metrov od užívateľa. U schopnosti person sa jedná o 1-4 úroveň.
Zápory techniky: Neúčinný proti živým tvorom či ľuďom, alebo proti ich personám samým o sebe. Nedá sa to síce chápať aj ako nevýhoda no ak je nejaký človek na danú vec, ktorú Fate vymaže z reality citovo naviazaný, stratí na ňu aj spomienky a tiež sa z toho môže trocha scvoknúť, páč si jeho podvedomie bude musieť na danú dieru v spomienkach nájsť náhradu .
Zvláštné účinky: Trblietavý strieborný prach, ktorý sa vznáša v okolí zaniknutej veci.

Názov techniky: Reparationem libatis ( latins. navrátenie osudu) -prijatá
Úroveň techniky: 2-4
Popis techniky: Stáva sa, že nejaká vec/osoba svojim osudom zasiahne do osudu niekoho iného. Môže sa tiež stať, že pri tomto danú vec/osobu zraní, napr. streľbou. Táto technika slúži na to, aby Fate toto narušenie a poškodenie osudu niekoho iného odstránila a tým pádom mu spôsobenú ranu vyliečila.
Klady techniky: Liečenie zranení spôsobené bežnými vecmi, ako aj schopnosťami iných Person či ich nositeľov. Na menšej úrovni sa jedná len o slabšie zranenia no na 4. dokáže navrátiť orgány či končatiny, alebo vyliečiť smrteľné zranenia. Samozrejme daný jedinec ešte musí žiť.
Zápory techniky: Táto technika priamo zasahuje do osudu niekoho iného a práve to u Fate vytvára pocit nepríjemnej bolesti. Je taká veľká, aké veľké je zranenie a aj keď ona zomrieť pri liečení nemôže, pri smrteľných zraneniach môže pokojne upadnúť do kómatu. Je to tým pádom taký obojstranný meč. Technika ju núti preciťovať rovnakú bolesť, akú spôsobuje rana ktorú lieči. Technika nemusí vždy dopadnuť práve dobre. Ako sa už povedalo, ona zranenie "nevymaže" len z tela ale aj z mysle a zo spomienok či už útočníka, tak aj toho kto zranenie mal. Jedná sa o silný psychický nátlak ako na Fate tak aj na osoby v zranení zainteresované. Môže no nemusí to dopadnúť tak, že si daný jedinci nebudú vôbec pamätať nič ohľadom zranenia a vecí ktoré k tomu viedli. Stále je tu však riziko, že sa z toho na nejaký čas môžu tak trocha scvoknúť, vrátane Fate samotnej.
Zvláštne účinky: Na prvý pohľad to vyzerá tak, ako keby sa trblietavý strieborný prach z rany presúval do rúk Fate.


Naposledy upravil Jowaka dne Sun Mar 31, 2013 12:50 am, celkově upraveno 5 krát
avatar
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Fate

Příspěvek pro Prince za Thu Mar 28, 2013 1:38 pm

Zajímavá schopnost Smile Ale předem upozorňuji, že tvá postava bude mít trochu větší problémy se udržet na živu. Bude se muset hodně spoléhat na ostatní.
Ale jelikož zde bude týmová práce důležitá, myslím, že tato schopnost je ideální pro spolupráci s jinými ^^avatar
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Fate

Příspěvek pro Jowaka za Sat Mar 30, 2013 11:59 am

Uhm, pridal som 2 nové
avatar
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Fate

Příspěvek pro Prince za Sun Mar 31, 2013 12:37 am

Takhle už je to mnohem lepší ^^ Po domluvě samozřejmě


avatar
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Fate

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru