Milli / Emily

Goto down

Milli / Emily

Příspěvek pro Milli za Wed Mar 27, 2013 8:03 pm

Jméno/Příjmení: Emily Christensen
Přezdívka: Milli
Pohlaví: Žena
Věk: 18
Země: USA
Charakter: Milli je hodný ňouma který se snaží vyhovět skoro každému. Nerada se hádá a chce vycházet naprosto s každým. Snaží se, aby všichni okolo dostali to co chtějí a pomáhá jim na úkor vlastních přání. Je jedno co jí kdo udělá, ona mu vždy odpustí. Skvěle vychází s učiteli a snaží se aby byla potřebná.
Oblíbené: Miluje jahody, maliny a jablka. Poslouchá K-pop a považuje se za otaku. Je schopná prosedět celý den nad nějakou Doramou a pěkně si u ní pobrečet. Pěstuje květiny a ráda se stará o zvířata.
Neoblíbené:Není nic co by neměla ráda, teda aspoň to tvrdí lidem okolo když se jí na to zeptají. Ve skutečnosti je ale spousta věcí a lidí které řadí mezi neoblíbené. Nemá ráda ryby, namyšlené lidi, osoby se kterýma nemůže vyjít protože ona přece vychází s každým! Nemá ráda drzouny a kluky utržené ze řetězu.
Životní příběh: Milli se narodila do zdánlivě ukázkové rodiny. Otec manažer, máma učitelka ve školce. Jako malá měla téměř vše co si malé děcko mohlo přát. Hračky, lásku a pochopení. Už od mala měla nutkání víc obdivovat svého tátu, víc se k němu měla ačkoliv právě máma byla ta co se o ní starala celé dny. Když dosáhla Milli čtvrtého roku svého života její milovaný táta je opustil kvůli jejich sousedce se kterou to už nějakou dobu táhl.
Milli tedy vyrůstala bez svého milovaného a obdivovaného vzoru, jenže byla malá a tak jí to ještě nijak extra nezasáhlo. Ve věku kdy měla nastoupit do školy jí její táta opět vstoupil do života. Začal si jí brát jednou za 14 dnů na víkendy a opět se stal oblíbencem číslo jedna ačkoliv jí svou lásku nijak nedával najevo. On byl ten co se jí zastával, máma byla ta co jí dávala na zadek když něco provedla.
Milli byla ve všech ohledech normální dítě, ve škole se jí jako každému na prvním stupni dařilo a užívala si s kamarády venku, kdy s nimi lezla na stromy. Když na víkend přijela ke svému tátovi představil jí "tetu" se kterou se pak šlo do zoo. Další víkend jí představil další "tetu" se kterou se šlo do kina. A takto u svého táty vídala každý víkend novou ženu která se jí snažila podlézat.
Začal jí slibovat věci které jí nikdy nehodlal dát, takto se jednou Milli upnula na horské kolo které měla dostat za to, že své staré dala synovi tátovi přítelkyně. No kola se nikdy nedočkala, ačkoliv si její otec myslel, že na to zapomene a nebude jí to trápit Milli to užírá až do dnes i když je to pitomé kolo na kterém by teď už stejně nejezdila. Ale měla ho dostat...mělo být její.
Milli proplouvala životem dál a její milovaný táta jí vždy zklamal ale z nějakého důvodu ho měla ráda víc a víc a vše mu odpouštěla. Nikdo nepoznal, že něco není v pořádku.
Když měla nastoupit do šestého ročníku dvě třídy byly sloučené. Její a třída "Béčáků". Od prvního dne byla všem jasné, že to byla chyba. Třídy se navzájem nesnášely a teď se z nich stala třída jedna. Každý den byly na programu hádky které byly naprosto nesmyslné. A Milli byla prostředník, chtěla vycházet s každým a tak se snažila obě půlky třídy dát dohromady. Jenže často z toho vyšla ona jako ta špatná. Vztahy ve třídě byly velmi křehké, stačila maličkost a rozpoutalo se nové peklo.
Milli to ale v téhle třídě vydržela a stále byla ta co se je snažila všechny dát dohromady, byla ta která poradila a pomohla. S chlapci to neměla jednoduché, ne že by o ní neměli zájem to ne, spíš ona neměla zájem o ně. Díky tomu, že její táta prostřídal snad stovku žen nedokázala uvěřit, že něco jako láska existuje. Pár kluků už měla ale přestali jí po týdnu či dvou bavit a aby se jich nedotkla nechala aby se oni rozešli s ní.
Její otec se znova oženil a Milli měla bráchu, ovšem než se nadála její táta se opět rozvedl.
Když nastoupila na střední myslela si, že vše začne od znova. Bude mít úžasnou novou třídu ve které se budou mít všichni rádi a společně si to užijí...byla naivní. Často vzpomínala na svou třídu ze základky, oproti tomuhle to byl ráj.
Drtivá většina třídy si hrála na dospělé, kouřili, pili a prodávali drogy. Naštěstí se tam našla jedna normální osoba se kterou Milli zažila spoustu zábavy. Ona pro ní byla po dlouhé době člověk, který po ní nic nechtěl, nevyužíval jí a dokázal jí pomoct když to potřebovala. Díky ní na střední Milli prožila skvělé chvíle a úspěšně školu ukončila.

Za tu dobu jí její táta opět nasliboval spoustu věcí a dokonce jí pozval na večeři. Milli se těšila, když přišla po škole domů strávila dvě hodiny vybíráním oblečení a další hodinu přemýšlela co s vlasy. Když se blížila doba kdy jí měl vyzvednout byla Milli už připravená. Připravené konečně strávit o samotě nějakou tu chvíli se svým milovaným rodičem který jí nikdy pořádně neobjal, který jí nikdy pořádně neřekl, že jí má rád. Když zazvonil mobil Milli ho zvedla a vyběhla na chodbu aby se obula, jenže to co jí řekl nebylo to, že čeká před domem ale že to budou muset odložit na jindy.
Jo…to je v pohodě. Stejně nejsem vůbec připravená, protože jsem teď přišla z venku.
Nevěděla proč mu vždy řekne, že je to v pořádku, že to nevadí. Nebo proč dělá že zapomněla na to co jí slíbil. Po tom co zavěsil jí z očí zmizela veškerá energie a vrátila se do svého pokoje. Převlékla se, svázala si vlasy do drdolu a sedla si k počítači jako by se nic nedělo. Strčila si do uší sluchátka a vypnula.
Milli dál chodila s přáteli ven a na všechny se usmívala i když k tomu neměla žádný důvod. Usmívala se vždy i doma, usmívala se naprosto všude i když její srdce častokrát krvácelo. Další rána přišla když se táta znova oženil a jeho nové manželce se narodilo další dítě. Nic zvláštního, to by Milli nevadilo..ale narodila se jí dívka. Doteď měla aspoň tu jistotu, že ona je v tátově životě jediná dcera…jeho jediná holčička. Jenže teď nabyla dojmu, že jí to děcko z jejího místa vyšouplo. Nenáviděla ho, nenáviděla ho tak strašně moc že se ho odmítala dotknout a když jí ho chtěl dát táta pochovat vždy se jen rozpačitě usmála a zakroutila hlavou se slovy, že si musí jít ještě něco udělat.
Nejvíce jí zraňovalo když viděla jak to děcko objímá, hraje si s ním a věnuje mu veškerou pozornost. Ačkoliv ona byla už velká záviděla a nenáviděla ještě víc. Nikdo to ale opět nepoznal a i ona sama si to nepřipouštěla. Z jejího nudného života jí vytrhl dopis který jí přišel.


Mazlíček: Milli má andulku která se jmenuje Pepí, je to její přítel který jí vždy rozumí a poslouchá. Možná to bude tím, že je v kleci takže nemůže utéct a tím, že neumí mluvit aby jí umlčel xD.
Věci: Milli má u sebe sluchátka a Mp3, vždy když je naštvaná nebo smutná strčí si sluchátka do uší a vypne. Dál sebou často nosí blok s tužkou a kreslí si. V kapse má mobil a balzám na rty.
Sebou si přivezla knížky, barevné čočky, brýle na dálku a svůj oblíbený pidi polštářek.

Body:
Síla – 1, Rychlost – 1, Výdrž – 1, Šarm – 2
JV - LM - ZH - TP - VP - V(ITR) - S(ITE) - P
1 - 1 - 1 - 1- 1 - 3 - 3 - 2


Persona

Jméno: Murasaki
Pohlaví: Žena
Věk: 18
Charakter: Saki je živel, který říká na rovinu co si myslí. Je schopná vykřičet do světa co všechno nenávidí, co se jí zrovna teď nelíbí a řídí se heslem: Všichni mi půjdou z cesty nebo poznají kdo jsem.
Saki nenávidí "jeho", tedy otce. Je náladová a protivná, nemá ráda když musí někomu pomáhat protože nikdo nepomůže jí.
Je jí jedno co si kdo myslí a záleží jí pouze na jejích tužbách a cílech. Neumí projevit city a nezajímá jí nikdo kromě jí samotné.
Historie: Saki měla našlápnuto ke svému "narození" již od doby kdy nedostala Milli slíbené kolo. Zatím to byl ale maličký zárodek který se vyvinul v den kdy Milli měla jít na večeři s tátou. V tu chvíli se Saki plně objevila.
Vzhled a zajímavosti: Saki vypadá jako Milli kdyby se z ní stala rebelka, její vlasy nejsou růžové ale fialové. Její styl oblíkání je také naprosto jiný a nechybí ani drzý výraz ve tváři.


Naposledy upravil Milli dne Thu Mar 28, 2013 6:17 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Milli / Emily

Příspěvek pro Pineapple princess za Thu Mar 28, 2013 7:29 am

Další velmi pěkný životopis, který můžu bez sebemenších výčitek povolit.
Byla jsi přijata do třídy Vulpes, věřím, že budeš dělat liškám čest.
avatar
Pineapple princess
Charakters Admin
Charakters Admin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 10. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru