Jack Evans

Goto down

Jack Evans

Příspěvek pro Jack Evans za Wed Mar 27, 2013 5:04 pm
Jméno a Příjemní:
Jack Evans
Přezdívka:
Smiles (Tuto přezdívku si vysloužil kvůli tomu že se neustále směje.)
Pohlaví:
Muž
Datum narození:
30.8.
Věk:
20 let
Znamení:
Panna
Země:
Anglie

Charakter:
Jack je věčný vtipálek.Není snad chvíle kdy by na svém obličeji neměl ten svůj typický úsměv který mnoha lidem leze na nervy. Dovede se zasmát skutečně čemukoliv a sám dovede ocenit dobrý a povedený vtup někoho jiného. Miluje zábavu a dalo by se říct že je to hyperaktivní člověk.Ačkoliv dovede vydržet nějakou dobu v klidu problém nastane ve chvíli kdy se začne vyloženě nudit.V tu chvíli je schopen udělat snad cokoliv aby to nějak napravil a je mu jedno že se to někomu bude třeba nelíbit.I když je schopen si dělat legraci z každé situace není rozhodně někým komu by se nedalo důvěřovat.Dovede zachovat všechna tajemství a velice si váží všechn svých přátel nebo i lidí ve své blízkosti. Pokud se však najde někdo kdo je na něj vyloženě hnusný neb nepříjemný všechny fóry umí strčit stranou a chovat se naprosto vážně.I když i při vážné diskuzi si neodpustí nějakou nemístnu poznámku nebo vtipnější hlášku či dodatek.
Oblíbené:
Jack miluje vtipy.To především.Ovšem i přes to má rád knihy a hudbu.Hudbu poslouchá většinou když se nemá s kým bavit nebo s kým si zažertovat.Jak je jistě zřejmé z jeho charakteru jeho oblíbenou četbou jsou knihy humorné.Často z nich sbírá svojí inspiraci nebo se ztotožňuje s hlavními hrdiny oné komedie. Další věc kterou má rád je dobré jídlo.Dovede ocenit dobře připravený pokrm.
Neoblíbené:
Nemá moc rád nafoukance.I když se zdá že se občas tak sám chová tak vyloženě nesnáší takové lidi kteří se chlubí a myslí si že jsou středem vesmíru. Je to také zapříčiněno tím jak se k němu chovali v dětství a v jeho pubertálním věku. Je doslova alergický na takové případy co se povyšují nad ostatními ovšem díky jeho povaze nikdy nebývá tím který by do toho nějak zasahoval.Přesněji řečeno když je někdo hnusný na něj nebo se jej naží zmlátit, do téhle doby to dopadalo tak že to vždy sám schytal.
Sen:
Jeho snem je něco v životě dokázat. Je si vědom toho že je to věčný komik a dovede se chytit jakékoliv příležitosti učinit nějaký vtip.A je docela jedno na čí účet to bude. Tajně by byl ale rád pro někoho i užitečný ale nechce se nikdy moc do ničeho míchat jelikož jej osud sám vyškolil.Ale už by se viděl jak se za někoho skutečně postaví.

Fobie:
Jeho strachem je to že se nikdy nedovede za nikoho postavit. Je spíše zvyklí na to být tím který dostane výprask. Jeho velkým strachem je fakt že se nedokáže postavit za někoho kdo to bude skutečně potřebovat a bude jen zkoprněle stát a hledět na to co se před ním děje.Rodina:

Jack prakticky nikdy nepoznal svojí biologickou matku.Vždy jej vychovával jen jeho otec na kterého nemá zrovna moc dobré vzpomínky a často se snaží o to aby zapřel ten fakt že jsou spolu do přízně.

Joshua Evans:

Je to dosti rázný muž který si pro ránu nejde zrovna daleko.Nedělá mu problém kohokoliv uhodit a najít si k tomu jakýkoliv důvod.Hodně lidí o něm tvrdí že je to bezcitný tyran který si neváží naprosto nikoho a ničeho.Je to sice smutné ale skutečnost je skutečně taková.navíc je nutno podotknout že tento muž je doslova a do
písmene alkoholik takže tím se jeho agresivita ještě stupňuje.

Věci které u sebe neustále nosí:

Snad nikdy nikam nejde bez svých sluchátek s kterými chodí kamkoliv.Je to něco s čím se dovede trochu uklidnit nebo se nějak zabavit když si nemá s kým povídat.Je to také nástroj který mu dopomáhá se soustředit když se má něco naučit a podobně.
Vzhled:

Typycké pro tuto osobu jsou rudé vlasy které jsou většinou rozcuchané.Avšak na hlavě má i dlouhé vlasy které má sepnuté v culíku.Jeho oblečení je většinou složeno z bílé košile kterou má lehce rozepnutou a černého obleku.Sako od obleku nikdy nezapíná.K tomu všemu nosí pohodlné boty.každý si také může všimnout sluchátek kolem krku a brýlí které nosí spíše na čele než na svém nose.Je to spíše něco jako doplněk pro jeho celkový vzhled.
Je vysoký zhruba 175 centimetrů a váží asi tak 70kg. Celkově je hubené postavy a pěknéh vzhledu takže se mu stává celkem běžně že po něm dívky koukají.Ale není ten typ co by toho využíval. V levém uchu má zlatou naušnici která se ovšem dovede snadno přehlédnout díky své velikosti. (Skutečně malá).Životopis:

Spoiler:
Tento příběh o mladíkovi jménem Jack není nijak veselý.Ba naopak. Jeho příběh je plný bolesti a utrpení které musel snášet.Ale k tomu všemu se samo sebou dostaneme.Celý tento příběh začná dnem kdy si mladá žena jménem Elizabeth vzala za muže mladíka jménem Joshua Evans. Od první chvíle kdy jej znala to byl velice milý a sympatický mladík který jí projevoval úctu a dával jí lásku o které tak moc snila.Všechno se jí to zdálo jako nějaká pohádka do které se dostala nějakým záhadným způsobem.Ale to všechno krásné brzy pominulo.Nebylo to tak dluoho co se tak stalo. Asi tak půl roku po jejich svatbě se Joshua začal řádně vybarvovat.Začal hodně pít a tak se stávalo že byl často podrážděný.S tímto jeho životním přístupem začalo být jen otázkou času než se přihodí něco co by nechtěla žádná žena zažít. Mnoho lidí Elizabet radilo aby od svého muže odešla ale ona byla jednoduše zasslepená láskou k němu takže dovedla překouknout i ten fakt že jí občas uhodil.
Jeho rány rozhodně nebyly slabé a tak měla na sobě žena nějaké ty modřiny.I tak ovšem zůstávala s ním a snažila se věřit tomu že i tenhle muž se dovede změnit.
Čas plynul jako voda ale její iluze se stále neplnila.Joshua byl neustále ten samí člověk.A co hůře, ještě více propadl alkoholu kterého si dopřával ve velkém každý den.Avšak přeci se objevilo něco co Elizabeth dovedlo rozzářit život i přes to co se kolem dělo. Elizabeth zjistila, jak již mnohým muselo dojít, že otěhotněla.Ačkolliv pohlavní styk s jejím mužem nebylo něco na c by každý den mile ráda vzpomínala,tato informace jí dala malinkou naději že se její osud změní k lepšímu. Nějakou dobu to tajila svému muži ve strachu že by mohl udělat něco aby potratila.Nebo by jí nutil k tomu aby šla do nemocncice a to nenarozené dítě nechala usmrtit.Ovšem nastal čas kdy to tajit už nemohla protože to začínalo být poznat na jejím těle.Kupodivu Joshua to vzal docela klidně ale všichni si byli jistí tím že jeho přístup k ženě která jej milovala a která nosila jeho dítě ve svém lůně se nijak nezmění.Čas plynul jako voda v potoce a devět měsíců těhotentství uteklo rychleji než by si kdo dovedl přiznat. Za celou dobu Joshua Elizabeth neuhodil což pro ženu bylo něco jako boží požehnání.Měla jednoduše strach o svoje dítě o které tak dlouho pečovala.A nyní se mělo konečně narodit na tento svět.Na svět který skrýval mnoho neznámého.
Porod dítěte byl komplikvaný a trval několik dlouhých hodin.Když se dítě konečně narodilo Elizabeth byla pyšná že dovedla na svět přivést zdravého chlapečka který se , podle hlasitého křiku, měl opravdu k životu. Osud však chtěl aby chlapcův život nebyl naplněn radostí.Elizabeth ještě téže noci zemřela na krvácení. Chlapeček ktterý dostal jméno Jack byl nakonec odkázán na život s otcem.S mužem o kterém bylo evidentní že se nedovede o takové dítě dobře starat.Všichni věděli že svěřit tommuto muži lidský život je bláznovství ale to maličké dítě nemělo nikoho jiného kdo by se jej ujal. Joshua se zprvu staral o své dítě zodpovědně.Na nějakou dobu zanechal pití a začal vést plnohodnotný život v kterém se snažil to malé nemluvně vychovat.Jack rostl jako z vody a čím byl starší aby chápal svět kolem tím více se jeho otec začal měnit opět k horšímu.
Byla to jen otázka času než se otec znovu opil.Bylo to v době kdy mladému chlapci bylo asi tak pět let.Na ten den kdy Jack dostal svůj první bezdůvodný výprask nikdy nezapoměl.Postupem času se to i opakovalo.Chlapec nikdy nedovedl pochopit co provedl tak strašného aby si něco takového zasloužil.Ale nenašel se nikdo kdo by mu v téhle situaci dvedl pomoci.Místo toho si Jack vytvořil svojí osobnost.Ačkoliv jej něco neuvěřitelně štvalo,byl smutný nebo se mu chtělo křičet, nikdy se na jeho tváři neobjevilo nic jiného než poťouchnutý úsměv za který se naučil schovávat.Ukrýval se za tento obličej tak často že po nějaké době mu to přišlo naprosto normální a nijak se nezabíval tím že takové chování není to správné. Byla to jen síla zvyku.
Další nepříjemnosti nastaly ve chvíli kdy chlapec začal chodit do školy.Od malička byl dost hubený a rozhodně nevykazoval nějakou exttrémní sílu nebo rychlost.Snad i to byla příčina proč se stal obětí šikany a týrání od svých spolužádků ale i dětí v jeho věku.Nebyl snad nikdo kdo by jej měl v úctě.Po čase si mladík našel kamarády ale i před těmi se choval spíše jako nějaký šašek.Šlo o to že v sobě měl stále ten pocit že z nějakého důvodu dostane výprask.Ať už od kamarádů nebo od někoho dospělého kterého by mohl nechtěně naštvat.Čím víc se do něj někdo navážel tím více si z toho přestával dělat hlavu.Ačkoliv se nedovedl ubránit smířil se s tím co si pro něj osud přichystal.
Jakmile Jack nastoupil na střední školu uvědomil si že ani tam to nebude mít jednoduché.I tak narazil na pár nepříjemností které se mu nelíbili.Ale stejně tak jako před tím s tím nedovedl nic udělat.Mnoho jeho spolužádků mu radilo aby ty kteří mu ubližují nahlásil školnímu vedení ale on to nikdy neudělal. Nechtěl být tím který si chodí stěžovat jen proto že život není fér. Dao by se říct že z něj byl doccela průměrný student.Něco mu šlo lépe a něco naopak hůře.Předmět v kterém měl skutečně problémy byl jistě tělocvik.Jack nikdy nebyl založen na to aby dosahoval nezvratné rychlosti nebo aby ve svých rukou uzvedl něco těžkého.Neskákal ani víš než ostatní studenti.Ba naopak.Jeho výsledky v tomto předmětu byly trochu podprůměrné ale on si z toho nic nedělal.Začal z něj být v tomto směru docela flegmatik.
Maturitu udělal na první pokus a když se rozhodoval co dál rozhdně by ho nenapadlo se vrace domů za opilím otcem.Často mu volal a křičel na něj že s emá okamžitě vrátit domů ale on nechtěl.Už se nechtěl vrátit.A tak se rozhodl že začne trochu cestovat. Jezdil po Anglii sem a tam a poslouchal vtipy místních lidí a učil se z toho co slyšel.Občas někomu pomohl s prací a nebo se někde zdržel.Z peněz které si za tu dobu vydělal si sehnal byt do podnájmu a začal doufat že život přeci jen obrátí karty a začně být trocuh více milosrdný.


Persona:

Jméno:

Saetan

Pohlaví:

Muž

Věk:

20 let

Charakter:

Saetan ,oproti Jackovi, rozhodně není milý,plný vtipu a příjemný člověk.Naopak.Je to věčně podrážděná osoba která se rozhodně nebojí ukázat svůj názor či postoj na věc.Má chuť se porvat s celým světem a s celým životem který k němu byl nefér.Rozhodně není moudré jej naštvat.Saetan prakticky vznikl už v té chvíli kdy Jack dostal svojí první bezdůvodnou ránu od svého otce.Nikdy se nesměje a neustále se mračí nebo nadává.Spřátelit
se s někým jako je on je čistě nemožné.Jack má smysl pro humor.Saetan má akorát tak smysl pro pomstu a bolest.Historie:
Saetan je temmná část Jacka.A to doslova.Není milý,vlídný a už vůbec nemá optimistický pohled na svět.Jeho zrození započalo v den kdy Jack dostal svůj první bezdůvodný výprask.V ten den se Saetan probudil k životu aniž by si to Jack uvědomoval.Saetan se stal pomstou.Odplatou všem kteří si dovolovali.Čím více se blesti kupilo,tím silnější Saetan byl.Dalo by se říci že Saetan je osoba která žije jen z nenávisti a bolesti.
Snad už od první chvíle měl Saetan jednu vizi.Ovládnout to tělo v kterém sídlil a ukázat všem že on rozhodně není někdo na kom by si měli léčit své problémy.Ale také se tím naučil trpělivosti.a je si vědom toho
že každý jednou příjde na řadu a jeho pomstě nijak neunikne.Už nechce aby mu bylo ubližováno.Nyní pocítí bolest ostatní.bylo pro nej doslova utrpení když nemohl nic udělat aby se pomstil ale byl si vždy vědom toho že jednou svojí šanci dostane.

Vzhled:

Saetan je jen temná stránka Jacka takže vypadají oba dva naprosto stejně.Snad jen jedinou zajímavostí je fakt že jakmile by Saetan dovedl převzít kontrolu nad tělem Jackovi oči se zarví do tmavé barvy.Jako kdyby neměl duhovku v oku.


Body:

Síla – Rychlost – Výdrž - Šarm
1 – 1 – 2 – 1

JV - LM - ZH - TP - VP - V(ITR) - S(ITE) - P
1 – 2 –2 – 1 – 3 – 1 – 2 - 1
avatar
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 25
Location : Pegasus

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Jack Evans

Příspěvek pro Pineapple princess za Wed Mar 27, 2013 6:46 pm

Celkově velmi pěkný životopis, počet slov splněn, body jsou vpořádku...
Nezbývá, než si přát, aby to takhle pokračovalo dál.
Po příjezdu na ostrov se stáváš členem třídy Arctos - vítej mezi medvědy.

avatar
Pineapple princess
Charakters Admin
Charakters Admin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 10. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru