Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostrovní Přístav

+11
Jowaka
Jack Evans
Tracy Thompson
Milli
Lowland
Shaky Rokogu
JayJaz
Em Phoenix
Valerio Giacosa
King
Prince
15 posters

Goto down

Ostrovní Přístav Empty Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Prince Wed Mar 27, 2013 11:35 am

Ostrovní Přístav Dbffbc675d_92197731_o2

Ostrovní přístav. Definitivní konec vašeho současného života a začátek něčeho naprosto nového a jedinečného.
Je to však samozřejmě také jediná možnost, jak se z ostrova dostat. Ale dávejte si pozor, jak jste se jednou na ostrově objevili, je velmi nepravděpodobné, že by jste se z něj v brzké době dokázali jakýmkoliv způsobem dostat.

Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro King Mon Apr 01, 2013 9:37 pm

Po delší plavbě jste dorazili k nádhernému ostrovu a naproti vám se tyčila vaše nové škola.Pěšky to bylo pouze kousek takže se to dalo bez problémů dojít.

NPC - KAPITÁN LODI

"Takže jsme tu.Pakujte se z mojí lodi a užijte si vaši novou školu.Jako první věc co by jste měli udělat je zamířit do Auditoria kde vám řeknou co a jak a můžete se tam zeptat na nějaké otázky.Tedy pokud nějaké máte."Na chvíli se odmlčel."Ještě jednu věc bych vám měl říct.Na ostrově není žádný signál, takže zde nefungují ty vaše vymoženosti jako mobil atd."zhluboka se zasmál a připravil se na odplutí."

(Auditorium je vaše poslední zastávka před úplným začátkem hraní a vaší volnosti.Dozvíte se tam všechno co potřebujete vědět a hlavně poznáte vašeho nového Ředitele.)
King
King
Hlavní Admin
Hlavní Admin

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 28. 10. 12

https://persona.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Valerio Giacosa Mon Apr 01, 2013 9:41 pm

Valerio

Smutně jsem kouknu na PDA a pustil si více hudbu do uší. Hm.Takže Auditorium. Milý úsměv doprovázel mou chůzi až na ono místo kde mě čekalo buď největší štěstí a nebo sklamání v mém životě.
Popravdě jsem nevěděl co si myslet. Ale to už bylo asi jedno. Už nebylo cesty zpět.(přesun)


Naposledy upravil Valerio Giacosa dne Mon Apr 01, 2013 9:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Valerio Giacosa
Valerio Giacosa
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 9:42 pm

Cože? zasekla jsem se, když jsem uslyšela informaci o signálu. To mě opravdu znervóznilo. Ale třeba tu bude internet. Musí být. Musím přece mít nějaký kontakt s rodinou!

Tak já si zajdu pro věci. Sejdeme se v tom Auditoriu? optala jsem se, přesvědčená, že je určitě dohoním ještě před lodí, ale kdyby náhodou... a odběhla jsem si s Ebony v náručí pro kufr.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro JayJaz Mon Apr 01, 2013 9:47 pm

Vyslechl jsem si kapitánovy kecy, jelikož me to moc nějak neiritovalo. Tak jsem si vlastně seskočil na zem ze zábradlí na kterém jsem sedel celou dobu. Při dopadu jsem udělal kotrmelec a hned stalk zase na nohách s malou taštičkou Jack ten byl v pohodě pro něj to byl život lozeni a skákaní a zamířil do auditora.(přesun)
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Lowland Mon Apr 01, 2013 9:50 pm

Poté co jsem si opět vyzvedl své zavazadlo, zamířil jsem do již zmiňovaného auditoria.
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 9:50 pm

Když zmínil že tu není signál, začal jsem jásat jak pominutý.
"Joooo, svobodááá!"
Zasmál jsem se. Ona mi máma stejně pučí tosvou wifinu v USB!!!
Když jsme konečně dorazili, mkrnul jsem na Milli a Shira dolezla zase zamnou.
"Tak jsme tady, sejdeme se audioriu, mé číslo máš, takže kdyby něco volej a Em...taky se sejdem tam."
Usmál jsem se na ně a pak jsem vystoupil. Když mi jedne z námořníkl podal tu kopu kufrů a tašek, jen jsem si povzdechnul.
A s chutí do toho. Všchno jsem naskládal na sebe a pak jsem s tím odešel. Viapdalo to jako bych měl nějakou nadlidkou sílu a silné kosti, ale já jsem jen sportoval a cvičil, skoro nic jiného jsem neznal.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 9:51 pm

Zbytek cesty jsme byla zachumlaná v Shakyho mikině a Andulka něco nespokojeně reptala protože u mě byla Shira.
Když loď zastavila myslela jsem, že se snad štěstím rozpláču.
Země!!! Země!
Zasekla jsme se ale když řekl, že tu není signál.
"Co? Ale..ale."
Chtěla jsem zavolat ještě hodně lidem a...a teď budu bez mobilu?!
Povzdechla jsem si, vážně se mi ten celý nápad o škole přestával líbit.
Co jsem si myslela? Že to tu bude skvělé a zažiju nějaký odvaz?
"Pff"
Hodila jsem si batoh na záda a čapla tašku.
"Um"
Usmála jsme se na Em i Shakyho a začala se šourat s taškou za ostatníma.
Šla jsem pomalu aby mě pár lidí předběhlo a místo mě našli cestu.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Tracy Thompson Mon Apr 01, 2013 9:53 pm

Rozepnula si plášť pod kterým měla takové rockerské oblečení. Tenhle styl mě nijak neuchvacoval, ale celkově mi bylo šumák, jestli se tak někdo oblíká. Ukázala si do výstřihu, aby mi naznačila , že má taky jedno ,což ani nemusela ,protože část jejího tetování šla vidět na krku.
„ Oh..jo takhle..“ Silně jsem pochybovala o tom, že má větší tetování ,protože skoro celou horní část mého těla pokrývaly různé obrázky, ale stát se to mohlo.
„ No aspoň tu nejsem jediná, co vypadá jako by vylezla z basy“ Zasmála jsem si i když jsem nepředpokládala, že takhle mladá holka by s tím měla nějaké extra zkušenosti. Kapitánův hlas nám oznámil, že už jsme na místě.Vzala jsem si ze země svoji tašku a druhou rukou jsem přidržela Tinu, aby nevyběhla někam ven s tím davem.
„No tak jdeme do auditoria? „ Moje otázka zněla trochu rezignovaně, protože jsem si uvědomila, že teď už není cesta zpět.
Tracy Thompson
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 9:55 pm

//Asi ti těžko zavolá, když nemáš signál :D

S úlevou jsem zjistila, že moje zavazadla jsou stále na tom stejném místě, nikdo o ně ani nezavadil a zámek na kufru byl neporušený. Spakovala jsem se a Ebony proti její vůli napěchovala zpátky do přepravky. Sorry, puso, ale nebudu se tu s tebou tahat jako s kačerem. Vrhla po mě vrcholně zhnusený výraz. Těšila jsem se, že se už brzy ubytuju a vypustím ji. Když nám dovolili dovést si zvířenu, určitě tu na ni budou nějak zařízeni. Nevadil by nějaký soukromý parčík, zahrádka, kde bych ji mohla vypustit. Voliéra, ideálně. A jestlipak tu budou mít dobrého veterináře? A vůbec nějakou možnost vydělat si peníze? Měla jsem něco našetřeno, ale určitě to nevydrží na dlouho a co pak? Jela bych domů? Někteří z těchle týpků kolem vypadali jako že se o peníze nemusí starat. Třeba Shaky byl jistě v klidu, jeho máma se o něj postará. Ale já nebyla zrovna za vodou, co se peněz týče, a nedovedla jsem si představit, kdo by za tímhle vším mohl být, aby měl tolik peněz, že by si mohl dovolit platit nám plné stipendium a ještě kapesné a všechny výdaje. Těšila jsem se, že brzy budu vědět víc. A už jsem se viděla, jak neustále postávám na studijním a sypu na ně jednu otázku za druhou. Zasmála jsem se té představě, kdo by si to byl pomyslel, že zrovna já a vysoká škola. Naši budou tak rádi...

Pobrala jsem svoje věci a šla hledat ostatní a hlavně teda to slavné Auditorium. (přesun)


Naposledy upravil Em Phoenix dne Mon Apr 01, 2013 9:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Jack Evans Mon Apr 01, 2013 9:56 pm

Jakmile loď zastavila a já si vyslechl kapitána lodi nahodil jsem sluchátka znovu na uši a raději se rozešel.Neměl jsem si ským povídat a nejspíše by nikoho nezajímali moje hloupé keci které jsem dovedl mít.Tak auditorrium.Fajn.Proletělo mi hlavou.Spíš jsem se držel davu než abych se vydal naprosto sám někam kde jsem to absolutně neznal.Nikam jsem ani nespěchal přeci jen jak se zdálo měl jsem času dost. Ani jsem si nevšiml že by ostatní někam spěchali.Volume na mém přehrávači se trochu zesílilo a já v rytmu hudby pokračoval dál.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Jowaka Mon Apr 01, 2013 9:58 pm

Znova som si zapla plášť a mierne som sa pousmiala. Snáď si nevšimla toho menšieho arzenálu zbraní, ktorý som pr isebe mala. Teda neboli to zbrane ale.. pomôcky na ochranu? kto vie (xD). Prikývla som, na čo som zamierila ku okraju lodi a z neho spolu s ňou až na mólo.
"Taaaak, som naozaj zvedavá kedy nám dovolia sa uložiť pff.. nespala som už niečo cez štyridsať hodín.." Zamumlala som stále s pojašeným úsmevom na tvári a následne som si až hladne začala prezerať všetko, čo mi prišlo na dohľad. VIdela som dokonca aj pláž.. áno.. tuto sa mi bude rozhodne páčiť.
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Alfio Mon Apr 01, 2013 10:02 pm

Dorazili jsme do přístavu.Podíval jsem se na ostrov před námi a jenom si povzdechl."Zlatý trojúhelník byl daleko hezčí" řekl jsem jen tak pro sebe a potom jsem se podíval na Rose."Vydám se dopředu a podržím ti místo.Mám spoustu otázek na které chci znát odpověď.A už se vážně nemohu dočkat."jak jsem to dořekl došel jsem si pro věci zase jsem je těžkopádně pobral.Botu jsem ještě předtím narval zase do kapsy a vyrazil jsem směr Auditorium.To že tu není signál mi nijak nevadilo jelikož na moje hračky nebyl signál potřeba.Ještě jsem se otočil na Rose "Tak tedy v Auditoriu najdi si mě." mrkl jsem jsem na ni a potom jsem si uvědomil že jsem řekl něco co zatím nikomu předtím.No co se dalo dělat.Nejspíš to bylo tím vzduchem.
(Přesun Auditorium)
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Tracy Thompson Tue Apr 02, 2013 4:15 am

Vystoupila jsem s Noemi na molo a zaujatě jsem si prohlížela přístav. Vypadalo to tu celkem poklidně a byla tu pláž,což se mi líbilo. Nikdy předtím jsem na pláži nebyla.
„Hlavně by nám už konečně mohl někdo říct, co to má všechno znamenat.“ Podotkla jsem spíše pro sebe a společně jsme vyrazili směr auditorium.
(přesun)
Tracy Thompson
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Sebastian Michaelis Tue Apr 02, 2013 6:50 am

Celou cestu jsem mlčel a sledoval moře, stejně si mne tu nikdo nevšímal, takže jsem dál hladil Akumu po břiše a za ušima čekajíc na přistání, které přišlo dříve, než jsem čekal. Akuma už začínal být z dlouhé cesty otrávený, ale když loď konečně přistála u břehu, opět plný energie vyskočil na nohy a dvěma skoky byl pryč. Usmál jsem se a i se svou taškou jsem stejně jako ostatní sestoupil na břeh a pokračoval do Auditoria.
//přesun
Sebastian Michaelis
Sebastian Michaelis
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Mark Eric Caught Tue Apr 02, 2013 1:37 pm

Loď konečně dorazila na ostrov.
Mark si někde v polovině cesty našel jednu volnou kajutu, kde se následně i trochu propsal. Potřeboval to. Zase už měl špatné myšlenky z toho, jak první reakce na něj dopadli, především to seznámení s Jackem. Doteď si vyčítal, proč mu prostě jen neřekl, ať se postaví, že mu to ukáže ve stoje, ale pravda byla, v sedě toto bylo jednodušší, nehledě na to, že nechtěl být neslušný.
Teď už byl ale čas vystupovat. Konečně dorazili a i když Mark málokdy na sobě nechával něco znát, bylo na něm poznat, že se mu to tady líbí. Bylo to zkutečně úchvatné místo.
Možná to nebude tak špatný, jak jsem si myslel... Prolétlo Markovi hlavou, ale to už se nějak moc dále nezdržoval a vyrazil z přístavu přímo směr auditorium, jak jim bylo řečeno. Tedy, alespoň si to myslel...


-Přesun-
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Rosalie Ovelleen Tue Apr 02, 2013 1:54 pm

Takže, mé plány na vyluxování všech místností, ve kterých bude aspoň nějaké jídlo mi za celou dobu cesty nějak nevyšlo a můj žaludek se neúprosně protestativě hlásil! Když se mi konečně podařilo objevit jídlo! Vypakoval nás kapitán ven, to už jsme sem dorazili? Ai jsem netušila, že ten čas tak rychle ubíhá a z mého výhledu a krásného prožití cesty se stalo akorát tak hledání jídla jako ztraceného pokladu. Jen jsem si povzdechla, nakonec jsem si vzala tašku a zaslechla Alfia.
"Oukej, pokusím se tě najít" Houkla jsem na něj, než se ztratil v davu, já si přivolala Růžu a vydala se za nimi, snad ho v tom davu lidí najdu a když ne, tak prostě se seznámím s někým jiným.
(Přesun.)
Rosalie Ovelleen
Rosalie Ovelleen
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostrovní Přístav Empty Re: Ostrovní Přístav

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru