Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pláž

+5
NPC
Milli
Em Phoenix
Shaky Rokogu
Prince
9 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Pláž

Příspěvek pro Prince Wed Mar 27, 2013 10:13 am

First topic message reminder :

Pláž - Stránka 3 B4286e9511_92197216_o2

Nádherná pláž ze zlatevého písku která obklopuje ostrov je skvělím místem kde strávit volné chvíli.Nedoporučuje se však plavat do větší hloubky.Důvod? Ten je jednoduchý ocean je plný žraloků.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Jowaka Sat Apr 06, 2013 6:23 pm

Hlavou som pootočila k dvojici, ktorá sem prišla kúsok po nás. Spoznala som Shakyho a len som sa mierne pousmiala. Zamávala som mu no následne sa Tracy vydala preč a tak som sama kráčala za ňou. Na puding som sa celkom tešila. Teda.. na všetko sladké som sa tešila. Bolo úplne jedno, čo to je.
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 6:26 pm

Pohodil jsem uraženě hlavou. Já se nikdy nevzdávám, ani náhodou, ale toto prostě byla věc která mi nikdy nepůjde a já jsem se s tím z větší části smířil. Když jsem viděl její nejistotu, tak jsem se podíval za sebe, kam se to vlastně koukala ona. S povzdechem jsem došel k ní a jelikož jsem měl už čisté a vlastně i suché ruce, jsem jí zavřel oči a chytl za ruce. Pomalu jsem s ní šel stále víc dozadu, ale věděl jsem kam až můžu jít. Pomalu už měla vodu po pas a stále jsem šel o něco víc hlouběji, ale nechtěl jsem přesáhnout mou délku, i když by to bylo stále mělké, nechtěl jsem nic riskovat.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 6:37 pm

Tohle je blbej nápad, vrtěla jsem hlavou nejistě, ale oceňovala jsem jeho snažení. Drtila jsem jeho ruce a nechala se vést. Mezi prsty u nohou se mi plazily částečky písku a nebylo třeba se bát, že šlápnu na něco ostrého, tohle byl ráj. Sorry, dík za pomoc, ale já se prostě musím koukat, zasmála jsem se, když jsem už byla ve vodě po pás, a otevřela jsem oči, abych mohla dávat pozor, kdyby náhodou. Ok, nebudu paranoidní, tady je na něj mělko, ale radši bych si dávala pozor, vysvětlila jsem Shakymu. Pak jsem si uvědomila, že pořád mačkám jeho ruku ve vodě, tak jsem ji pustila a ponořila se. Udělala jsem pár temp kupředu, položila se na záda a namočila si hlavu. Ten chlad na rozpáleném temeni byl nesmírně příjemný.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 6:45 pm

Musel jsem se zasmát jak z toho žraloka byla celá pryč. Byla pravda že takto blízko čelit smrti nebylo nic moc, ale tady bylo mělko a proto jsem neměl obavy. Ok, ok...ale hlavně mi tu nepanikař. Usmál jsem se na ní a ponořil jsem se po krk. Když ležela na zádech, dalo mi to příležitost vyzkoušet jak moc je v pozoru. Hlavu jsem ponořil až pod nos a šel jsem po dni pomalu k ní a čouhala mi jen hlava, teda pusa byla ve vodě. Pomalu a lehce jsem jí přejel prsty po zádech, aby si myslel že po ní něco leze. Chtěl jsem se začít smát, ale nemohl jsem se takto prozradit.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 6:51 pm

Hlasitě jsem vyjekla, když jsem ucítila lechtání na zádech, a škubla sebou. V mžiku jsem stála zase na nohou a hledala příčinu, mozek sice věděl, že žraloci nelechtají, ale co já vím, mohly tu být taky medúzy nebo to prostě byla jen hnusná chaluha? Bylo mi jasné, že přece jenom JSEM paranoidní, ale kdo by se mi po takovém zážitku divil?

Jakmile jsem odhalila, že za tím vězí ten blonďatej zmetek, plácla jsem přímo před ním rukou do vody, abych si ulevila. Dostal pořádnou dávku vody do obličeje. Ty zmetku! To vůbec - neni - vtipný! vyrážela jsem ze sebe naštvaně, jak jsem dál mlátila do vody a stříkala ji jeho směrem. Nikdy bych si nepřiznala, že mi zároveň s tím vztekem cukaly koutky potěšením. Byla to úleva, zjistit, že za tím byl on.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 6:57 pm

Když ze začátku opravdu uvěřila že to je něco jiného než já, tak jsem se začal smát. Zavřel jsem pusu ale ve chvíli, kdy na mě začala cákat vodu a namočila mi vlasy. Ponořil jsem se tedy pod vodu abych jí tím neudělal takovou radost a připlul k ní. Odrazil jsem se od země a chytl jí za stehna a přehodil jsem si jí přes rameno, ale to už jsem stál. Kdo je u tebe zmetek? Zasmál jsem se a nehodlal jsem jí pustit. Teda kdyby kopala a mlátila tak s ní žuchnu do vody!
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 7:05 pm

Né! zaječela jsem, když mě nabral a nadhodil si mě přes záda jako pytel brambor. Pusť mě, ty... sporťáku! vyprskla jsem tím nejpohrdavějším tónem, jaký jsem svedla, a bušila mu pěstmi do zad. Ne nějak vážně, nechtěla jsem mu ublížit. Měla jsem za sebou pár kurzů sebeobrany a dost možná by mi stačily jen ostré nehty na jeho zádech nebo bych ho mohla zkusit zlechtat, ostatně na boky jsem mu dosáhla. Ale hlavou se mi honilo, jestli to chci skutečně udělat. Co to tady děláš. Ten kluk je čerstvě po rozchodu a to ještě s holkou, kterou opravdu miloval. Vždyť se měl ženit. Boha jeho.

Vážně jsem nevěděla, co mám dělat. Někdy bylo jednání s kluky tak snadné, se Shakym šla komunikace tak nějak sama a kdyby byly okolnosti jiné, dovedla jsem si snadno představit, že se pokusím o něco víc - ostatně byl po hodně dlouhé době první kluk, který se mě dotkl - ale nebylo by to jen využívání toho, jak je emocionálně oslabený?

To všechno a mnohem víc mi stihlo proběhnout hlavou v těch několika vteřinách. Někomu jinému by z toho možná explodovala hlava, ale já vždycky nad věcmi moc přemýšlela. Impulsivita bylo takové moje guilty pleasure. Měla jsem ji ráda, ale moc často jsem jí nepropadala. Problém byl ovšem v tom, že když jsem si uvědomila, jak moc přemýšlím, vždycky mě popadla touhla udělat něco nepřístojného a nevhodného a vůbec nemyslet.

A tak jsem ho popadla za zadní lem u plavek a pořádně zatáhla směrem nahoru. Nech mě nebo budeš litovat, zahrozila jsem mu se smíchem.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 7:16 pm

Celou dobu jsem se smál a když mě chytla za lem kalhot a zatáhl nahoru, tak jsem jen hekl. Au! Trošku jsem zkřivil ústa a plácl jsem sebou do vody čelem, že ona sebou žuchla zády, ale udělal jsem to tak aby jí to vůbec nebolelo, nebyl to placák nebo něco podobného a proto jsem měl jistotu, že jí voda maximálně vlítne do nosu. Zase jsem se vynořil a zakřenil jsem se na ní. Tak hnusně mi pohrozit. Zazubil jsem se na ní a zase jsem se ponořil a rukou šmátral po dnu, jestli tu nenajdu mušličku. Nebyl jsem tam nijak dlouho, ale přeci jen jsem našel jednu vcelku a zase jsem se vynořil. Měla takovou krásně bílou barvu a částmi se blýskla do hněda. Jukéééj! Pochlubil jsem se s ní a natáhl jsem na ní ruku aby se podívala na můj úspěšný výlovek.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 7:25 pm

Pádem do vody jsem se pořádně nalokala a měla jsem taky slanou vodu v očích, což nebylo nic moc, takže jsem potom chvilku lapala po dechu. Pff, fakt boží, prskala jsem vodu. No co, řekl sis o to, namítla jsem se zvednutým obočím, když jsem si vymnula všechnu vodu z očí a vyždímala si vlasy.Pěkná, pousmála jsem se pak na tu pěknou mušli. A zase jsem se zasnila. Připomnělo mi to tátu. Kousla jsem se do rtu a zakrabatilo se mi čelo, ale jen na okamžik. Pak jsem se ponořila pod vodu, abych taky něco našla a zapomněla.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 7:30 pm

Když se vynořila a kašlala, tak jsem se na ní podíval. Gomen, tak moc jsem to přehnat nechtěl, doufám že nejsi nijak přepitá. Usmál jsem se na ní a mušličku jsem hodil na ručník. Vypadal odolně a tak jsem se nebál že by se mi rozbila. Když jsem viděl ale její pohled, na chvilku jsem se u něho zarazil. Co to? Trošku jsem se zamyslel jak se na mě dívala. Tak jsem jí ještě nikdy neviděl, ale to už se ponořila. Stál jsem tam a trošku jsem se zapřemýšlel. Bylo mi sní opravdu dobře. To že se semnou Shio rozešla nebylo nic zvláštního, lidé se rozchází denně. I když mě to stále nějak zasahovala a že to nebilo málo, tak s ní jsem na to nemusel myslet, byl jsem uvolněný a dokázal jsem se i přes to všechno bavit.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 7:38 pm

Vynořila jsem se pro vzduch a znovu si protírala oči. Neboj, mě tak snadno nezničíš, chlácholila jsem ho. Herdek, myslím, žes zvládl vybrat veškerou zásobu mušlí na těchhle čtverečních metrech, hmatala jsem nohama po dně, protože se mi nechtělo ponořovat. Bez brýlí je to na nic, nemůžu tam dole koukat, štípe to do očí, povzdechla jsem si. Ale je to tu stejně fajn, položila jsem se znovu na záda a civěla do modrého nebe. Možná by bylo o něco víc s matračkou nebo kruhem, ale tohle taky ujde, usmála jsem se a zakopala trochu nohama. Odhodilo mě to blíž ke břehu. Ucítila jsem pod zády pevnou půdu, což mě uklidňovalo. Věděla jsem, že teď ty oči opravdu zavřít můžu, protože i kdyby na mě nacákal litr vody, nepodaří se mu mě potopit. Nikdy jsem nebyla milovníkem praní se ve vodě, vždycky se mi nakonec dostala voda do nosu. Takhle ležet ve vodě, nohy směrem do moře, a nechat se seshora hřát sluncem bylo příjemnější a mnohem jistější, tady mi nic nemohlo ublížit.

No, možná až na ty medúzy.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 7:46 pm

Zakřenil jsem se. Vytáhl jsem sice jednu mušli, ale byla pravda že v tak čistém moři jich tolik nebude. Když zmínila že jí štípou oči, tak jsem si jen povzdechl. Měla pravdu, nebylo to zrovna nejlepší. Když si zase lehla na písek a jen jí lehce omývala vody co se stále hýbala, nechtěl jsem jí už nijak rušit. Cítil jsem se zvláštně, nevěděl jsem ani co teď dělat. Pomalu jsem došel až k ní, že jsem jí možná i trošku stínil, jak se opalovala. Stál jsem hold před ní a bylo jasné že takto se moc neopálí. Nemohl jsem si ale pomoc, mé tělo se řídilo samo. Jedno koleno jsem jí dal mezi její kolena a to druhé dal vedle její (od ní) levé nohy. Levou ruku jsem položil vedle ní a pravou zase na druhou stranu asi někde u jejich ramenou, takže jsem ležel nad ní. Co to sakra dělám...měl bych být zničený a ne tady dělat toto, ale když ona... Jen jsem se na ní koukal zeshora a byl jsem jak ztuhlý, nevěděl jsem co dělat, mé tělo poroučelo za mozek a já jsem se nemohl zvednout.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 7:53 pm

Hej, stíníš! napomenula jsem ho zamručením, když si stoupnul nade mě. Ale než jsem se stačila vzpamatovat, prakticky na mně ležel a já neměla potuchy, jak se to stalo. Vytřeštila jsem na něj oči a srdce mi najednou zrychlilo, jak se říká, z nuly na sto v jediné vteřině.

Co... co to děláš? zakoktala jsem se nejistě a zadržela dech. Ne... Shaky, tohle bys neměl dělat, napomenula jsem ho se staženým hrdlem, ač nerada. Ta situace mě dost nabudila, ještě nikdy se mi nestalo, že by na mě někdo "šel" takhle zhurta, ale tohle bylo celé špatně, nesměla jsem mu dovolit, aby se ke mně měl jen proto, že je mu smutno. Opřela jsem se o lokty a s vypětím všech sil jsem se zpod něj vyplazila. Seděla jsem teď přímo naproti němu, nohy jsem si složila do turečáku, do bezpečné zóny, a pažemi si objímala tělo. Poslyš, tohle... tohle je špatně, vysvětlovala jsem mu, ačkoli všechno ve mně se chtělo na pravidla vykašlat. Jsi fajn a všechno, ale nechci to zkazit a ty nejsi ve stavu... no prostě... zadrhávala jsem. Nevěděla jsem, co mám dělat. Vypadal jako hromádka neštěstí.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 8:05 pm

Díval jsem se na ní neutrálním výrazem. Nebyl jsem si vědom co dělám, nevěděl jsem jestli je to z důvodu že se semnou Shio rozešla, nebo z toho že se s Em cítím líp, bylo to v mé hlavě vše narušené. Chtělo by to asi facku abych se konečně probral a místo ní jsem jen pořádně zavrtěl hlavou. Nevěděl jsem na co mám v tuto chvíli myslet. Když ty jsi tak...a ono je to tak....graaa! Křikl jsem si spíš pro sebe. Musel jsem na Shio rozhodně zapomenout. I když jsem jí vlastně stále miloval, tak jsem už nechtěl, nechtěl jsem na ní myslet, nechtěl jsem jí mít v hlavě, nechtěl jsem myslet na ty úžasné polibky, prostě jsem jí chtěl vymazat a jediný způsob byl ten, že se začnu zajímat o někoho jiného. Byla pravda že jsem se s Em cítil mnohem lépe, ale nechtěl jsem si to nijak pokazit. Tělo mi říkalo až udělám to co jsem měl udělat, ale hlava mi zase radila jinam. Jediné co mi teď mohlo rozhodnout bylo srdce, ale to bylo jaksi neutrální. Pomalu jsem se z ní zvedla, i když nerad, ale pak jsem se zase vzpamatoval, už mi radilo jen srdce a cíl byl jasný...Zase jsem se k ní nahl a už dokázal i mluvit, byla v tureckém sedu, proto jsem se k ní jenom nahl. Jestli si to u tebe pokazím, bude to nejhorší den v životě...Kašleme na pravidla. Podotkl jsem a zadíval se jí do očí.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 8:14 pm

Kousla jsem se do rtu po jeho první reakci. On byl taky tak..., to jsem nemohla popřít. Ani to lechtání v žaludku. Ale zrovna jsem získala nového kamaráda a vypadalo to tak slibně. Ještě jsem ani nevěděla, jak dlouho na téhle "škole" (pokud tu vážně mělo jít o studium) zůstanu. Vážně jsem si tu chtěla něco začínat hned takhle zezačátku a ještě k tomu právě s ním, když se ještě neměl čas vzpamatovat z rozchodu? Trhalo mě to na dvě části a já si s tím neuměla poradit. Teď šlo o vteřiny a bylo to přesně jako s tím žralokem. Jedno zaváhání a všechno mohlo dopadnout katastrofálně špatně.

Něco ve mně doufalo, že když se odsunu a dám najevo nesouhlas, vzpamatuje se a uvědomí si, že to vlastně udělat nechce. Ale když to neudělal a zase se ke mně přiblížil, nemohla jsem z těch jeho kouzelných očí spustit zrak. Zatajila jsem dech a věnovala mu takový ten zoufalý pohled jako "Achjo. Jestli tohle dopadne špatně, já tě varovala". Problém byl v tom, že i já byla emocionálně nestabilní a někomu jako byl on se nedalo ubránit.

Naklonila jsem se k němu ještě s rukama složenýma v klíně a abych mu ještě dala šanci ucuknout a rozmyslet si to, přibližovala jsem své rty k těm jeho co nejpomaleji. Když se naše nosy dotýkaly a já cítila na rtech jeho dech, zatočila se mi hlava a zavřela jsem oči.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 8:22 pm

Když se mi i ona zadívala do očí, tak jsem zase ztuhl. Nějak se se do nich zadíval. Myslel jsem si že se odkloní a dá mi facku jak to dívky dělávaly, ale jakmile se přiklonila, znamenalo to pro mě že ona chce nejspíš to samé co já a já jsem na sto procent věděl že nechci nic jiného. Když jsme se dotkly nosem, tak jsem těžce polkl, ale pak jsem jen usmál a naklonil jsem se k ní tak, že jsem se jen letmo dotkl jejich úst. Následně jsem se ale přiklonil víc, jen letmý polibek mi nestačil. Čím víc se naše rty dotýkaly, tak jsem jí zase pomalu pokládal na zem a dal jsem se do pozice jako před tím a stále jí líbal. Jenže, byl jsem hold kluk co má v tomto trošku větší praxi a proto jsem jí věnoval delší polibek, kdy jsem se snažil zapojit i jazyk a spojit ho s tím jejím.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 8:32 pm

Ou, bože, projelo mi hlavou a celým tělem mi projížděla elektřina. Chtěla jsem něco říct, něco namítnout, ale nebyla jsem toho schopná, bylo to prostě jak vystřižené z filmu - dva mokří, na sebe nalepení lidé se válí v písku a dělají něco strašně zakázaného. Někdo nás tu vidět!

Hladově jsem mu oplácela polibky a musela jsem se usmát, nebyl vážně špatný. Obtočila jsem mu paže kolem krku a nohy kolem boků, abych si ho přitáhla víc na tělo. Věděla jsem, že to nesmím nechat zajít moc daleko, ale pro tu chvíli jsem se rozhodla, že si hodlám užít ten moment, který mám. Mohl být dost dobře i poslední.

Jakmile zapojil do hry jazyk, slabě jsem zasténala, bylo to fantastické. Páni, vydechla jsem už asi posté od té doby, co jsem dorazila na ostrov, a pokračovala v něžném okousávání jeho rtů.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 8:45 pm

Její polibky rozesílaly do mého těla spousty výbojů, příjemných, kterých jsem si užíval. Jakmile se mi přitiskla na tělo, tak jsem nijak neprotestoval a zajel jsem jí rukou do vlasů tak, že můj palec byl na její tváři a její ouško mezi mým prostředníčkem a prsteníčkem. Nebyla vůbec špatná, možná nejlepší jakou jsem políbil a rozhodl jsem si to vychutnat. I kdyby nás tu někdo viděl, nevadilo by mi to, aspoň by mohl žárlit. Když pronesla to své "páni" tak jsem se do široka usmál a druhou rukou jsem jí sjel na její stehno, blíž k jejímu zadečku a něžně jí hladil. Věděl jsem že to co dělám bych neměl, ale mé srdce poroučelo jinak a já jsem byl za to rád. Její okousávání mých rtů ve mě vyvolalo jen to, že se musím mnohem víc snažit. Dal jsem si jí tedy do náruči a s vášnivými a zároveň zběsilým polibky jsem se dopravil až na ručníky, kde jsem sebou žuchl na záda. Jestli se máma dozví že se tu pusinkuju s dívkou o šest let starší, dostanu domácí vězení na doživotí. Mě to ale vůbec nevadilo, neohlížel jsem se až tak moc na věk, teda mělo to své meze, ale toto bylo v pohodě. Usmál jsem se na ní a mé ruce sjely až na její zadek, který zlehka hladily a mé polibky zamířili na její krk, kde jsem jí věnoval jen tři polibky a pokračoval po její tváři zpátky hladově k ústům, ale nepolíbil jsem jí. Chtěl jsem trošku provokovat a tak jsem jí jen přejel špičkou jazyka po horním rtu a usmál se jak neviňátko.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 8:57 pm

Oukej - that awkward moment, kdy se líbáš se sexy frajerem a on ti připomene, že jsi proti němu stará matrona, fakt dík, sjela jsem ho naoko naštvaným pohledem hned poté, co jsem se nechala odnést na ručník. Držela jsem se ho kolem krku jako klíště a nesmírně mi imponovalo, že mě bez potíží unese. Byla jsem docela štíhlá a malá, ale přesto jsem o své váze vždycky měla pochybnosti a rozhodně jsem se nepovažovala za lehoučkého drobka. Znovu jsem zavzdychala, když mi položil dlaně na zadek. Celé to bylo tak strašně jiné od všech těch pomalu se rozvíjejících vztahů, které jsem doposud zažila. I od těch několika čistě fyzických, které byly předem domluvené. Tohle bylo naprosto nečekané a do jisté míry nepřípustné a - a to především - děsně dobré.

Na zajíčka se dost vyznáš, okomentovala jsem spokojeně jeho schopnost vzrušovat mě. Abych mu předvedla, že ani já nejsem žádý začátečník, prohnula jsem se pod ním v zádech do luku, ale jen tak nepatrně, že si mohl všimnout tak nanejvýš toho, že jsem na ten jeho vypracovaný hrudník ještě mnohem víc nalepená. Konečky prstů jsem ho pevně držela kolem boků a pohrávala si s lemem jeho šortek. Stáhnout nebo nestáhnout?

Začínala jsem cítit, že to zašlo příliš daleko. A tím myslím cítit doslova - tlakem na můj klín. Uvědomila jsem si, že tohle vážně nemůžeme, ale bála jsem se ho odstrčit, nechtěla jsem, aby mě přestal hladit. Tak jsem jen trochu zbrzdila, na moment jsem ho přestala líbat a jen jsem se na něj dívala a hladila ho ve vlasech.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 9:07 pm

Neřekl jsem že jsi stará, jen jak by to brala matka...může ti být klidně čtyřicet a stále budeš sexy. Poznamenal jsem s úsměvem nevině. Opravdu jsem nechtěl nijak říct že je stará, já si to vlastně ani nemyslel, aspoň měla víc zkušeností a to jsem vždy ocenil. Dokázala to i tím, jak se tak citlivě prohla v zádech a zatlačila tak na můj klín. Trošku jsem zahnul hlavu dozadu a zařechl jsem se. Na ženu co se tomu tak bránila docela jedeš. Lišácky jsem se na ní usmál. Navíc, uvědomoval jsem si kam daleko to vede, byl jsem si vědom toho že tady to provozovat nemůžeme, kdyby se k tomu chýlilo, ale nechtěl jsem nijak přestat, to vzrušení ve mě bylo stále větší a nechtěl jsem jí od sebe jen tak odtáhnout, to ani náhodou. Když mě tak chytla znovu za lem kalhot, tak jsem se na ní usmál a špičkami prsů jsem jí i já chytl za lem jejich plavek a vsunul jsem špičky prstů na krajíček dovnitř. Začínalo mi být nějak horko, ale byl to moc dobrý pocit. Když mě hladila ve vlasech, tak jsem se k ní nahl hladově pro další polibek, při kterém jsem jí něžně kousl do spodního rtu a zatáhl trošku víc k sobě.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 9:16 pm

Tohle - bychom - vážně - neměli, vzdychala jsem potichu, ale byla jsem v takovém stavu, že to spíš vyznělo jako "Dělej, přidej". Ta poznámka o mém sex-appealu mě pobavila a potěšila. A přiznávám, že mě pobavila i představa toho, co by jeho - podle mých představ - uťáplá bohatá matička řekla tomu, kdyby tu viděla synka tak zručně dovádět s holkou ze středních poměrů, která nemá ani vysokou, ani nic jiného, čím by si dokázala zajistit budoucnost. Byla jsem prostě taková - nevěděla jsem, jakou cestou chci jít, jen že nechci jít tou samou jako všichni ostatní.

Když si začal pohrávat s mými plavkami, byl to pro mě trochu wake-up call, už nešlo o to, že bych nechtěla, bože, chtěla jsem to tak strašně moc, ale naštěstí jsem si uvědomila, že sebou nemám ochranu. Když nic jiného (včetně mých vlastních morálních zásad, které žalostně sehlaly), tak tohle uvědomění mi muselo zabránit v tom, abych udělala nějakou blbost.

To... nejde, chytla jsem ho něžně za ruce, abych ho zastavila. Já bych vážně chtěla, mluvila jsem pomalu, ale rozhodnutě, zatímco jsem ho dál zasypávala něžnými polibky, ale tohle nemůžeme. Ne tady, ne teď. Napadlo mě, že pokud to pořád budeme cítit stejně i po nějaké době, určitě to nějak vyřešíme. Ale blbnout jen pro ten moment? Musela jsem už přece být dospělejší.

Ovšem v mých očích se zračil výraz téměř čirého zoufalství. Mé vzrušené já tam někde uvnitř tomu dospělému děsně sprostě nadávalo.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 9:29 pm

Já-vím. Řekl jsem trošku ironicky. Byl jsem si vědom toho že u nemám ani já ochranu to práškám jsem opravdu vůbec nevěřil. Když mi oddělala ruce, tak jsem jí je obmotal okolo pasu a přitiskl víc sobě. Sjel jsem jí jazykem po krku a do místa na kterém jsem se zastavil jsem jí něžně políbil a snažil jsem se jí udělat aspoň menší cucflek, když už nic vážnějšího, ne teď a ne tady. Trošku jsem si povzechl. Chtěl jsem jí právě teď a navíc tak moc že to bylo až k nevydržení. Tak moc mě vzrušovala nejen tím co dělala ale i každé slovo co se linulo z jejich něžných rtů. Od krku jsem pomalu postoupil níž až k jejímu hrudníku, který jsem pomalu políbil. Chtěl jsem stále pokračovat, ale mohl bych jí vzrušit jí i sebe na tolik, že už bych se neovládal a došlo by tu nejspíš k něčemu čeho jsme se chtěli prozatím oba vyhnout. I tak jako tam mě stále vzrušovala. Dal jsem se do polohy v sedě a stále tak nějak narážela na můj klín a toho pocitu vzrušení jsem se nechtěl zbavit. Opět mi ale sjely ruce na její zadek, který lehce stiskly a já jsem se nemohl nabažit jejich rtů a proto jsem zase vsunul jazyk a hledal s ním ten její, abych si s ní zase mohl hrát jak jsem chtěl. Když ne tady a ne teď, tak co zítra někde jinde? Provokativně jsem se na ní usmál a trošku jsem se nadzvedl aby zatlačila ví na můj úd.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Prince Sat Apr 06, 2013 9:37 pm

(Jestli chcete, najděte si tu volnou místnost a můžete zde Smile
http://nsgoon-er.blog.cz/
S hlavní adminem jsme se domluvili, že nám tam jeden jeho kamarád vytvoří odvětví jen pro Personu, ale že zatím se dají použít i jiné místnosti, že si to pak přesune. Stačí mu pak akorát napsat jaké -Mayestro691 - Akihiro-
Nechtěli jsem to úplně zakazovat, tak jsem to vyřešili takto ^^)
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 9:40 pm

Byla jsem jako omámená, když mě laskal na krku. Bylo to jedno z mých nejcitlivějších míst, stačilo málo a byla jsem vláčná jako kotě nebo králík, když je vezmete za kůži na krku. Úplně stejně jsem odpadla i teď, když nasával tu mou. Chceš si mě označkovat? procedila jsem skrz zuby, když mi došlo, o co se pokouší. Lichotilo mi to na nejvyšší možnou míru a neposedně jsem se na něm vrtěla. Chtěla jsem aby mě tisknul mnohem víc.

Sedět na jeho vzrušeném klíně mě ničilo. Nebyla jsem schopná slova a cítila jsem, jak mi hučí v hlavě. Popravdě jsem rozhodně nechtěla čekat do zítřka, ale horkotěžko jsem se snažila zachovat si chladný rozum. Já nevím... vydechla jsem do jeho úst. Když tobě je tak strašně těžký se bránit, práskla jsem na sebe svou slabost a objímala ho dál kolem krku, přitisknutá na jeho hrudník tak silně, že ten můj musel mít obtisknutý až na zádech. Myslíš, že je to celý dobrej nápad? zkusila jsem na to téma zavést normální konverzaci, něco, u čeho budeme muset přemýšlet a rozptýlíme tak svoje sexuchtivé tělesné schránky.

//Ehm, já to říkala XD
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 9:53 pm

// Ehm...já si to myslel x'D přesun blog....


Naposledy upravil Shaky Rokogu dne Sat Apr 06, 2013 11:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Pláž - Stránka 3 Empty Re: Pláž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru