Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Les

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Les Empty Les

Příspěvek pro Prince Wed Mar 27, 2013 10:10 am

Les 2dd7507310_92197198_o2

Obrovský les který je na celém ostrově a obklopuje i školu.Pokud se chcete dostat na nějaké místo na ostrově musíte ním projít.Je plný cestiček a cest.Dávejte si však pozor večer i v tomto lese je totiž divoká zvěř.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Mark Eric Caught Tue Apr 02, 2013 8:11 pm

Mark rychlejším tempem dorazil na kraj lese. Dál ani v tuto dobu nemínil pokračovat. Nakonec však stejně ustoupil z předem vyznačené cesty někam dál mezi stromy, kde se také na chvíli posadil jeden z mohutných padlých kmenů. Své věci položil vedle sebe. I batoh si na chvíli sundal ze zad.
Následně se už jen tak smutně přikrčil a hlavu si položil na svá kolena. Chvíli to, dokonce vypadalo, že i brečí, ale nebylo to tak. Jeho tvář stále zůstávala kamenná...

V tom se Mark prudce postavil a přitom ze země sebral několik kamínků a ještě v tom samém pohybu se prudce otočil a mrštil s ním o strom o několik desítek metrů dál. Hned na to jej následovala druhá ruka s dalším kamínkem. A pak zase ta první.
Markovi ruky se jen míhali a nohy také, otočka, převrat, nabrání kamínků, švihnutí ruky. A vždy letěli velmi rychle a přesně. Pokaždé dopadli na to stejné místo. A čím více na síle Mark přidával, tím byl jeho výraz zuřivější a zuřivější, až nakonec... hodil poslední, pod kterým kůra doslova praskla a kamínek se zaryl do půli své velikosti do kmene stromu...
Mark je vztekl a udýchaně kopl do kmene, na kterém před tím seděl a hodil sebou na zem do takového tureckého sedu... Stále byl ještě zadýchaný. Potřeboval to ze sebe trochu vybit.
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 8:26 pm

Nešel jsem přímo za ním.Prakticky i mě napadlo že bych se někam zašil a tohle místo bylo ideální.Kdyby se snad ptal mohl jsem se alespoň na něco vymluvit.I když i v tomhle jsem nebyl moc dobrý.Šel jsem trochu oklikou takže jsem přicházel ze strany na kterou se nedíval. Položil jsem svoje věci kus dál od něj.Stále jsem byl v dostatečné vzdálenosti od něj takže jsem na sebe nijak neupozorňoval. CHtěl jsem si sednout a chvíli nasávat tu atmosféru.Avšak v tu chvíli mě napadla příšerná věc. Stále jsem se koukal na jeden strom který mi přišel zajímavý.Kousek ode mě byl kámen na kterém se dalo pohodlně sedět.Podle vzhledu to vypadalo na nějaký pískovec nebo něco podobného.Jak jsem tak pokračoval k tomu kameni nevšiml jsem si jednoho menšího.Stalo se to tak rychle že jsem jen cítil jak jsem ztratil rovnováhu. Moc dobře jsem věděl co se stane.Srážka se zemí byla nevyhnutelná.Ale co mi proběhlo před očima byl další kámen.Nebo spíše kamínek ale hlavní bylo že na něj směřovala moje hlava.Bylo pozdě snažit se tomu zabránit a tak moje hlava dopadla přímo na něj.
,,AU!" křikl jsem boletí což Mark musel zaregistrovat protože zase tak moc daleko od sebe jsme nebyli.
,,Sakra práce! Tohle se stane jenom mě!" rozčiloval jsem se.Když jsem si sáhl na čelo cítil jsem lepkavou tekutinu.Z hlavy se hnal lehký proužek krve ale zase na druhou stranu to nebylo nic tak hrozného.
,,Paráda! Jacku,seš idiot!" okřikl jsem se.Najednou mi bylo jedno že jsem se mohl prozradit.To bylo skutečně to poslední co mě v tu chvíli zajímalo. To sem fakt takový nemehlo? Nemůžu jednou čumět pod nohy! Hučel jsem na sebe ještě víc v duchu.Při tom jak jsem padal jsem upustil míček který mi Mark dal na lodi.Prakticky jsem ho za tu dobu nedal z ruky. Nyní jsem se spíše po čtyřech doplazil ke svojí tašce abych vytáhl papírové kapesníky. Jeden jsem vytáhl a naplácl jej na čelo. KOukl jsem se na svojí ruku která byla od krve.A v tom mi to došlo.Míček!
,,Sakra!" vykřikl jsem znovu jako kdyby se stala nějaká katastrofa.Pro mě to tak bylo. Poprvé v životě se ke mě někdo zachoval tak slušně jako Mark a já to upustil.Tu jedinou věc která dokazovala že se to skutečně stalo a mě se to jen nezdálo.Nebylo by to poprvé.Stoupnul jsem si a začal hledat věc kterou jsem ztratil.Hlava mi trochu třeštila ale to po tom nárazu muselo být naprosto normální.Přeci jen takový náraz.Ale díky bohu že moje lebka byla tvrdého kalibru.Ale nyní jsem se nezajímal tolik o to co mám s hlavou jako spíš o to abych míček našel.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Mark Eric Caught Tue Apr 02, 2013 8:42 pm

Mark to samozřejmě zaregistroval. Nešlo to nezaregistrovat, když v lese byl takový klid a nikdo nikde všude kolem.
Ale hlavní problém nebyl v tom výkřiku, ale spíše v tom, že Mark byl už tak dost naštvaný a toto jej vytočilo ještě více. Chtěl mít chvíli soukromí a ani to mu nemohlo být dopřáno!
Proto se také náhle prudce zvedl ze země a dost razantní a naštvanou chůzí si to zamířil přímo k místo, odkud zakřičení slyšel.
Mark nevěděl proč, ale ten hlas mu byl strašně povědomí, až příliš, aby to byla jen pouhopouhá náhoda. Pro Jacka to v současném Markově stavě nevypadalo vůbec dobře...
Ale... než Mark k Jackovi dorazil, něco jej před tím ještě zastavilo. Něco, co se pomalinku dokutálelo k němu a na chvíli to upoutalo Markovu pozornost.
Byl to míček, skákací míček, který dal jednomu červenovlasému klukovi na lodi, aby s ním trénoval hody. A teď už věděl, komu ten hlas patřil...

Mark pomalu míček zvedl a každou další uplynulou vteřinou se více a více uklidňoval. Následně si to pomalu zamířil k tomu místu, odkud slyšel šramocení a o pár vteřin později narazil šedovlásek i na toho, koho zde očekával. Zatím jsi jej však dotyčný nevšiml...
To až mu Mark lehce položil na rameno ruku a natáhl před sebou druhou s míčkem, který mu podával. Rány si však ještě nevšiml, jelikož k němu Jack byl zády. Ale i tak jej zajímalo, proč tak najednou zakřičel...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 9:00 pm

Hledal jsem jej jako zběsilý ale nikde jsem jej nemohl najít.Ve svém nejbližším okolí jsem prohledal snad všechno co se dalo ale nikde jsem tu kulatou věc nemohl najít.Začínal jsem být ještě více naštvaný než před tím.Byl jsem naštvaný na to že zrovna já musel být takové nemehlo a zrovna mě se muselo něco takového stát. Hned první den na škole.Hlava se začala ozívat o trochu více a já si přitiskl kapesník více k ráně.Hledání jsem však nezdával.Občas jsem si otřel čelo kvůlu krvi která se stále nezastavila.Nevnímal jsem že kapesník je skoro celý od krve a spíše připoamínal nějakou zabíječku nebo něco podobného. Jacku,seš fakticky idiot....jestli se tohle doví....
V tom jsem se zarazil.Někdo mi položil ruku na rameno.V tom jsem uviděl něčí ruku a na ní to co jsem tak usilovně hledal.Trochu jsem ztuhnul.Právě nyní jsem si uvědomil jak moc jsem na sebe upozornil.A také jsem si uvědomil čí je ta ruka.Na tomhle místě se nyní nacházeli dva lidé.Podle mého názoru.Jedním jsem byl zaručeně já.Ječíí karikatura co cosi hledala a nemohla na to najít. A pak....Mark. Opatrně jsem si vzal míček a ruka se mi při tom trochu nejistě zatřásla což mohl vidět.Bylo to tím rozrušením nebo prostě jen tím že jsem si vždy pamatoval že po mích výstupech vždy přišlo ještě něco mnohem horšího.A hlavně bolestivějšího.
,,Ehm...děkuji" promluvil jsema pomalu se k němu otočil.V jedné ruce jsem svíral míček a druhou jsem si držel zakrvácený kapesník na hlavě. Rána byla spíše trochu nad okem protože na čele jsem měl usazeny brýle které jsem nosil jen tak.
,,Ehm....ahoj?" pokusil jsem se o nejistý pozdrav i když jsem tušil že tímhle to rozhodně nespravím. Teď jsi to fakticky pohnojil.Pako! Okřikl jsem se znovu.Na mojí tváři mohli být vydět výčitky,rozpaky,pocit bolesti ale i jakési provinění.Netušil jsem který výraz teď mám ale pokusil jsem se o ten svůj stupidní úsměv.
,,Podal bych ti ruku ale....no..." pokrčil jsem rameny. Moje ruce byly zaneprázdněny.Ačkoliv byla otázka proč jsem míček neschoval do kapsy.Nejspíš to bylo, to cosi co nechtělo míček dát vůbec z ruky.Alespoň ne tento den.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Shaky Rokogu Tue Apr 02, 2013 9:05 pm

Jelikož jsem se chtěl tajně prosoukat na dámskou kolej jen abych vyzvedl ty dvě, tak jsem musel profrčet i tímto lesem. Když jsem sem však vstoupil jen v žabkách a plavek, tak jsem si povzdechnul. Ručník jsem si ovázal kolem krku a Shira se za něho chytla drápky a proto jsem mohl být v klidu že mi nespadne. Rychle jsem to celé proutíkal a párkrát udělal i pár salt když jsem se chtěl vyhnout nějaké překážce. Jak jsem běžel tak jsem potkal Jacka a jen jsem na něho mávnul a pak ignoroval a běžel dál.
Plavky:


~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Mark Eric Caught Tue Apr 02, 2013 9:22 pm

Jack si vzal míček a konečně se na Marka otočil a on mohl zjistit, co bylo tedy nakonec příčinou toho jeho výkřiku.
Rána vypadala docela ošklivě, jelikož i přesto, že měl na ní Jack kapesník, tak ten byl kompletně prosáklý krví, díky čemuž rudě prosvítal. Marik si jen lehce povzdechl.
"Ahoj. Není zač." Odpověděl prostě třemi slovy a jeho výraz se stále neměnil. Pořád byl takový zasmušilý, což to Jackovi mohlo připadat, jako že se na něj zlobí, ale nebyla to pravda. Mark byl totiž nakonec i docela rád, že se tu objevil on a ne nikdo jiný.
To už však Mark vzal Jacka za ruku (Za tu ve které držel míček) a pomalu jej vedl ke svým věcem.
(Mezi tím kolem nich proběhl nějaký kluk a Jackovi zamával. Mark si jej nevšímal).
Tam Jacka Mark následně posadil na trávu vedle kmene a donutil jej, aby se opřel.
Potom se teprve mlčky otočil ke svému většímu batohu a začal se v něm přehrabovat. Nakonec vytáhl menší přenosnou lékarničku. Jak se říká, vždy připraven... Stále však nic neříkal...
O chvíli později už zkrvavený kapesník ležel vedle Jacka a Mark mu pomalinku a jemně čistil ránu. Někdy na ní kápl něčeho, co docela dost štípalo. Asi nějaká dezinfekce... Pořád však nic neříkal a jen tam tak před tím seděl, v tureckém sedu, jakoby se nic nedělo a jakoby to dělal skoro každý den. Někdy mu však jen tak lehce pohlédl do očí a i když bylo už dosti šero, byla poznat barva jeho očí, zelená. Což bylo docela překvapivé vzhledem k jeho šedivým vlasům. I když, mít šedé vlasy, to se taky nevidělo jen tak. Jestli si je náhodou nebarvil nebo neodbarvoval?
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 9:43 pm

Měl jsem takový pocit že se zlobí.A ani bych se tomu nedivil.Těžko by mi uvěřil že mě napadlo jít zrovna na to samé místo jako jeho.Zrovna kousek od něj. Nebít té nehody jistě by se všechno vyvýjelo naprosto jinak.Trochu poražene jsem sklopil pohled před jeho pohledem. Čekal jsem nějaké výčitky.Nějaké otázky na téma co tam dělám nebo proč jsem sem šel.Ale nic.Neřekl ani jedno slovo.Až nakonec promluvil.Jen tři slova.
Když mě potom vzal za ruku a vedl mě ke svým věcem raději jsem mlčel.Netušil jsem co to chce dělat ale já mu tak nějak důvěřoval. Bylo to zvláštní protože i když jsem se s někým bavil nebo se s ním smál měl jsem vždy problém mu uvěřit.Ale u Marka se to začalo měnit. Připadalo mi že mu věřit mohu.Možná to bylo tím jeho chováním nebo něčím co jsem nedovedl vysvětlit. Usadil mě na zem a já se opřel o kmen stromu který tam byl. Sledoval jsem co dělá. Proč by mi pomáhal? Takovýmu blbečkovi jako jsem já? Nechápal jsem ale neřekl jsem nic.Vytáhl něco jako lékárničku.MOje překvapení mohl zaznamenat docela snadno.Jednoduše proto že tohle bylo pro mě něco naprosto neobvyklého. Začal ránu ošetřovat. Bylo to v pohodě než na to začal lít nějaký kysličník nebo něco takového,Začalo to šíleně štípat až jsem s sebou pár krát cukl.Byl jsem na bolest zvyklí ale tohle bylo něco jiného.Nebylo to jako dostat od někoho ránu.Tahle bolest byla naprosto jiná.
Když se na mě podíval uvědomil jsem si že jeho oči jsou zelené.Bylo to zvláštní ale k němu to i sedělo. Někdo by mohl říci slovo podivné vzhledem k šedivým mlasům které měl.Ale mě to spíš přišlo zajímavé.Moje oči byly vždycky modrý což jsem nikdy nechápal když moje přírodní barva vlasů byla rezavá.Proto jsem si tu palici barvil.Rezavá se mi rozhodně nelíbila a tak jsem se alespoň o vlasy staral.Už jsem pár krát slyšel že se chovám jak holka ale bylo mi to jedno.
,,Dík." hlesl jsem znovu a pak sklopil opět pohled. Cítil jsem se víc než blbě. Ne díky tomu že tam byl on.Ale byl to nezvyk když mi někdo pomáhal.Jen tak a dobrovolně z vlastní vůle.
,,Můžu mít dotaz? Proč to děláš? Myslím...pomáháš mi.Proč?" optal jsem se trochu nesměle.Potřeboval jsem nějakou dopověď. Prostě jsem to nedovedl pochopit.Tohle bylo skutečně prvně co se tak někdo zachoval a já prostě nevěděl jak na to reagovat.Nebo co bych měl udělat.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Mark Eric Caught Tue Apr 02, 2013 10:01 pm

Mark jeho cukání ignoroval, jelikož se plně soustředil na to, aby jeho ránu vyčistil. Vždycky ale, když sebou trochu škubl, tak Mark trochu zjemnil. Bylo poznat, že mu nikterak nechce ublížit. Jen dál pokračoval ve své práci a jako vždy někdy pohlédl do jeho modrých očí.
Trvalo docela dlouho, než se Jack zase ozval. Nejprve poděkoval a hned na to položil další otázku. Bylo na něm poznat dost velké překvapení a zároveň takový... zostuzený pocit, i když se neměl za co stydět nebo spíše, nemělo mu být proč nepříjemně. Mark to však chápal.
Stejně jako to bylo u něj i on měl větší problém se společností, i když to nedával tolik najevo a dokázal s lidmi po většinu času normálně komunikovat. To nic však neměnilo na tom, jaký názor si na něj lidé díky tomu udělali a proč mu něco takového připadalo... nové. Tak jako tomu bylo i u Marka.
Ten však teď naopak vypadal mnohem sebejistěji a příjemněji, než kdy před tím. Rozhodně každému mohlo hned dojít, že to bylo proto, že tu teď byli jen oni dva.

Až, když teprve Mark vytáhl náplast a zalepil Jackovi ránu, teprve potom tiše promluvil a mezitím začal vše schovávat.
"Pomáhat je přeci... dobré, nemyslíš?" Odpověděl Mark otázkou, ale dále pokračoval.
"Myslím, že ty sám moc dobře víš, jaké to je, když tě lidi posuzují a vůbec tě neznají, mají tě za někoho jiného a straní se tě. Alespoň já bych o tom mohl vyprávět. Nechtěl bych ale, aby někdo měl ze mě stejný pocit..." A jak to dořekl, usmál se... skutečně usmál!
Ale nebyl to ten malý neznatelný úsměv jako tenkrát na lodi. Ale skutečný milý a přátelsky hřejivý velký úsměv, jak se sluší a patří.

Les 8518b8a0e0_92332475_o2
Bylo tak zvláštní jej takhle vidět, ale když si k tomu člověk přirovnal ten jeho obličej, oči, vlasy... jakoby to k němu naprosto sedělo. Jakoby toto bylo to, co ve zkutečnosti by měl rozdávat všude kolem...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Em Phoenix Tue Apr 02, 2013 10:05 pm

Dost dlouho mi to trvalo, ale nakonec jsem zahlédla mezi stromy pár hýbajících se postav. Nebyla jsem si jistá, kdo to je, ale zamířila jsem k nim. Podle hlasů to byli dva kluci.

Když jsem je dostihla, viděla jsem před sebou Jacka s tím osamělým šedovlasým klukem z lodi. Ahoj, pozdravila jsem hned zkraje vlídně, abych je nepolekala. A pak jsem si všimla, že Jack krvácí. Ten druhý mu evidentně pomáhal. Páni, cos dělal? optala jsem se trochu poplašeně, ale zase ne s moc velkým zájmem, aby si nemysleli, že se vtírám. Přinejhorším mi řeknou, ať se starám o své.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 10:21 pm

,,Jo,tak to znám" povzdychl jsem si když začalo téma mě dosti známé.Lidi dokázali být jako děti.Jako skupinka nemyslících idiotů co si udělá jeden názor a pak se ho neustále drží.Nejhorší na tom bylo že tento názor rozšiřovali jako jakýsi druh středověkého moru.Moru kterého se nešlo jen tak zbavit.Bylo jedno jak moc se člověk snažil.Nešlo to.Ani jsem si to neuvědomoval ale najednou jsem se tvářil naprosto přirozeně.Žádné přetvářky nebo něco podobného.Ne.Tentokrát jsem měl upřímný výraz v obličeji.Najednou se Mark usmál.Ihned jsem viděl ten rozdíl.tenkrát na lodi to vypadalo jako kdyby jeho úsměv byl vynucený.Bez života ale teď to bylo naprosto jiné.Bylo zvláštní jej takto vidět.Zvláštní ale na druhou stranu také i příjemné.
,,MOžná by ses měl usmívat časteji" navrhl jsem.Ani jsem si neuvědomil co to ze mě vypadlo.Hned na to jsem otočil pohled vedle a doufal že se neotočil mezi tím co uklízel svoje záchranářské věci. Konečky prstů jsem si přejel po náplasti na hlavě.
,,Ale to asi sedí od někoho jako jsem já" povzdychl jsem si nakonec a pak se zhrbil v zádech.Cítil jsem se tak mnohem uvolněněji. Bylo mi s ním fajn. Byli jsme tu jen my dva. Žádné zástupy lidí kteří chodili sem a tam a neustále se otáčeli. Ne.Tady byl klid a mír.
Trochu se mi to v hlavě všechno motalo. Ošetřoval mě tu kluk který mohl být o trochu mladší než já ale já se cítil jako kdyby to tak nebylo. Jako kdyby on byl někdo s kým jsem mohl normálně mluvit.Bez toho aniž bych si na něco hrál nebo se za něco skrýval.
,,Ani nevím jak ti to platit. CHci říct,poradil jsi mi na lodi a teď jsi mi pomohl znovu. Ani nevím co se v takové situaci dělá." přiznal jsem se a pokrčil provinile rameny. Bylo mi dvacet let ale občas jsem si připadal jako malé dítě co objevuje svět. Monžná že přeci jen nebylo špatné jít na tuhle školu.

Najednou jsem si všiml jak se někdo blíží.Poznal jsem tu dívku z lodi.Tuším i že jsem zaslechl její jméno ale nebyl jsem si tak úplně jistý.Jakmile promluvila zněla docela vyplašeně.Snad to byl jen obraný reflex ale na tváři se mi objevil ten pitomí výraz s úsměvem. ,,Neumím chodit? Oprava jeden ctěný kámen se rozhodl že mi dá lekci.Jedna nula pro něj." zasmál jsem se.Už jsem to byl zase já.KLuk s vtipy a hloupími řečmi.
,,Když jsme se tu tak sešli,na jakou kolej Vás přiřadili?" optal jsem se.Mark mohl poznat že se jen snažím navázat konverzaci do které by se mohl zapojit i když jsem tušil že odpoví jen krátce.A to dost krátce.A zase to bude ten Mark kterého jsme znali z lodi.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Em Phoenix Tue Apr 02, 2013 10:28 pm

Aha, tak to jo, zasmála jsem se odlehčeně. Já myslela jestli jste se tu třeba nemlátili, zakřenila jsem se. Mno, já jsem u "Arctos", což je latinsky nebo španělsky, ale co to znamená, nemám šajna, pokrčila jsem rameny. Co vy? zeptala jsem se. Báj d vej, já jsem Em, usmála jsem se na toho šedovlasého a podala mu ruku.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Mark Eric Caught Tue Apr 02, 2013 10:39 pm

Mark byl rád, že Jack už není v takových... rozpacích jako před tím. To byl totiž zároveň ten důvod, který jej také stavěl do role nejistoty, což byla docela ironie. I tak ale. Bylo až překvapivé, jak Mark se dokázal chovat relativně normálně, když nebyl mezi ostatními lidmi.
Když byl s někým osamotě, nepřipadalo mu to jako nějaká velká "společnost" ale jen jeden člověk, který si s ním prostě jen tak povídá. Jak se však tato hranice dvou lidí překročila, bylo vše při starém.

Mark už měl skoro vše poklizené, když náhle Mark vyhrkl to o ohledně jeho usmívání. Legrace byla to, že právě toto byla další věc, která mu na tváři vykouzlila podobný úsměv, jako před tím. Už dlouho se tak bezstarostně neusmál...
"Hm... možná i jo..." Zareagoval na to prostě, ale především s tím stálým úsměvem, kterým chtěl Jacka potěšit. Když už to nedokázal svou výřečností, jež nebyla zrovna valná.
Ještě však k jeho další větě nezapomněl dodat.
"Ty to, ale umíš. Musíš však jen chtít..." Následně se už zase plně věnoval uklízení svých zdravotních pomůcek a když to konečně měl, vše pečlivě schoval do batohu, který hned potom uzavřel.
Znovu tak přátelsky pohlédl na Jacka, který se zatím zaplétal ještě více sám do sebe a ještě více do svých vlastních slov.
"Takové maličkosti se neoplácí, ale... když mě někdy něco napadne, tak si řeknu..." Šeptl tiše a odhrnul si vlasy z tváře, kterému tam napadali při sklízení lékarničky. Pak však někoho zaslechl...

Když k nim dorazila nějaká dívka, Markův úsměv zmizel a vystřídala jej tak jeho obvyklá neproniknutelná maska. Starý známý Mark byl zpět.
Samozřejmě, že nechtěl být neslušný a nebo, že by mu její přítomnost nějak vadila, ale zároveň tomu tak bylo. Těžko se to vysvětlovalo.
Jak už bylo řečeno, Mark nebyl moc společenský a za společnost považoval více, jak dva lidi. A když se to smísilo z jeho fobií, nebylo se čemu divit, že přítomnost nové osoby na něj takto zapůsobila. Bohužel, s tímto se prozatím nedalo nic dělat...
Naštěstí, Jack tu byl stále ten, co dokázal pohotově reagovat a neměl problém se pustit do řeči, i když, taky s očividným přetvařováním, o kterém v tuto chvíli věděl asi jen Mark, díky tomu, jak se choval, dokud se tu někdo neobjevil. Mark však byl rád, že tak obratně nově příchozí dokázal zapojit do konverzace. Hlavně, když si Mark uvědomil, že to byla ta dívka, co se na něj na lodi tak povzbudivě usmála. Nechtěl, aby z jeho strany to bylo hnusné, ale s vycházením s více lidmi měl vážně problém. Vždy se ale o to alespoň pokoušel.
A pak padla otázka...
Mark na oba jen tak krátce pohlédl a hlesl.
"Lupos..." Nic jiného už neřekl. Teď už zase mlčel, jak to u něj po většinu času bylo zvykem.
To už se však do hovoru dala i ta dívka, při čemž z jejich slov se zdálo, že je to docela veselá kopa a také, že patří do Arctos.
Mark tedy nakonec jen mlčky podal Em ruku a dodal.
"Znamená to medvědi. Mark Eric Caught. Raději, ale Eric." Tím skončil. Mohlo to znít trochu odtažitě, ale... už byl zkrátka takový. A jediný důvod, proč dokázal přeložit latinský název koleje byl ten, že strašně moc četl a skutečně přečetl, kde co, takže... vlastně se ani nebylo čemu divit.
"Lupos znamená vlci, Vulpes lišky a Rapax jsou predátoři" Neopomenul samozřejmě ještě dodat a nakonec i překlad názvu školy, který byl jasně jasný, když si to tak člověk vzal. Všechny názvy kolejí byli totiž predátoři.
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Em Phoenix Tue Apr 02, 2013 10:48 pm

Eric, ok, usmála jsem se. To bych si mohla zapamatovat, dodala jsem. Napadlo mě, že to asi vyznělo pitomě, ale vlastně jsem tím chtěla jen říct, že to není nejobvyklejší jméno. Ale radši jsem to nerozpitvávala.

Lupos bych věděla. Harry Potter... Lupin... ušklíbla jsem se. Asi mě budou mít za idiota. Vulpes taky. Můj nejoblíbenější pokémon byl Vulpix a to byla liška s několika ocasy, dodala jsem a teď už jsem se fakt musela zasmát. Doufala jsem, že se mi nevysmějou i oni. To je dobrý, ty ses nějak učil latinsky? optala jsem se ohromeně. To nebyla nejběžnější znalost. Spoustu výrazů člověk znal z jiných jazyků, ale tyhle mi nepřišly nejpoužívanější.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Mark Eric Caught Tue Apr 02, 2013 11:01 pm

Mark se nijak neusmál, nad jejími vtípky, ale ani nijak jinak nezareagoval. Skutečně to však nebylo tím, že by chtěl být neslušný nebo tak, ale... už se prostě cítil mezi lidmi, ve společnosti a oba se soustředili na něj, což Markovi začalo být dosti... nepříjemné. Jeho Fobie se pomalu začala ozývat.
"Hodně... hodně jsem četl. Spousty mytologických, ale i odborných knih se překládá z latiny a většinou jsou uvedeny originální názvy a někde dole nebo hned zatím překlad. Člověk si to docela rychle zapamatuje, kdy se to opakuje..." Vydal ze sebe Mark trochu trhaně. Snažil se tím, alespoň trochu nemyslet na svůj strach a ubírat se tématem knihy, které byli vlastně jeho největším koníčkem, takže v nich skýtal jakési uklidnění, ale i potěšení. A to stačilo se o nich jen i bavit. Tím se mohl alespoň chvíli udržet v klidu. Relativním...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Em Phoenix Tue Apr 02, 2013 11:09 pm

Aha, jasně, pokývala jsem hlavou. Najednou jsem si uvědomila, že mám v krku trochu knedlík. Eric se tvářil přesně jako jeden můj ex - výraz matfyzáka / ajťáka, prostě nějakého podivína, co vážně nezvládá kontakt s lidmi a nejhůř s holkami. Takoví ti maníci, co dokázali otevřeně mluvit o svých koníčkách, ale nedívali se vám přitom do očí a když jste se jich na něco zeptali, měli obvykle dost velký problém odpovědět. Znervóznilo mě to.

Strašně jsem přemýšlela, co říct, ale přesně to byly ty nejhorší momenty, kdy jsem vnímala každou nezaplněnou vteřinu jako neúnosně trapné ticho a věděla jsem, že to bude jedině horší. A Jack nepomáhal.

No a odkud jsi? Koukala jsem, že se tu sešla společnost docela z celého světa zkusila jsem zavést pozornost tímhle tradičním směrem. Kdyby to nevyšlo, vždycky můžu zkusit počasí. V tom jsme my angličani dobří.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Mark Eric Caught Tue Apr 02, 2013 11:21 pm

Mark se na Em chvíli díval, ale pak uhnul pohledem. Zadíval se naprosto někam jinam, stejně se však nakonec vrátil k ní. Jack však překvapivě stále mlčel. Možná neměl jen, co říci...
Co si však Mark začal dosti uvědomovat byl ten fakt, že jeho přítomnost Em dosti znervózňuje. Nijak to ani neřešil, podobným způsobem působilo na většinu lidí kolem sebe. Později se k tomu pak přidali pomluvy, narážky, stranění a většinou to skončilo u toho, že všichni prostě říkali "Je to vrah nebo mafián. Tím jsem si jistý!".
Mark už to však nijak moc neřešil. Byl na to zvyklý a popravdě, uvědomoval si, že ten jeho neproniknutelný, po většinu dost naštvaný výraz, nedokázal na lidi ani působit jinak, i když to byla jen jakási maska. Už si, ale zvykl, že je vždy lepší, co nejrychleji zmizet a nechat ostatní za sebou. Nechtěl nikoho obtěžovat a ani je nějak znervózňovat .
"Jsem z USA, ale narodil jsem se v Kanadě..." Odpověděl Mark, načež se pomalu začal zvedat a chvíli to vypadalo, jako by na Em chtěl vztekle skočit.
Mark se však jen sklonil pro svůj batoh a přehodil si ho přes rameno, načež zvedl i svá zbylá zavazadla a naposledy ty dva sjel pohledem.
"Asi bych měl už jít. Mám tušení, že jsem tu jediný z jiné koleje a je už pozdě..." Řekl tiše Mark a otočil se k odchodu, ještě se však na chvíli zastavil.
"Rád jsem tě zase viděl, Jacku. A tebe rád poznal, Em..." Hlesl ještě tišeji, až skoro neslyšně, byl však dostatečný klid, aby to zaznamenali.
Pak už se jen pomalu rozešel pryč a než se kdo nadál, také i byl.
Oba dva tam zanechal se zvláštním pocitem z jeho sama. Tedy, alespoň si to myslel. A ne, nebyl věštec, jen... když se zmiňovali koleje... všiml si Jackova výrazu, jak při zmínce své koleje, tak i Em. Bylo jasné, kam on patří... Ale to už byla zase jiná věc.


-Přesun-
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Em Phoenix Tue Apr 02, 2013 11:28 pm

A-hoj, hlesla jsem tiše a mávla za ním rukou, když se rozhodl odejít. Na odpověď o původu jsem jen vlídně pokývala hlavou, neměla jsem k tomu co říct. Byla jsem každopádně ráda, že se mnou mluví. Ale asi mu to nedělalo nejlíp. Cítila jsem se z toho trochu provinile a myslím, že jsem se začervenala.

Dívala jsem se pak za ním, jak odchází. Mrzelo mě to. Měla jsem pocit, že jsem jim tu přetrhla konverzaci a že je to moje vina. Na druhou stranu jsem si říkala, že nemá smysl být paranoidní. Nepovažovala jsem se za tak významnou, abych mohla přimět kluka, byť sebezvláštnějšího, k odchodu z místnosti (nebo z lesa).

Omluvně jsem se podívala na Jacka a jelikož mě pro tu chvíli přešla řeč, vysvětlila jsem mu, že půjdu pokračovat v průzkumu okolí a že se uvidíme později. Nato jsem mu zmizela mezi stromy.

(přesun)
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Jack Evans Wed Apr 03, 2013 3:12 am

PO zbytek čase se ze mě stal jen němý posluchač.Neměl jsem c říct.Zjistil jsem jen že tahle holka je na stejné koleji jako já. Což se nedalo říct o Markovi.Ani bych si to pořádně nepřiznal ale tohle mě skutečně mrzelo. Nějak jsem si na něj začal zvykat což bylo u mě více než podivné.
Pak, aniž bych se nadál jsem prakticky zůstal sám. Mark odešel a Em se taky odebrala pryč a já si jen povzdychl.Bylo na čase se jít troochu vyspat a tak jsem přešel ke svým věcem a vzal si je.,
Pak jsem pomalu kráčel pryč z lesa zase zpět do školy

-Přesun-
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 10:16 am

Jelikož jsem ani přesně nevěděl kam jít, tak jediná cesta která by mě k cílu zavedla byla nejspíš tato. Stále jsem měl ruce v kapsách u kalhot, ale pak jsem si povzdechl a zastavil a rozhlédl se kolem. Dobře...teď kam? Objevila se mi virutální kapka u čela, když jsme stáli před křižovatkou. Byl jsem si jistý kam jdu, ale toto jsem tu ještě neviděl.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 10:26 am

Nechci ti do toho kecat, pravila jsem po chvíli následování Shakyho, ale ty hodláš lovit veverky? Myslela jsem, že v kampusu bude nějaká jídelna nebo tak něco, nadnesla jsem, zatímco jsem z boty zkoušela vyklepat kamínek. Nešel, zmetek, nakonec jsem se musela opřít o strom, botu zout a kamínek vysypat.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 10:34 am

Trošku křečovitě jsem na ní otočil hlavu. A to jsi nemohla říct dřííííív! Hehéééé, co teď? Jak jsem vlastně mohl vědět že je v Kampusu jídelna, myslel jsem si že tu ude snad nkde poblíž retaurace. Sklíčeně jsem sklopil hlavu dolů. Proč, proč, proč jáááá? Pomyslel jsem si a když jsem pak aregistroval co dělá Em, tak jsem se jen mírně usmál a popošel k ní. Nevím jestli je v kampusu nějaká jídelna, nebyl jsem tam, ale asi je to logické že jo....takže se vrátíme? Bylo mi trošku trapně, já jsem byl skoro vždy ten co myslel dopředu, ale toto mě fakt nenapadlo.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 10:43 am

Tak když už jsme tady, tak se můžeme aspoň projít, žejo, zasmála jsem se, když jsem viděla jeho bezradnost. Je tu pěkně, nasála jsem čerstvý lesní vzduch do plic. Kdyby okolo toho všeho nebyly takové tajnosti, člověk by se tu snad i dokázal cítit dobře. Ta pláž je třeba fantastická, nikdy jsem na takové nebyla, zatelelila jsem se. I když mám teda pocit, že koupat už se asi nebudu, podotkla jsem. Celou dobu jsem s rukama v kapsách nakopávala kamínky a šišky. V lese jsem už hodně dlouho nebyla.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sat Apr 06, 2013 11:40 am

S lehkým úsměvem jsem pokrčil rameny a šel jsem se s ní projít lesem. Já ho měl dost v oblibě, protože žít v USA, kde je přírody méně než všeho ostatního co je špatné na čertvý vzduch bylo bídné. Tady jsem se mohl nadechnout v klidu, bylo to osvěžující. To ano je to tu nádherné, taky mi příjde že je tu víc tajností než jsem tušil, ale i tak je to hezké místo, možná bych se tu jednou i rád zabydlel, no uvidíme jak se to vše vyvrbí. Usmál jsem se na nía ruce z kapsy jsem si dal za hlavu abych si jí podepřel a šel spokojeně dál vedle ní a koukal jsem se okolo, jestli nenarazím na nějakou hezkou houbu, co se jí.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Em Phoenix Sat Apr 06, 2013 11:57 am

A co ty vlastně? zajímala jsem se. Kromě toho, že sportuješ, máš tu mámu a mezi tvé záliby patří hlavně zběsilý úprk před žralokem, o tobě moc nevím, zasmála jsem se a zaprosila Pověz mi víc. Neuškodí trochu se poznat.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Les Empty Re: Les

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru