Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Auditorium

+13
Jowaka
Mr. Walken / Magus
Alexander King
Sebastian Michaelis
Lowland
Jack Evans
Milli
Alfio
Shaky Rokogu
JayJaz
Em Phoenix
Valerio Giacosa
Prince
17 posters

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Auditorium

Příspěvek pro Prince Wed Mar 27, 2013 10:02 am

First topic message reminder :

Auditorium neboli posluchárna slouží k proslovům ředitele ke studentům a ke schůzkám při kterých je zapotřebý celá škola.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Valerio Giacosa Tue Apr 02, 2013 7:10 pm

Valerio

Vstal jsem a nechal se prohledat. Asi ta nejzávažnější věc co u mě našli byl zapalovač. Možná by mi ho sebrali kdyby nenašli i cigarety.
Dál sem si nechal sdělit do jaké třídy patřím a požádal jestli by mi nenatáhli do PDA mapu ostrova. Je velká šance že se tu ztratím a to bych opravdu nechtěl.
Valerio Giacosa
Valerio Giacosa
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Lowland Tue Apr 02, 2013 7:19 pm

Fajn, takže rozdělení do tříd, což jsem celkem čekal. Na druhou stranu rozdělení do kolejí podle pohlaví jsem opravdu nečekal. projel mi hlavou krátký sled myšlenek. No, doufám, že nebudou považovat telefon za zbraň. Ikdyž je mi vesměs k ničemu. Taky by mě zajímalo s kým že to budu ve třídě. Začal jsem přejíždět očima všechny přítomné a zkošel jsem tipovat, kdo že to bude se mnou ve třídě.
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Mark Eric Caught Tue Apr 02, 2013 7:25 pm

Marka ani tak moc nezajímali ty řeči o technice a signálu. Nikdy si na takových věcech moc nepotrpěl, nehledě na to, že v knihách vždy dokázal najít vše potřebné, i bez internetu. Co mu však na náladě moc nepřidalo, tak to byl ten fakt ohledně zabavování.
Pro Marka bylo málo věcí, kterým se mohl věnovat a které jej mohli udržet v jakési "dobré" náladě. A mezi ně samozřejmě patřila i lukostřelba a vrh nožů.
Ale teď mu bylo oznámeno, že mu ty věci budou zabaveny a uschovány. Tohle zkutečně nečekal.
Ano, moc dobře věděl, co se do škole smí a nesmí nosit, ale... na jeho bývalých školách bylo toto klasické sportovní vybavení, a dokonce tam byli i místa, kde šli podobné věci trénovat, ale tady, tady vše musel odevzdat.
Skutečně se mu nechtělo svého luku, šípů a vrhacích nožů vzdávat, ale co měl asi sakra dělat? Bylo jasné, že s tímto neprojde. Prostě ne...

Mark jen pevně stiskl koženou úchytku svého menšího batohu, ve kterém všechny ty věci, jež mu měli zabavit, měl...
Pomalu se zvedl ze svého místa a takovým volnějším tempem si to namířil přímo směr východu z auditoria.
Tam už samozřejmě stáli připravení lidé, kteří jej měli prohledat...
Mark se tvářil ještě hůře, než obvykle, jakoby měl někoho brzy zavraždit.
S tímto výrazem bez jediného pohledu, prošel okolo Jacka. Očividně si ho nevšiml, jelikož ten se mu v hlavě honili naprosto jiné myšlenky.
Za to červenovlásek si mohl povšimnout, že od té doby, co Marka naposledy viděl na lodi. vypadal skutečně hůře, i když se trochu prospal. Brzy měl také shlédnout proč...
To už Marka rychleji začali prohledávat. Nejprve jeho, pak i tašku. Tu nejmenší, kterou počítal, že mu zabaví, si nechali naposled. A měl pravdu.
Stačilo jen, aby to jednou otevřeli, tak na něj tak přísně pohlédli a už mu ji nevrátili.
Následně mu jen pokynuli, že může projít a do ruky mu vrazili ještě malý lísteček, na kterém stálo velkým ozdobným žlutým nápisem

Třída Lupos


Mark jen naštvaně lístek zmuchlal, vzal zbytek svých věcí a vyrazil, co nejrychleji pryč. Musel najít nějaké místo, kde by byl alespoň chvíli sám. Teď už mu totiž zbývalo zkutečně málo věcí, co by jej tady mohlo držet nad vodou. A to se zpočátku zdálo, kdoví jak to tady nebude dobré. Zmýlil se. Skutečně byli asi všechny školy stejné...

-Přesun-
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Mr. Walken / Magus Tue Apr 02, 2013 7:31 pm

Väčšina času, ktorý som strávil v auditóriu, padla prakticky len z povinnosti. Nič nové som sa, pochopiteľne, rovnako ako ani ostatní profesori, nedozvedel. Bolo však samozrejmé, že som si svoje povinnosti plniť musel a neprítomnosť pri úvodnom uvítaní študentov by sa asi len veľmi ťažko vysvetľovala. Nijak zvlášť mi to však neprekážalo. Pri najmenšom som si mal možnosť obhliadnuť budúcich študentov. Každopádne, spoločne aj s ostatnými profesormi som sa rozhodol odísť, avšak predsa len o čosi neskôr ako oni. V čase, kedy sa už v miestnosti nachádzala iba ochranka a študenti, som si ešte neodpustil otočiť sa ich smerom a s úsmevom na tvári im popriať veľa šťastia.
"Rád vás tu všetkých vidím. Hoci by som rád, v súčasnosti vám zatiaľ nemôžem poskytnúť žiadne ďalšie informácie, ale jedno vám poviem. Táto škola je nepochybne veľmi prestížna, čo je s najvyššou pravdepodobnosťou aj jedným z hlavných dôvodov, prečo sa mnoho krát budete pozastavovať nad jej náročnosťou a prísnosťou. Každopádne vám osobitne želám veľa šťastia a garantujem vám, že ak sa cez to všetko prenesiete, čaká vás odmena, pre ktorú sa oplatí bojovať," dovolil som si ešte obohatiť preslov pána riaditeľa o pár neoficiálnych slov, ktoré som nepochybne i napriek tomu, aký komplikovaný charakter vlastne som, myslel úprimne a smrteľne vážne. Následne mi už neostávalo nič viac, než si zasa raz vytiahnuť svoju obľúbenú knihu bez názvu a špecifického vzhľadu, a pre tentokrát definitívne opustiť auditórium.
=) PRESUN (=
Mr. Walken / Magus
Mr. Walken / Magus
Malum
Malum

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 26. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro JayJaz Tue Apr 02, 2013 7:36 pm

“Klidně se můžeš připojit alespoň se možná něčemu přiučíš.” Proste jsem si musel rýpnout to se primo nabízelo. No ne ze bych byl nějaký rýpal ale nemohl jsem odolat. Při zmínce o jídle me to celkem no da se říct ze me to celkem připomnělo ze by nebylo od věci něco sníst. Ale taky to nebylo úplně nutné. Ale taky jsem jídlem nepohrdal, I když na můj vkus ty anglické blyvajzy mi nikdy nechutnaly I když jsem Angličan.” No možná zajit něco sníst není nejbělejší nápad ale I tak třeba cvičit. Rad bych sel na další zkoušky, až odtud vypadnu. Vis jak to je cvičeni je jediná věc co je mým smyslem teda zatím.” Řekl jsem a v ruce jsem stiskl mírně fotku me a me rodiny když my bylo asi dva a pul. Ani nevím, jak se tam dostala.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Tue Apr 02, 2013 7:43 pm

Seděl jsem tam na zadnici nehnouc se, ale to už na mě mávl jeden z hlídačů co kontrolovali všechny věci. S prokoulenýma očima jsem se zvedl a hodil přes jedno rameno svůj bágl a koukl se na ty dvě.
"Ok...co třeba zaaa, ani nevím, někde si vás najdu, pak mi řeknete jaká jste třída."
Zakřenil jsem se na ně. Dal jsem si Shiru na rameno a vzal všechny kufry a bágly co jsem tu měl a ještě jednou jsem se ohlédl zpátky, ale to už máma odcházela se všemi profesory co tu byli. Došel jsem až ke kontrole těsně po Markovi a oni mě začali pohledávat. Samozřejmě že mi vzaly mou dýku na kterou jsem byl fakt závislí a taky můj prak kterej jsem miloval. Hodil jsem na ně takový vražedný výraz, měli štěstí že aspoň tu flusačku mi nechali! Dostal jsem do ruky stejně jako Mark lísteček.

LUPOS

Bylo tam napsáno a pak jsem jen prokoulil očima a založil jsem si to do kapse u kalhot. Zase jsem si pobral všechny věci a odešel, následoval jsem Marka, protože jsem ani nevěděl kam.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Milli Tue Apr 02, 2013 7:46 pm

Vyslechla jsem si říďu a trochu se zamračila. Já sice neměla co schovávat ale aby mi prohledávali tašku...to se mi moc nelíbilo.
Povzdechla jsme si a koukla se na Shakyho.
"No..já bych šla. Tak pak nějak."
Pokrčila jsem rameny a zvedla se.
Vzala jsem si věci a došourala se k nějakýmu chlapíkovi který prohledal moje věci i mě.
Celou dobu jsem se rozpačitě usmívala asi jako zločinec co skrývá drogy a nechce aby na to někdo přišel jenže já vážně nic neschovávala, jen jsem byla nervózní.
Pak jsem se dozvěděla do jaké třídy patřím.
"Vulpes...co je to za název."
Zamrmlala jsem zamračeně protože jsem začínala mít pocit, že Em i Shaky vážně budou jinde než já.
Povzdechla jsem si a courala se někam...no za ostatníma holkama.
-přesun-
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Lowland Tue Apr 02, 2013 7:49 pm

Nakonec jsem se vydal z místnosti, kde mě prohledali, ale jelikož nic nenašli, pustili mě dál.

Arctos

bylo napsáno na lístečku, který jsem dostal na odchodu.
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 7:50 pm

Znovu jsem se zašklebil. Cvičit? Já? Přiučit se? Dělal si ze mě srandu nebo to myslel naprosto vážně? Ptal jsem se sám sebe ale nakonec jsem to prostě přešel.
,,Myslím že tě nechám s tvým nadšením k pohybu osamotě" hlesl jsem nakonec a sebral svojí tašku. Měl jsem ještě tašku přes rameno ale tam se nacházeli zbytečnosti typu tužka, zápisník,kniha nějaká ta fixka ,pár kancelářských sponek a další nepotřebné věci.Spíše haraburdí ale měl jsem rád svoje věci a byl jsem rád když byly přímo u mě.Tedy v mé bezprostřední blízkosti. S taškou a malou taškou jsem se rozešel k východu.Nemohl jsem si při tom nevšimnout Marka jak prošel kolem.Zdálo se mi jako kdyby byl nemocný nebo tak něco.Byl býlej jako stěna a vůbec celkově nevypadal dobře. Navíc měl ve tváři takový umučený výraz.
,,Tak se zatím měj Jay." rozloučil jsem se s ním a pokračoval k východu. Nejspíše jsem i pochopil proč se Mark tvářil tak špatně. Bylo mezi námi ještě pár lidí ale jasně jsem viděl jak mu jednu tašku zabavili.Copak jsi tam asi schovával? Napadlo mě ale odpovědět jsem si nedovedl.I když podle toho co předvedl na lodi bych měl nějakou tu teorii.Když na mě přišla řada,nechal jsem prohlédnout tašky.Nečekaně.Pronesl jsem si pro sebe když nic nenašli.Bylo to evidentní.Věděl jsem co s sebou nosím.Hned na to mi dali do rukou papír kde asi byla kolej.Sledoval jsem jak Mark odchází a tak jsem se vydal za ním.Samo sebou trochu nepozorovaně aby si nemyslel kdo ví co.
ARCTOS! To hlásala písmena na papíře.Jen jsem nad tím pokrčil rameny.Bylo mi docela jedno kam mě šoupli. Měl jsem pocit že by to všude vyšlo na stejno ovšem další otázkou bylo jak moc budu vycházet s lidmi uvnitř.
Papír jsem složil a dal si ho do tašky a následoval Marka pryč z téhle místnosti.

-Přesun-
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Sebastian Michaelis Tue Apr 02, 2013 8:18 pm

Akuma na mém klíně se mračil na toho tygra, zatímco ředitel mluvil. Po shlédnutí té scény, která se odehrávala na "jevišti" jsem začal konečně být trochu natěšený. I se svou taškou jsem se postavil do řady lidí, kteří se nechali prohledat, v mých věcech však nemohli najít nic nebezpečného, protože tam také nic nebezpečného nebylo. U východu jsem si ještě našel lísteček se svým jménem a podíval se na jméno své třídy. "Vulpes...zajímavé." Lísteček jsem zmačkal a hodil do koše cestou na koleje.
//přesun
Sebastian Michaelis
Sebastian Michaelis
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Valerio Giacosa Tue Apr 02, 2013 8:22 pm

Valerio

No měl jsem toho už dost. Byla to nárožná cesta přez město přez hranice a nakonec přez moře. Sebral sem se a vydal se na svou kolej. Lupos. Jak zajímavé. Neměl jsem ani páru co to znamená a tak sem šel. (přesun)
Valerio Giacosa
Valerio Giacosa
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Tracy Thompson Tue Apr 02, 2013 8:37 pm

Vyslechla jsem si proslov ředitele, no snad to byl ředitel, protože vypadal nějak moc mladě a potom jsem se odebrala do řady za ostatními, abych se už konečně mohla ubytovat. Nějaký člověk mě prohledal, a když nic nebezpečného nenašel pustil mě dál. Vzala jsem si lísteček se zařazením do třídy. Na lístečku stálo " Lupos". Usmála jsem se a přejela jsem si rukou po břichu, kde jsem měla tetování vlčí tlapky. Teď už jsem konečně mohla jít najít si pokoj a tak jsem si vzala tašku a za doprovodu Tiny jsem odešla hledat kolej.
(přesun)
Tracy Thompson
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jowaka Tue Apr 02, 2013 8:44 pm

Stála som s rozpaženými rukami a vedľa mňa stáli dvaja z ochranky. Jeden mal plné ruky rôznych.. vecí..
"Dávajte sakra pozor kam tie paprče strkáte." Zavrčala som na jedného z nich, ktorý mi práve radšej nepoviem odkiaľ vytiahol boxer. Odloźil ho už ku clekom veľkej kôpke zbraní v rukách jeho parťáka. S odutým výrazom na tvári som stále odmietla povedať, či to je všetko alebo nie.. teda stále som hovorila že to všetko je no furt niečo našli.
"T..to je ďalekohlad.. slubujem." Snažila som sa ukecať na teleskopický obušok, ktorý sa pridal ku kôpke nebezpečne vyzerajúcich nástrojov. Následne som si len povzdychla. Trvalo ešte desať minút, kým zo všetkých zákutí môjho oblečenia vybrali všetko možné aj nemožné.
"pff.. cítim sa ako nahá.." Dodala som so zahundraním, keď som si od jedného z nich zobrala plášť aj fretku, ktorá sa do neho znova schovala.
"Bodaj by ste dostali lepru.." Hndrala som si ešte popod nos poćas toho, ako som kŕčovito zvierala lístok so zaradením do triedy. S trocha nepríjemným povzdychnutím som si uvedomila, že je už Tracy preč a tak som sa vydala na cestu do ubytovní sama.
(presun)
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Tue Apr 02, 2013 9:34 pm

Žádný-internet zopakovala jsem nahlas a pomalu, abych ta slova slyšela. Nemohla jsem tomu uvěřit, přišlo mi to úplně absurdní. Jak se dá žít bez internetu? A jak - úplně odříznutí? Potřebuju přece napsat domů našim, že jsem v pořádku. Nemůžu přece odjet a nedat jim vědět, jak jsem dojela a jak se mám. To nemůžou myslet vážně.

Bylo mi z té představy dost nevolno a hlava mi málem explodovala, když jsem horečnatě přemýšlela, co to všechno znamená a jaký dopad to bude mít. Nešlo jenom o to, že jsem internet považovala za velice důležitou součást svého života. Byla jsem hodně proměnlivá osoba, ale jedna věc, která se nikdy neměnila, byl fakt, že jsem bloger každým coulem. Někdy mě možná přepadaly drobné krize a psát se mi nechtělo, ale jinak jsem byla především psavec a potřebovala jsem se o své dojmy dělit se světem. Tohle přece nemohli myslet vážně.

Ale hlavní byl ten kontakt. Prostě jsem musela napsat domů našim, že jsem v pořádku.

Posbírala jsem si svoje věci a přepravku s Ebony, kterou jsem už velice toužila vypustit, protože po těch hodinách cesty už vypadala dost na umření a zcela jistě si potřebovala dojít na záchod (což já ostatně taky), a přesunula jsem se k "ochrance" - na jejíž přítomnost si pravděpodobně budu ještě dlouho zvykat.

Chvilku jsem se potýkala se zámkem od kufru a připadalo mi dost nedůstojné nechat ty cizí chlápky prohrabovat se mým prádlem, ale chápala jsem, že je to zapotřebí. Co kdybych chtěla dovnitř propašovat motorovou pilu nebo katanu, žejo.

Trochu neochotně jsem je tedy nechala prohrabat mi věci, ale věděla jsem, že nic nebezpečného sebou nemám, nechala jsem doma i švýcarák a větší zbraňovou zásobu jsem rozhodně neměla. Nejnebezpečnější artikl mého vlastnictví byla pravděpodobně Ebony.

Toužila jsem se zeptat sekuriťáků (jak jsem je překřtila) na možnost dopisování a pošty, když tedy nebude internet, ale zaprvé jsem se vážně bála odpovědi a za druhé na nich bylo dost jasně vidět, že si s nikým povídat nehodlají, pokud vůbec mají jazyk, tak ho drží za zuby. Ostatně i můj kufr a žebradlo prohledali naprosto beze slov.

A tak jsem jen se zoufalým výrazem v očích podstoupila tu proceduru a tak nějak bezmyšlenkovitě vyslechla třídu, kam budu přidělena, a pak už jsem se z Auditoria vytratila.

(přesun)
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Alfio Wed Apr 03, 2013 7:08 am

Když přicupitala Rose mírně jsem se zasmál tomu že řekla že má ještě hlad."Ne o nic jsi zatím nepřišla.Tedy o nic zajímavého jediné co je zajímavé je ten tygr."Ukázal jsme na ředitelova mazlíčka.Potom už však zavládlo ticho a všichni začali poslouchat ředitelův proslov.Nebylo to nijak dlouhé ale bylo to výstižné.Jakmile skončil tak hned odešel a to mě docela naštvalo.Chtěl jsem se totiž zeptat na spoustu věcí.Otočil jsem se na Rose "Tak to vypadá že jsme rozdělení do tříd.Doufám že budeme aspoň spolu.Pokud však ne tak doufám že se uvidíme."usmál jsme se na ni a pokračoval jsem "Nejspíš by jsme měli jít na koleje ale co říkáš na to že by jsme potom zašli někam na jídlo? Nebo by jsi mohla přijít ke mě.Jsem docela obstojný kuchař."Jakmile jsem tohle dořekl koukl jsem po ochrance která začala prohledávat odcházející zatímco my jsme si to povídali.Tihle by mě měli zastavit? Řekl jsem si sám pro sebe a pak jsem pohled vrátil zpět na Rose "Takže pomalu se vydám na svoji kolej.Když budeš chtít tak budu velice potěšen když přijdeš."Ještě jednou jsem nahodil jsou úsměv bez pocitů a potom jsem vstal a pobral jsem všechny svoje věci.Pomalým ale jistým krokem jsem si to nakráčel přímo před jednoho z nic.Mám dojem že tenhle se jmenoval A.Měl jizvu na obličeji a celkově z nich vypadal nejdrsněji."Tak a teď mi prohrabete věci?"řekl jsem jen tak do větru a podal jsem mu těžké tašky.Překvapivě mu nedělalo problém je ode mě vzít.Začal pomalu zkoumat jejich obsah.Nebylo tam nic nebezpečného snad až došlo na obal ve kterém byl zabalený Shinai. Podíval se na mě divným pohledem jako by chtěl abych to vysvětlil "Cvičím Kendo a tohle je můj cvičný meč.To snad nevadí ne?" z toho že vrazil Shinai zpět a všechno mi podal jsem usoudil že nejspíš ne.Kdyby jenom hlupák věděl že ten Shinai má vevnitř železný základ asi by mi ho jen tak nenechal.Vzal jsem si všechny věci a pomalu jsem si to namířil na Kolej.Při odchodu jsem ještě mávl na Rose a chtěl jsem odejít ale A mě ještě zatavil a do ruky mi vrazil papírek.
VULPES na něm stálo a nejspíš to byl název mojí třídy."Tak liškou jsem se stal?Co je to proboha za název třídy?"prohodil jsem pro sebe a odešel jsem pryč.
(Přesun)
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Rosalie Ovelleen Wed Apr 03, 2013 3:41 pm

Poslouchala jsem spíš Alfia a ředitele jen jedním uchem. Ušklíbla jsem se, ten tygr byl ale fakt ážně zajímavý, ale raději jsem se rozhodla moc se k němu nepřibližovat. Když skončil proslov, trochu mi vadilo, že mi budou prohledávat věci. Nic jsem neskrývala, ale přeci jenom, co bylo moje, bylo moje. Ale nic jsme s tím dělat nemohla a scénu jsem neměla zapotřebí. Podívala jsem se na Alfia a usmála se.
"Jasně, můžeme jít. Až budu mít čas, stavím se.." Podotkla jsem, ještě jsem zaslecla, jakou má třídu, abych kdyžtak věděla, kam zamířit. Bylo až zvláštní, jak rychle jsem dokázala někomu slíbit, že se stavím, ale takovou už jsem měla povahu, s klukama jsem se bavila jako s kamarády. Potom jsem tašku předhodila před C. Neviděla jsem mu pomalu ani do tváře, beze slov mi prohlédl tašku, a když v ní našel jen bordel, krátce nakrčil nos, ale z výrazu jsm mnic nevyčetla, než mi vrátil tašku zpět. Pa mi dal lísteček s názvem - Arctos.
Tak medvědi jo? To bude zábava.
Krátce jsem se ušklíbla a s tou myšlenkou i Auditorium opustila.
(Přesun.)
Rosalie Ovelleen
Rosalie Ovelleen
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro JayJaz Wed Apr 03, 2013 4:01 pm

Když Jack odešel tak jsem se pomalu taky připravoval na cestu k prohlídce. No je fakt ze jsem moc věcí k prohlídnutí ani nemel tu malou cestovní tašku jsem moc nepočítal ve srovnaní s tím ze někteří jedinci tu snad mely cely dum. Přisel jsem k ochrance a ti mi daly malý lístek a mezitím my prohledaly věci no nic u me nenašly no řetěz se jim moc nezamlouval ale nakonec to přešly.
Přečetl jsem lístek, na kterém bylo
LUPOS
Tak jsem se tedy vydal na cestu.
(Presun)
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Valerio Giacosa Mon Apr 08, 2013 3:00 pm

Valerio

Přišel jsem k Auditoriu a bylo vidět že jsem tu jeden z prvních. Ještě trochu rozespalý sem si pokuřoval svou cigaretu než došla. Smutně jsem jí uhasil a hodil do zde přítomného koše. (doufám že tu nějaký je)
Protáhl se a vydal se dovnitř. Našel jsem zde krásné místo k sezení možná že to bylo přesně to co předtím. Poté už jsem jen seděl a čekal co se bude dít.
Valerio Giacosa
Valerio Giacosa
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro JayJaz Mon Apr 08, 2013 3:36 pm

Doběhl jsem do auditoria zpocený jak vrata od chlíva. Nakonec jsem se tam někde usadil a cekal až se zde sejde I zbytek studentu. Nemel jsem v planu se nějak moc s někým sbližovat rozhodne ne díky minulosti a díky tomu co se stalo. Vždy jsem si to nakonec odskákal já. Nakonec jsem vstal a zacal nervózně přecházel sem a tam.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Lowland Mon Apr 08, 2013 3:49 pm

Během návratu na kolej jsem uslyšel místní tlampače, jak hlásí o jakési schůzi v auditoriu. Pokrčil jsem rameny a rovnou jsem pomalu vyrazil tam. Hmm.. Tak oni už tu jsou dokonce dva pomyslel jsem si ironicky a posadil jsem se na jednu ze židlí v očekávání něčeho... No zkrátka něčeho
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Tracy Thompson Mon Apr 08, 2013 4:52 pm

Rychlou chůzí jsem došla do auditoria. Sedělo tu už pár lidí, většinu jsem si pamatovala ze třídy. Rozhlédla jsem se po celé místnosti, ale Noemi jsem nikde neviděla.
"Hmm to je divné, musela jsem ji někde předběhnout." Odůvodnila jsem si její absenci a posadila jsem se vedle Valeria.
"Ahoj .. my jsme spolu ve třídě že? Já jsem Tracy." Podala jsem mu ruku a ještě jednou jsem se rozhlédla po přítomných.
"No máš nějakou představu, co se bude dít? "
Tracy Thompson
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Valerio Giacosa Mon Apr 08, 2013 4:55 pm

Valerio

Ahoj. Láskyplně jsem se na ni usmál. Já jsem Valerio, a ano, jsme spolu ve třídě. Trochu sem si zívnul. Rozhlas mě přeci jen vzbudil. No, je možné že přijel cirkus. Což by vysvětlovalo toho Tygra. A nebo někdo něco po*ral.
Valerio Giacosa
Valerio Giacosa
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 08, 2013 5:02 pm

Došel jsem unuděně do auditoria. Sedl jsem si někam hodně dozadu na kraj a hlídal místo Milli a samozřejmě Em, tedy jestli dorazí, doufal jsem že ano. Koukl jsem se na svůj mobil...bez signálu. Fakt už mi to začínalo lézt krkem. Zapnul jsem si mikinu až ke krku, dal na sebe kapuci a zavřel oči. Byl jsem opravdu unavený.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Lowland Mon Apr 08, 2013 5:08 pm

Pomalu jsem přišel ke Shakymu a mávnul jsem mu na pozdrav. "Zdravím, nevíš co se bude dít? Už mi tyhle hurá akce, při kterých nevím o co jde, lezou krkem."
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 08, 2013 5:19 pm

V klídku jsem si tam seděl a snažil jsem se usnout, až ke mě přikráčel Matt. sundal jsem si kapuci a koukl na něho. "Um, nemám tušení. Je to tu celé zvláštní, všechno se mi zdá že je před námi v tajnosti, taky mě už ty tajemné věci přestávají bavit." Tak nějak jsem se mu snažil odpovědět. I když mi máma něco říkala, o tomto jsem nic nevěděl a nejraději bych teď byl v posteli a spal. Vyhrnul jsem si rukávy od mikiny a lokty jsem se opřel o kolena. "Vidíš...Ještě jsem se tě ani nezeptal jak se ti tu líbí...až na ten signál, to je děs." Usmál jsem se na něho a dal jsem si do půlky hlavy znovu kapuci a čekal jak mi odpoví.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 4 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru