Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Auditorium

+13
Jowaka
Mr. Walken / Magus
Alexander King
Sebastian Michaelis
Lowland
Jack Evans
Milli
Alfio
Shaky Rokogu
JayJaz
Em Phoenix
Valerio Giacosa
Prince
17 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Auditorium

Příspěvek pro Prince Wed Mar 27, 2013 10:02 am

First topic message reminder :

Auditorium neboli posluchárna slouží k proslovům ředitele ke studentům a ke schůzkám při kterých je zapotřebý celá škola.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Milli Tue Apr 02, 2013 12:47 pm

Když se objevila to přerostlá kočka vykulila jsme oči a skousla pendrek.
Pepí něco zaštěbetal a letěl se mi schovat na rameno.
Seděla jsem jako přikovaná a neodvažovala se ani pohnout.
Toho blonďáka co byl asi náš ředitel jsem si nevšímala a modlila se k bohu.
Ani jsem si nevšimla, že mi Shaky vrazil krabičku s pendreky.
Na sucho jsem polkla a povzdechla si.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Mr. Walken / Magus Tue Apr 02, 2013 1:02 pm

Miestnosť po neočakávanom vbehnutí tigra na krátku chvíľu zaľahla tichom, pričom u poniektorých prítomných vznikla i krátkodobá úzkosť a panika. Ani nie po chvíli však všetka tá počiatočná hrôza opadla a pôvodné napätie sa zmenilo v očakávania na počudovanie nielen študentov, ale i mnohých profesorov. A čo sa už spomínaných profesorov týka, ktorí do auditória vstúpili v spoločnosti riaditeľa a momentálne s ním v kruhu čosi riešili, jeden z nich s akousi knihou v ruke iba postával obďaleč.

V prípade, že by si ho niekto všimol a pohliadol jeho smerom, pravdepodobne by sa pozastavil nad jedinou zvláštnosťou - vekom. Podobne ako riaditeľ totiž v porovnaní s ostatnými pôsobil veľmi mlado. Nič viac sa však na jeho adresu povedať nedalo. Zjavne bol totiž úhľadne oblečený a s výnimkou toho, že sa z neznámych dôvodov nezapájal do diskúsie, pôsobil dojmom obyčajného profesora. Pravdou však bolo, že sa za touto nenápadnou osobou skrývali tajomstvá, aké momentálne študenti nemali najmenšiu šancu predvídať. Tajomstvá, ktoré do značnej miery ovplyvnia ich pobyt na tejto univerzite. Dôvod bol jednoduchý - jednalo sa práve o mňa, Maga, alebo ako ma poznalo okolie, pána Walkena.

I napriek tomu, že sa k mojim ušiam dostávali kadejaké zvuky z rozhovorov jak riaditeľa, tak i budúcich študentov, nenechal som sa rušiť a zdalo sa, ako keby som väčšinu svojej pozornosti venoval čítaniu. Nebolo ale možné poprieť, že som sa čas od času porozhliadol po miestnosti, skoro ako keby som nebol schopný potlačiť svoju zvedavosť a musel sa za každú cenu aspoň po vizuálnej stránke oboznámiť s prítomnými. V prípade, že sa môj pohľad stretol s niekym iným, vždy som sa iba milo pousmial, dávajúc tak najavo svoj priateľský postoj. Čas sa však nenávratne blížil a tak aby som nebol prerušený, rozhodol som sa nechať si ďalšiu kapitolu svojho napínavého literárneho diela na neskôr. Konečne som teda zatvoril knihu, odtrhol sa od steny, o ktorú som sa donedávna opieral, a podišiel k ostatným, pripraviac sa zaujať svoje miesto ihneď potom ako riaditeľ začne rozprávať.
Mr. Walken / Magus
Mr. Walken / Magus
Malum
Malum

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 26. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jowaka Tue Apr 02, 2013 1:39 pm

Vošla som do Auditoria spolu s Tracy. Nezaujato som pohľad hodila všetkými smermi, na čo som sa postavila len niekam bokom a s povzdychom som si prezrela mobil.
"Nie je tu signál.. zvláštne.." Zamumlala som, páč mi ten mobil teraz nebol na nič iné, len na tú jednu vec.. na hranie. Popravde ma príhovor neviem koho vôbec nezaujímal a tak som si zapla klasického "snake" a začala som pariť. Neťukala som však takým brutálnym spôsobom, aby to niekomu vadilo či aby to vôbec niekto zachytil. Bolo tu tak pár stoviek ľudí, bol by zázrak, keby že si niekto všimne práve mňa.
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Tue Apr 02, 2013 1:49 pm

Všiml jsem si reakce Milli a musel jsem se trošku zasmát. Z toho ztuhlého sedu jsem se zase uvolnil a neřešil to, doufal jsem že má máma dobrou náladu a proto jsem se opřel loktama o kolena a juknul na Milli a pak na Em.
"Posránci."
Zakřenil jsem se a pak jsem si prohlížel učitelský sbor, ale mámu jsem raději pohledem vynechal. Ten řídis byl docela frajírek, takovou velkou čičinu vlastnit a já tu mám jen Shiru, která byla dokonale podělaná. Po chvilce se ale nějak uklidnila a obmotala se mi kolem ruky jak to vždy dělávala a hlavičku si položila směrem nahoru a sv tělíčko prostě obmotala kolem mé levé ruky.
Pak mi můj neutrální pohled přistál na Waleknovi, asi to byl profesor, no asi určitě když tam stál s nima. Chvilku jsem se díval jak čte, ne že by mě to zajímalo, ale byl pro mě divnej, no asi se nedá nic dělat.
"Mám chuť na nějaké žertíky, co vy dámy?"
Zeptal jsem se jich úplně v klidu ale na žádnou jsem se nepodíval, teď mě zase zaujal ten tygřík, kterýho jsem chtěl poškádlit, i když byla tu máma...no nevadí, na facky jsem hold byl zvyklej.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Tue Apr 02, 2013 1:59 pm

Žertíky? Co máš na mysli? optala jsem se nedůvěřivě. Vždycky jsem byla pro každou srandu, ale říkat si o problémy ještě dřív, než se vůbec cokoli dozvíme? To mi nepřipadalo jako nejlepší nápad.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Milli Tue Apr 02, 2013 2:07 pm

"Nebojím se."
Ohradila jsem se i když bylo jasné že se bojím.
"Co chceš udělat?"
Koukla jsem se na něj a pak zase na tu přerostlou kočku přičemž jsem dojedla další pendrek a začala si hrát s krabičkou.
Pak jsem vzpomněla, že jsou to vlastně pendreky a ne jen krabička, cukla jsme sebou a natáhla ruku s krabičkou k Em aby si ještě vzala.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Tue Apr 02, 2013 2:11 pm

"Noo, normální."
Vytáhl jsem nenápadně flusačku a jeden papír z blogu.
"Musíme ale hoooodně opatrně, uvidí to ta zmije a jsme všichni včetně mě v kelu."
Trošku jsem se pochychotl a pak jsem si dal menší kousek papírku do pusy. Nechtěl jsem ještě flusat, musel jsem si počkat až se ti profesoři nabudou dívat sem, proto jsem si flusačku dal do ruky, ale to už mi jí vzala Shira a utíkala kolem.
"Ty nasol!"
Křikl jsem na ní a rozutekl jsem se za ní. Byla mrška rychlá, ale já jsem vyhrál zlatou na Omlympiádě a proto mi jen tak nemohl zdrhnout. Utíkala kam se jí zamanulo a dokonce vyskočila i na okno, nebo na parapet. Vzal jsem si jednu židli a natahoval se pro ní...Brala to jako hru.
"Jen počkej až tě chytím!"
Zasmál jsem se a když jsem tak stál na židli čelem ke zdi, tak jsem vyskočil, od stěny jsem se odrazil a udělal jedno salto dozadu a seskočil zpátky na zem. Pak jsem se po ní zase rozeběhl a asi po 5 minutách jsem jí chytil a dal jí trošku na prdel.
"To se nedělá!"
Okřikl jsem jí a držel jí za kožich ve vzduchu, jí to nebolelo, ale já byl naštvaný. Pak jsem si uvědomil jak jsem tady řádil a křečovitě se otočil na to pódium či co a kouknul se s virtuální kapkou u čela na ty učitele a trošku pochechotl.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Rosalie Ovelleen Tue Apr 02, 2013 2:17 pm

Konečně jsem se dostala do Auditoria! Nejspíš jsem byla mezi posledními opozdilci, ale to mi nějak moc nevadilo!
"Pardón, pardón, sorry, promiňte! Jo, já vím, omlouvám se! Pfe, kolikrát to ještě zopakuju?" Omlouvala jsem se všem, zatímco se sunula mezi řadami a všem se omlouvala. S úsměvem, zase takové to malé tornádo. Konečně jsem se porozhlédla a pohled mi padl na okolí. Nejdřív jsem si všimla červenovlásky, potom holky s růžovými vlasy a nakonec nějakýho hyper blonďáka. Ty už jsem viděla při plavbě na lodi.
Yosh, jsem správně! Teď ještě najít Alfia.
Porozhlížela jsem se kolem sebe a konečně jsem ho, kupodivu vedle těch mých dalších spolužáků, našla. Držel mi místo, přesně jak říkal.
"Huh, konečně jsem tady! Přišla jsem o něco?" Zeptala jsem se, Růža vyskočila na sedačku a zabralají, za což jsem po ní házela jeden vražednější pohled než druhý.
"Doufám, že o nic důležitého. Procpat se přes tu bandu spolužáků je dost obtížný! Fakt! A stejně jsem nic k jídlu nenašla.." Musela jsem se někomu postěžovat a Alfi byl na ráně!
Rosalie Ovelleen
Rosalie Ovelleen
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Mark Eric Caught Tue Apr 02, 2013 2:27 pm

Mark také jako všichni ostatní dorazil do auditoria. Trochu se zpozdil, takže výstup ředitele bohužel nestihl, i když u něj by jste těžko našli pobavený výraz.
Samozřejmě tak jako vždy se usadil někde vzadu, kde měl naprosté soukromí a nikdo kolem něj ve větší blízkosti nebyl. Měl rád své soukromí a byl rád za to, že auditorium bylo dostatečně velké, aby mu to takovou možnost mohlo poskytnout. Teď už stačilo jen sedět a čekat, co se zde vše dozví a jak dále mají postupovat...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Tue Apr 02, 2013 2:49 pm

Shakyho výstup mě zanechal šokovanou, s pusou otevřenou. To je nějakej děsnej akrobat nebo filmovej kaskadér nebo co? rýpla jsem potichu do Milli. A byla jsem vážně zvědavá, co na to řekne profesorský sbor.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Milli Tue Apr 02, 2013 3:01 pm

Nad tím co udělal jsem otevřela pusu a kdyby do mě Em nedrcla asi bych zírala takhle dál.
"He? Říkal že dělal gymnastiku."
Odpověděla jsem jí a nejistě se koukla na učitelský sbor.
Co na to asi řeknou..
Pepí byl stále v bezpečí na mém rameni a sledoval všechno okolo a hlavně pořád tu obří kočku aby se z něho nestala svačina.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 3:09 pm

Stále jsem seděl na jednom místě a ani se nepohnul.Ale když se nějakou dobu vůbec nic nedělo trochu jsem se na židli svezl takže to vypadalo že jsem spíš v jakémsi polosedu. Nasadil jsem si sluchátka do uší a pustil na přehrávači svojí hudbu. Písmička co tam byla mi zrovna kápla do noty a já si jen tak pohupoval nohou.V ruce jsem si pohrával s míčkem a moje oči kmitali z jednoho studenta na druhého.V tom jsem se trochu zasekl na učitelském sboru. Moje oči si prohlédly ještě jednou ředitele školy který vypadal na tuhle funkci moc mladý ale můj odhad se mohl dost mýlit. Pak na nějaké učitele.Nedovedl jsem říct co jsem si o tom měl myslet. Spíš jsem si připadal jako na nějaké střední na které jsem už jednou byl.Připadalo mi to tu jako na normální škole ale přes to jsem měl podivný až mrazivý pocit že tomu tak rozhodně není. Potom se moje oči přesunuly k člověku který postával nejdříve mimo ostatní. Četl si nějakou knihu ale díky vzdálenosti jsem nedovedl říct co to bylo.Pak se předunul ke zbytku a v tu chvíli se moje zorné pole opět uvolnilo.
CHvíli jsem sledoval skupinku studentů z lodi.Ale i to mě po chvíli omrzelo a tak jsem se podíval na svoje nohy. Boty byly nové ale i tak mi připadalo že bych si měl za chvíli pořídit nové. Říkal za chvíli? Ozvalo se mi v hlavě a já se nad tím jen zašklebil. No co,ještě chvilka nás snad nezabije.Nebo ne? Znovu se mi ozval ten hlas. Bylo to podivné bavit se sám se sebou takhle v duchu.Ale jednoduše jsem se snažil nějak zabavit.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Tracy Thompson Tue Apr 02, 2013 3:10 pm

Vešla jsem do auditoria společně s Noemi. Překvapeně jsem se zastavila a prohlížela si místnost. Za život jsem moc takových místností neviděla. Chvíli jsem se jen tak rozhlížela okolo. Bylo tu spoustu míst na sezení, některé už byly obsazené a už teď se tu nacházelo spoustu jiných lidí. Matně jsem si pamatovala, že jsem některé zahlédla na lodi. Noemi se zatím odebrala někam bokem a zaujatě něco cvakala do mobilu. Ve předu stálo několik lidí, nejspíš učitelů a mluvili spolu. Posadila jsem se na první volné místo, blízko u mě a Tina si opatrně položila hlavu na moje koleno. Vypadala nervózně ze všech těch zvířat a hlavně koček co se tu proháněly.“ Klídek, všechno je v pohodě.“ Zašeptala jsem jí do ucha, abych jí uklidnila a začala jsem jí škrábat na hlavě.
Tracy Thompson
Tracy Thompson
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro NPC Tue Apr 02, 2013 5:04 pm

Po nějaké chvíli se k učitelskému sboru dostavili i ostatní zaměstnanci.Bylo jich docela dost. (Kdyby jste chtěli všechny vidět tak můžete zde https://persona.forumczech.com/t94-npc ).Všichni se postavili do řady vedle sebe.

Tři muži kteří přišli s nimi sešli z pódia a stoupli si do různých koutů Auditoria.Byli to A,B a C. Jeden z nich si všiml toho jak se tam předvádí Shaky a podíval se na něj vážným pohledem.Až takovým že z toho mohlo zamrazit.Naznačil mu tím jasně aby se posadil a uklidnil.

NPC

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Tue Apr 02, 2013 5:17 pm

Koukl jsem se na ty co přišli, spíš na A,B a C. Nebyli mi ti chlapi sympatičtí, vůbec nebyli. Čapl jsem Shiru normálně a hodil na ně taký poker face.
Co mají za problém?
Pomyslel jsem si a šel si zase sednou na židli, při čemž jsem vzdychnul.
"Už se fakt nemůžu dočkat až nás tito podivíni budou sledovat celej rok...teda doufám že nebudou."
Řekl jsem to spíš pro sebe, ale mohli to slyšet. Pak jsem podrbkal Shiru na hlavičce a za ouškama. Ani jsem nevěděl co dělat, byla tu nuda a tak jsem si položil pravý kotník na levé koleno dal se do polosedu a koukal jsem se na učitelský sbor s pokec facem!
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro JayJaz Tue Apr 02, 2013 5:32 pm

No vypadalo to ze se konečně zacalo něco dít no co bylo na case. Už jsem jen cekal, až se vyžvýknou s rozdělením do tříd nebo další podobné kraviny. Já nikdy nebyl dobry posluchač. No co už se dalo dělat. Tak jsem cekal, co bude no ta scénka mi utekla no, co jsem mel dělat. “Snad alespoň budou smíšené koleje a sprchy”. Napadlo me jen tak v hlavě no byla to celkem zábavná myšlenka. Ale nepravděpodobná. Ale I tak byla zábava si představit jak by někomu vlezla holka do sprchy. Ta myšlenka me upřímně pobavila. No jo někdy mě napadaly hezky kraviny.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Em Phoenix Tue Apr 02, 2013 5:38 pm

Tak tihle se mi fakt moc nezamlouvají, podotkla jsem na adresu tří týpků v oblecích, kteří působili jako prvotřídně bezemoční ochranka. Na co tu byli? Koho měli chránit a před kým? Pohled, jakým zpražili Shakyho, se mi nelíbil. Sice si to zasloužil, ale stejně. Bylo to divné. Ale asi bych si měla zvykat, že tahle škola je elitní z nějakého důvodu.

Každopádně jsem byla ráda, že jsem se vyhnula nutnosti vzít si od Milli pendrek. Vážně mi nechutnal.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Alexander King Tue Apr 02, 2013 5:40 pm

Jakmile se dostavili všichni tak se Alexander upravil a podíval se zpět na studenty."Omlouvám se za zdržení a za to, že nám to tak dlouho trvalo."Ukázal na učitelský sbor "Tohle jsou vaši nový učitelé.Každý učitel je přiřazen k jedné třídě.Ano slyšeli jste správně.Po následující řeči budete rozděleni do tří tříd." potom ruku nasměroval na zbytek zaměstnanců."Také je zde školní sestra,školník,kuchaři a naši pánové přes bezpečnost.Ti zde budou hlídat aby nepronikl do kampusu někdo cizí a nebo se neděli nějaké nepokoje."Ruku si přiložil k tělu a mluvil dál "Řeknu vám pouze pár podstatných věcí zbytek se dozvíte časem od svých učitelů.První věc je že nejsou povoleny žádné zbraně ani nebezpečné předměty.Při odchodu vás i vaše zavazadla pečlivě prohledáme a věci které uznáme za nebezpečné uschováme.Druhá věc je ta že jak jste již mohli slyšet a nebo si všimnout na ostrově není žádný signál.Jsme úplně odříznutí od okolního světa aby se studenti mohli soustředit jen na studium a na život zde.Třetí věcí je že jste rozděleni do Dámských a Pánských kolejí.Tam budete na pokoji po dvou a neexistuje že by jste navštěvovali druhou kolej.Poslední věc je ta že pro dnešek už budete mít volno a můžete se těšit na zítřejší začátek studia který začne ve 14:00 přesně v budově která náleží vaší třídě.Za tři dny ode dneška vás čeká první takový test, aby jsme si ozkoušeli co ve vás vlastně je."Zase se usmál od ucha k uchu a zahlásil "Tímto vás tady vítám a doufám že spolu budeme vycházet.Dnes už vám dám klid.A pokud budete mít nějaké otázky tak můžete zítra přijít zamnou." Chytl tygra za obojek a naznačil mu že jdou pryč.Potom se vypařil za závěsem a sním i skoro všichni zaměstnanci.

(Upozorňuji že vás budou ještě prohledávat a řeknou vám do jaké třídy patříte.Nechám to už na vás aby jste si to napsali do postu, ale nezkoušejte nic propašovat a nebo tak.Neprošlo by to.Zůstali tu A,B a C.)
Alexander King
Alexander King

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 5:58 pm

Seděl jsem stále stejně alekdyž jsem viděl že se přidali nějací pánové trochu jsem zpozorněl i když to na mě nebylo nijak poznat. Tohle budou ostří hoši.Projelo mi hlavou.Rozhodně se tak tvářili. Pak se zase ujal slova ředitel školy a já jen naslouchal jeho slovům.Znělo to docela rozumně.Ten fakt že tady není žádný mobilní signál ale ani signál internetu a různé vymoženosti které tento svět naskytoval mě nijak moc neštval. Vytáhl jsem telefon a jednoduše jej vypnul. Měj se technický světe. Stýskat se mi nebude.Pronesl jsem si v duchu a jen se nad tím zašklebil. S tím prohledáváním jsem skutečně neměl problém.Nevlastnil jsem nic takového.Tedy pokud někdo nepovažoval mp3 přehrávač a sluchátka za nějakou vražednou zbraň. I když jsem nad tím přemýšlel i tak by se dali použít.Rychle jsem tuhle myšlenku zapudil a koukl jsem se kolem sebe.Ředitel zmizel. ,,Fajn tak to bychom měli" pronesl jsem nahlas a protáhl si ruce. SPíš jsem se díval co dělají ostatní abych se k činosti připojil.Nikam jsem nespěchal a tak jsem si dával na čas.Míček v mích rukou se konečně zastavil a já jej pevně stiskl.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Shaky Rokogu Tue Apr 02, 2013 6:05 pm

Když najednou začal mluvit a máma mě dostala do svých očí, jakoby mi chtěl něco udělat, rychle jsem od ní zrak odklidil a koukal se jinam.
Poslouchal jsem ho a zase se mi objevila virutální kapka u čela.
"Nenenenene...to snad není možný co si jen počnu...Ksooo, má zlatíčka!"
Vytáhl jsem z báglu prak a dýku a přitiskl jsem je k sobě. Fakt jsem nevěděl co si bez tohoto počnu! Navíc tu nebyl ani signál, to se budu muset učit?!!! Doufal jsem že se tu najde i jiná zábava a právě mě napadl surfing. Už jsem na něm nebyl asi 2 měsíce, takže na to že jsem dělal snad všechny sporty u kterých se člověk zapotí to byl 2 měsíce mazec. Postavil jsem se a pustil jsem Shiru, aby nebyla jen u mě a mohla se porozhlédnout kolem. Měla na sobě přeci jen obojek a byla dokonale vycvičená, takže jsem jí věřit. Dýku a prak jsem položil na židli vedle Milli a stejně tak i bágl a pak jsem si povzdechnul.
"Paráda, půjdem pak do moře? Docela bych si rád zase vyzkoušel surfing když už tu není ten signál."
Protáhl jsem se a opřel se zadkem o židli přede mnou kde nikdo nebyl a ruce si založil do sebe, dívajíc se na ty dvě.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro JayJaz Tue Apr 02, 2013 6:24 pm

Vyslechl jsem si ředitelův proslov no to ze tu není signal ani internet me fakt nějak nevytáčelo, jelikož jsem mobil ani vlastně nemel. “ He to jsem zvědavý jak to ti závislí na technické vymoženosti prezijou? No I když s tím rozdělením koleji me fakt namíchly. ” Řekl jsem směrem na Jacka a pak se jen protáhl a pomalu se zvedl ze židle. A jenom pozoroval co ostatní no nějak se nikdo k ničemu moc nemel. Vytáhl jsem řetěz no on to byl řetěz na klice ale v mých rukách I nebezpečná zbraň coz vlastně I cele me tělo. No jo učil jsem se jej používat jako zbraň takže mě to nějak nemrzelo.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 6:31 pm

,,Já to říkám furt.Ty věci ničí charakter" zasmál jsem se a kývnul na Jaye.Rozdělení na koleje mi nijak nevadilo.Stejně jsem nepředpokládal že s někým budu mít větší problém.I když v hlouby duše jsem věděl že to bude právě naopak.Ani na předchozí škole mi to nevyšlo tak jak jsem sám chtěl ale momentálně mi to bylo jedno. ,,Jakmile se dostanu z téhle školy,hodím to do nejbližšího kontejneru" zasmál jsem se znovu a v ruce jsem držel svůj telefon.Nebyl nic moc.Ačkoliv byl dotykový nebylo to něco co by mi nějak přirostlo k srdci.Bez toho jsem dovedl žít.
,,To rozdělení by mohla být sranda. Zní to jako z filmu" pronesl jsem nostalgicky a pak si stoupnul abych si protáhl záda. ,,Heeeee,ještě nejspíš prohlídka a pro dnešek bude klid" dodal jsem. ,,CO máš v plánu pak?"
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro JayJaz Tue Apr 02, 2013 6:45 pm

“No já myslel ze jsme ve škole a ne v klášteře. No prohlídka a pak se vydám nejspíše si zacvičit dneškem mi konci zákaz, takže toho využiju.” Chytl jsem do ruky cestovní tašku malou a pomalu se stavěl a připravoval se na to prohledáváni ačkoliv sem se musel hodně krotit, abych na sebe nechal vůbec sáhnout. “Vis jak se to říká ve zdravém tele zdravý duch, a mé schopnosti je třeba dále pilovat. I když nejsem už žádný začátečník.” Řekl jsem no Jack mi vyskočil na rameno to by se ochranka asi těžce divila kdyby ho našla v kapuci.
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jack Evans Tue Apr 02, 2013 6:57 pm

Jen jsem se kysele zašklebil když byla řeč o tělocviku.Přeci jen jsem nebyl žádný přeborník a ani jsem to teď nehodlal pokoušet. Musel jsem na to dost pomalu protože jak jsem se znal přišel bych k úrazu dřív než bych začal něco dělat. ,,Tak tu rozcvičku si klidně nechám ujít" zasmál jsem se a podrbal se rukou ve vlasech čím jsem svůj účes ještě víc rozdrbal. MOžná bych se mohl kouknout kde se tady dá koupit barva na vlasy. Napadlo mě.Ihned jsem si vzpoměl na tu otázku na lodi.Jestli si vlasy barvím. Jistě že ano. Dělalo to spousta lidí tak proč bych to neudělal taky.Navíc červená byla jednoznačně moje barva.
,,Osobně to vidím na procházku a pak...kdo ví....třeba se nějak zabavím" pokrčil jsem rameny.Nikdy jsem moc nepřemýšlel do budoucna takže jsem svůj osud nechával volně otevřen.Ale něco jsem udělat chtěl.Chtěl jsem si najít volné místo bez lidí abych se pokusil zvládnout to s tím míčkem který jsem stále držel v rukou a prakticky jej nepouštěl jako kdyby to bylo kdo ví co cenného.A pro mě i bylo. Jen by se někdo pokusil mi to sebrat a asi bych byl nepříčetný jako malé dítě kterému se někdo pokouší sebrat lízátko.Na tu prohlídku jsem nijak nespěchal.Přeci jen tu bylo dost studentů s mnohem většími zavazadli a tak mě to nechávalo v klidu.Navíc jsem u sebe neměl nic co by ohrožovalo ostatní.
,,A jídlo" vypadlo ze mě najednou a já se opět zašklebil jako nějaký fracek.
,,Nebo nejspíš pojdu hlady" dokončil jsem.Můj žaludek se sice ještě nedožadoval přísunu postravy ale já nad jídlem nikdy nedovedl ohrnout nos. Koukl jsem se na svojí levou ruku a na kožený náramek který na něm byl.Byla to jen jedna sentimentální vzpomínka na trochu lepší časy než byly ty v kterých jsem se nacházel. Bylo to tenkrát docela milé.Tedy od té dívky.Jen škoda že nedovedla pochopit že rozhodně nejsem vhodná partie.Ne že bych byl škaredej nebo tak něco.Byl jsem se sebou spokojen ve všech ohledech ale jednoduše jsem se nijak necítil.Takže z toho omylu zůstal jen tenhle náramek jako lehká vzpomínka zakončená křikem oné dámy. Nikdy jsem nepochopil jak holky můžou být tak hysterický a snad i proto jsem se od nich držel dál co se týkalo něčeho vážnějšího.Promluvit s nimi to ano ale odtud po tud.
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Jowaka Tue Apr 02, 2013 7:09 pm

Zaklapla som telefón, po čom som pohľad hodila po Tracy. Následne som ho presunula na riaditeľa, riaditeľský zbor a znova na Tracy. Rozmýšľala som, či švajčiarsky nôž ostrý ako žiletka považujú za neprispôsobilú vec, rovnako ako aj teleskopicky´obušok a zopár boxerov, ktoré som mala na rozličných častiach tela. Každopádne mi neostávalo nič iné len skúsiť šťastie. V najhoršom.. shit happens však naspäť ma nepošlú. Zastrčila som si mobil do vrecka a poriadne som sa ponaťahovala. Chcela som už v podstate ísť.. mala som za sebou približne dva dni bez spánku a tak sa nedalo povedať, že som ešte stále dokázala úplne normálne fungovať.
Jowaka
Jowaka
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Auditorium - Stránka 3 Empty Re: Auditorium

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru