Bazén

Goto down

Bazén

Příspěvek pro Prince za Wed Mar 27, 2013 9:42 amŠkola se pišní obrovským bazénem který má několika ti stupňové skokánky.Bazén je stále otevřen.
avatar
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Mark Eric Caught za Fri Apr 05, 2013 6:06 pm

Kdo by čekal, že by šlo Marka najít zrovna na takovým místě. Ale to byl také právě ten důvod, proč sem Mark zašel, protože si byl jistý, že zde jej bude hledat jen málokdo.
Teď tu však jen tak seděl, úplně nahoře, na jedné z laviček. Viděl stejně dobře jak ven, tak i na nádherně průzračnou hladinu vody, která se lehce pohupovala v bazénu. Byl tu takový klid. Opravdu klid. Ideální místo na přemýšlení. A to občasné šplouchání, byla to jako nějaká ukolébavka, která jej konejšila k spánku.
Proto měl asi Mark zavřený oči a opíral se o prosklenou zeď hořejšího patra.
V hlavě se mu honilo tisíce myšlenek. Strach, úzkost, panika, ale také hřejivý pocit, radost, štěstí. Bylo to tak zvláštní, ale zároveň normální. Chvíli se třásl jako osika a vypadalo to, že se zhroutí, chvíli vypadal, jakoby spal a jen tiše oddechoval. Možná by se už nemusel probudit.
Nevěděl, co jej to popadlo, ale zároveň byl za to rád, že to udělal dříve, než si to jeho mozek rozmyslel. Celý svůj život žil ve strachu a přetvářce a alespoň jednou v životě mohl říci, že udělal to, kam jej to táhlo, kam jej jeho srdce táhlo.
Nebyl jsi jistý, co to udělal s Jackem, nebyl si jistý, jaké bude jeho další setkání a jestli s ním bude chtít vůbec mluvit, jestli neztratil svého jediného přítele, kterého vždy v živote měl, nebyl si jistý, jestli neudělal špatně, nebyl si jistý, jestli Jack dodržím, co řekl, nebyl si jistý ničím. Tento pocit Marka doslova zabíjel, pomalu, ale jistě. Bylo to tak zničující, ta nevědomost.
Zároveň ho však hřál příjemný pocit a stále ho nadnášel, z toho, co se stalo a že se to vůbec stalo. A když si Mark na tu chvíli vzpomenul, jakoby rázem vše kolem něj neexistovalo a on se vznesl do vzduchu a letěl, a letěl vstříc svému osudu, vstříc něčemu novému. A ten jeho dech, ten jeho sladký dech a měkké rty a... bylo to všechno tak intenzivní a naopak i zvláštní. Byli tu jen pouhopouhé dva dny, dva dny a co se dokázalo stát. Co to s Markem dokázalo udělat. Zkrátka neuvěřitelné, nepopsatelné. Nešlo to prostě vystihnout slovy. Někdo by řekl... láska na první pohled... ale u Marka... a ještě zrovna taková? Dosti nepravděpodobné, ale vysvětlení to mít přeci muselo mít ne? A proč se ptal? Neměl by to vědět on sám? Tak zvláštní... šťastné a bolestivé zároveň, tak nesmyslné a zároveň smyslné, jako nic jiného. Nekontrolovatelné...
A takhle by se dalo pokračovat dál... dál, ale bez významu. Kdo mohl Markovi myšlenkové pochody chápat, když to nedokázal ani on sám. Byla to jen nesmyslná spleť všeho možného a přeci určitého a podstatného.
Jednu věc však věděl jistě, jednu ano. Právě tu věc, kvůli které se to rozhodl udělat. Kvůli tomu přesvědčení, jestli je to skutečně tak, jak si myslí a nebo jen skutečně dobré přátelství. Teď už to věděl. Věděl, že to nebylo jen to, bylo to něco více, mnohem více. A Mark to přesvědčení dostal. Získal jej. Dokázal to. Poznal to. Už věděl, že to co cítí, co prožívá... je to jako v té knize... ale jiné... v úplném začátku... v úplné nevědomosti.... jich obou... nebo jen jeho. To teď nebylo podstatné... ale bylo to tak. Nemýlil se. Zjistil to. Skutečně si k Jackovi vytvořil naprosto unikátní vztah... jedinečný... neopakovatelný... a jen přátelství to rozhodně nebylo...
avatar
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Jack Evans za Fri Apr 05, 2013 11:24 pm

Začal jsem se trochu více bát. Bát se o něj. Prolétl jsem snad celou školu ale nemohl jsem jej najít.DOkonce jsem nervozně chodil po venku sem a tam. PO tomco se stalo jsem měl sice dobrou náladu ale netušil jsem jak se s tím srovnával on.Uměl být tak chápavý ale z druhé strany tak roztomile vystrašený.Nyní to bylo něco čeho jsem se skutečně bál.Bál jsem se toho že někam utekl a mohlo se mi něco stát.Smědomí mě hryzalo na nejvyšší možné míře. Nakonec mi zv´bylo jen tohle místo.Ustaraně jsem vešel a prozkoumával každičký kout oběktu.Konečně jsem jej našel.Seděl dost vzadu ale i tak jsem viděl jeho zamyšlený výraz. Ano i já dost přemýšlel ale strach který mi nahnal mi vnuknul malý nápad.Netušil jsem jestli se naštve ale přeci jen chtěl abych to nechal.být.I když jsem mu to chtěl prostě jen oplatit rozhodl jsem se že to počká na jinou příležitost. Tohle na něj pro dnešek bylo možná moc.Což jsem dovedl pochopit.I když já měl podobnou povahu že jsem se něčeho bál tohle bylo něco co jsem si chtěl užít. Cítil jsem se jakokdyby přišel někdo a přimontoval mi křídla.Byl jsem plný energie která chtěla ven. Byl jsem plný nadšení které čím dál více rostlo,čím blíže jsem u něj byl.
Pomalu a neslyšně jsem se k němu přikradl a odkašlal si.Tvářil jsem se malou chvíli asi dost vážně ale nakonec jsem se usmál.Nemohl jsem si pomoci a jednou rukou jsem mu rozcuchalvlasy na hlavě. Pak jsem se zase trochu zamračil.
,,Nemohl jsem tě najít." pronesl jsem a koukl se na vodu která si tam žila svůj život a která rozhodně neměla starosti jako my dva s Markem.I mě došlo že tohle není jen tak nějaké přátelství.Bylo to něco jiného.Naprosto jedinečného a kouzelného. Něco co stálo za zamyšlení.Co bylo důvodemk radosti nás obou. I když jsem si stále nebyl plně jist jestli tím Mark něco zamýšlel nebo to byl jen chvilkový zkrat v jeho hlavě.Jen nějaký vtip.Uvnitř jsem doufal že o žádný vtip nešlo.
,,Bál jsem se o tebe." pošeptal jsem jako kdybych se bál že to někdo uslyší. Aletak to nebylo.Nechtěl jsem jen narušit tu krásnou chvilku plnou napětí a neočekávaných věcí.
,,Jestli chceš být sám pochopím to,jen chci vědět jestli jsi v pořádku. Odešel jsi tak rychle....."dodal jsem stejným tonem. ANo doešel tak rychle že jsem to ani nestihl opětovat.Tomi proletělo v hlavěale nyní to prostě muselo stranou. Markovi potřeby pro mě byly teď důležitější než ty moje.
,,Málem jsem se zblázdnil když jsem tě nemohl najít." dokončil jsem a koukal se stále na vodu. Byl jsem nyní trochu zamyšlený ale konečky mích prstů mi stále přejížděli nenápadně po spodním rtu.Stále jsem to cítil.Ten příjemný pocit. A občas jsem se tak mile pousmál že i kdyby mě Mark sledoval nemohl si ani myslet že jsem naštvaný.Spíše jsem měl skutečně jen strach.
avatar
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 25
Location : Pegasus

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Mark Eric Caught za Fri Apr 05, 2013 11:47 pm

Někdo si odkašlal.
No někdo. Bylo jasný kdo to byl. Kdo jiný by ho na tomto místě hledat, nebo spíše, vůbec hledal. Nemohl to být nikdo jiný, než Jack...
Mark pomalu otevřel oči a pohlédl na něj. Usmíval se. To bylo dobré znamení.
A pak mu rozcuchal vlasy. Úsměvná situace a zároveň taková příjemná a... šťastná.
Jindy by se toho Mark bál. Jen pouhý dotek cizí osoby u něj dokázal vyvolat panický strach. Tedy, pokud v přítomnosti byli ještě jiní lidé. Ale teď, teď by to možná dokázal zvládnout, i kdyby tu byl někdo jiný. Ten dotyčný, který by to však udělal, by musel být samozřejmě jen a jen Jack. To bylo právě to nejdůležitější.
Náhle se však zamračil. V Markovi to hrklo. Věděl to, věděl, že to přeci jen nevyjde. Dělal si z něj teď jen srandu. Chtěl jej ještě více ponížit a pak mu to všechno vyčíst, chtěl... Znovu promluvil.
Takhle to bylo. Jen se o mě bál...
Mark se musel pousmát. Jak hloupě dokázal panikařit jen díky takové maličkosti. Tolik mu na tom všem, co se stalo záleželo, že každá sebemenší chybička jako by mu doslova vrážela dýku do srdce.
Bylo to snad jeho neznalostí? Jeho fóbií? A nebo něčím jiným? Nevěděl. Byl však rád, že se tu Jack objevil. Měl dost času napřemýšlení i soukromí. Sám ho měl v plánu jít hledat. Přeci jen... nechal ho tam tak samotného... zmizel tak rychle. Bylo to od něj škaredý. Ale nemohl si v tu chvíli pomoci. Nezvládal to. Nezvládl by se mu podívat do očí hned poté, co to udělal. Nezvládl.
"Promiň..." Šeptl tiše Mark.
"To jsem nechtěl..." Byla to pravda. Nechtěl, aby se o něj bál. Jen potřeboval být chvíli sám. Ale teď už ne. Teď chtěl být s ním. Nechtěl aby šel pryč.
"Hlavně nechoď pryč..." Další šeptnutí. Ještě tiší, než před tím, jestli to bylo vůbec možné. Mrzelo jej, že se o něj tak bál, že jej tam tak nechal, že ho musel všude hledat. Neměl tak zbaběle utéct.
A ta jeho další věta mu jen potvrdila, že to skutečně neměl dělat. Byla to hloupost. Proč musel jen před vším pořád utíkat. Proč se nemohl něčemu konečně postavit čelem. A teď tam Jack jen tak stál, usměvavý, smutný, usměvavě smutný, jedině tak by to šlo popsat. Musela to být pro něj muka, když nevěděl, kde Mark je nebo co se s ním stalo a on si to uvědomoval až teprve dvě. Tohle skutečně nechtěl, tohle nechtěl!
Náhle se prudce postavil a doslova Jackovi vletěl do náruče. Byla to tak nečekané a náhlá reakce, že ani on sám si neuvědomil, kdy to udělal. Ale tentokrát věděl na 100%, že to chtěl a že tentokrát už neuteče. Mrzelo ho to a chtěl být teď u něj, obejmout ho, utišit ho, nebo možná, nechat se utišit. Jen, aby hlavně neodešel. Jen, aby tu zůstal s ním. Nenechával ho samotného.
Mark ještě pevněji stiskl. Jakoby se bál, že náhle Jack zmizí nebo se rozplyne. Co kdyby mu ho náhodou chtěl teď někdo ukrást?
Heh... dosti nepravděpodobné, ale vysvětlujte to našemu paranoikovi.
Jen tam teď tak stál a pevně Jacka objímal. Hlavu měl na jeho levém rameni a pevně se k němu tiskl. Stále šeptal to stejné tiché slovo dokola a dokola...
"Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se..." Jen to jedno, žádné jiné...
avatar
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Jack Evans za Sat Apr 06, 2013 12:08 am

Stále jsem tam byl a koukal se před sebe i když občas moje oči zabloudili na Marka. Chtěl jsem vidět jeho reakce.Chtěl jsem pochopit jak se nyní asi tak cítí.Jestli to myslel jen jako nějaký vtip nebo to myslel skutečně tak vážně jako mi to připadalo.Omluvil se mi a mluvil o tom že tohle udělat nechtěl.Přes obličej mi přeběh opět malinký a tajemný úsměv. Než jsem se však nadál tak mě Mark obejmul.Zarazilo mě to ale jeho obětí jsem mu opětoval.
Cítil jseho jemný dotek.Cítil jsem jak se ke mě tisknul ajá jen chtěl aby tahle chvilka mohla trvat věčně. Nyní jsem se cítil jako v sedmém nebi.Jako kdybych právě našel něco co mi celý život scházelo.Konečně jsem našel někoho kdo mě dovedl pochopit.Někoho koho jsem dovedl pochopit i já.A co z toho že měl Mark tu svoji fobii. Mohl jsem mu pomoci aby to všechno překonal.Měl hlavu položenou na mém rameni a já si stále potřeboval ujišťovat že se mi to nezdá.že je to opravdu skutečnost.
Jemně jsem jej k době přitisknul jako kdybych se bál že mu něco udělám.Jako kdyby bylo jeho tělo z porcelánu nebo něčeho křehkého a já se bál že to všechno zničím.Když jsem říkal před tím v jídelně že nechápu proč o něj holky nejevili zájem,myslel jsem to naprosto vážně. Skutečně jsem to nedovedl pochopit. Mark byl roztomilí.Stačilo se na něj jen podívat a já měl hned lepší náladu. Byl i nevídaně pěkný což byla asi věc vkusu ale pro mě začínal být něco jako bůh.Dokonce dovedl být i vtipný pokud jsme byli naprosto sami.
,,To nic,to nic" pošeptal jsem mu do ucha a hlavu si zabořil do jeho vlasů.Chtěl jsem vnímat jeho vůni.Jeho celkovou přítomnost.
,,Jen mi už nikam neutíkej."pošeptal jsem dodatečně a jemně jej od sebe odtáhnul.Moje ruka se zvedlak jeho obličeji a jeden prstmu velice jemně přejel po dolním rtu.Mohlo to šimrat. Já měl na tváři úsměv.Doslova radost. Radost z toho co se právě dělo.
,,Prosím" dodal jsem ke svým posledním slovům.Byla to jakási toužebná žádost. Jemná,tichá,lehká.V očích mi hrály plamínky. Nechtěl jsem jej omezovat. Jen jsem už nechtěl čelit tomu srachu.Strachu že se mu něco stalo.
avatar
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 25
Location : Pegasus

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Mark Eric Caught za Sat Apr 06, 2013 12:36 am

Mark se v Jackově objetí cítil tak bezpečně, jako snad ještě nikdy. Možná naposledy, když ho tak stejně jemně a něžně objímala jeho matka, než i oni přišel. Tenkrát to Marka strašně zasáhlo a vlastně, to byl i hlavní důvod, proč u něj vznikla ta fobie. Možná v něm sice žila už odmalička, ale její úmrtí tomu prostě zasadilo definitivní hřebíček.
Ale když tu tak teď stál s Jackem, který ho k sobě tak jemně tiskl, jakoby se bál, že by se mohl rozbít, kdyby více zatlačil, cítil, že s ním by mohl překonat skutečně vše a že on by mohl být tím můstkem, který ho dokáže přes všechno přenést a také tím provazem, který ho vytáhne ze všech jeho problémů a špatných myšlenek. Cítil, že našel někoho, komu se může svěřit a kdykoliv u něj najít oporu bez toho, aby se mu vysmál nebo jej odmítl.
Byl to právě Jack, s kterým Mark mohl být sám sebou. Mohl se smát, mohl vtipkovat, mohl si s ním bezstarostně povídat a nemít strach, že by se mohl ponížit nebo ztrapnit. Tady dokonce měl i takový pocit, že tu neexistuje nic jako prohra. A když není prohra, není ani smutek, není ani zármutek a není ani ponížení. Hlavní však bylo, že toto vše nahrazovalo něco naprosto nového, nepoznaného a tak kouzelného a hřejivého, že to člověk dokázal poznat jen a pouze jednou za život. Teď však šlo o to to neztratit a pečovat o to se vší vervou, láskou a důmyslností. Dát tomu vše, co bylo potřeba a udržet si ten pocit, co nejdéle, nejlépe navždy...
"Neuteču... slibuji..." Vzlykl trochu Mark a když si ho Jack odtáhl, aby se mu mohl podívat do očí, mohl v nich vidět, jak se v něm lesknout slzy. Tentokrát to však byli slzy štěstí a ne smutku...

A pak náhle... Mark se usmál... zářivě a šťastně. Tak jako před tím, kdy Jackovi poprvé řekl, že vypadá roztomile. Znovu dokázal Markovi na tváři ten výraz vyčarovat.
To už však Mark popadl Jack prudce za ruku a rozběhl se směrem dolů k bazénu a doslova Jacka za sebou táhl.
"Pojď!" Zvolal a s úsměvem běžel dál a nezastavil se, dokud nestanuli dole u bazénu.
Pak se teprve na Jacka znovu otočil a znovu se tak usmál.
"Uhm... napadlo mě, že když už jsme u toho bazénu... je večer... nikdo tu není... proč si v klidu... nezaplavat nebo nezablbnout?" Tak rošťácky se na něj zazubil, tak jako ještě nikdy. Poprvé mohl Jack vidět tu jeho nehoráznou radost v očích a jak mu doslova jiskřili štěstím a rošťáctvím!
To už však pomalu Mark ze sebe shodil jak své triko, tak i své džíny a zůstal jen v černém spodním prádle. Chvíli tam ještě stál a díval se na Jacka a snad si mohl povšimnout i drobné červeně v jeho tváři.
Následně se však Mark doslova vyvrátil dozadu a než se červenovlásek nadál, už byl ve vodě.
Hned nato z vody vykoukla jeho hlava, jejíž tvář povětšinou zakrývali pro teď tmavě šedivé vlasy.
"Tak jdeš?" Usmál se na Jacka znovu Mark a pomalým kopáním se od něj více a více vzdaloval. Jakoby mu "utíkal"
avatar
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Jack Evans za Sat Apr 06, 2013 12:52 am

Ještě chvíli jsem tam tak stál v jeho obětí. Hlavu jsem měl zabouřenou v jeho vlasech a užíval si tu překrásnou chvíli. Cítil jsem se že už jsem konečně celý.Že mám někoho s kým si mohu povídat.Povídat o hloupostech nebo problémech.Konečky prstů jsem si pohrával s jeho vlasy.Pak se najednou odtáhnul a tlačil mě dolů k bazénu. Líbilo se mi jak se smál.Byl plný života a radosti.A když měl radost on co potom já? Měl jsem pocit že se radostí vznesu do vzduchu a odletím někam hodně vysoko.
Plavat?Napadlo mě když jsem jej poslouchal.Netušil jsem že by se mu chtělo a já jsem proti tomu nic neměl. On skočil do vody jako první a já jen sedoval jak se na hladině objěvila jeho zmáčená hlava s milým úsměvem. Shodil jsem ze sebe oblečení ažmi zůstalo jen spodní prádlo.Sundal jsem i brýle z čela a do vody jsem skočil šipku bez nějakého přemýšlení. Vynořil jsem se kousek od něj a zasmál se.
Kapičky vody mi stékali po obličeji a já se držel nad vodou abych se nepotopil.I když pod vodou mi bylo dobře. ,,Má dobrou teplotu" pronesl jsem znalecky. Hned na to jsem na Marka poslal sprčku vody jako nějaký malý kluk.Ale nemohl jsem si pomoci a musel jsem udělat tuhletu provokaci.Tušil jsem že mi to oplatí a s tím jsem počítal.Oba dva jsme potřebovali prostě vypnout.Zablbnout si.Vyhnat starosti a užívat si jen radosti a volnosti.
avatar
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 25
Location : Pegasus

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Mark Eric Caught za Sat Apr 06, 2013 1:00 am

Mark ani dlouho nemusel čekat a Jack byl také ve vodě, za což byl rád.
Ano, samozřejmě si Mark uvědomoval jeho averzi vůči sportům, ale pokud to nebylo nucené, tak bezstarostné plavání se za sport ani brát nedalo ne?
To už na něj však letěla sprška vody a jak jinak, Mark mu to začal ihned oplácet! Byl jak dvě malý děti, kteří se jen tak smáli, křičeli a neustále na sebe stříkali vodu, než... než se Mark potopil.
Jindy by jej asi šlo ihned zaregistrovat, ale díky rozvířené vodě na chvíli prostě zmizel.
To už však Jack mohl pocítit, jak jej něco pevně stisklo za kotník a prudce stáhlo pod vodu. Hned na to se samozřejmě vynořil rozesmátý Mark a neopomněl i menší ušklíbnutí ohledně toho, že se mu to povedlo.
Okamžitě se však, co nejrychleji kraulem vydal pryč, aby mu to Jack také nemohl udělat. V plavání sice nebyl moc zběhlý, takže byl docela pomalý, ale zkusit mu uplavat přeco, alespoň mohl, ne? (xD)
avatar
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Jack Evans za Sat Apr 06, 2013 1:09 am

Bylo to fajn takhle blbnout.Najednou však mark zmizel v rozvířené vodě.Koukal jsem se kolem sebe ale neviděl jej.Najednou mě cosi popadlo za kotníky a já se potopil pod vodu. Chtěl jsem se nadechnout ale místo toho jsem do sebe natáhl trochu vody.Vyplaval jsem na hladinu a rychlemířil k okraji abych se mohl vykašlat. Rukama jsem se opřel a já se začal trochu dávit.Kdybych to jen čekal nejspíš bych v tu chvíli nedýchal. Snažil jsem se dýchat v klidu ale nešlo to.Srdce mi mlátilo jako šílené.Jako kdybych těď zažil něco strašného. Ani jsem nemusel udávat najevo jak jsem se leknul když jsem byl pod vodou.Nebyl jsem sportovec.Byl jsem rád že se neutopím a spíše jsem plaval podle svého tempa.Ale Mark nemohl tušit že se leknu tudíž jsem mu to nemohl vyčítat. Jakmile semi povedlo popadnout dech vydal jsem se za ním.
,,Jen počkej.Tohle ti nedaruju" zasmál jsem se a už plaval co jsem mohlk němu. Nebylo to moc rychle a kdyby chtěl mohl mi snadno uniknout ale tak nějak jsem doufal že to neudělá.Bylo mi s ním tak dobře. Nechtěl jsem ho potopit...ale udělat něco naprosto jiného.
,,Jen co se k tobě dostanu tak ti něco provedu" dodal jsem jakmile jsem se na chvíli zastavil abych mohl popadnout dech.
avatar
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 25
Location : Pegasus

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Mark Eric Caught za Sat Apr 06, 2013 1:14 am

Mark si skutečně nevšiml toho, že se Jack lekl a ani toho, jak se zakuckal. I když když se později otočil, bylo mu fakt docela divné, proč tak náhle odplaval, až ke kraji.
Pak se za ním však s úsměvem pustil a zdálo se, že jej opravdu chce chytit.
Proto se Mark asi nakonec rozhodl mu dát trochu náskok, jelikož se zpozdil tím, že plaval od začátku bazénu a nejspíše mu rychle dokázal dech. Zároveň se však nechtěl tak snadno chytit.
Jack měl však nakonec přeci jen štěstí, protože náš šedovlásek se do něj tak zahleděl, že si skoro ani neuvědomoval, že plave tak pomalu, že by ho dohnalo i 6 leté dítě. Pořád mu v hlavě lítali myšlenky, jak vypadá roztomile, když se takhle snaží a jak je mu s ním dobře, takže se nebylo vlastně nai čemu divit. Teď byl skutečně rád, že mu na chvíli doopravdy přeskočilo a on udělal to, co udělal. Strašně moc rád...
avatar
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Jack Evans za Sat Apr 06, 2013 1:21 am

Snad to bylo moje štěstí nebo mě Mark jednoduše nechal ale brzy jsem k němu dorazil a z posedních sil udělal poslední plavecké tempo. Chytl jsem jej za ramena a koukl se mu do očí.
,,Být tebou nadechnu se" hlesl jsem dost rychle a pak mu dal jen letmou pusu.Nejednalo se o polibek jako spíš o provokativní činnostpřed tím než jsem se zapřel a stáhnul jej pod vodu. Sám jsem se ovšem potopil a když jsme byli pod vodou jen jsem se usmíval a dělal xichty na kluka s kterýmmi bylo tak dobře. Začal mi docházet vzduch a tak jsem se vynořil a plaval na druhou stranu bazénu. Tohle blbnutí bylo fajn ale jelikož jsem na velkou aktivitu nebyl zvyklí dost mě to vysilovalo. A tak když jsem doplaval na druhou stranu,nebo se tam spíše nějakým záhadným způsobem dostal,vyhoupl jsem se na okraj a lehl si na podlahu která byla kolem bazému a jen zrychleně oddechoval.
avatar
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 25
Location : Pegasus

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Mark Eric Caught za Sat Apr 06, 2013 1:35 am

No a jelikož náš Mark byl tak zahleděný, udělal tu triviální chybičku, že zapomněl, že by měl před Jackem utíkat. I když... možná to bylo i schválně. Sám nevěděl.
To už jej však Jack chytil za ramena a pohlédl mu do oči, načež jej letmo políbil. Tak jako on jeho před tím. Pěkně mu to teď vracel. Nehledě na to, že to měla být jen provokace před tím, než ho Jack úplně potopil i sám se sebou. Díky jeho radě se však dokázal včas nadechnout..
Pod vodou se náš červenovlásek samozřejmě neopomněl předvést a udělat na Marka pár svých ksichtů a blbin. Což to mu Mark oplatil takovým na oko uraženým ušklíbnutím.
Než se však nadál, jeho prince na bílém koni se vynořil a zamířil si to zpátky ke břehu. Přeci jen, dech měl jen jeden...

Mark se vynořil o pár sekund později a ještě se nějakou chvíli jakoby vznášel na hladině, než si to také zamířil zpátky ke břehu, kde už se jeho přítel (Velmi pěkné dvojsmyslné slovo) rozvaloval na okraji bazénu.
Dlouho sám však nezůstal, protože o chvilinku později už na břeh vyskočil i Mark, ale na rozdíl od Jacka byl otočený zády vzhůru, ale také nechal část nohou ve vodě...
Jen tak se na červenovláska mile pousmál a zapřel se trochu blíže k němu, aby jej znovu mohl sjet důkladně pohledem, tak jako před tím, když se svlékal.
"Já ti říkal, že na ty jizvy holky letí... a... asi nejen ony..." Tak spiklenecky mu zajiskřilo v očích, než se naklonil úplně a znovu Jacka políbil. Tentokrát už však ne jen letmo, ale pořádně a láskyplně. Dokonce zavřel i oči, aby si tu chvíli mohl, co nejvíce užít a že nebyla nejkratší.
Až teprve po několika desítce sekund své rty od Jackových oddělil a zahleděl se mu přímo do očí s tím svým hřejivým a nevinným úsměvem.
"Nepůjdeme už na kolej? Asi bychom už měli, i když je je víkend. Jestli tu budeme takhle ležet, určitě nastydneme..." Šeptl takovým ustaraným a opatrovatelským tónem, který se mísil s neústupností. To psolední, co by si totiž přál bylo to, aby byl Jack kvůli němu nemocný...
avatar
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Jack Evans za Sat Apr 06, 2013 1:45 am

Když Mark dorazil ke mě a mluvil o jizvách jen jsem se zamračil.V tu chvíli kdy jsem byls ním jsem na ně naprosto zapoměl. Zašklebil jsem se ale než jsem stihnul cokoliv říct Markměpolíbil.Tentokrát trochu jinak.Tohle už bylo skutečně procítěné.PLné citu. Rukou jsem mu zajel do jeho šedivých vlasů a naprosto si tuhle chvilku užívalJeště než se odtáhnul jemně jsem jej kousnul do spodního rtu.
,,Koho zajímají holky? "optal jsem se a lehce se u toho ušklíbnul. Stále jsem Marka sledoval jako kdybych hlídal že najednou zmizí. Chvíli jsem si říkal že se každou chvíli probudím v posteli a zjistím že to bylo všechno jen sen.A to by mě nejspíše zničilo.
,,MOhli bychom jít." přikývnul jsem a posadil se.Bylomi jedno co se bude dít semnou ale měl pravdu.Pokud bychom tu tak dlouho leželi jeden z nás by semohl nachladit.A já měl na mysli Marka.Asi jsem seprostě o něj bála měl jsem přehnanou starost. Cstal jsem a naházel na sebe oblečení. Hned po tomjsem čekal na Marka až udělá to samé a mohli jsme jít na kolej.Byl jsem trochu unavený,nejspíše z toho plavání, ale to jsem nechtěl dávat na jevo.Chtěl jsem býts ním i když Mark by mě nejspíše ihned nahnal do postele abych se vyspal.Ale to já nechtěl.
avatar
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 25
Location : Pegasus

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Mark Eric Caught za Sat Apr 06, 2013 1:54 am

"Zlobíš..." Konstatoval deduktivně Mark, což bylo samozřejmě myšleno na to kousnutí. To zmínění o holkách jej spíše potěšilo. I když to kousnutí samozřejmě také, jen jak to říci... no prostě ho také zlobil.
Hned na to se však Mark zase zářivě usmál.
"Hm... pravda..." Přitakal a šlo na něm vidět, že je rád za to, že Jack to nebere jako nějaký úlet a je raději s ním, než s nějakou dívkou. Tedy, alespoň to tak vypadalo a pokud to tak vypadalo, Mark tomu věřil. U Jacka ano. Byl si jistý, že by mu takový drsný vtip nikdy v životě neudělal.
To už se však zase přesunuli k jinému tématu a to k tomu, které Mark před tím navrhl, což to byl jejich odchod.
Byl rád, že Jack souhlasil a nijak neprotestoval, i když bylo jisté, že v tom velkou roli hraje i jeho averze ke sportům a rychlá únava při jejich provozování. Proto byl asi tak rychle obléknutý a hned na to i Mark.
Ještě jednou se na Jacka tak zářivě usmál, načež jej pevně chytil za ruku a spolu s ním vyrazil zpět na jejich kolej.
Jen doufal, že vrátný v tuto dobu už spí, jinak by měli dost velký průšvih...


-Přesun-
avatar
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Bazén

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru