Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav

+14
Valerio Giacosa
Sebastian Michaelis
Crowley
Lowland
Mark Eric Caught
Rosalie Ovelleen
Alfio
Tracy Thompson
Em Phoenix
Milli
Jowaka
Shaky Rokogu
Jack Evans
Prince
18 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Přístav

Příspěvek pro Prince Tue Mar 26, 2013 3:06 pm

First topic message reminder :

Přístav - Stránka 3 B7454a658e_92186652_o2

Místo které vám bylo popsané v dopise.Odtud budete odjíždět na Ostrov s vašimi budoucími spolužáky.
Přístav se nachází v Anglii, takže musíte také popsat jak jste se sem dostali.Je zde přistavená loď s obřím nápisem školy, takže není možné netrefit.
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down


Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Crowley Mon Apr 01, 2013 1:49 pm

"Jsem si téměř jistý, že jsme to přejeli, Charlesi,"
ozval se Crowley ze zadního sedadla černého auta poté, co už asi potřetí za půl hodiny minuli obří loď s nápisem školy, na kterou měl nastoupit, který se prostě nedal přehlédnout.
"Myslíte, mladý pane?" pronesl bezbarvě muž středního věku, který seděl za volantem a pokračoval stejným směrem. Charles měl svojí hlavu, na to už si Crowley stačil zvyknout.
U nich doma se personál střídal docela často (A v naprosté většině případů měl podobná jména jako Charles, John, nebo Henry. Člověk by si skoro začal myslet, že člověk na to, aby přijmul takové zaměstnání, potřebuje pseudonym), Charles u nich byl už ale skoro čtvrt roku.
Proto se Crowley necítil nikterak rozhozený z konceptu, když o další půl hodinu a pár opakujících se frází později, vystupoval ze dveří auta, která mu Charles s nečitelným výrazem otevřel.
Místo toho se věnoval prohlížení okolí.
Loď byla skutečně velká, až se přistihnul při myšlence, na to, kolik lidí tam vlastně jede. Kdyby člověk měl soudit podle velikosti lodi, tak rozhodně víc než dost.
Crowley uchopil svůj kufr, který byl zatím vyndán z auta a rozloučil se s Charlesem s tichým přáním, za které se sám styděl, aby ho neviděl hodně dlouho.
Byla jen otázka chvíle, než se za autem, které ho sem přivezlo zaprášilo a on zůstal stát před lodí, která ho měla dovézt na místo, o kterém v životě neslyšel. Chvíli na ní zaraženě koukal, ale pak jenom pohodil hlavou. A vydal se přímo k lodi.
Problém bylo, že se na této trase nacházel ještě někdo jiný. Crowley byl tak ztracený ve svých myšlenkách, že vrazil do chlapce, stojícího opodál s opravdu nezvyklou barvou vlasů.
Což bylo taky asi tak jediné, co stačil zaregistrovat - šedé vlasy, protože hned potom sklouznul jeho pohled na jeho výraz a omluvy se z něj začaly sypat ještě rychleji, než normálně. Div ho nezačal oprašovat, ačkoliv jediný, na kom tato srážka zanechala nějaké následky byl jen on sám.
Vrazit do člověka... evidentně byl víc mimo, než si byl ochotný připustit.
Crowley
Crowley

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 26. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Alfio Mon Apr 01, 2013 1:52 pm

"Zapalovač nestačí."usmál jsem se na ni.Potom mi podala ruku a jak mi moje vychování kázalo vzal jsem její ruku a políbil jsem ji."Těší mě."ještě jsem se ohnul k její kočce a zadíval jsem se na ni."Tebe taky rád poznávám."podrbal jsem ji po hlavě a narovnal jsem se.Když jsem se Rose podíval znova do očí mohla si všimnout že jedno moje oko je modré a druhé červené.Byla to asi největší zvláštnost která na mě byla.Tedy až na pár věcí které jsem si nechával pro sebe."Typuji že taky jedeš na školu a že ti také došel dopis že?" zeptal jsem se ji s klidem a přitom jsem jednou rukou drbal Botu která mi seděla na hlavě.
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 1:53 pm

Její andulka dostala docela sprďáka a tomu se Shira jen zasmála, teda já jsem vždy její smích poznal protože jsem na ní byl zvyklí, ale kdo ví co si o ní takto ostatní pomyslí. Zapřel jsem se abych jí zvedl a neupadl a pak jsem si dal ruce do kapes u kalhot a nadzvedl ramena.
"Shaky? Hehe, povzbuzující to slyšet po několika letech znovu toto oslovení."
I když to bylo mé jméno, mám a vlastně i táta plus prarodiče mi říkali vlku, nebo blčku to už je jedno. Oslovení Shaky jsem neslyšel ani nepamatuju, ale bylo to osvěžující to slyšet.
"Omlouvám se za to dole. Nikdy se tak nechovám, jen jsi mi připomněla jednu dívku a mé reakce z toho že jsem tady nebyli moc dobré a proto jsem si myslel že tu uvidím aspoň jednu známou tvář, takže...Soráč."
Mrknul jsem na ní a zase mi začal vibrovat mobil, ale já ho zase típnul.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 1:57 pm

Překvapeně jsem zamrkala když řekl, že je to povzbuzující slyšet jméno po několika letech.
"Jak to myslíš?" Zeptala jsme se ho rovnou, protože s mojí zvědavostí a bujnou fantazií bych si mohla domyslet bůh ví co.
"To nevadí aspoň mě po dlouhé době někdo objal i když nedorozuměním." Zasmála jsme se a spojila zase ruce za zády.
"Ty...jsi se taky na tu školu nepřihlásil sám?"
Zeptala jsem se zvědavě na další otázku a sledovala ho zatímco andulka začala vydávat pobavené skřeky.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Lowland Mon Apr 01, 2013 1:57 pm

Bylo celkem těžké se zorientovat v úplně novém prostředí, takže jsem potřeboval něco jako odrazový můstek, něco, čím začít. Em byla jediná kdo mi odpověděl na pozdrav a tak jsem si řekl, že když nic jiného, mohl bych se aspoň představit. "Jsem Matt Lowland." Řekl jsem s úsměvem a natáhl k ní ruku.
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sebastian Michaelis Mon Apr 01, 2013 1:59 pm

Naše loď se už pomalu blížila k přístavu, nestihli jsme první loď, takže jsme si museli počkat na další. Tiše jsem seděl a sledoval vlny kolem lodi a blížící se ostrov. Vypadal tak nádherně, až mě z toho trošku mrazilo v zádech. Loď konečně dorazila do přístavu, takže jsme vystoupili na břeh a rozhlédli se kolem, bylo tu dost lidí a všichni vypadasli dost natěšeně. Přehodil jsem si cestovní tašku přes rameno a můj kocour mi vbyskočil na rameno. "Tak jsme konečně tady, Akumo." Prohodil jsem tiše a pohladil ho po hebké černé srsti. Pomalu jsme se přiblížili ke skupince lidí a zastavili se asi metr od nich. "Zdravím, jsem Sebastian." Představil jsem se a vytáhl z kapsy dopis s přihláškou na školu. "Jsem tu dobře?" Opřel jsem se o zídku a čekal, co se bude dít.
Sebastian Michaelis
Sebastian Michaelis
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 2:04 pm

Ahoj, stiskla jsem ruku Mattovi a snažila se potlačit nepatrný úšklebek, který mi na tváři vyvolala myšlenka, že právě Matt je jedno z mých nejoblíbenějších jmen. Em, představila jsem se. Nebo Madeleine. Thornová., dodala jsem trochu stydlivě. Neměla jsem to jméno moc ráda. Ani jsem nevěděla, proč jsem mu ho řekla. Měla jsem pocit, že můžu. Jak se vede? zeptala jsem se trochu připitoměle, neboť jsem chtěla zavést nějakou konverzaci a nevěděla, na co se zeptat.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Mark Eric Caught Mon Apr 01, 2013 2:06 pm

Mark se snažil naprosto všechny ignorovat, jelikož se začínal na lodi cítit čím dál tím hůře a hůře. A zrovna, když se chystal otočit na další stránku své knihy, aby alespoň její obsah ho přivedl na jiné myšlenky, někdo do něj vrazil.
Kniha mu v tu chvíli prudce vypadla z ruky a při pádu se zavřela a dunivě dopadla na palubu lodi. To byl asi jediný důvod, proč Mark okamžitě nevyletěl, jelikož kdyby se nezavřela a něco se s ní stalo, asi by dostal pěkný nervák. NA knížky totiž dosti dbal. dokonce někdy více, než na lidi kolem něj...

Hned na to se mu ten dotyčný začal hluboce omlouvat a chrlil ze sebe omluvy jednu za druhou. Teprve však až se Mark sehnul pro knížku, se na slušně upraveného mladíka podíval, a dokonce ze sebe dokázal vyloudit i takový, přívětivější výraz. Tedy, alespoň se o to pokusil...
"Nic se neděje. Stál jsem ti v cestě..." Načež Mark o kus ustoupil, aby už nikomu nestál v cestě.
Potom však zase svou knížku otevřel a zabořil do ní svůj pohled.
Byl to sice pro něj zvláštní pocit, že se mu někdo vůbec omlouval za to, že do něj vrazil. To se mu nestávalo moc často. A především u takových lidí, jako byl ten mladík. Rozhodně nevypadal, že by byl z nějaké chudší rodiny a nebo, že by neměl zrovna nejlepší vychování. Ale přesto... nic moc to na Markově samotářské povaze neměnilo a i když by se možná rád s někým dal do řeči, jeho vlastní mysle a především strach, mu to nedovolovali, i když to nedával najevo. Proto asi i teď mohl působit takovým nepříjemným dojmem, když prohodil jen pár slov a zase si začal číst, ale... takový už prostě byl a jen tak hned se to nezmění...
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 2:08 pm

"Ále jen tak...Shaky je moje jméno to ano, ale doma mi říkají jinak, to neřeš, jsem rád že mě mým jménem zase někdo oslovil."
Zakřenil jsem se na ní a Shira mi zase začala potulovat v mikině a se usídlila kousek od zad a hlavičku položila na mé rameno, vlastně mou mikinu použila jako přikrývku.
"Po dlouhé době?"
Zeptal jsme se zvědavě a mírně jsem se pousmál. Když zmínila tu otázku, zase mi to připomnělo ty hádky doma, ale rozhodl jsem se to hodit za hlavu, s tím jsem už hold nic udělat nemohl.
"No jo, teda vlastně ne...je to trošku zmatený. Má matka celej život předstírala že pracuje jako vedoucí někde něčeho, ale lhala mi. Řekněme že jsem měl dokonalý život s dívkou kterou jsme miloval a pak se zjeví dopis a začne komedie. Dozvěděl jsem se že má matka na školu kam jedeme dělá profesorku, nebo zástupkyně ředitele, teď nevím a že jsem tam byl přijat, ale o ničem jsem nevěděl. Brala to úplně normálně ale díky ní jsem přišel nejen o všchno co jsem měl ale i o její důvěru...Řeknu to lehce a stručně. Tady Shira je asi jediný člen rodiny kterýmu můžu pořádně důvěřovat a ty?"
Řekl jsme to dokonale s klidem, jako bych to bral za normální život a dělo by se to opakovaně, prostě pohodička.


Naposledy upravil Shaky Rokogu dne Mon Apr 01, 2013 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Lowland Mon Apr 01, 2013 2:09 pm

"Těší mě. Popravdě, jsem slušně unaven. Aby taky ne po několikahodinové cestě ze Skotska." Pousmál jsem se a jelikož jsem nevěděl, co dále říct odpověděl jsem jen: "A co ty?"
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 2:14 pm

Skotsko? Paráda. pokývala jsem hlavou uznale. Já to měla jen kousek, ale taky bych si dáchla. Nemluvě o tom, že by bylo fajn někam si odložit věci. A taky mám špatný pocit ohledně Ebony, dřepla jsem si k přepravce s černou kočkou. Ebony tam ležela celkem klidně, ale měla jsem z toho zlé svědomí. Chtěla jsem ji vypustit a dát jí napít a se vší tou zvířenou okolo jsem si nebyla jistá. Sice jsem pro ni měla připravené vodítko, ale nebyla na to moc zvyklá. Možná bychom mohli zkusit něco najít? naznačila jsem otázku. Přišlo mi, že tu nebudeme nikomu významně chybět a ostatní nevypadali, že by je tížil problém zavazadel a uvězněných zvířat.
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 2:18 pm

"Aha"
Usmála jsem se a pak se letmo koukla na Pepího který pořád "nadával."
Jeho otázku jsem úspěšně ignorovala, nechtělo se mi to rozebírat a poslouchala jsem ho.
"Jé tak to se máš, že tam znáš aspoň někoho ne?" Usmála jsme se, co bych dala za to kdybych tam někoho znala.
"Uff ale aspoň díky tobě teď můžu být klidná, že mě tam nerozřežou na kousky." Oddechla jsme si a začala si zase hrát s náramkem.
"Nikdo z rodiny mě tam prý nepřihlásil. Když tam máš mamku nevíš teda jak nás vybrali nebo tak?" Naklonila jsem hlavu mírně na stranu a pohledem sjela na jeho mazlíčka.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 2:29 pm

"To myslíš vážně?"
Pobaveně jsem se na ní podíval. Ta očividně neměla ani tušení o tom, co je má matka zač a jak moc brutální je, já byl spíš na mrtvici když jsem zjistil že tam bude, no děsný a to jsem se z jedné části těšil když jsem ten dopis dostal že jí nějaký čas neuvidím, ale ono na konec prdlajz.
"Moc bych si nefandil, má máma moc ráda dává pohlavky."
Objevila se mi u čela virtuální kapka a pak jsme si jen povzdechnul. Někdo to mohl brát jako plus a někdo zase ne, no nevím, já jsem to bral jako neskutečně velké mínus.
"Já se taky nikam nehlásil, prý jsem byl vybrán. Tato škola je jen pro vyjímečné, i když já osobně nevím co zrovna na mě vidí."
Podotkl jsem se opřel jsem se o zábradlí zadem tak, abych na ní viděl. Pak mě ale něco napadlo. V báglu jsem měl strašně velkou zásobu svých svítících náramků. Vytáhl jsem jich pět a dal jsem jí je. Nevěděl jsem jestli to zná nebo ne, ale byli rovné a když jsi je vlastně něco jako zlomila tak svítili, měl jsem je fakt rád a vždy jsem nosil pořádnou zásobu. I já jich na ruce měl asi 20.
"Kolik ti je?"
Zeptal jsem se jen tak letmo.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 2:38 pm

Když se zmínil pohlavky zbledla jsem ale pak jsem zakroutila hlavou.
Přece by nepohlavkovala i mě.
Polkla jsem a promnula si zátylek.
"Ha pro vyjímečné? Tak to bych měla jít asi zase domů."
Zasmála jsem se a opravdu si s tou myšlenkou pohrávala.
Sledovala jsem jak něco vytáhl z batohu a okamžitě se mi rozzářila očka.
Znala jsem to a doma jsem měla na nástěnce tunu vysvícených náramků.
"Děkuju!"
Vzala jsem si je a byla teď nimi naprosto zaujatá. Zlomila jsme je a udělala si z nich náramky které jsem si dala na pravou ruku. Tak teď jsme se těšila na večer až budě vidět lépe jak svítí.
"Teď mi bylo osmnáct. Kolik je tobě?"
Odtrhla jsme pohled od náramků a koukla se na něj.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Rosalie Ovelleen Mon Apr 01, 2013 2:39 pm

"Tušila jsem to.." Odpověděla jsem Alfiovi a strčila zapalovač tam, kam patří, zpátky do kapsy k ostatním pokladům! Potom jsem se porozhlédla po okolí, studentů tu bylo vážně dost na první pohled, jen ze začátku se začaly trochu projevovat i povahy, někdo stál v ústraní a moc se nezapojoval, někdo byl naopak hodně otevřený, ale já neměla v povaze lidi soudit, tak jsem pohledem zakotvila na palubě. Když na místo podání ruky udělal něco jiného, trochu mě vyvedl z míry, já jsem fakt na tohle jednání zvyklá nebyla, mí kamarádi a bráchové byli paka, co neuměli dospět a moji vzorové, takže víte jak to se mnou asi muselo dopadnout. Jen jsem se pousmála. Růža na Alfia ještě párkrát nepříjemně zaprskala, než se otočila a schoulila se mi u nohou.
"Nevšímej si jí, náladovější kočku jsi neviděl. Jinak se jmenuje Růžena, prostě Růža" Mávla jsem nad tím rukou.
"Jak se jmenuje?" Kývla jsem hlavou směrem na křečka, co měl na hlavě.
"No, jdu tam. Sice mi to přijde dost zvláštní, ale no, to je fuk. Prostě určitě tam bude zábava, docela se těším, ty ne?" Tázavě jsem nadzvedla obočí, nepůsobila jsem dojmem nějaké spořádané a milé děvenky, spíš naopak. Pak jsem si ale na něco vzpomněla.
"Naa chvilku se vypařím, pro něco si musím jít!" Vletěla jsem na palubu, schmátla svou černou tašku a přehodila si jí přes rameno, kontrolujíc, jestli skejtu, co byl přibalen na dně, nic není, musela jsem hlavně nenápadně, protože rodiče mi zakázali si ho sebou vzít a kdyby se mu něco stalo, nezvládla bych to. Pak jsem se vrátila zpátky tváříc se, jako kdybych nikdy neodešla a mohli jsme pokračovat v rozhovoru dál.
Rosalie Ovelleen
Rosalie Ovelleen
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 2:48 pm

"Hehe, stejně jako já."
Zakřenil jsem se na ní a pak si vyhrnul rukávy své mikiny. Měl jsem na sobě nasrávací černé rifle s kotníkovými botami Supra a mikinu Adidas. My jsme byla rodina co nosila vždy jen elegantní věci, ale já jsem se jim hold nepovedl.
"To nestojí za řeč...Tak to vše nej. Mě je taky osmnáct."
Usmál jsem se na ní a pak se kouknul na toho papouška. Viděl jsem Shiru jak se po něm dívá a pinknul jsem jí do tlamičky.
"Nech toho."
Podotkl jsem jí a pak se porozhlédl kolem. Máma mi neřekla moc extra věcí, věděl jsem jich jen pár a proto jsem se těšil na luxusní ubytovnu.
"Nevím toho moc, ale budeme se dělit do tříd, jen předběžná informace pro tebe, víc toho už nevím, jen toto a to že je to na ostrově někde v Tichém oceánu, jen jsem zvědav co budeme dělat až příjde tsunami."
Zakřenil jsem se na ní a a pak vytáhl mobil.
"Vidíš to, dáš mi tvé číslo?"
Mile jsem se na ní usmál. Chtěl jsem kontakty vlastně na všechny spolužáky.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 2:55 pm

Myslela jsem si to. Spokojeně jsme se usmála když mi řekl svůj věk, všem nám tu bylo skoro stejně, teda tak to aspoň vypadalo.
Koukla jsem se na fretku a pak zase na něj.
"Jak se jmenuje?"
Zvědavě jsem si jí prohlídla a pak se zhrozila.
"Tsunami..ostrov...rozdělený na třídy?!" Nelíbilo se mi, že by nás měli rozdělovat.
Co když nebudu ve třídě s těmi lidmi, kteří mi padli do noty?! Povzdechla jsme si a vzala mi z ruky mobil.
Během chvíle jsem mu tam naťukala svoje číslo a rovnou tam dala svoje jméno se smajlíkem -> Milli :-)
Zase jsem mu mobil vrátila.
"Prozvoň mě prosím."
Vytáhla jsme ten svůj a čekala abych si jeho číslo rovnou mohla uložit.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 3:03 pm

"Shira."
Pohladil jsem jí rovnou po hlavičce když si tak hověla a spinkala. Samozřejmě že jméno jejího papouška? Jsem u znal když ho tady volala, takže mi přišlo zbytečné se ptát.
"Klid, klid, snad to nebude až tak zlé, teda, co si to nalhávám, když tam bude ona tak to vše bude v kelu."
Řekl jsem sklesle, ale to mi už vzala mobil a naťukala si to tam i s kawaii jménem. Hned jsem její číslo vytočil a když už jí to zvonilo tak jsem to zase típnul a schoval ho do kapsy.
"Co tě baví? Myslím, jako sport, hudba a tak."
Opřel jsem se o zábradlí a na tváři se mi objevil dost široký úsměv, už jsem neměl tak špatnou náladu když jsem na to vše nemyslel a začínal jsem si i zvykat.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Lowland Mon Apr 01, 2013 3:07 pm

Nahlédl jsem k Ebony a podrbal jsem jí na hlavě. "Po něčem bychom se podívat mohli." Rozhlédl jsem se kolem. "Možná by se nějaké klidné místo našlo na palubě." Nadhodil jsem
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Em Phoenix Mon Apr 01, 2013 3:14 pm

Tak to zkusíme, usmála jsem se, čapla do jedné ruky kufr a do druhé přepravku a pak jsem věnovala ostatním pohled ve smyslu "Tak zatím" a vydala jsem se směrem dovnitř lodi, kde by eventuálně mohly být nějaké kajuty nebo alespoň šatna. Netušíš, jak dlouho může ta cesta trvat? Vím, že to bylo psáno v instrukcích, ale vykouřilo se mi to. optala jsem se Matta.

//Hergot chtělo by to místnost přímo na loď a pod ní nějaké paluby nebo tak. Jak se tu všichni rozutíkáme, je trochu náročný sledovat, kdo vlastně kde je :D
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 3:18 pm

Shira, Shaky, Em, Jack a...eh Jowaka jasně. Znova jsem si zopakovala všechna jména a spokojeně si jeho číslo uložila.
Chvíli jsem ještě něco ťukala do mobilu a pak ho strčila do malé kapsičky která byla na sukni schovaná.
"Hmh tak teď už se mi tam vážně nechce."
Založila jsme si ruce na prsou a pousmála se.
Neřikej to..neříkej to! Tohle radši vynech Milli! Bude si myslet že jsi divná.
Křičela jsem na sebe v duchu a přemýšlela co říct.
"Tak sport..no hrála jsem volejbal ale musela jsem přestat takže teď si po ránu vždy jen zaběhám." Vzala jsem to z toho konce kde jsem neměla co tajit.
"Ráda pěstuji kytky tak snad tam nějaké budou." Zasmála jsem se, určitě tam nějaké budou...věřila jsem tomu.
"Poslouchám..." Zarazila jsme se a tady jsem si musela promyslet co řeknu. "..všechno. Téměř všechno." Zakřenila jsem se. "Co baví tebe a tak?"
Nadzvedla jsme obočí a koukla se na toho opeřeného zloducha který mi přistál zase na rameni.
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 01, 2013 3:27 pm

Trošku jsem se lítostně pousmál když jsem jí jaksi zkazil chuť na to tam jet. Já si ale vážně nemohl pomoc.
"Opravdu? Paráda, jsem rád že se tu někdo zabývá taky z nějaké malé části sportem. Kytky mám taky docela rád...Jaká se ti vůbec libí?"
Uculil jsem se na ní. Když se poptala mě tak jsem se jen trošku začervenal. Nerad jsem se něčím chlubil, ale já jsem se vlastně zabýval všemi sporty co mohli jen extistovat.
"Sport. Jediné co mě opravdu baví je asi to. Dělám snad všechny sporty od plavání až závody na snowboardu a z nich i motocross a další ty blbosti. Nejdéle co dělám bude asi gymnastika, která mi ve všech sportech hodně pomohla."
Mrknul jsem na ní a přejel jsem si jí pohledem. Až nehorázně se jí podobala a to mě ještě víc uspokojilo.
"Je moc hezký, ten papoušek."
Usmál jsem se na ní a začal si hrát s náramky.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Alfio Mon Apr 01, 2013 3:32 pm

"Určitě mi ji jednou dáš" věta byla stále myšlena na sirku kterou mi dlužila."Takže Rose a Řůženka? To jsou krásná jména.Typuji že tvoje celé jméno je Rosalie že?" mírně jsem se pousmál."V mém rodném jazyku by to bylo Rosa."na chvíli jsem se odmlčel a sundal jsem Botu z hlavy a položil jsem si ji do dlaně.Byla docela stydlivá takže se schoulila do kuličky a jen malými očky pozorovala Rose."Tahle kráska je Bota" mírně jsem ji podrbal na hlavě.Pak jsem se vrátil k tématu školy."Jsem zvědaví co to bude zač.Hlavně mě zajímá jak zjistili kam mi mají dodat dopis.To bude první věc na kterou se zeptám."Jak jsem to dořekl Rose na chvíli odběhla a potom se zase vrátila."Našla jsi to co jsi hledala?" myslel jsem tím černou tašku s kterou se vrátila."A co si myslíš o lidech okolo?"
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Milli Mon Apr 01, 2013 3:41 pm

"Lilie, co tobě?" Pousmála jsem se, nečekala bych, že tu narazím na někoho kdo bude mít rád kytky jako já.
"Jó no vidíš! Na snowboardu taky umím, ale posledně jsem si namlela protože byla špatně uklizená sjezdovka."
Uchechtla jsem se ačkoliv to pro mě veselé nebylo, protože od té doby jsme se na snowboardu bála.
Koukla jsme se na Pepího když se o něm zmínil a usmála se.
"Že? Ale je to pěkný zlobidlo. Někdy poslouchá ale někdy si postaví hlavu a nikdo s ním nehne."
Postěžovala jsem si a koukla se na spící fretku.
"Ona je taky vycvičená ne? Když jí máš jen tak bez vodítka."
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Valerio Giacosa Mon Apr 01, 2013 3:44 pm

Valerio

Pohladil jsem veškerá zvířata co sem našel a políbyl Matku. Uvidíme se snad někdy. Milý a radstný tón zazněl v kuchyni když sem odcházel. To už na mě čekal otec v autě. Jelikož to byl můj poslední den na dlouhou dobu co doma nebudu, nechal mě řídit jeho Audi A6. Neměl sem to auto moc v lásce, bylo dlouhé a na můj vkus moc noblesní. Já radši svůj Lexus IS220d co byl zrovna v opravně jelikož mi ho včera naboural opilý soused. Kratší dobu jsme jeli po paříži až sme dorazili na letiště. Rozloučil jsem se s otcem a nasedl jsem do letadla. Něco na mě mluvila krásná letuška kterou sem ale moc nevnímal. Zajímalo mě spíše co se bude dít až dorazím. Nasadil si sluchátka a než sem se nadál byl jsem v Anglii.
Další byla prapodivná cesta až do přístavu. Začíná mi vadit cestovat sám. Pronesl sem si pro sebe poznámku když jsem přicházel do přístavu. Zdravím. Vymrštil jsem pravici do vzduchu a zakřenil sem se.
Valerio Giacosa
Valerio Giacosa
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav - Stránka 3 Empty Re: Přístav

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru