Lucy Roose

Goto down

Lucy Roose

Příspěvek pro Lucy Roose za Mon Apr 08, 2013 10:14 pm


~Název:
Harém

~Vysvětlení:
Lucy má vydatný talent na zpěv a má prostě hudební sluch. Stejně tak ale její Persona, která je dokonce v tomto lepší naž samotná Lucy. Díky tomu že se obě vyznají v muzice a zpěvu, tak má hlas jak siréna. Její zpět dokáže upokojit každé srdce, dokáže někoho uspat, dostat do tranzu a takové různé věci. Problém je ale v tom, že když zpívá moc potichu, tak jí neslyší a poto si vdy u sebe nosí repráčky a sluchátka s mikrofonem. Když zpívá, nebo hraje na menší harfu co nosí v batohu, uvede vás vlastně do takzvaného Hrému. Podle toto co za techniku použije. Nějaká je že vás uspí, nějaká zase že vás uklidní, další zase že vám vytvoří iluze, je to hodně ošemetná schopnost a proto je i tak moc nebezpená. Je v tom ale i výhoda. Jelikož je Scar (persona) vlastně v těle Lucy, tak nechce umřít a proto když mluví ona, jim všem dá špunty do uší, teda jen těm co nechtějí aby jejmu harému podlehly.~Techniky:

Harem Line
Úroveň: 1 (základní)
Popis:
Lucy dokáže svým zpěvem uspat nepřítele. Samozřejmě ale nemže zpívat pořád. Její zpěv způsobí to že někdo usne a hra na harfu zase halucinace.
Výhody:
Jestli jí dojde dech, tak stačí zahrát na harfu, ale za se jí může kdykoliv porouchat.
Nevýhody:
Při obou je potřeba aby její přátele měli špunty do uší, nebo něco aby neslyšely, jinak by to na ně mělo stejný účinet. Taky se nikdy neví kdy vám dojde dech, nebo melodie co uspává. Taky se může porouchat harfa. Jelikož má ale sluchátka a mikrofon s repráčky, tak je její zpěv hlasitý. Nevadí když to její přátele slyší lehce, nesmí to slyšet přímo.
avatar
Lucy Roose
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 30. 03. 13
Age : 21

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru