Kolejní kuchyň

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Prince za Wed Apr 03, 2013 7:38 pm

First topic message reminder :

Kolejní kuchyň slouží pro všechny ubytované studenty jako místo, kde je dost prostoru jak pro posezení se všemi u raní kávy, tak i k přípravě jídla, kdyby náhodou dostal někdo na něco chuť a nebo by si chtěl něco uvařit jen tak pro zábavu. Je to skutečně ideální místo pro posezení se všemi na koleji, jelikož v jednotlivých pokojích kuchyňky nenajdete.
Navíc, lednice se neustále doplňuje a můžete zde nalézt na výběr snad ze všeho, co vás napadne. Ať se to týče surovin k přípravě jídla a nebo vybavení kuchyně. Jen tak nadarmo tato škola není považována za jednu nejprestižnější na světě...


(Nože v kuchyni jsou keramické)Naposledy upravil Prince dne Mon Apr 08, 2013 9:24 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down


Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro NPC za Tue Apr 09, 2013 4:37 pmBylo tak sladké, jak se tam všichni o sebe starali. Na jedno však zapomněli.
Ty stvůry se totiž ne jenom mohli dobývat, ale další a další se mohli objevovat a to absolutně kdekoliv.
Proto si nikdo, krom Marka nemohl všimnou, když se přímo na chodbě, ale na stropu, otevřel jeden portál a z ní monstrum vystrčilo polovinu těla, ale tiše.
Mířilo přímo na ty dva, jež k němu byli obrácený zády, jelikož teď byli naprosto snadný cíl.
Mark to monstrum sice mohl zaregistrovat, ale co měl dělat, když to bylo zrovna ve chvíli, kdy jej Jack ošetřoval a tu jeho bolest mu snižoval?
A až by si všiml, bylo by už pozdě na to, aby stihl něco udělat nebo zaregistrovat. Toto měl být asi konec jejich party.

NPC

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Mark Eric Caught za Tue Apr 09, 2013 5:41 pm

Mark se s Jackem ohledně obvazování nemínil hádat. Moc dobře věděl, že obvázat potřebuje, protože pokud by se tak nestalo, tak by brzy ztratil tolik krve, že by jeho prostorové vnímání, ale všeobecně jeho motorika, byla na tom dost špatně.
To však stále neznamená, že se to Markovi nějak extra líbilo. Už to vytírání krve bylo bolestivý a to dost. Každou chvíli sebou šedovlásek škubl, ale rameno se stále snažil držet v klidu a docela se mu to dařilo. Na tváři mu však vyskákal pot a ze rtů mu začali téct dva čůrky krve, jelikož jak se mervomovcí snažil, aby nekřičel a ještě na sebe více neupozornili, tak si zuby skousl ret a také jej samozřejmě tím pádem i prokousl.
Pak přišlo na řadu obvazování a vše bylo docela v pořádku, než to začal Jack utahovat. To donutilo Marka i syknout, protože to rozhodně nebyla žádná sranda. Věděl však, že je to v tuto chvíli nutné, aby se krvácení alespoň trochu zpomalilo.

Hned na to se však stali dvě věci, které Mrk naprosto nechápal a nečekal. Tedy, alespoň ze začátku.
První byla ta rudá záře, která se objevila po Jackovými ruky, když jej ošetřoval. Vypadal totiž dosti ztrápeně a naštvaně, že se vůbec něco takového mohlo stát.
Samozřejmě, že to nebyla jeho chyba, ael očividně se z toho obviňoval a Mark mu to samo sebou neměl za zlé. A to bylo možná ten důvod, proč se v něm probudilo to, co se probudilo.
Mark totiž náhle začal pociťovat, jak se jeho bolest snižuje. Šlo to sice pomalu, ale přeci jen. A když konečně červené světlo přešlo, Mark cítil výraznou změnu.
Samozřejmě, že jej to stále dosti bolelo, ale už to bylo na tak únosné hranici, že s tím klidně mohl pohybovat a stále ovládat luk i nože. S bolestmí, ale přeci.
Mark se na svou ruku podíval a bylo jasné, že vyléčený není, ale část bolesti jakoby zmizelo. Skutečně zajímavý.
Když se Mark však znova otočil na Jacka, aby mu poděkoval, tak něco zaregistroval. Něco, co jej dosti vyděsilo a co mělo za následek tu další podivnou věc.
Hned za Jayovou a Jackovou hlavou totiž přímo ze stropu vylézalo jedno monstrum a už zbývalo jen pár sekund, než by si hlavy jeho kolegů dalo ke svačině. Nehledě na to, že ti z kuchyně se už skoro probourali k nim.
Mark naprostou jistotou věděl, že nikdo z nich nedokáže včas zareagovat, i kdyby je varoval, tedy, ani on sám.
Jediné, co v danou chvíli zvládl bylo rychlé pootevření pusy, aby je mohl varovat a průlet myšlenky jeho hlavou, která za každou cenu je chtěl ochránit. Jack přeci sakra teď nemohl zemřít a ani ten jeho spolužák, který se dostal až sem za nimi. To prostě nešlo!
Bylo však už pozdě...

Ve stejnou chvíli, co však Markovi ta myšlenka prolétla hlavou se něco stalo. Něco naprosto překvapivého a neočekávaného. Zase. A Markovi konečně začalo docházet, co se to tu sakra děje.
Přímo pře monstrem se totiž objevil lehký modrá záblesk a v tu chvíli to stvoření bylo prudce zasáhnuto do hlavy jedním keramickým nožem, který se zaryl až po rukojeť.
Stvůra bolestně zařvala a z tvrdým a hlučným žuchnutím dopadla na zem a začala kolem sebe všude mlátit.
Mark teď však zrovna nemyslel na toto. Uvnitř jeho hlavy to šrotovalo o sto šest. Všechno si teď spojoval dohromady. To, co říkal ten muž, to co slyšel a co jej varovalo, to co udělal Jack. Jiné vysvětlení nebylo. Musela to být pravda. Musela! Byli to jejich persony, co jim teď pomáhali. Jejich druhé osobnosti a jejich specifické schopnost. Právě teď se probouzeli!
Té stvůře to však asi nestačilo, protože se pomalu začala zase zvedat a už už se po nich sápat.
Mark však moc dobře věděl, kde se ten nůž vzal. Věděl, že to byl jeden z těch, co měl u pasu a také věděl, že jej nehodil. On jej před to monstrum přemístil. Teleportoval a doslova vyslal na ni. To musela být jeho schopnost!
Mark prudce zvedl pravou ruku a jediné, co ho v tu chvíli napadlo bylo prostě lusknout. Věděl, že by to šlo i bez toho, ale byl to prostě instinkt a věc, kterou se pokusil soustředit na to, co chtěl udělat, a také se to stalo.
Další keramický nůž stvůru zasáhl přímo do břicha. Znovu jen silně zařvala.
Mark lusknul znovu. Tentokrát to byl dřevěný kůl, který tu obludu zasáhl do ramene. A další lusknutí. Další, další a další. Mark doslova cítil, jakoby věci přecházeli skrz něj, v hlavě je přímo viděl. Cítil, jak se z jednoho místa přemísťují na druhé. Viděl to, i když se na to nedíval. Ale také cítil, jak to bere vždy trochu energie. Málo, ale změna tam byla.
Během pár sekund byla doslova příšera prošpikována několika keramickými nože a dřevěnými "třískami" které měl Mark u pasu. Měla to po celém těle.
Naposledy to stvoření zařvalo, než ztěžka dopadlo zády k zemi mrtvé.
Mark naposledy lusknul a všechno to, co se do ní zabodalo, se mu vrátilo nazpět do pouzder. Mark ruku sklonil.
"Heh... asi bychom fakt měli zmizet..." Dodal dosti opožděně, ale přeci. Stále sledoval tu stvůru, z které se teď valila ta odporná prazvláštní krev a v hlavě se mu je trhaně ozvalo;
"D...brá....ráce..." Mark tomu rozuměl a na tváři mu to vykouzlilo první upřímný úsměv za celou dobu masakru a ne jen utěšující.
avatar
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Jack Evans za Tue Apr 09, 2013 6:04 pm

Nestíhal jsem.Zaregistroval jsem jen jekot jedné z oblud a tak jsem se prudce otočil.Uviděl jsem jak je v ní napíchnutý nůž.Následně další a daší. Pak i třísky které jsem nadělal u nás v pokoji tím že jsem rozflákal židle.
Když konečně bylo po všem překvapeně jsem se podíval na Marka a pousmál se.Jen jsem kývnul hlavou. Nakonec to řeci jen musela být pravda.To co jsme všichni slyšeli před touhle katastrofou.Persony museli existovat.Jinak jsem si nedovedl vysvětlit to světo.Jinak jsem si nedovedl vysvětlit to jak mark dostal do té potvory snad všechno co měl u sebe
Neříkal jsem naprosto nic. Mlčel jsem.Nebylo ani co říkat.Museli jsme udělat jen jedno.A to opustit tohle místo a začít hledat nějaký nový úkryt.Nebo se těm potvorám postavit ale co by zmohli tři lidi? Nic.Museli bychom najít ostatní abychom se spojili a snad potom bychom byli schopní tomu čelit.Teď když jsem si přiznal že by Persony mohli existovat mě napadlo že další studenti by mohli mít jiné unikátní schopnosti.Schopnosti které by se vboji mohli náramně hodit. Ale jak to ovládat?U mě to vyvolalo markovo zranění.Ani jsem pořádně netušil jak jsem to dovedl. Ale měl jsem jistou teorii.Padej!Ozvalo se mi cosi v hlavě a já se koukl kolem sebe.Zdálo se že to neřekl nikdo a přes to jsem si byl jist že se mi to nezdálo. Bylo jen jedno vysvětlení. Moje Persona.Snad.Nebo jsem měl prostě halucinace.
,,Mizíme" dodal jsem nahlas a koukl se na oba přítomné.Pokračoval jsem pryč. I když jsem po očku stále kontroloval Marka aby nezůstal pozadu. Přeci jen byl zraněný.

-Přesun-
avatar
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 25
Location : Pegasus

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro JayJaz za Tue Apr 09, 2013 6:12 pm

Jo Nestihal jsem nic krom toho, jak jsem. Viděl, jak mizí z pasu věci a pak se tam zase objevili. Nějak jsem nechápal co se děje. Nějak jsem začínal myt dojem ze my opravdu už hrabe nebo ze mi začíná šplouchat na maják. Zase mi v hlavě zazníval ten zvláštní sum: „Pr.. m… ne…s? Pr… m… od….s. Zv… a po….c m. „ Tak teď už mi vážně asi hrablo nebo ze by to byla pravda. Pak v tom Jack řekl ze musíme vypadnout jen jsem kývl a stále se držel za zebra a vydal se za nimi nemel jsem v panu zdržovat.
(přesun)
avatar
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro NPC za Tue Apr 09, 2013 6:49 pmBylo skutečně na čase zmizet.
Hned na to se totiž dveře od kuchyně rozletěli dokořán, nebo spíše, doslova se roztříštili. Co však bylo ještě horší bylo to, že za tu dobu, co se schovávali se v kuchyni nashromáždilo dost příšer, že celá kuchyň spíše připomínala jako nějaké hnízdo těchto hnusných monster.
Jediné, co všechny v tu chvíli mohlo napadnout bylo to, že by co nejrychleji měli zmizet a především, hlídat si záda. Naráz to totiž na chodbě vypadalo jak vlna splašených zvířat.


NPC

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 04. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Mark Eric Caught za Tue Apr 09, 2013 7:32 pm

Mark samozřejmě na nic už také nečekal, okamžitě se sebral ze země a vydal se za Jackem a Jayem. Hlava se mu sice ještě trochu motala, ale bylo to v té únosné hranici.
Co se však nestalo. V momentě, kdy Mark vyrazil pryč za ostatními, ty nestvůry prorazili dveře a uvnitř to vypadalo, jakoby se tam rodili. Bylo jich několik desítek a všechno se to hrnulo na ně!
"Pryč!" To bylo to jediné, co Mark stačil zakřičet načež se co nejrychleji rozběhl chodbou pryč.
Někdy se samozřejmě neopomněl otočit a vystřelit několik šípů, které se mu ihned přemístili zpátky do pouzdra, jelikož je měl stále na očích. Nemohl si dovolit plýtvat, nehledě na to, že v těch stvůrách byli už zbytečné, když je zasáhli a nebo alespoň zpomalili. Většinu to jen na chvíli ale sundalo k zemi, takže ty ostatní buď také v té rychlosti narazili o zem a nebo je to jen trochu zpomalili. Svůj účet to však splnilo.
Ruka Marka samozřejmě stále bolela, ale fungovat s ní mohl. To bylo jasný. Bohužel, když s ní manipuloval, ztrácel více krve, než bylo dobré. Rozhodně museli na chvíli někam zmizet, aby se zase mohli dát do kupy. A to všichni...


-Přesun-
avatar
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kolejní kuchyň

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru