Lucy Roose

Goto down

Lucy Roose

Příspěvek pro Lucy Roose za Wed Apr 03, 2013 2:24 pm
~Jméno: Lucy

~Příjmení: Roose

~Přezdívka: Funny
(tuto přezdívku jí daly kamarádky, protože s ní je sranda)

~Pohlaví: Žena

~Věk: 18

~Narození: 28.4

~Země: Brazílie (Rio)

~Výška: 173cm

~Váha: 57kg

~Charakter:
Lucy je...no jak to říct, nebojí se rozhodně říct svůj názor, ať už je to učitel, nebo kdokoliv jiný. Je s ní taky velká sranda a proto jí kamarádky říkají Funny nebo prostě Fančo, to už je jedno. Když se ale urazí, tak se nezná, nikdo s ní ani nehne a k ničemu jí nedonutí, trucuje jak nikdo jiný a dokáže to i několik hodin, ale je to málokdy, nikdy se skoro nenaštve pořádně, proto je toto u ní plus, ale kdyby měl někdo takovej talent že by jí naštval úplně, tak by měl asi dostat grammy. Jinak je to dost velký tajnůstkář a je toho mnoho co o ní lidé neví. Taky je velmi přesvědčivá, proto když se chce ulít z nějakýho testu, tak předstírá že jí je špatně nebo má tak moc dobré výmluvy že to nepíše, ale nedělá to pořád, je docela chytrá ale líná se učit. Je sebejistá a někdy jedná na rovinu aniž by o něčem přemýšlela, ale to jen když je v rozpacích, nebo cokoliv jiného. Když se s někým zná prvně, je si dost nesvá a skoro vůbec nemluví, až se otrká tak se zdá že mluví až moc a nejde jí skoro vůbec umlčet. Taky se ve společnosti chová docela normálně, teda jestli nemá někdy své chvilky kdy je třeba ready tak se ráda předvádí, ale když je na mol (ospalá) tak se jí nechce pomalu ani vstát a nejraději by jen seděla. Taky je dost drzá a zákeřná, ale ten kdo se s ní skamarádí, tak na toho je moc hodná a nedělá mu naschvály.~Oblíbené:
Co má ráda? No tak to je jednoduché, jedna z věcí kterou má moc ráda (na jídlo) je samozřejmě zmrzlina, tou nikdy nepohrdne. Stejně jako nějakýma pendrekama nebo kyselýma páskama co má tak moc ráda. Na normální jídlo jí většinou smažený sýr s hranolkami a tatarkou, bez oblohy. Né že by neměla ráda zeleninu nebo ovoce, to má ale jen čerstvé a domácí. Co se počasí týče, miluje jaro, je to takový médium, ani děsný pařák, ani ukrutná zima, tak akorát. Jednou z nejoblíbenějších věcí pro ní jsou ale zvířátka, opravdu je miluje a dokonce i ona by bez nějakého animáka nedala ani ranu. Také má ráda hudbu, kterou poslouchá někdy i ve třídě, je drzá, ona není ta hodná takže jí to nevadí. Taky má ráda chlapce co jsou spíš hajzlíci, ale nesmí fetovat, kouřit, pití! No když to s potím nepřeženou tak jí to nevadí, ale ostatní nestrpí. Moc ráda provokuje.

~Neoblíbené:
Rozhodně a zcela jistě je to déšť a kroupy. Nevadí jí sníh, ani námraza ale déšť fakt nesnáší, ani kroupy. Na jídlo nejí kapustu, křen, špenát, tvarůžky a nějaké jídlo co je až moc mastné nebo slané. Taky nemá ráda svetry nebo mikiny co koušou. Nemá moc ráda hoperský styl, ale někdy i ona nosí nasrávací kalhoty, ale opravdu jen občas. Ona je spíš na elegánto. Další věcí co nemá ráda je až moc přechytralý lidi, to fakt nestrpí a hnusí se jim. Nevadí jí když je někdo chytrej, ale vadí jí že se tím vychloubá. Taky nemá ráda ponížení, ať už její nebo kohokoliv jiného, i když na to nevypadá, ráda někomu v tísni pomůže. Taky nemá ráda když se někdo snaží až moc zvýraznit. Nesnáší tiché chvilky a už vůbec někoho, kdo vše bere až moc logicky a ne s humorem. Nemá ráda učitelé, teda jen ty se kterými se nedá normálně povídat a zasmát se.Mazlíček Toe (liška):~Věci:
batoh, MP4+sluchátka, Iphone 5, Ipad 4, kapesní nožík, voda, jelení lůj, náplasti, baterku, sirky, voňavku, hodinky, gumičku, harfa-malá (nosí v báglu), repráčky, sluchátka s mikrofonem.

Náhled věcí:
~Lucy:
Lucy má účes emo stylu. Její zvláštností ale je, že si vlasy stále barví na jinou barvu, střídá to hooodně často. Momentálně má blodnd-černou, ale často mívá i zelenou nebo červenočernou, kterou měla do 17 let. Její styl je spíš obtáhlejší oblečení a nějaká mikina, ale nepohrdne ani Spongebobem, nebo nějakým autfitem kde jsou příšerky, to miluje. Ráda se maluje a proto jí snad i v noci vidíte namalovanou, protože když se odmaluje, nepoznali by jste ji. Ráda nosí kotníkové Convers boty, nebo prostě nějaké podobné, klidně i normální, ale uplejší, nemá ráda hoperský boty. Má tetováni na levé lopatce ve tvaru černého knírku. Taky nosí hodně stříbrné prstýnky a hodinky.


Jen chci předem říct že tento příběh obsahuje skutečný děj a proto bych prosila aby jste se k tomu nijak moc nevyjadřovali, přeci jen jsem si vždy přála někam napsat svůj vlastní příběh života a tady mám pocit že z části můžu ^^


Minulost je nudná! Já žiji realitou!
( https://www.youtube.com/watch?v=7lH9HqiZjH4 )

Lucy o svém životě nerada mluví. Neprožila zrovna nejlepší dětsví. Její rodiče se moc nemuseli a byli spolu jen kvůli ní, protože byla malá a snažili se jí zajistit hezké dětsví. Ono to ale bylo naopak. díky tomu že spolu její rodiče zůstali a hádali se, tak to bylo horší než kdyby byli rozděleně. Lucy chodila do školy jako normální dítě, ale neměla moc dobré známky, stále jí to nešlo, byla nevyspaná, měla kruhy pod očima kvůli tomu že v noci dávala pozor aby se rodiče nepoprali, když se tak hádali. Bylo to pro ní moc těžké a ve svých 13 letech, co na to už neměla jim řekla svůj názor na to co si o nich myslí. Měla ale staršího brášku co jí miloval, měl jí moc rád a ona se o něho vždy mohla opřít a protože byl o několik let starší než ona, tak se k němu a jeho přítelkyni přistěhovala. Nevadilo jim to, ona a Wendy (přítelkyně) si rozuměli a její bratr chápal jaké to má, protože to ke konci zažil taky a proto jí otevřel náruč a poskytl jí nový domov. Lucyiina matka byla učitelkou, její otec zase vlastnil dvě firmy a tak byl doma jen pozdě večer. Když se Lucy odstěhovala, měla už mnohem lepší známky a prospěch, dokázala se v klidu učit a nenervovat se. Její rodiče, tedy matka to začala řešit, chtěla jí do vlastní péče, protože věděla že se o ní otec nikdy nezajímal a proto o ní bojovala, ale Lucy nechtěla. Chtěla zůstat s bratrem, ale to taky nemohla navěky, oni měli vlastní život a jednou budou mít i vlastní rodinu a ona by jen byla osinou v zadku. Proběhlo několik soudů a rozhodlo se že bude střídavá péče. Bylo to ale asi jen kvůli tomu že její otec podplatil soudce, i když je to nezákoné, on byl prostě už takový. Chtěl vždy všechno a i to co nemiloval, prostě chtěl to co mu patří. Né že by ho Lucy neměla nijak ráda, milovala ho ale už k němu necítila tak silné pouto, necítila že je to její otec, spíš něco jako její nadřízený. Ve škole, tedy celou základní školu prospěla. Od 1.tř. do 5.tř. měla vyznamenání, pak to šlo z kopce a 6.-7-8. tř jí nešla, ale v 9.tř zase měla vyznamenání. Hold to bylo to rozmezí kdy se neměla nejlépe. Čekala na novou možnost žít, chtěla svou minulost smazat, chtěla novou kapitolu. Aby toho dosáhla, musela změnit image. Ona vždy měla takové hezké vlasy a proto se na jeden čas dala na Emo styl, tedy až bez toho řezání do žil, prostě jenom outfit.Střední škola!
( https://www.youtube.com/watch?v=F-4wUfZD6oc )

Vše...Je zvláštní. Nikdy nevěděla co bude po základní škole. Nalezla se ale naděje, naděje kterou chtěla vždy mít, naděje na nový a příjemný život. Chtěla žít, nestát na zadku a být volná. Rozhodla se tedy jít na střední školu, který by jí nabídla ubytování, prostě na intr. Byla si jistá že takto toho zvládne mnohem víc. Byla nadaná na jazyky a proto jazyková škola pro ní byla nejlepší řešení. Dosáhla nového cíle. Chtěla se stát muzikantkou. Hrála v tu dobu na klavír, housle, kytaru a příčnou flétnu. Měla hudební sluch a proto jí to přišlo jako nejlepší řešení. Svět kde by svojí fantazii rozvynula a mohla si vysnít svůj vlastní. Vždy nedávala ale pozor a byla líná něco dělat, to byl její problém. Když ale hrála a tvořila k tomu slova...byla ve světe jaký chtěla, svět plný nadějí, lásky a útěchy. Dodávalo jí to na sebevědomí a vždy se cítila svá, volná. Díky tomu i složila několik písní a melodíí. Věnovala se převážně klavíru, který se jí vždy moc líbil a chtěla se mu věnovat ze všech hudebních nástrojů nejvíce. Melodie co vydával a slova co jí k tomu napadala byla až k pláči. Vždy ráda zpívala a šlo jí to. Se školou lítali i do různých zemí aby poznali jak se jazyky správně dají využít, aby poznali svět a chytli inspiraci. Následně se chtěla dostat na uměleckou školu, kde by jak jazyky a svůj talent projevila. Nevěděla ale jak začít, školu musela dokončit, to rozhodně ano a dokončila to úspěšnou maturitou. Už jí bylo ale osmnáct, ale byl to věk kdy toho zažila nejvíce. Tříleté studium jí dalo maturitu a dala si i přihlášku na uměleckou školu. Zkoušky měla s dokonalým ohodnocením. Její ovládání jazyků a to jak božsky hrála jí donutilo udělat i vlastní skladbu, která se hrála na svatbách, vždy měla ráda dojáky. I když byla dívka kterou by hodně kluků chtělo a mělo zájem, ona nebyla ještě připravená, chtěla být ve svém světe hudby a fantazií.


Nový začátek!
( https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=FIy14j3VnL0&feature=endscreen )

Tak dlouho čekala na ten okamžik. Do umělecké školy jí přijaly a náš příběh se pomalu chýlí ke konci. Lucy si za tu dobu našla jen pár přátelů, někteří jí daly přezdívku Funny, byla s ní na střední hold sranda. Učitelé jí chválili, měla dobré výsledky. Asi se ptáte ale jak to dopadlo s rodiči...Řekněme že se hodně změnili, tedy jen máma. Miluje jí a snaží se jí ty roky nahradit. Přeci je jen Lucy dospělá a tak se tak i musí chovat. Máma jí dává všechen ten čas co jí brala z dětsví, zatímco její otec projevuje už konečně aspoň malí zájem o svou dceru. Začal si s ní i povídat, ale když si našel i on novou partnerku, které střídal jak bačkory, tak se jí zase na nějaký čas přestal věnovat. Jí už je to ale jedno. Snaží se svůj život žít co nejlépe, snaží se stále smát a uronit slzu jen ve chvílích, kdy je to potřebné. Nechce se kvůli němu trápit. Samozřejmě že za bráškem stále jezdívá, to se nezměnilo ani nezmění. Jak se ale dalo čekat, tak už si chystají rodinu, svou vlastní. Je za to moc ráda, že si její bráška našel tak skvělou partnerku. Wendy vlastně stále stála při ní, ona věděla jak se cítí, protože to měla stejné. I když se ona a bráška hodně často hádali, nemysleli to tak. Když studovala na škole na které si to přála, tak už jí nic nechybělo. Otec si asi po 3 měsících uvědomil jakej to byl vůl, že své dceři za celých 18 let věnoval dohromady jen 3 roky. Začal s ní nějak komunikovat. Vše už bylo mnohem lepší, měla vše co chtěla, měla nový život, ten co si stále představovala. I když, mohl být i lepší, ale takto jí nic nechybí. Co se kluků týče, chce jednou toho pravého, nechce se už zamilovat jen vzhledově, ale i povahově, chce si najít stálého partnera co by jí miloval pro to jaká je a ne pro vzhled. Složila už i několik kladeb a naučila se na nový nástroj a to na harfu. Je to sice zvlášní, ale ano. Stále ale miluje klavír, ten bude vždy první. No, jak její život šel den za dne, tak i jednoho dne musel přijít ten zvrátek (další). Došel jí domů dopis, který jí změnil. Byla konečně na škole na jaké si přála být a teď měla zase na jinou? No tato se zdála dost prestižní a proto to nemohla odmítnou. Její život byl stále změna a tak se rozhodla jí následovat. Její bohaťoučký otec jí zase bral jako svou malou holčičku a tak jí poskytuje vše co potřebuje. Přeci jen počítá s tím, že ho jednou zase něco hrkne v bedně. Jelikož se ale opravdu změnil, tak jí koupil zvířátko. Byla to právě bílá lištička. Říkal že je to znamení toho, že ona se jak lištička uvnitř chová, ale na povrch je to jeho andílek a čím víc bude, tím víc jí i miluje takovou jaká je. Nevadí mu že je to z části grázlík, ona dokáže být i uvnitř starostlivá, chytrá a obezřetná, proto jí liška vystihovala. Od té doby bylo zpřetrhané pouto mezi otcem a dcerou zase zasukováno a už nikdy se nerozmotá.Síla - Rychlost - Výdrž - Šarm
1 - 1 - 1 - 2

JV - LM - ZH - TP - VP - V(ITR) - S(ITE) - P
2 - 1 - 3 - 2 - 2 - 1 - 1 - 1~Persona:

Vypadá v obličeji úplně stejně, jen má fialovomodré vlasy. Lucy nemá moc ráda fialovou a proto je její Perosna tímto jiná. Je ale přesný opak jí samotné. Její persona je až moc laskavá, svůdná a především poslušná. Má ale víc sebevědomí a tvrdohlavosti než normální Lucy...A jak si říká? Lidé jí pojmenovaly Scarlet. Je to proto že pravá Lucy má takové scarletové vlasy a proto jí takto začali říkat, i když to moc nedává smysl, je to tak. Scar je vyjímačná především tím, že je ke všem moc milá a chytrá (až moc). Na klavír hraje dokonce líp než Lucy, její melodie co vydává když hraje jsou až trošku hypnotizující. Scar má ale ten problém, že své rodiče (Lucyiny rodiče) nesnáší, stejně jako jejího brášku a celou Wendy. I když je tak moc milá a ochotná pomoci, lidi co Lucy miluje nadevše, ona nesnáší. Styl mají ale stále stejný. Scar se taky mooooc ráda předvádí a vysvléká na veřejnosti, prostě taková svůdnice a stále se chová jak neviňátko, je dokonale a odporně falešná. Pod tou milou tvářičkou a ochotou se skrývá ďábel co se snaží jen někoho využít pro svůj prospěch. I když má taky své + a -, jako každý. Její cíl je hlavní...Dostat všechny na prdel aby si o ní myslel i to nejlepší a aby jí měli radši než Lucy, aby jí mohla pohltit ona sama, aby byla ona ta lepší.

Naposledy upravil Lucy Roose dne Mon Apr 08, 2013 10:00 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Lucy Roose
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 30. 03. 13
Age : 21

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Lucy Roose

Příspěvek pro Lucy Roose za Mon Apr 08, 2013 4:55 pm

Dobrá ^^...Přemlouvala jsem mámu abych mohla na PC, takže to mám dopsané Smile, když tak poupravím Smile
avatar
Lucy Roose
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 30. 03. 13
Age : 21

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Lucy Roose

Příspěvek pro Pineapple princess za Tue Apr 09, 2013 11:13 am

Po uvážení povoluji, ikdyž si tou Personou stále nejsem úplně jistá. Zbytek životopisu je ovšem v nejlepším pořádku (velmi pěkný).
Jen tě musím upozornit, že pokud trváš na tom nožíku v osobních věcech, bude ti zabaven na lodi.

Doufám, že jako liška nemáš problém s medvědy.
Arctos
avatar
Pineapple princess
Charakters Admin
Charakters Admin

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 31. 10. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Lucy Roose

Příspěvek pro Lucy Roose za Tue Apr 09, 2013 11:17 am

Děkuji ^^...S medvědy si moc dobře rozumím Smile
avatar
Lucy Roose
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 30. 03. 13
Age : 21

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Lucy Roose

Příspěvek pro Prince za Fri Apr 12, 2013 1:27 pm

Omlouvám se, že jsem ti neschválil ještě schopnosti, ale měl jsem toho více. Co nevidět ti to udělám a budeš moci i hrát. Musíš jen počkat, než se dodělá první zkouška, aby si mohla dojet dodatečnou lodí.
Jak bude konec, dáme ti vědět, takže doufám, že budeš mít ještě chvíli strpení ^^ Děkuji za pochopení.
avatar
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Lucy Roose

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru