Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrátnice

+2
Mark Eric Caught
Prince
6 posters

Goto down

Vrátnice Empty Vrátnice

Příspěvek pro Prince Wed Apr 03, 2013 2:13 am

Vrátnice se nachází hned při vstupu do budovy. Zde si můžete vyzvednout své klíče a také vrátného Browna požádat o to, jestli by vám nemohl přivést některého chlapce před vstup do pánské koleje, kdyby jej chtěla nějaká dívka vyzvednout. Dávejte si však bacha, i když na to Brown nevypadá a není děsivý tak jako Eleanor, umí být někdo dosti krutý a úlisný.

Brown je usměvavý postarší pán s šedivými vlasy. Věčně u sebe nosí svou hnědou hůl, jelikož mu už tolik nohy neslouží, takže se čas od času potřebuje o ni opírat. A nebo ne?
Nenechte se hlavně zmást jeho milou a přívětivou tváří. Právě to je totiž jeho největší zbraň. Nikdy by totiž nečekal, jakou Brown může mít kondičku a nebo jak dokáže se studenty zatočit. Dá se říci, že proti němu je Eleanor jen šálek dobrého poledního čaje. Proto by si také kluci měli dávat bacha, co provádí nebo by také mohli velmi brzo špatně skončit...


Vrátnice 5a121dfb27_92332701_u
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Mark Eric Caught Wed Apr 03, 2013 3:04 am

Mark rychlejším tempem dorazil až k vrátnici, kde si už trochu klidněji vyzvedl klíče od svého pokoje. Pokoje s číslem 4.
Byl rád, že tu není ještě jako poslední, jelikož vrátný vypadal jaksi nevrle, i když se to snažil skrývat za menší úsměv.
Podle toho, jak ale poklepával svou holý, nebylo bezpečné se tu nějak dlouho zdržovat, jelikož asi očekával, že v tuto dobu budou již všichni studenti ve svých pokojích a brzy půjdou na kutě. Nějak to tak zatím ale vypadalo.
Proto Mark nakonec jen tiše poděkoval a vyrazil, co nejrychleji najít svůj pokoj. Už chtěl mít také svůj klid a především, pořádně se vyspat. Zítra byl první den v nové škole a ten byl vždy dosti podstatný...


-Přesun-
Mark Eric Caught
Mark Eric Caught
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Jack Evans Wed Apr 03, 2013 3:19 am

Dozaril jsem na jakousi vrátnici a trochu provinile hleděl na muže který tam seděl.Měl jsem pocit že mi na místě urve hlavu za to v kolik hodin jsem se rozhodl jít na svůj pokoj.Ale nic neříkal což možná bylo lepší.Dal mi klíč s čislem pokoje a já si povzdychl. POkoj číslo 4. Jen jsem doufal že můj spolubydlící nebude nějakej namyšlenej zmetek který nemá pochopení pro ostatní a jejich problémy.Také jsem doufal že s ním bude nějaká ta řeč.Ale pro tento den to všechno bylo naprosto to poslední co mě i skutečně zajímalo.Poděkoval jsem za klíč a raději jsem pokračoval na svůj pokoj než mě vrátný zadupe do země.

-Přesun-
Jack Evans
Jack Evans
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 162
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Pegasus

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Alfio Wed Apr 03, 2013 7:14 am

Dorazil jsem na kolej i se svými zavazadly.Seděl tu nějaký postarší pán.Nejspíš to byl hlídač.Odmalička mě učili že mám mít úctu ke starším lidem a v mojí zemi to bylo i zvykem."Dobrý den.Jmenuji se Alfio Preghieri a ode dneška tu budu bydlet.Doufám že spolu budeme vycházet."Snažil jsem se nějak představit ale ten pán na to nijak extra nereagoval jen se usmál a hodil mi klíče k mému pokoji.Potom si něco napsal do sešitu a dál už nic.Vydal jsem se tedy pomalu do svého pokoje a po cestě jsem si říkal že musí být nejspíš nahluchlí.
(Přesun)
Alfio
Alfio
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 08, 2013 11:46 am

Došel jsem v plavkách a ručníkem přehozeným přes rameno na vrátnici a vyžádal si klíče od mého pokoje. Ten starší mě sympatický pán mi je vstřícně dal a usmál se na mě tím starším úsměvem, prostě pán byl borec. Vzal jsem si tedy klíče a šel do pokoje, při čemž jsem si s nimi hrál.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro JayJaz Mon Apr 08, 2013 1:40 pm

Pomalým krokem jsem dosel na vrátnici, kde jsem si vzal klíč od pokoje a pak zase vyrazil do pokoje. Ne ze by se mi chtělo ale něco sem stejně musel dělat. Takže jsem to moc neřešil. A pomalu mizel v chodbách.
(přesun)
JayJaz
JayJaz
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 27. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru