Persona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrátnice

+3
Shaky Rokogu
NPC
Prince
7 posters

Goto down

Vrátnice Empty Vrátnice

Příspěvek pro Prince Wed Apr 03, 2013 2:04 am

Vrátnice se nachází hned při vstupu do budovy. Zde si můžete vyzvednout své klíče a také vrátnou Eleanor požádat o to, jestli by vám nemohla přivést některou dívku před vstup do dívčí koleje, kdyby ji chtěl nějaký chlapec vyzvednout. Dávejte si však bacha, ne vždy vám Eleanor musí vyhovět. Umí být totiž dosti nepříjemná.

Eleanor je béžovovlasá asi 50 letá žena s děsivým výrazem ve tváři a rozhodně to je někdo, koho by jste si za žádných okolností nechtěli a ani neměli znepřátelit. Na své slečny dohlíží orlík zrakem a to ve dne v noci. Běda chlapci, který by kolem ní chtěl projít bez toho, aby mu dala svolení!

Vrátnice 0c5ddca9c7_92332698_o2
Prince
Prince
Ability Admin
Ability Admin

Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro NPC Wed Apr 03, 2013 2:57 am

Eleanor - Vrátná

Vrátnice 0c5ddca9c7_92332698_o2

Doslova Shakyho dotáhla až k vrátnici, kde s ním praštila o zem, při čemž pustila jeho kotlety a v ruce jí zůstalo několik blonďatých vlasů.
"Ty holomku jedna šmírácká, co si jako myslíš, že si tam dělal?!" Zakřičel na něj žena. Ruce si dala v pás. Stála nad ním jako boží soudkyně a propalovala jej pohledem. Vypadala zkutečně děsivě!
"Pokud si chtěl dojít pro nějakou z mých dívek, stačilo dojít za mnou, abych ti jí přivedla, ale nestrpím, aby mě tu někdo leze po oknech a k tomu ještě polonahý kluk, když tady to je DÁMSKÁ KOLEJ!!" Zahřměla a to "Dámská kolej" dosti zdůraznila.
"Ředitel vám snad neřekl, jak to zde chodí? Nemysli si, že tady to bude jako na jiných školák. Tady se s takovými jako ty nepáráme! Takže buď okamžitě zmizíš nebo uvidíš, jak s tebou zatočím!" Zavrčela znovu a výhružně Shakyho sjela pohledem.
"A jestli tě tu ještě jednou uvidím nebo jestli se ještě jednou o něco pokusíš, vezmu si rákosu a dostaneš před celou školou 50x na holý zadek! Však ona tě bolest a ostuda naučí dobrým mravům! A teď padej!"
Bylo vidět, že tady vyjednávání nemá asi žádný význam a selhalo by dříve, než by vůbec začalo. Jak byla Eleanor v ráži, nebylo s ní do řeči. A nejhorší, co se mohlo stát, pokazit si to u ní hned první den!

NPC

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 12:41 pm

Mrštila semnou někam do rohu a já jsem si skoro se slzami v očích máknul na své kotletky. Když pronesla to co pronesla, fakt jsem se jí bál víc než mámy a to jsem si myslel že větší ďábel už ani není. Hned jsem se zvedl a mával rukama do kříže s virtuální kapkou u čela.
"Omlouvám se ale pochopila jste to špatně, já jsem zadaný, teda už ne, ale to jedno, byl jsem jen pro kamarádky aby šly na pláž, když tu není ten signál."
Měl jsem skoro naděláno v plavkách, ale to teď bylo vedlejší, bál jsem se že když kolem ní projdu dostanu pohlavek a to jsem fakt nechtěl, jen jsem se v duchu modlil aby se toto nedozvěděla matka! Kdo ví jestli tato má prořízlou pusu nebo ne. Opravdu snad mravenčíma krůčkama jsem popocházel k východu.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro NPC Wed Apr 03, 2013 12:49 pm

Eleanor - Vrátná

Vrátnice 0c5ddca9c7_92332698_o2

"To nic na tom nemění, že si mohl říci mě! Co kdyby se zrovna převlékali co?!" Vyštěkla na něj znovu a stále jej propalovala vražedným pohledem.
Když se však kolem ní tak strachy plížil, tak mu trochu ustoupila. Zdálo se, že pro tentokrát už si vysloužil dost.
"To bylo naposledy. A buď rád, že se to prozatím tvoje matka nedozví, protože ji moc dobře znám a zrovna nejlépe by to s tebou nedopadlo! Shaky!" Pohrozila výhružným tónem. Bylo však překvapivé, že ho zná jménem.
"Ano! Znám tvé jméno. Vím od tvé matky o tobě toho více, než se zdá, takže se mě hlavně nepokoušej věšet bulíky na nos! A teď mazej, nebo si to ještě rozmyslím a dostaneš hned teď na místě před všemi holkami na koleji!" Tím svůj výstup zakončila a pomalým, ale rázným krokem se vracela do vrátnice.
Stále však Shakyho po očku sledovala, kdyby náhodou...

NPC

Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed Apr 03, 2013 12:54 pm

"O-okey, příště se zeptám vás."
Už jsem pomalu zrychloval, ale zarazil jsem se když řekla mé jméno a zbledl když jsem zjistil že zná matku. Otočil jsem se se záseky a vystrašeným výrazem na ní.
"Slibuju že příště se zeptám jen vááás!"
Narovnal jsem se jak při rozkazu "salut" a rychle jsem upláchl, doufal jsem že Milli bude vědět kam jít, když mě jen očkem zahlédla.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Rosalie Ovelleen Wed Apr 03, 2013 3:49 pm

Dorazila jsem do vrátnice, už celou cestu sem jsem se porozhlížela. Sluchátka v uších, nevnímajíc okolní zvuky. Jako obvykle jsem se zase někde ztratila, přimčež si cestou prozpěvovala text, který pro ostatní uši mohl vyznít dost zajímavě. Nejenom proto, že jako zpěvačka jsem stála za ho.. houby. Ale taky proto, protože ten text rozhodně neseděl ke křehké blondýnce, na kterou jsem působila. Skejt jsem uuž vytáhla z tašky a držela ho pod rukou, zatímco jsem ho venku, párkrát zkusmo použila. Tašku jsem si na rameni popošoupla a ušklíbla se. Tahle budova nijak nevypadala zajímavě, stejná jako ty okolní, nuda. Pohledem jsem propátrala vrátnici a přestala si zpívat.
"Zdravím.." Pronesla jsem, díky sluchátkům a hudbě řvající v nich trošku víc nahlas, ale to mi bylo šumák. Nějaká paní se na mě zamračila a já na ní hodial výraz jako - Co je?
S nějakou nadávkou, pravděpodobně o dnenší mládeži, kterou jsem samozřejmě neslyšela, mi podala klíčky, strčila jsem si je do kapsy, s úsměvem na ni mávla, rozloučila se a zase se houpavým krokem rozešla pryč. Šup po schodech nahoru!
(Přesun.)
Rosalie Ovelleen
Rosalie Ovelleen
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Lowland Sat Apr 06, 2013 7:40 pm

Pomohl jsem Milli až ke vrátné, které jsem sdělil co se stalo. Nadále jsem jen popřál Milli, ať se to brzy zlepší a zamířil jsem zpět na pánskou kolej.

--- Přesun ---
Lowland
Lowland
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Milli Sat Apr 06, 2013 7:45 pm

Dokulhala jsem před kolej a usmála se na něj.
"Ještě jednou děkuju za pomoc."
Usmála jsme se a koukla se na Pepího který se asi neměl k tomu aby se vrátil se mnou a tak jsem ho nechala ať si dál lítá.
"Pak tě najdu kvůli tomu." Ukázala jsem na kapesník a mrkla na něj. A teď najít někoho kdo má náplasti. Vydala jsem se pomalu dovnitř.
-přesun-
Milli
Milli
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 24. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sun Apr 07, 2013 10:07 pm

Věděl jsem že mě tu nemá vrátná zrovna v lásce, ale já měl v lásce dívku která byla dost unavená. Došel jsem až na nějakou tu recepci s Em v náručí a uviděl tu vrátnou. "Omlouvám se ale...můžete mě prosím vzít do jejího pokoje?" Měl jsem už značný respekt k té paní, připomínala mi povahově trošku mámu a tak jsem na sucho polkl a čekal co bude.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Em Phoenix Sun Apr 07, 2013 10:19 pm

Umm, to je v pohodě, já dojdu, vzmátořila jsem se v Shakyho náruči a spustila se na zem. Byla jsem unavená, ale ne zase tak moc, abych nemohla chodit, to jen že v jeho náruči mi bylo tak dobře, že jsem ho nechtěla opouštět a vůbec nejradši bych si ho vzala sebou a usínala vedle něj. Nebyla jsem sice zvyklá dělit se na posteli o místo a asi by to bylo náročné, ale teď, když to vypadalo, že se mezi námi něco bude dít, mi oddělené spaní přišlo úplně na hlavu. Aby na nás vrátná nekoukala, odtáhla jsem ho ven a tam jsem ho pořádně objala na dobrou noc a vlepila mu poslední dnešní polibek na rty. Tak dobrou. Pohladila jsem ho po tváři a přiložila k ní na chvilku tu svou. Pak jsem mu na ni ještě dala přátelskou pusu a pak už jsem se otočila a zamávala mu mezi dveřmi. Však je zítra taky den.
(přesun)
Em Phoenix
Em Phoenix
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 28. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon Apr 08, 2013 11:39 am

Když Em usoudila že je to v pořádku, tak jsem jen jen mírně usmál a položil jí na zem, aby vstala na své. Nerad jsem jí ale pouštěl. Nebyla vůbec těžká a mě tato poloha i vyhovovala, ale přeci jen by mě asi nepustila ta zlá ženská do jejího pokoje, to mi bylo už předem jasné. Jakmile mě Em odtáhla ven, tak jsem se na ní s přimhouřenýma očima podíval a měl takový ten milý úsměv. Objal jsem jí kolem pasu tak, že mi dlaně sahaly až na její zadek a poslední dnešní polibek jsem jí opětoval. Dobrou. Usmál jsem na ní a než se mi odtáhla, tak jsem jí ještě chytil za ruku a políbil jí na čelo. Na její mávnutí jsem se otočil a dal dva prsty do tvaru V a mávl. Pak už jsem se jen se spokojeným úsměvem otočil, dal si ruce do kapes od plavek a odešel na svou kolej.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu
Novitius
Novitius

Poèet pøíspìvkù : 358
Join date : 24. 03. 13
Location : Planeta Země ^^

Návrat nahoru Goto down

Vrátnice Empty Re: Vrátnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru